Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) BaKax


BaKax
csendes tag

Sziasztok!
Ugy erzem itt az ideje lecserelnem a mar kisse eloregedett S2esem es vinnem tovabb a Galaxy S vonalat.
Egy par kerdesem lenne a vetellel kapcsolatban..Budapesten, es mondjuk rendelve is, hol es mennyiert lehet venni? Van mind a ket valtozatbol, ha nincs, akkor melyikbol van? Ugy hallottam a 8 magost aruljak Magyarorszagon. Milyen kiegeszittok javaslottak melle es /a szerencsesebbek :)/ esetleg irhatnatok egy ket sor velemenyt rola. Elore is koszi.. :)

(#2102) buci30 válasza rolcsibácsi (#2098) üzenetére


buci30
addikt

:C

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2103) Muffi válasza BaKax (#2101) üzenetére


Muffi
aktív tag

Épp fordítva...a 4 magos van nálunk hivatalosan a snapdragon 600-as. A 8 magos ott van ahol nincs LTE...

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2104) rolcsibácsi válasza BaKax (#2101) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

nekem a legnagyobb bajom vele hogy a kijelzo fenyereje nem valami izmos, meg egy ket aprosag a szoftverrel de nem bantam meg egyelore hogy lecsereltem az iphone5omet

(#2105) ._.Dante._. válasza Muffi (#2103) üzenetére


._.Dante._.
tag

Rosszul tudod!

Itthon hivatalosan mindkét verzió forgalomban van. Szolgáltatóknál I9505, egyéb boltokban pedig I9500, de vásárolható I9505-is. Ma beszéltem a Samsung Magyarországgal, és ott ezt az infót adták. (06-80-7267864) A hivatalos Samsung honlapon csak az I9505 szerepel.

(#2106) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Beszeltem ma en is veluk, es egy korabban emlitett infot tudok megerositeni, ami szerint a samsung magyarorszagon keresztul csak az i9505 kaphato, de ha EUn belulrol szamlaval igazolhatoan szerzel be i9500-ast akkor arra is vinatkozik itthon a 2 eves garancia, annyi kitetellel, hogy a hazhozjovos garikiterjesztes nem el, az samu magyarorszag exclusive (vagyis i9505 hivatalos helyrol).

[ Szerkesztve ]

(#2107) Robertoq válasza rolcsibácsi (#2104) üzenetére


Robertoq
őstag

Úgy általában kevés a fényerő vagy napon? Én kipróbáltam ami bone linkelt és úgy vettem észre, hogy igaz.

(#2108) ._.Dante._. válasza Vertigo (#2106) üzenetére


._.Dante._.
tag

Akkor mondjad a kislánynak, hogy erre kérdezzen rá, mert te nem így hallottad, és 2 perccel később, már a helyes infóval leszel gazdagabb! Az EU-s garival kapcsolatban viszont igazad van. Annál nem él a prémium szolgáltatás, csak a 2 év garancia. Vásárlásnál arra kell figyelni, hogy a telefon mellett, egy a Samsung Magyarország által kiadott garancialevél legyen. Felül logóval és hologrammal, alul pedig a szervízjegyekkel.

[ Szerkesztve ]

(#2109) ForRedGlory válasza Robertoq (#2107) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fenyben veheto eszre leginkabb az alacsonyabb fenyero.

(#2110) rolcsibácsi válasza Robertoq (#2107) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

en nem veszek eszre semmi kulonbseget a vezeto modban sem. igen altalaban kevesnek erzem a fenyerot, persze eleg igy hogy mindig maxon van de azert lehetne fenyesebb is sztem

ha automatan hasznalom de felnyomom maxra akkor tul sotet ugyhogy az hasznalhatatlan

(hogy kell eltuntetni a headset shortcutokat a notification barbol?

[ Szerkesztve ]

(#2111) BaKax


BaKax
csendes tag

Akkor Samsung markaboltban tudok venni? Es az ara hogy all?

(#2112) rolcsibácsi válasza BaKax (#2111) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

szerintem otthon is elore kell rendelni, es ha jol lattam a telenor oldalan van kartyas csomagban 200ezerert
(itt londonban atszamitva kb 215ezer volt a fuggetlen 16 gigas)

(#2113) Richard válasza ._.Dante._. (#2105) üzenetére


Richard
őstag

Érdekes ez a hologramos garanciapapír. Járt már nálam pár S3, mindegyik hivatalos forgalmazótól (Edigital, MM) és egyiknek sem volt a papírján hologramos matrica. Most akkor hogy is van ez? :)

(#2114) Robertoq válasza rolcsibácsi (#2112) üzenetére


Robertoq
őstag

#2110 rolcsibácsi
Lehet az i5 után tényleg kevés Neked, de lehet átáll majd a szemed :)

Amúgy a telenor 7800 körül függetleníti a telefont ha nincs rá hűség, szóval olcsóbban kijöhet így mint a gyári független. Bár ők azt állítják, hogy ugrik a gari, de a Samsung megerősítette, hogy ez nem igaz.

(#2115) Bone123 válasza ._.Dante._. (#2108) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A két év garancia EU-s jeggyel is biztosított? Teszem azt Lengyelországból jön a cucc ilyen garival, számlával...

(#2116) BaKax


BaKax
csendes tag

Azert nem hiszem, hogy a helyben vetelhez is elo kell rendelni. Tehat akkor mennyi a boltban? :D

(#2117) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

jupiii most fedeztem fel hogy vegre lehet a headsettel is tarcsazni, igy vegre van valami ertelme az s-voicenak is..

hat ha nem rendelsz elo akkor nem biztos hogy lesz, bar fogalmam sincs mennyire kapkodjak

[ Szerkesztve ]

(#2118) vagyula


vagyula
senior tag

A gyári független a MM-be 207E,ha beviszel egy szutyok telefont.

miui.hu

(#2119) BaKax válasza vagyula (#2118) üzenetére


BaKax
csendes tag

Koszonom.

Es a wireless toltot azt probalta mar valaki? Megy 2 meteren belul rendesen? :)

(#2120) No.01 válasza BaKax (#2119) üzenetére


No.01
őstag

Majd par ev mulva talan :D

(#2121) manokaki válasza vagyula (#2118) üzenetére


manokaki
őstag

ez az akcio hétvégén volt !

(#2122) kristof83


kristof83
aktív tag

Na jelentem nekem is megjött a kicsike! :))

(#2123) ._.Dante._.


._.Dante._.
tag

Elnézést kérek mindenkitől az infókkal kapcsolatban.

Felhívtam még egyszer a Samsungot, aztán egy partner üzletet, aztán megint a Samsungot, de már enyhén paprikás hangulatban, mert mindhárom alkalommal más és más információkat kaptam. A vége az lett, hogy bármit kérdeztem, már csak ennyit voltak hajlandóak válaszolni: a Samsung nem erősítette meg, hogy hivatalosan elérhető lesz-e az I9500-as készülék. Nem mondták azt, hogy a bolt ver át, ha azt állítja, hogy él vele a prémium garancia, és arra is csak ezt a választ adták, hogy félrevezetni nem akarnak, de nem tudnak pontos információval szolgálni?!

(#2124) bubibaba31


bubibaba31
tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Mivel nő vagyok, ráadásul szőke is ( :) ), nem értek a procikhoz, meg ilyen finomságokhoz a telefonon, ezért egyszerűen teszem fel a kérdést, egyszerű válaszokat is kérnék.
Nokia N8-am van most. Elsősorban a kamerája miatt vettem meg, hogy egy "kézben" legyen fényképező és videó, főleg videó. Meg vagyok vele elégedve, de eléggé lestrapáltam már. Érdemes S4-re leváltanom?
Köszi.

(#2125) BroCreSt válasza ._.Dante._. (#2123) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Ez pont olyan, mikor a support nekem azt mondta, hogy bővíthető a RAM a notiban, aztán a szervíz meg azt hogy nem, mert integrált.
Utána megint a support, ők továbbra is azt mondták, hogy igen, aztán utána már közöltem velük, hogy téves az infójuk, legyenek szívesek javítani.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2126) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

robi baggio:

Megérkezett a Samsung Galaxy S4

"Üdv mindenkinek!
Örömmel közlöm mindenkinek, akit érdekel, hogy az S4 "háza" fém, és nem fémhatású műanyag.Ma vettem a vodánál egyet, illetve az S3-at 72000forintért beszámolták.Ezért árulok egy galaxy Y-t,mert a különbözet utalvány formájában jár. xD :C"

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2127) BaKax válasza No.01 (#2120) üzenetére


BaKax
csendes tag

Na miert? Nem ezt mondtak a bemutaton?

(#2128) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jesszusom...vegyetek le minimumra a fenyerot es a menuben gorgessetek. OMG... kritikan aluli a minoseg. Valaki irta is ha jol emlekszem....de erdekes, hogy csak a menuben csinalja, es minel kisebb a fenyero, annal latvanyosabban... na ez mar most csere erett kijelzo... harom napon belul van, viszem csereltetni... raadasul a kijelzo teteje es alja kozott lathato szinkulonbseg. Kisse lilas felul.

Eletemben nem csalodtam ekkorat a Samsungban. Erosen gondolkodom azon is, hogy 8 napon belul visszakuldom a picsabac es felejtsuk el egymast S5-ig / Note 3-ig...

[ Szerkesztve ]

(#2129) No.01 válasza BaKax (#2127) üzenetére


No.01
őstag

2meter??? Kizartank tartom, mar a fel meter is soknak tunik

(#2130) mondomén válasza ForRedGlory (#2128) üzenetére


mondomén
őstag

Pontosan hogyan néz ki, körül írod vagy esetleg levideózod?

(#2131) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#2128) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Errol beszelek... [link] :W

(#2132) buci30 válasza Robertoq (#2107) üzenetére


buci30
addikt

"Egy kis érdekesség a Displaymate expert képernyőtesztjéből: a többi oldallal szemben, akik egyszerűen maxra tolták a manuális fényerőcsuszkát a méréshez, ők megnézték autón mekkora a kijelező maximuma, és 34%-al magasabb fényerőt mértek (475 cd/m2), amivel az S4 a nap alatti olvashatóságban az iPhone 5-el vetekszik. Valszeg akkukímélési okokból alacsonyabb a manuális fényerő maximuma, 475 cd/m2-re ugyanis tényleg csak direkt napfény alatt van szükség, ezt azonban az autó mód előcsalja. Segít továbbá a képernyőfelület minimális fényvisszaverése.

A csúcson az S4 képernyője 68%-al fényesebb az S3-nál."

De akkor most hova kell tenni?
Csak mert okés ez lehet igaz ,hogy automatán kell hagyni.
De ha automatán van akkor is lehet még húzni a csuszkán:
-5 és +5 között.
Hova kell állítani itt akkor? Logikusan +5-re vagy...?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2133) kristof83 válasza ForRedGlory (#2128) üzenetére


kristof83
aktív tag

Mit kéne látnunk? Levettem a fényerőt, de semmi változás bármit csinálok....illetve annyi hogy minimum fényerőn is sokkal szebb, élesebb a kép mint az eddigi telóimon!

(#2134) zseko válasza ForRedGlory (#2128) üzenetére


zseko
veterán

Hmm, egyre több nem jó hír :( Kezdjem bánni hogy rendeltem? Holnap hozzák. Ha ezt a trendet folytatja a samu a végén még azt érik el, hogy két-három év múlva a következő telefonom nem tőlük lesz :( Egyre inkább úgy néz ki hogy maguknak gyártanak telefont nem az embereknek. Ilyen verzió-olyan verzió, szopatják a fél világot más procival és hülye össze-vissza hiányosságokkal (rádió, wolfson chip pl.). Érdekel majd hogy ez a write protected végülis mi akar lenni. Remélem a rootolásba nem zavar bele, S2-n is csak annyit csináltam hogy kirootoltam és kernelcsere, egyébként a gyári rendszer van rajta.

Kijelző az S2-mnél is érdekes volt először. Kb. fél évvel a megjelenés után vettem, akkor volt a sárgásodás mizéria, én is ellenőriztem és biza sárgás volt a bal oldala a képernyőnek. De 1-2 nap múlva lecseréltem a romot egy újabb verzióra és azzal már nem tapasztaltam ezt. Beégésem sincs, épp hogy csak egy minimálisan látni a felső sávot a tesztszínekkel nézve.

HR24.hu

(#2135) ForRedGlory válasza kristof83 (#2133) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Leirtam. Ha neked nem csinalja, orulhetsz. Elnezve XDA-t, ez elegge alltalanos problema lesz...

video a gondrol...

[ Szerkesztve ]

(#2136) Gold_fish


Gold_fish
tag

Nagyon hülye kérdésem van. Jól látom, hogy a hátlapi kamera lencséje előtt egy leszedhető fólia van? Annyira pontosan van rajta, hogy nem merem kapargatni. Érdekes, hogy a telefon szélein is van, de az is annyira nehezen észrevehető, hogy nincs is nagyon kedvem lefejteni :)

(#2137) zseko válasza ForRedGlory (#2135) üzenetére


zseko
veterán

3x-ra megnézve láttam csak meg végül hogy mi a hiba, ez így elég érdekes lesz.

HR24.hu

(#2138) Kapanyél válasza ForRedGlory (#2135) üzenetére


Kapanyél
őstag

A videóból sem derül ki, hogy mire gondolsz.

Más: 220Volt-nál megint elgurult a gyógyszer.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2139) manokaki válasza Kapanyél (#2138) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem se esik le hogy mit kell a videon észrevenni ! :)

[ Szerkesztve ]

(#2140) kristof83 válasza ForRedGlory (#2135) üzenetére


kristof83
aktív tag

Ne haragudj nem értetlenkedni akarok, de nem értem mit kéne látni!

(#2141) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Bakker, esku vakok vagytok, ha meg videobol sem latjatok. :U

Athuzas van a fekete es feher szin kozott. Ha a menuben ratenyereltek arra a nyomorek kijelzore es elkezditek gorgetni, ket dolgot vesztek eszre. Eltunnek a feher csikok a menupontok kozott, a menu feliratok pedig kisebbek, nagyobbak lesznek.... Utanhuzas....ha igy sincs meg, nem tudom mashogy elmagyarazni.

[ Szerkesztve ]

(#2142) manokaki válasza ForRedGlory (#2141) üzenetére


manokaki
őstag

Én csak szintévesztő :C

(#2143) vagyula válasza manokaki (#2142) üzenetére


vagyula
senior tag

Szellemképes alul-felül.
Ezeket lehet javítani egy update-tel.Aggasztóbb a zárt boatloader sztem.

miui.hu

(#2144) Bigyo13 válasza ForRedGlory (#2141) üzenetére


Bigyo13
őstag

Pedig elég JÓL észrevehető.... és elég durva is.. ezt nem vártam volna az S4-től... ma néztem meg egy boltban személyesen és csalódtam.. maradok az S3-nál..... egyelőre :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#2145) manokaki válasza vagyula (#2143) üzenetére


manokaki
őstag

nem kell ilyen vadul le-fel huzogatni :D

(#2146) ForRedGlory válasza vagyula (#2143) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remelem tenyleg csak szoftverhiba, mert ha nem, az nagy szopas a Samsungnak. Nehogy kideruljon, hogy szar a gyartas technologia. Fura hogy csak menuben csinalja, sehol mashol.

Plusz a rom kurva bugos. Bongeszoben ha uj hozzaszolasra kattintassz majd feljon a billentyuzet es igy elforditod oldalra, kidob a fokepernyore... mar nekem is lagol, katasztrofa... ha ezt fuggetlenul veszem sulyis penzert, most felkotom magam az buztos. Ezt NEM szabad megvenni csak GYARI garival...

(#2147) Mangerd válasza Kapanyél (#2138) üzenetére


Mangerd
aktív tag

hitelre csak 378630 :Y
na ezért veszek inkább szolgáltatónál kamatmentes részletre... :K

(#2148) skilled88


skilled88
tag

3 GB RAM-mal jöhet a Samsung Galaxy Note III

Míg eddig a 2 GB RAM jellemezte a csúcskategóriás modelleket, addigra most azt tapasztalhatjuk, hogy esetenként az egyébként más specifikációkban eltérő középkategóriás modellek felfelé pozicionált darabjaiban is ennyit találhatunk. Ilyenformán akár igaz is lehet a hír...

...miszerint a Samsung Galaxy Note III az eddig megszokottak helyett 3 GB RAM-mal kényezteti majd felhasználóit, az egyéb jóságok mellett. Jelenleg úgy tudni, hogy az 5,99 hüvelykes FHD kijelző alatt egy nyolcmagos Samsung Exynos 5410 processzor dolgozik a négymagos A15 CPU-val 2,0 GHz-en, illetve A7 CPU-val 1,7 GHz-en. Az előbb említett 3 GB RAM mellett pedig 32 GB-os háttértár található, melyet micorSD-vel tovább lehet bővíteni.

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#2149) manokaki


manokaki
őstag

a Note II se volt pici, de valahogy még elfért a nadrágzsebben , de ez :N

(#2150) kristof83 válasza ForRedGlory (#2146) üzenetére


kristof83
aktív tag

"Remelem tenyleg csak szoftverhiba, mert ha nem, az nagy szopas a Samsungnak"

Nem értem hogy ez miért NAGY szopas!?!?
A felhasználók 99százaléka észre se veszi, még ha mutatod neki akkor se...főleg úgy hogy Te is említetted, hogy csak 1 helyen csinálja!? Tehát továbbra se értem, hogy basztak el olyan óriási mértékbe???
Minek kell egyáltalán rángatni a kijelzőt?
Ezt csak egy újabb szándékos geek hibakeresésnek titulálom!
Úgy írsz róla minthogyha legalábbis elfüstölne minden második telefon!

Minden tiszteletem, nem kötözködni akartam, de kicsit felfújtnak érzem a dolgot... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.