Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Bone123 válasza lojza (#2949) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Na! Nem is tudtam, hogy van ilyen, meglepően jó a kép, nincs késés sem a mostani telómon (Huawei). Előfizetőknek az összes csatorna nézhető mobilról?

Feltételezem még nem lett frissítve a kompatibilitási lista, ha valahonnan meg tudod szereztni az APK fájlt, megpróbálhatod SD kártyáról telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#2952) Def26 válasza Robertoq (#2950) üzenetére


Def26
félisten

Akkor lehet kérni Samsung prémium kártyát is mellé?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2953) torrente777_ válasza lojza (#2949) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Mindig tv apk:[link]

Rommer.

(#2954) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Van mostmar egy eleg nagy hiba ami nem a legjobb. Mar masodszor kelek fel ugy hogy azt latom hogy a wifire van csatlakoztatva de nincs mobilhalozat igy nem tudnak elerni.. a csikok helyett agy athuzott kör van..
lehet csere lesz belole.

(#2955) Robertoq válasza Def26 (#2952) üzenetére


Robertoq
őstag

Az csak tv,hűtő,mosógép mellé jár. Ami vicces, mert a telefon legalább olyan drága, de úgysem a kártya a lényeg, hanem hogy kijönnek és megcsinálják.

#2954 rolcsibácsi
Én eddig 2x vettem észre ilyet, de csak pár mp-ig tartott. Sajnos van pár tétel eddig a hibalistámon és akár most is mehetnék cserélni, de az h függetlent adott a Telenor az elég nagy fegyvertény és nem merem bekockáztatni, egyik hiba sem kritikus, aztán majd kihívom a szervizest ha elérhető :(

(#2956) szaboba2 válasza Robertoq (#2955) üzenetére


szaboba2
tag

Elmondanád, hogy milyen hibákat találtál eddig? Csak, hogy megnézhessem, hogy esetleg nincs-e valamilyen rejtett hiba, amit még nem találtam meg.

(#2957) lojza válasza Bone123 (#2951) üzenetére


lojza
csendes tag

Köszönöm! Sikerült!
Innen van az apk:
[link]

Szerk.: Ugyanonnan, amit Torrente777 is belinkelt.

[ Szerkesztve ]

(#2958) belashx válasza Robertoq (#2950) üzenetére


belashx
senior tag

Én tegnap, vagy tegnap előtt regisztráltam be a telefont, nem volt vele semmi gond. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2959) migabi24 válasza Robertoq (#2955) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagyon elkapkodott szoftverrel adták ki, de ezeket remélhetőleg gyorsan javítják majd

(#2960) Robertoq válasza szaboba2 (#2956) üzenetére


Robertoq
őstag

1. Vöröses fekete: sötétben látszik a kijelzőn fekete esetében egy vöröses árnyalat, de már javították is csak még nem jött ide az update.
2. Elmosódás: pl a beállításokban alacsonyabb fényerőn egy gyorsabb scrollozásnál elmosódnak dolgok. Ha olyanok a körülmények és tudod mit kell nézni akkor látszik. Jó kérdés, hogy szoftveres vagy sem, idővel kiderül.
3. Keret: nekem mintha picit elengedett a keret, szemmel mintha látnám (vagy csak úgy látom mintha), de nagyon minimális, viszont akkora már van, hogy nyomásra azért hangot ad.
4. Térerő: 1 hét alatt nem volt vele nagy probléma, 2x volt h kihagyott pár mp-re, abból egyik autópályán, szóval nem vészes, de más is írta, szóval elő-elő fordulhat, bár ezt tesztelni nem lehet, max valami progival.
5. Melegedés: mintha jobban melegedne mint pl S3, nem vészes, 30fokban persze kellemetlenebb. Néztem battery temperaturet, 38fok volt a max. Egyébként volt róla cikk, szóval ez is jelenség.

Kb ezek, ebből a legrosszabb a keret, de ettől függetlenül szuper telefon, nem bántam meg a váltást! Első daraboknál mindig is előjöttek és elő is fognak jönni hibák, nem véletlen a gyerekbetegségek fogalom sem. Ezt el kell tudni fogadni. Persze az lenne az elvárható, hogy egy bármelyik gyártó csúcskészüléke tökéletes legyen, de ez nincs így.

#2958 belashx
Én tegnap, vagy tegnap előtt regisztráltam be a telefont, nem volt vele semmi gond.
Regisztráció ok, kihívni a szervizest, na az nem megy.

#2959 migabi24
Nagyon elkapkodott szoftverrel adták ki, de ezeket remélhetőleg gyorsan javítják majd
Ez így van. Látszik, hogy próbálták a végsőkig húzni, legalábbis ápr 12 a build dátuma, azaz 2 héttel a kézhezvételtől, ami kb arra volt elég, hogy rátolják a hardverre, csomagolás, szállítás stb. A Samsung kicsit be lett hajszolva, hogy mihamarabb kiadják a konkurencia miatt. De a Samsung a legjobbak között van szoftverfrissítés terén és ez csak egy csúcsmodell, szóval bízom benne, hogy rövid időn belül megoldják a problémákat. De érdekes adat, hogy több HTC One-t vittek vissza a Sprinthez mint S4-et.

[ Szerkesztve ]

(#2961) BFeco válasza lojza (#2949) üzenetére


BFeco
aktív tag

Itt van olyan amivel megy az S4, lehet nézni a Mindig TV-t
Valaki már gyorsabb volt.
:)

[ Szerkesztve ]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#2962) Dasfaf


Dasfaf
tag

.

(#2963) mate198712


mate198712
tag

Sziasztok!
Nem mintha olyan nagy jelentősége lenne, de Antutun, 3dmark, Quadrant-on mennyit szokott elérni a telótok átlagban ?

Nekem valamiért nagyon gyengén muzsikál, pedig alig van új progi telepítve rá.

Légyszíves nézzétek már meg, hogy tudjak valamihez viszonyítani. Köszi előre is!!!

(#2964) FragMaster válasza mate198712 (#2963) üzenetére


FragMaster
addikt

Energiatakarékos mód nincs bekapcsolva?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2965) Def26


Def26
félisten

Kapott már valaki értesítést a t-mobile ajándék tokról?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2966) lojza válasza Def26 (#2965) üzenetére


lojza
csendes tag

Tisztelt Ügyfelünk!

Örömmel értesítjük, hogy Ön az első 200 megrendelő között rendelte meg a Samsung Galaxy S4 készülékét, ezért szeretnénk Önt megajándékozni egy kiegészítővel, egy Galaxy S4 tokkal is.

Az ajándékot nem a telefonnal együtt fogjuk szállítani, hanem előreláthatólag a május 13-ai hét folyamán.

Megértését köszönjük,

(#2967) Def26 válasza lojza (#2966) üzenetére


Def26
félisten

Ilyet én is kaptam. Azóta semmi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2968) kontrabass


kontrabass
csendes tag

Üdv mindenkinek na megérkezett a drágaságom, ez valami csodálatos viszont abban segítsen valaki nekem,hogy tudom beállítani hogy ha lehúzom a főképernyőnél akkor hogy tudom hogy ne az összes ikont mutatja hanem csak amit kiválasztok...

(#2969) Robertoq


Robertoq
őstag

S4 reklám

#2968 kontrabass
nem értem :F

[ Szerkesztve ]

(#2970) Muffi válasza Robertoq (#2969) üzenetére


Muffi
aktív tag

váááhh megelőztél xD amugy hatalmas ez a reklám! Nagyon csúnyán alázzák az iPhone-t!!! :DDD :C

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2971) stvnppp


stvnppp
senior tag

"So some smartphones are smarter than other smartphones..."

Az első jelenet mire akar utalni a sült szagával?

(#2972) Mangerd válasza Robertoq (#2969) üzenetére


Mangerd
aktív tag

So some Smartphones are smarter than other Smartphones

Jól összerakták néhány fícsőr gyakorlati példáját. De a valóságban ennyire nem működnek jól ;)

Hopp, beelőztek :)
Szerintem a szagos csak arra vonatkozott, hogy mennyire élethű. Anyu rázza is a fejét, hogy nem, drágám, azt még azért nem tudja...

[ Szerkesztve ]

(#2973) Robertoq válasza Mangerd (#2972) üzenetére


Robertoq
őstag

Nekem a reklámban lévő összes funkció rendben működik 1 kivételével: a lock screenen ha van egy sms jelzés akkor ott nem működik az air view, de a beállításokban sem említi, szóval az lehet csak ott érhető el :)

(#2974) Mangerd válasza Robertoq (#2973) üzenetére


Mangerd
aktív tag

első sorban a dráma shotra gondoltam, azt nem ilyen egyszerű ellőni, első ugrásnál...

(#2975) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!
Lehet volt már róla szó, de a gyári böngèszőben hogy tudnám a flash telepíteni, illetve honnan tudnám letölteni??

Köszi szèpen :-)

(#2976) Ck. válasza Robertoq (#2969) üzenetére


Ck.
addikt

Kilátásban a következő Apple per. :DDD

(#2977) Mangerd válasza lukoz (#2975) üzenetére


Mangerd
aktív tag

a válasz az, hogy egyelőre nincs flash a gyárihoz. Firefox, Opera alatt írták, hogy megy...

(#2978) Robertoq válasza Mangerd (#2974) üzenetére


Robertoq
őstag

Nekem az rendben megy, már csináltam is jó párat :) A lényeg, hogy amikor elindul a felvétel akkor kell beérni az alanynak a kamera látóterébe és kb akkorra elhagynia amikorra letelik az a pár másodperc. Plusz a megfelelő távolság. Persze medencénél még nem próbáltam :DDD

(#2979) Mangerd válasza Robertoq (#2978) üzenetére


Mangerd
aktív tag

és közben ne mozgasd a gépet...

Értem én, hogy működik, csináltam is pár teszt képet. De nem hiszem, hogy egy ilyen hasast elsőre le tudnék kapni, főleg ha nincs idő neki készülni, mert spontán nyomja... Viszont sorozat képet nagyon könnyű lőni, és azt egymás után nézegetve, mint egy képregény :U

A MinDig TV app-ot kipróbáltam, most már nézhetem az M1-M2 Duna-t meg hallgathatom a Kossuth-Bartókot, amit erre valókészüléken se tennék ;] De megtehetném, ha akarnám :DDD
Viszont az élvezhetőbb TV2 RTL meg a "prémium adók" nem mennek rajta (nem mintha azokat nézném :( )

(#2980) kontrabass válasza Robertoq (#2969) üzenetére


kontrabass
csendes tag

Szia úgy értem hogy ha lehúzom az a redőnyt akkor ugye ott vannak hogy wifi, bluetooth,gps,stb na ott hogy tudom hogy ne az összesset mutatja.

(#2981) manokaki válasza kontrabass (#2980) üzenetére


manokaki
őstag

mindig fogja az összeset a 4.2.2-n , csak a sorrendet tudod változtatni !

[ Szerkesztve ]

(#2982) mate198712 válasza FragMaster (#2964) üzenetére


mate198712
tag

Nincs bekapcsolva, épp ezért nem is értem. Az amit lecseréltem fixen teljesített antutu-n 24500akat. Ez meg csak 21000-23000 között.

Neked hogy teljesít ?

(#2983) manokaki válasza mate198712 (#2982) üzenetére


manokaki
őstag

nekem most 25652 pont , független S4 , és már tele van appokkal :)

(#2984) Robertoq válasza Mangerd (#2979) üzenetére


Robertoq
őstag

Ja persze, azért a reklámok nem meglepő módon túloznak. :(

Kérdés:
akinek független a Telenoros, abból nem lehet később probléma, hogy azt mondják, hogy nem is lehetne az, biztos függetlenítették ilyen-olyan módon?

(#2985) manokaki válasza Robertoq (#2984) üzenetére


manokaki
őstag

ha már egyszer függgetlenben jött ki utána ugy tudom nem tudják függösiteni , ha csak be nem viszed nekik miatta :D

(#2986) #01696768 válasza manokaki (#2981) üzenetére


#01696768
törölt tag

:Y Ez most komoly? Már a JB is vesztett pár helyen az ICS szabadságából, de ha efelé haladunk, akkor a végére szinte almás lesz a dolog... :((( Nyilván ettől még frissítek, és biztos kárpótol majd valahol. de ez akkoris hülyeség.

(#2984) Robertoq: IMEI alapján gondolom látják, nem? Szerintem ez nem olyan, hogy elfelejtették megnyomni a "függő" gombot, mielőtt eladták. Valszeg első körben ilyet kapnak a gyártótól.

[ Szerkesztve ]

(#2987) mate198712 válasza manokaki (#2983) üzenetére


mate198712
tag

Én a Telenor nal vettem. De független Nekem is. Az szép nekem meg nem ment 24000 felé egyszer sem.

:W

[ Szerkesztve ]

(#2988) Bone123 válasza mate198712 (#2987) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

24k körül teljesen rendben van a dolog, ingadozások mindig vannak hardverizzasztó teszteknél, pl. külső hőmérséklet vagy HW előzetes használata, "melegen" indítva ugyanis a HW hővédelme előbb leszabályoz (ami sújtja is az Octás változatot). Vedd ki az SD karit, lődd ki a háttérfolyamatokat és adatkapcsolatokat, rakd be a cuccoc a mélyhűtőbe 3-4 percre, majd onnan futtasd le a tesztet, hátha lesz 24k+. Már ha ez számít. :)

(#2989) rankesz válasza #01696768 (#2986) üzenetére


rankesz
veterán

JKay papa majd megoldja, szerintem a Deluxe Settings az egyik leghasznosabb tweak a galaxy S szériára (nem véletlen lopott belőle pár dolgot Samu is)

(#2990) vagyula válasza manokaki (#2983) üzenetére


vagyula
senior tag

Akkor azért nem rossz az új Xiaomi Mi2S antutuja sem.
Filóztam,hogy mi legyen a következő,de maradtam emellett.

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#2991) Jaffa75


Jaffa75
őstag

sziasztok,

egy kérdés csak... az S4-nél is működik a Galaxy-khoz való app, hogy több szolgáltató kártyájával is működhessen? kösz előre is...:C

(#2992) RECSKA válasza Jaffa75 (#2991) üzenetére


RECSKA
veterán

A függetlenítés, hacsak nem szolgáltató végzi, törvényellenes. Úgyhogy annyira ne reklámozd :R ...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#2993) mate198712 válasza Bone123 (#2988) üzenetére


mate198712
tag

Hát mind1 végülis, csak mégis érdekes, hogy ami még a hét elején volt nálam S4 24500-at ért el, a csere pedig átlagban 22000. :U :(((
Pedik sgkátya nincs benne, és memória kiürítés után ér el 23000-et. Ha még1szer lefuttatom már 500-1000 el kevesebb ér el. Gőzöm sincs mitől lehet ez a különbség.

(#2994) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Valakinek már van gyári flip tokja?

(#2995) rekyt9


rekyt9
csendes tag

Szép napot! A segítségeteket kérném. Nektek működik rendesen az s beam? Haverom note2-jével szerettem volna megpróbálni,de sajnos semmi. Nem is látja:( csak s4ek között volna megoldható? Valamint a group play sem jó. Talán a különböző szoftver miatt? Előre is köszönöm:)

(#2996) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

"Tisztelt Ügyfelünk!

Szeretnénk Önnek eljuttatni az S4 készülékéhez az ajándék tokot.

Mivel Ön Pick Pack pontba rendelte meg Samsung Galaxy S4 készülékét, oda postázni nem tudunk, kérem, küldje el azt a postai címet, amire meg szeretné kapni a tokot, erre az email címre: galambos.marta@telekom.hu"

GLS hozta! :) :DDD

De ezt vagy elküldték mind az első 200 vásárlónak, mert a másolatot kap-ba ott van 200 e-mail cím, az biztos! :D

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2997) Mangerd válasza mate198712 (#2993) üzenetére


Mangerd
aktív tag

25325 energiatakarékosan, anélkül 25267 ;)

(#2998) charlie1975


charlie1975
aktív tag

most kaptam emilt a az ajándék tok miatt kicsit kényes a dolog adatvédelmi szempontból ugyanis a a többi címzett emil címe is látható magyarul akinek jár az ajándéktok az mind megkapta az összes többi tulaj emil címét is kicsit ciki szerintem hogy a T így vigyáz az adatainkra

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#2999) AMD X2 válasza kissandras20 (#2994) üzenetére


AMD X2
senior tag

Arra az ablakos kinyithatóra gondolsz?
Én használom, és faja. :C

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#3000) lojza válasza charlie1975 (#2998) üzenetére


lojza
csendes tag

Pont most néztem én is, hogy mind a 200 emberke elérhetőségét is megkaptam a mail-el.
Márta néninek gratulálok. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.