Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) aoimanami válasza aoimanami (#3050) üzenetére


aoimanami
csendes tag

PDA: S5830XWKB1

(#3052) NY_A


NY_A
őstag

3 adatforgalmat mérő alkalmazásom van, de mindegyik mást értékeket mutat! De még csak nem is apró eltérések vannak. Jó lenne tudni melyik áll legközelebb a valósághoz.

(#3053) vepe válasza aoimanami (#3051) üzenetére


vepe
senior tag

ezt a verziót zokszó nélkül tudnád rootolni...így meg nem látom a telefonod mi maradt magán a telefonon és mi nem, de ha ugyanannyi maradt, akkor egyértelműen nem pakolta át...

(#3054) vepe válasza NY_A (#3052) üzenetére


vepe
senior tag

beállításokat nézted? , hogy nem más más időszakonként frissül-e...

(#3055) aoimanami


aoimanami
csendes tag

2.3.3-al nem kell megvárni amíg kiadják erre a telefonra?
és ha rootolom majd unrootolom a telefont akkor annak semmilyen jele nem marad?
ez az egész garancia vesztét csak azért ijeszt meg, mert még csak egy hónapos a telefon és már volt vele egy-két apróbb problémám ezen kívül is (Wifi-error...stb)

[ Szerkesztve ]

(#3056) vepe válasza aoimanami (#3055) üzenetére


vepe
senior tag

wi-fi error a 2.2.1 hibája, az pl 2.3 alatt már nincs, de azt neked kell eldöntened, hogy mit akarsz csinálni a telefonoddal....(rootolod vagy nem, megvárod vagy nem a 2.3.3-at, stb)

(#3057) aoimanami válasza vepe (#3056) üzenetére


aoimanami
csendes tag

lehet hogy root-olás lesz a vége. 2.3.3.-nak meg holnap utána járok.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Jó éjszakát!

(#3058) NY_A válasza aoimanami (#3055) üzenetére


NY_A
őstag

Én már másnap rootoltam az új telefonomat. Nem kell miatta aggódni. A firmware cserével sem sokat vártam. Ha valami gáz van bármikor visszatehető az eredeti. Ha pedig annyira behal a telefon, hogy még azt sem lehet megoldani, akkor meg már úgyis mindegy. Nem azt fogják nézni a szervizben, hogy hányas verziószámú Android van a telefonon.
De hát ezt döntse el mindenki maga.

vepe

Reggel óta nem volt adatforgalom a telefonon, csak wifin keresztül. Azóta frissülhettek ezerszer. Az a poén, hogy nem kb különbségek vannak, hanem mb-ok!

(#3059) hunter84


hunter84
aktív tag

Sziasztok! Tegnap óta én is Ace tulaj vagyok. :) Lenne egy-két triviális kérdésem, de ha vkinek nem gond akkor segítsen.

Na szóval, a beállítások között be lehet kapcsolni azt, hogy "Csomagkapcs. haszn." és "Csak 2g használata". Kérem valaki írja meg, hogy az előbbi két funkció ki- és bekapcsolása mivel jár.

Jelenleg nincs mobilnet előfizum, mert itthon is, a munkhelyemen is, sőt még a kedvenc sörözőmben is van wifi.

Köszi a válaszokat.

(#3060) NY_A válasza hunter84 (#3059) üzenetére


NY_A
őstag

Szia!

A "Csomagkapcs. haszn." bekapcsolásával a mobilnetedet tudod használni. De ha nincs ilyen előfizetésed akkor nem javaslom, hogy ezt a funkciót bekapcsold, mert ha valami véletlenül netre téved, akkor idővel igen komoly összegeket fizethetsz érte. Mert azt tudni kell, hogy mindenkinek van egy alap internet előfizetése, ha kell neki ha nem. Tehát hiába nem fizetsz elő rá, ha akarsz tudsz netezni telefonon, igaz elég borsos áron.

A "Csak 2g használata" pedig azt jelenti, hogy a telefon csak 2g hálózaton kommunikál, legyen az internet, vagy beszédhívás. Alap esetben ez 3g-ben történik. A 2g adatsebessége lassabb, de viszont kevesebbet eszik az akkumulátorból. Állítólag a beszédhívások is tisztábbak 3g alatt, de nekem ez nem tűnt fel. Ez a funkció nekem be van kapcsolva, amikor mobilnetezek akkor pedig kikapcsolom. A wifire ez nincs hatással, tehát wifinek mindegy, hogy ez ki vagy be van kapcsolva.

(#3061) szatmazs


szatmazs
csendes tag

Sziasztok! Megnézné nekem valaki, hogy a KPB romban működik a csengőhang némítás hangerő le gomb megnyomásával? A KP9-ben sajnos nekem nem ment. Ha ROOT is megy és ez is működik, akkor lehet hogy ismét megpróbálom a a 2.3-at.

(#3062) Linkin válasza icemanke (#3031) üzenetére


Linkin
senior tag

szerintem van rá igény :) :))

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#3063) hunter84 válasza NY_A (#3060) üzenetére


hunter84
aktív tag

Köszi a választ. Még egy kérdésem azért lenne: Ha a "Csak 2G használata" fület nem pipálom ki, magyarul használhat 3G-t is, ugyanakkor ahogy javasoltad, a "Csomagkapcs." funkciót viszont nem engedélyezem, akkor a 3G-s hanghívás is generál adatforgalmat? Köszi előre is.

(#3064) JNSK válasza szatmazs (#3061) üzenetére


JNSK
aktív tag

ha hosszan nyomom rezgore allitja.

(#3065) vepe


vepe
senior tag

Egy dolog kakis még ebben a 2.3.3, a fotózás, sajnos még mindig nagyon homályos...

(#3066) Bélaaaa válasza vepe (#3065) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Mindent nem lehet egyszerre... ne legyünk telhetetlenek... :O

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3067) szatmazs válasza JNSK (#3064) üzenetére


szatmazs
csendes tag

köszi, de engem az érdekelne, hogy lekapcsolja e a csengőhangot amikor hívás érkezik és röviden megnyomod a hangerő le gombot

(#3068) vepe válasza Bélaaaa (#3066) üzenetére


vepe
senior tag

dehogy nem... :DDD....most fabrikálok rá egy 2.2.1-et... :C ..idegesít a kamera....

(#3069) JNSK válasza szatmazs (#3067) üzenetére


JNSK
aktív tag

sajnos azt nem.. :-(

(#3070) droti25


droti25
őstag

Az gáz ha a belső tárhelyemen márcsak 21 szabad MB van a 181ből?
Mennyi az a maximum ami még nem vészes a telefon normál működése szempontjából!
Én eddig semmi negativumot nem vettem észre így hogy 21MB-om van!

(#3071) hodostamas válasza droti25 (#3070) üzenetére


hodostamas
addikt

20MB körül alatta már reklamálhat hogy kevés a hely. Olyankor sms-st sem tudsz fogadni. Ajánlott inkább 30 mega felett tartani.. :)
Ugye ahogy használod a telót, azért fogyogat a hely, ahogy gyűlik az adat, nem célszerű határon mozogni.

(#3072) NY_A válasza hunter84 (#3063) üzenetére


NY_A
őstag

Nem, az nem generál adatforgalmat!
De ha nem mobilnetezel akkor szerintem kapcsold be a csak 2g használatot, sokat javít az üzemidőn. Észrevenni nem fogod beszéd közben, hogy most 2g, vagy 3g hálózaton beszélsz.

(#3073) grobi007 válasza hodostamas (#3071) üzenetére


grobi007
tag

Javaslom a Titanium Backup nevezetű programot.
Ezzel gykorlatilag mondent át tudsz tenni SD kártyára, kivéve a rendszeralkalmazások.
Nekem pl. az IGO kb. 30 mb helyett foglalt, és mással nem tudtam átrakni. De rengeteg ilyen alkalmazás van, mely több, mint 10 mb helyet foglal a memóriában fölöslegesen.
Előtte nekem is folyamatosan kiírta a hibaüzeneteket, most viszont több mint 50 mb helyem van, pedig nem egy alkalmazás van feltelepítve, és csak a nagyobbakat rakosgattam át, a kisebb, 1 mb alatti programokkal nem is foglalkoztam még.

(#3074) Ace owner


Ace owner
addikt

Helló ace ownerek!
Leszedtem az adw launchert, nagyon jó cucc, tetszik. Ha esetleg megunnám hogy tudnám leszedni? Csak simán uninstall mint egy másik programot?

Galaxy Fold 4

(#3075) vepe válasza Ace owner (#3074) üzenetére


vepe
senior tag

igen..

(#3076) vepe válasza grobi007 (#3073) üzenetére


vepe
senior tag

van erre több megoldás is..nem csak ez.. :)

(#3077) grobi007 válasza vepe (#3076) üzenetére


grobi007
tag

Lehetséges, nem azt mondtam, hogy az egyedüli...
Azok közül, amit én ismerek ez a legegyszerűbb...
A többi App2SD és társai nem minden alkalmazást tudnak átrakni. (PL: IGO, TouchDown, BP menetrend, stb...). Ezek elég méretes alkalmazások...

(#3078) droti25 válasza grobi007 (#3073) üzenetére


droti25
őstag

Ez a titanium backup progi cdak rootolt telóval működik?

(#3079) grobi007 válasza droti25 (#3078) üzenetére


grobi007
tag

Igen, a root jogosultság kell neki.

(#3080) vepe válasza grobi007 (#3077) üzenetére


vepe
senior tag

move2sd is egyszerű...

(#3081) grobi007 válasza vepe (#3080) üzenetére


grobi007
tag

Át tudsz vele minden telepített App-ot mozgatni?
Ennek nem kell root jogosultság?

(#3082) Bélaaaa válasza vepe (#3068) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Visszatérsz 2.2.1-re? :C

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3083) icemanke


icemanke
tag

Lehet hülye kérdés, de honnan lehet letölteni az új romot? Nem vagyok még nagyon képben ezekben a dolgokban....

(#3084) vepe válasza grobi007 (#3081) üzenetére


vepe
senior tag

root kell ehhez is...leírás...2.3.3 alatt is működik

(#3085) vepe válasza icemanke (#3083) üzenetére


vepe
senior tag

parancsolj..regelj be és megtalálod...

(#3086) vepe válasza Bélaaaa (#3082) üzenetére


vepe
senior tag

megbütykölöm... :DDD

(#3087) Bélaaaa válasza vepe (#3086) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az a gond, hogy a Link2SD-vel jelenleg újraindul a 2.3.3-as készülék. Remélem a fejlesztő megjavítja a hibát... :W :W :W

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3088) icemanke


icemanke
tag

Köszi :)

(#3089) hodostamas válasza Bélaaaa (#3087) üzenetére


hodostamas
addikt

használd a move2sd enablert. azzal átállíthatod hogy bármely progit át tudjad rakni SD-re.

(#3090) pantomimes


pantomimes
aktív tag

Sziasztok

Most vettem, elkezdtem tölteni, de nem írja, hogy hány százalékon van az aksi, meddig töltsem? Amíg ki nem írja, hogy feltöltve? Majd akkor azt veszi 100 %-nak? Amugy nagyon tetszik, vodafone 845-ről váltottam, hát ég és föld :)

(#3091) vepe válasza pantomimes (#3090) üzenetére


vepe
senior tag

majd ad egy hangjelzést, ha feltöltötte..de pár oldallal visszább linkeltem egy frankó kör ikont, ami %-ot is kijelez..

Bélaaaa: tamás jól mondja, használd azt a progit (persze rootolás után)

[ Szerkesztve ]

(#3092) Bélaaaa válasza vepe (#3091) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Na, mögnézöm...

Köszi

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3093) InHUmen


InHUmen
csendes tag

Üdv minden galaxy ace használónak.

Telefon vásárlás előtt állok és ez volt az eredeti kiszemeltem. De most nagyon elbizonytalanodtam. A motorola defy jött képbe.

A kérdéseim a következők lennének:
-Hardveresen melyik a jobb? (processzor vga)
Találtam olyan teszteket ahol nagyon bíztató de olyat is ahol nem annyira.
neocore-ban lehet kicsit nagyobbat ért el az ace, quadrant-ban a defy értékei a jobbak legalábbis abban amit én találtam.
-Kijelző terén is bíztatóbb a defy. kb 2x akkora felbontás.
-Külsőre viszont egyértelműen Ace.
-Support terén mi a helyzet?

Győzzetek meg miért lenne ez jobb választás. Árban is 10k-val olcsóbban tudnám a defy-t

(#3094) vepe válasza InHUmen (#3093) üzenetére


vepe
senior tag

Olyan kérdéseket teszel fel, amire neked kellene tudni a választ... :DDD

Ha neked a moto jön be jobban, akkor azt vedd meg és ne hallgass másra...meggyőzni meg szerintem nem akar itt senki egyetlen egy embert sem, mert utána meg az van, hogy x-y- ezt és ezt mondta...

A lényeg, adott két készülék...az aceről olvass vissza, aztán te döntsd el...ismered mindkét teló adatait az alapján csak eltudod dönteni...

(#3095) vepe válasza InHUmen (#3093) üzenetére


vepe
senior tag

Halkan azért megjegyzem neked, hogy a defy jobb készülék, de ne az én véleményem alapján dönts

(#3096) zsolt.61 válasza InHUmen (#3093) üzenetére


zsolt.61
tag

Sziasztok!
Ha rám hallgatnál,/de ne tedd,mert Neked kell döntened/ akkor az ACE-t választanád. S,hogy miért? Egyszerű,mert ez itt az ACE tulajok,vagy leendő tulajok összejövetele! Tehát itt a szimpatizánsok is ACE-ről írnak,olvasnak. Ezt ismerjük,ezzel ismerkedünk itten. A Motoroláról itt sok még nem hangzott el.
Őszinte leszek,nem is érdekel,ezért nem is tudok hozzászólni,mi a két készülék között a különbség. Arra ott vannak a Tesztek ,Leírások , Ismertetők és Összehasonlítások. Remélem nem sértettelek meg.
Üdv.: Zsolt as cucu001

[ Szerkesztve ]

(#3097) vepe válasza zsolt.61 (#3096) üzenetére


vepe
senior tag

:K

(#3098) zsolt.61 válasza vepe (#3097) üzenetére


zsolt.61
tag

Szia vepe!
Képzeld,mióta Rootoltam,azóta alig pörög fel a proci! :DD
Legalább is ezt tapasztalom! :D
Hétvégén felteszem a 3. Firm-et is. :D
Olyan jó lesz a telóm,hogy csak na! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3099) vepe válasza zsolt.61 (#3098) üzenetére


vepe
senior tag

Szia

Me a kis kalóz karbantartja... :DDD

ezt a rendszert már láttad?[link]

[ Szerkesztve ]

(#3100) zsolt.61 válasza vepe (#3099) üzenetére


zsolt.61
tag

Igen a kis bekötött szemű! :DD

Hallod! Ez már nem semmi,hová fejlődik a Technika! Ilyen kell nekem! Mire várható? :DD
Látom minden platformra használható,de mintha a WinMobil gyorsabban pörögne?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.