Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Dare2Live válasza majestic (#2590) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tudnád linkelni őket, csakhogy lássam mit keresel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2602) HUTCHDB válasza kissandras20 (#2600) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

honnan, honnan, honnan... :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2603) ferike77 válasza Mangerd (#2595) üzenetére


ferike77
tag

Köszi

iPhone 15 Pro Max

(#2604) kissandras20 válasza HUTCHDB (#2602) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Haverom kint él, és külföldön a megjelenés napján az első 10 vásárló akciósan kapta a saturnban. Nekem is hozott belőle :D

(#2605) HUTCHDB válasza kissandras20 (#2604) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mazlista! :P

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2606) djapor96 válasza WinstonWolf (#1406) üzenetére


djapor96
őstag

hogy van ez a 0%os EU számla? én nem találom...

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#2607) majestic válasza Dare2Live (#2601) üzenetére


majestic
őstag

Itt mind a kettő látható a képeken.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2608) zoldsas


zoldsas
csendes tag

Üdvözletem.
Mától én is beléptem az S4-es tulajdonosok körébe! Nagyon megtetszettek a paraméterek, remélem nem fogok csalódni. :)
Bármi jó tanácsot szívesen látok, biztos tudtok segíteni nekem. Köszönöm szépen előre is további szép estét.

(#2609) erikthekippa


erikthekippa
tag

http://db.tt/UQv4XNNe Mi is lőttünk ma gyerekkel pár képet. :-D http://db.tt/f4onrnZQ

[ Szerkesztve ]

(#2610) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Na ma én is kipróbáltam azt amelyik a Corvin b.központban van, nekem nem laggolt semennyire, nagyon tetszett pl, hogy egyszerre lehet vidit nézni, illetve netezni :) Mondjuk a multi window-ot nem tudtam bekapcsolni, kipróbálni sajna, annyira nem értek hozzá , mivel idáig iOSem volt. Képernyője is nagyon ott van, azt sajna nem tudtam megállapítani, hogy mennyire látszódhat napfényben, drama shot az nem müködött nekem se. Többi szerintem rendben volt :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2611) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Egy hülye kérdés: ez a Watch On-os program a régi gagyi tv-kkel is működik, vagy csak a samsungos smart tv-kkel?

(#2612) Mangerd válasza Sanci789 (#2611) üzenetére


Mangerd
aktív tag

igen és nem! :)

Működik hagyományos tévékkel is, nem csak a mostani high-tech-ekkel!
Viszont az én őskövületemmel nem működik. :((( (viszont elég egyedi darab, soha senki nem hitte el, hogy ilyen is van, amíg nem látta. És az univerzális irányítók többségére sem reagál, vagy csak részben. Rengeteget elfogyasztottam, de a hangját csak egy kezeli, de az meg nem kapcsolja ki-be)

(#2613) Kevin's


Kevin's
senior tag

Sziasztok

Hát nem sokká én is csatlakozom a táborba ! :) Szerdán jönnek az első szállítmányok a T mobil-ba és szerdán már nekem is meg lesz a fehér Galaxy S4 ;] . Viszont lenne egy kérdésem Root-al való ismeretek vannak már :F

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#2614) tsuckware


tsuckware
tag

Az én telenoros telóm is csak papíron telenoros, amúgy független... ;-)

(#2615) rolcsibácsi válasza Mangerd (#2612) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Van amugy valami mas progi is erre a feladatra? Esetleg mas eszközökhöz? Pl legkondi vagy hifi stb.

(#2616) Sword válasza Mangerd (#2612) üzenetére


Sword
őstag

Philips UPC dvr-es STB-t sem ismeri.
Tanuló funkció van rajta? Nem találtam.

Mondjuk Logitech Harmony-kat használok jó pár éve, annak nem lesz alternatívája, de azért belőném.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2617) erikthekippa válasza Kevin's (#2613) üzenetére


erikthekippa
tag

keress vissza már leírtam hogy kell rootlni

(#2618) charlie1975 válasza erikthekippa (#2617) üzenetére


charlie1975
aktív tag

ítam Pü t

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#2619) bakos1


bakos1
tag

Urak. A T-s romhoz van linkje vkinek? A samfirmware-n se találtam.Vagy csak nekem nem hozta fel? Üdv.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#2620) Def26 válasza bakos1 (#2619) üzenetére


Def26
félisten

[link] TMH régiót keresd. Ott van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2621) bakos1 válasza Def26 (#2620) üzenetére


bakos1
tag

Köszönöm szépen.Itt megvan már.Üdv. :R :C :R

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#2622) Def26 válasza bakos1 (#2621) üzenetére


Def26
félisten

1db Guinness. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2623) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tiszteletem mindenkinek!
Nagyon gondolkodom egy ilyen gyönyörűség beszerzésén, éppen ezért lenne pár kérdésem azokhoz akik már használják!
SGS2 telóm volt a S3 kimaradt, mert valahogy nem igazán fogott meg a külseje :U
S2 imádtam legelső napon rootoltam, leghosszabb életciklusú volt több mint 1 év ami nálam nagy szó :DDD
HTC one X-re váltottam S3 helyett, mert a dizájn sokkal jobban bejött/ de megbántam/ egyszóval volt már 4 magos telóm!
Bocsánat a hosszú felvezetésért, csak azért írtam le ezeket, hogy nem vagyok teljesen láma azért!
Szóval a kérdések!
A oneX 4 mag ide vagy oda nekem akadozott még lapozás közben is, böngészésnél meg 2X töltött be mindent ami nagyon idegesítő volt, és elég gyakran dobta a wifit ami szintén :( S4 ezektől a hibáktól mentes :F
Kijelzője mennyire túlszaturált, és világosban mennyire látni a dolgokat rajta :F
Aki próbálta a 4G-t mennyire stabil és gyors az adatátvitel :F
Még nem volt alkalmam "tapizni" ezt a telefont éppen ezért anyag összeszerelése és minősége megfelel egy prémium kategóriás készüléknek :F
Utolsó kérdésem, hogy aki már megvette az egy 10-es skálán hova sorolná a telefont, őszintén :K
Köszönöm előre is, aki segít nekem a végleges döntésben :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2624) lukoz


lukoz
aktív tag

Szerintetek ez a "fém" keret mennyire lesz tartós? Kíváncsi leszek mennyire fogja bírni lepattogzás nélkül. Főleg a kijelző környékén.

[ Szerkesztve ]

(#2625) Mangerd


Mangerd
aktív tag

Írjak vmi negatívat is :)

Ami engem nagyon zavar, hogy hiába van USB csatlakozása, nem használható USB "pendriveként", de mondjuk nem csak az S4 hibája, olvastam más Android telefonoknál is kivették az USB storage-t.
Ez a kisebbik probléma, mert így is lehet mozgatni a file-kat le-fel, a nagyobbik probléma, hogy én még XP-t használok igen 2013ban még mindig, gyorsabb stabilabb, nem túl csili-vili és XP alatt nem látja a gép, csak mint fényképező. Újra kell indítanom és Win7 alatt már nyugodtan tudok másolgatni, de ott is csak win intézővel, a Total Commanderem nem látja.

Alternatív megoldásként az újraindítgatások helyett a dropbox-ot találtam eddig.

Van vki vmi egyéb ötlet? :U

(#2626) mumk1 válasza Mangerd (#2625) üzenetére


mumk1
addikt

Konkrétan S4-re nem tudom hogy létezik-e megoldás, de általában custom recovery-k tudják a mass storage-t, vagy pl. HOX-ra van olyan módosított kernel/rom ami szintén hanyagolja az MTP-t. [link] :) Gondolom, igény lesz rá S4-hez is.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2627) zseko válasza Mangerd (#2625) üzenetére


zseko
veterán

Nálam x-plore filekezelő a telefonon (nagyon jó, még a TC-től is jobb) a gépen meg egy megosztott mappa írási joggal, és úgy másolok. Vagy a FileExpert, és ott a telefont lehet megosztani ftp-n, aztán a pc-n TC-vel egy ftp kapcsolatot kell létrehozni a FileExpert által kiírt módon és akkor a pc-ről lehet másolgatni. Mindkettőnek van előnye-hátránya, kinek hogy tetszik jobban.

(#2623) KAMIKAZE_HUN nekem a hátlap az egy olcsó gagyi tejfölöspohár műanyag benyomását kelti, de úgyse azt nézegetem, a többi az rendben van.

HR24.hu

(#2628) zseko


zseko
veterán

A hozzá kapott füles hangja nekem nem tetszik, az S2-é jobban szól, most feltettem bejáratni, meglátjuk mi lesz belőle. Vagy venni kellene valami normálisat.

HR24.hu

(#2629) Koris válasza Def26 (#2572) üzenetére


Koris
aktív tag

Igen:xperia P es T.
Mondjuk igaz ez a 3.T-m,es mindegyiknek mas volt a kijelzoje:)

(#2630) Daralo:) válasza KoNZoLik@ (#2623) üzenetére


Daralo:)
tag

Szevasz kamikaze jó megy a ps3?
remélem jól érzed magad, hogy megloptad a másikat...!
Választ nem kérek de remélem a lelkiismereted tiszta....!

(#2631) KoNZoLik@ válasza Daralo:) (#2630) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen tiszta, mert te adtál el nekem egy szar gépet, ha úgy vesszük inkább te csaptál be engem, nem tudom milyen lopásról beszélsz testvérem :C
Amúgy már régen nincs meg, hála istennek megszabadultam tőle :Y

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2632) ._.Dante._. válasza KoNZoLik@ (#2623) üzenetére


._.Dante._.
tag

Három nappal ezelőtt én is beszereztem a drágaságomat. :) Eddig ismerkedtem vele, és S2 után észrevehetőek a változások. Egyszerűen imádtam azt a telefont, és bár már kiszolgált engem, még sincs szívem a polcra pakolni, így magamnál tartom céges telefonnak.

Hogy a kérdéseidre válaszoljak!

Igazi akadást, vagy akadozást, ezalatt a három nap alatt nem tapasztaltam. Micro lag előfordult, de nem mondanám jellemzőnek. (Az is lehet, hogy csak az S2 után nem veszem észre.)
Állandóan wifire vagyok csatlakozva, de még nem fordult elő, hogy megszakadt volna.
S2 után szinte zavaró, hogy mennyire nem túlszaturált. :) Világosban is láttam rajta mindent tökéletesen.
Összeszerelés minősége egyértelműen prémium kategória!
10-es skálán 9 pontra értékelem. Nem csalódtam benne egy picikét sem.

(#2633) KoNZoLik@ válasza ._.Dante._. (#2632) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2634) Daralo:) válasza KoNZoLik@ (#2631) üzenetére


Daralo:)
tag

Természetesen! (Kérem majd töröljék ezeket a hsz-eket nem illik ide!) Köszönöm!
Na de ez nem ide tartozik itt most a Galaxy-ról van szó így én nem fogok többet ideszemetelni miattad!
Érezd jól magad vele engem nem csapsz be megannyi embernek hibátlan készülékeket adtam el mióta itt vagyok majd pont veled bekoszolom a nevem hehe! és itt lezártnak tekintem a dolgot elnézést kérek a vezetőségtől hogy ilyennel szemeteltem!

[ Szerkesztve ]

(#2635) KoNZoLik@ válasza Daralo:) (#2634) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, el sem kellett volna kezdened, mert ha valami problémád van akkor arra ott a privát :C
És főleg egy teljesen más topikban le akarsz járatni jogtalanul :W
Mindegy, mert nem te vagy az első "kisfiam"és magasról tojok rád meg a hozzád hasonlókra ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2637) Daralo:) válasza KoNZoLik@ (#2635) üzenetére


Daralo:)
tag

Köszönöm válaszod szia!

(#2638) KoNZoLik@ válasza Daralo:) (#2637) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igazán nincs mit, szép napot neked is!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2639) Def26 válasza Daralo:) (#2630) üzenetére


Def26
félisten

Jelentsd fel itt. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2640) Daralo:) válasza Def26 (#2639) üzenetére


Daralo:)
tag

privátba írok neked tartom magam, hogy nem szemetelek ide!

(#2641) akoska07


akoska07
nagyúr

[link]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2642) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ezen a videón tényleg jól látszódik ahogy az apróbb fehér szöveg szétmosódik scroll közben. :F
Ezt egyáltalán lehet szoftveresen lehet javítani?

[ Szerkesztve ]

(#2643) ForRedGlory válasza Sz.Miki (#2642) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nagyon remélem, különben a Samsung ebbe k.ra bele fog rokkanni.

(#2644) akoska07 válasza ForRedGlory (#2643) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sajnos ez nem szoftver hiba. :(

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2645) joey04 válasza ForRedGlory (#2643) üzenetére


joey04
titán

nem biztos. látod, az itteni viszonylag hc-nak mondható rétegből sem zavar mindenkit (sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#2646) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Ha jól tudom a gond forrása, hogy a teljesen fekete hátérnél egyszerűen kikapcsolnak a szubpixelek (ugye az AMOLEDeknél maguk világítanak), és a gyors scrollnál (egy szubpixel szempontjából egy mp alatt ez akár 10 ki-bekapcsolást is jelenthet), ez a dolog előáll. Szoftveresen alighanem orvosolható. Ki olvas szöveget scroll közben amúgy?

(#2647) Def26 válasza Sz.Miki (#2642) üzenetére


Def26
félisten

Ilyen nekem is van, de nem ennyire feltűnően. :( Most már értem miről beszéltek. Kérdés, hogy ezzel mit kezd mondjuk a szolgáltató? Ki tudom cseréltetni egy ilyen hibával?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2648) Sz.Miki válasza Bone123 (#2646) üzenetére


Sz.Miki
őstag

S2-nél ez miért nem látszik? S3-nál sem volt erre panasz ha jól emlékszem.

(#2649) Sz.Miki válasza Def26 (#2647) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Sanszos, hogy az összes kiadott darabnál látszódni fog , mivel ez a panel sajátossága.

[ Szerkesztve ]

(#2650) AZTA válasza ForRedGlory (#2643) üzenetére


AZTA
tag

Mennyire kell ahhoz unatkozni hogy az ember belekössön ebbe a lényegtelen dologba? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.