Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Bélaaaa válasza szabiace (#2600) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Már bocsáss meg, de a mondatokat nagy betűvel kell kezdeni, valamint nem árt az írásjelek után egy üres helyet hagyni!

Ha többet nem is olvasol vissza, csak ezt az oldalt, már meg is kapod (kaptad volna) a választ!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2602) vepe válasza Bailey (#2599) üzenetére


vepe
senior tag

előbb utóbb te is tapasztaltad volna...(persze mindig vannak kivételek, csak ugye x ezer felhasználó %-os aránya a mérvadó, amikor tömeges problémáról beszélünk.. :DDD )

(#2603) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Március végén vettem a telót T-Mobile-ban.
A készülék alapsáv verziója: S5830XXKA6
Build száma: FROYO.XWKB4

Ez a verzió mennyire számít újnak? Aki vett telefont 1-2 hete a T-Mobile-ban, azok milyen verziót látnak a készülékben?

Nekem még a KIES nem írt ki semmi olyat, hogy lenne firmware frissítés. :(

[ Szerkesztve ]

(#2604) iMaverick


iMaverick
addikt

Az enyém februári, Telenor-os... (Más kérdés, hogy T-Mobile karival használom. ;] )

A Wifi-s probléma egyszer jött elő, de úgy, hogy hiába kapcsoltam be a Wifi-t, rögtön ki is kapcsolt... Újraindítás segített a lelkivilágának... Az alap 2.2-es Android-dal. Persze lehet, hogy nekem volt szerencsém.

szabiace: Mennyire gyöntölöd? Sok tapizás+Wifi+telefon+sms=1 nap akksi... Sorry, de tényleg ez van! A sajátot csak diszkréten molesztálom, kis telefonálás, fél óra-óra wifi. Néha egy sorozat epizód... Kb. 2 nap...

Az megint más kérdés, hogy láttam a neten 1500mAH-ás akksit... Lehet az is segítene valamit. :DD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2605) szabiace


szabiace
csendes tag

Köszönöm a válaszod és a moderálást ! Remélem nem esett nehezedre .

(#2606) Dzsuri89 válasza szabiace (#2600) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Attól függ, hogy mennyit használom.
Ha pl játszok az Angry Birdssel, akkor kb 4 óra alatt lemerül, de ha nem nagyon nyúlkálok a telefonhoz, akkor jólbírja. Mindig 2 naponta töltöm, ennél hosszabb időt nem sikerült elérnem a telefonnal. 3-4 fullra feltöltés után szerintem javul az ideje az akisnak. (Várd meg amíg egy 100%-t jelölő aksi ikon megjelenik a képernyő bal felső sarkában egy jelzőhang kíséretében, utána húzzad le a töltőről.

(#2607) iMaverick válasza Dzsuri89 (#2606) üzenetére


iMaverick
addikt

Ja igen, a játékok... Hát a Worms-szel és egy Tower Defence klónnal én is lecumóztam az akksit 4-5 óra alatt. Ez nem PSP! :DDD

szerk: most nézem egy Prohardver-es tesztben ezt a Sony PSP-t... Hát játékkal az sem ment többet 5 óránál. (1800mAH-ás akksi). Akkor béna a hasonlatom, de gondolom érthető. :R

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2608) Bélaaaa válasza szabiace (#2605) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Félre ne érts, csak szóltam, hogy legközelebb légy szíves használd a Shift billentyűt is néha. Ezt az aksimerülést pedig majd 3 oldalon keresztül beszéltük már (visszafelé)!

iMaverick kolléga összeszedte Neked ismét, amik már le voltak írva!

Remélem nincs harag!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2609) vepe válasza iMaverick (#2607) üzenetére


vepe
senior tag

1500-as akku? :C , gondolom nem gyári....

(#2610) Dzsuri89 válasza iMaverick (#2607) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Értettem én már a szerkesztésed előtt is. :)
Mondjuk azért nem lenne rossz, ha bírna 10 óra játékot. xD

(#2611) iMaverick válasza vepe (#2609) üzenetére


iMaverick
addikt

Utángyártott... Azért egy próbát megérne. Csak külhoni volt a link, ezekben a Paypal, meg hasonló cuccosokban meg nem bízok... Mi van ha átverés? (Értsd: küldöd a pénzt, aztán nem kapsz semmit...)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2612) Bélaaaa válasza iMaverick (#2611) üzenetére


Bélaaaa
őstag

(eBay-en olyan nem lehet, hogy nem küldik... :B )

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2613) vepe válasza Bélaaaa (#2612) üzenetére


vepe
senior tag

ott még én sem vásároltam... :F ..mennyi egy ilyen akku?

(#2614) Bélaaaa válasza vepe (#2613) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ha jól látom 3000 Ft töltővel együtt 2 aksil!! :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2615) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Valaki tud olyan widgetet, ami mutatja, hogy mennyi a proci használat? Lehetőleg szép, pofás legyen. :)

(#2616) Bélaaaa válasza Dzsuri89 (#2615) üzenetére


Bélaaaa
őstag

CpuNotify

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2617) iMaverick válasza Bélaaaa (#2614) üzenetére


iMaverick
addikt

Azért az már kemény! 3000Ft? Nem is sok érte. Kérdés, hogy mit tud... Ugye a matrica sokat elbír! ;]

szerk: This replacement battery has an integrated microchip that prevents overcharging and lengthens battery life.

Whooaa! Lassan már mindent valami okos ketyere felügyel! Az okos-telefonnak okos aksija van! Szupi! :DD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2618) Dzsuri89 válasza Bélaaaa (#2616) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi, ez tökéletes. ;)

(#2619) Bélaaaa válasza iMaverick (#2617) üzenetére


Bélaaaa
őstag

I think that, this batteries come from the same place, from where the original batteries from... :C :C

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2620) vepe válasza Bélaaaa (#2614) üzenetére


vepe
senior tag

nem rossz ár érte...nem tudsz rendelni? :D ...átvenném...

(#2621) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ezt valaki már próbálta közületek?

Elvileg root nélkül is lehet kis beállítás után appokat másolgatni SD-re.

(#2622) vepe válasza Dzsuri89 (#2621) üzenetére


vepe
senior tag

én nem keverednék csak úgy bele sdk nem egyszerű...jelszó: várni... :DDD

(#2623) Dzsuri89 válasza vepe (#2622) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkor felejtős? :D

(#2624) bozont válasza Dzsuri89 (#2623) üzenetére


bozont
veterán

Mivel itt van a küszöbön a 2.3.3, amiben alapból lehet már pakolgatni a programokat, szerintem is felesleges (ha nem így lenne már én is gondolkodás nélkül nekiugrottam volna a műveletnek :D ). De ha nagyon türelmetlen vagy tehetsz egy próbát, nem olyan bonyolult művelet ahogy nézem.

(#2625) Linkin


Linkin
senior tag

2.3.3 legújabb verziója az mit tud?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#2626) vepe válasza Dzsuri89 (#2623) üzenetére


vepe
senior tag

jaja, főleg aki még nem csinált ilyet...

(#2627) bozont


bozont
veterán

Tapasztalt már valaki olyat, hogy egy alkalmazás törlése közben az alkalmazás kezelő(gyári) elszáll hibával? Nálam már kétszer is megtörtént és olyankor nem törli le teljesen a programot. Például most egy ~12Mb-os alkalmazást töröltem a belső memóriából mikor ez megtörtént és csak 5Mb szabadult fel, viszont az alkalmazások között már nem szerepel.
Mielőtt a LauncherPro-t feltettem nem volt ilyen, szóval első körben arra gyanakszom, de mivel most lesz egy hetes a telefon ezért nincs sok tapasztalatom hogy a nélkül is előfordulna-e.

(#2628) szabiace válasza Bélaaaa (#2608) üzenetére


szabiace
csendes tag

Jogos volt amit mondtál csak telefonról voltam fórumon és kicsit rövidítettem.

(#2629) flash-


flash-
veterán

sziasztok

galaxy ace telefonom van .
2.2.1 android fut rajta

melyik a legújabb android változat amit hivatalosan lehet frissiteni rá?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2630) szabiace válasza Dzsuri89 (#2606) üzenetére


szabiace
csendes tag

Köszi a válaszod csak az a helyzet, hogy ha éjszakára nem raknám fel töltőre, akkor reggelre 60% helyett lenne 20 és akkor egész nap nem tudnám használni a telót.Furcsán gyorsan merül még úgy is, hogy letiltottam a 3G-t.

(#2631) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv.

Telefon vásárlás előtt állok, Ace a kiszemelt telefon, design és tudás alapján is megfelelne, egyedül a felbontás miatt aggódok egy kicsit.(Első okosteló, nincsen összehasonlítási alapom, csak valamiért tartok a felbontás méretétől 3.5"-on) Videók alapján szép, de megerősítené valaki, hogy mozgásban is korrekt, nem pixeles a kép? :R

(#2632) flash-


flash-
veterán

ez a legújabb fw a telóra?

S5830XWKC3-OXX
vagy ne ezt rakjam fel a telóra hanem a S5830XXKP9 fw-t?

és hogy kell feltenni?

És semmi megoldás nincs hogy ne menjen el a gari?ha felteszem akkor már nem lehet visszacsinálni ha garis javításra kéne vinni a telót?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2633) |AP| válasza Jazz^ (#2631) üzenetére


|AP|
veterán

Szerintem ezt akkor tudod eldönteni, ha kipróbálod és a saját szemeddel látod. Én is folyamatosan ezen gondolkodom. Már többször is megtapogattam, nézegettem és nem vészes. Viszont ha lát mellette az ember egy SGS-t, vagy egy nagyobb felbontású képernyőt, akkor már jól látszik a különbség.
Azt kell eldönteni, hogy amit az Ace-n látsz az tetszik-e/elfogadható-e.

(#2634) zsolt.61 válasza vepe (#2626) üzenetére


zsolt.61
tag

Sziasztok!
Szia vepe!
Kérdezném,hogy áll a tesztelés,van-e valami drasztikus változás,persze pozitívra gondolok :D

Sajnos én nem tudok sok jót mondani...:(
Egész nap pörög a proci mint a szélkakas :(
Nem beszélve arról,hogy alig használtam a telcsit és az akksi 07:00-16:36-ig,tehát idáig lement 100%-ról 25%-ra :(

[ Szerkesztve ]

(#2635) vepe válasza flash- (#2629) üzenetére


vepe
senior tag

Hivatalosan kies...a többit meg olvasd vissza, ezerszer írtunk már minden verzióról....

(#2636) Bélaaaa válasza vepe (#2635) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Én nem tudok eBay-ről rendelni, de biztos vagyok benne, van itt a fórumon olyan kolléga akinek van ide megfelelő hozzáférése.

Most pedig nekiugrok a frissített 2.3.3-asnak, mert a mostani ismét csontra fagyasztotta a telefont!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2637) Jazz^ válasza |AP| (#2633) üzenetére


Jazz^
tag

Igen, egyértelmű, hogy az lenne a legjobb, csak sajnos nemigazán van rá lehetőségem. SGS-sel meg még véletlenül se tudnám majd összehasonlítani(esetleg egy saito-val@360x640, ami szintén nem samoled), így talán még difi se jönne ki annyira élesen. Az se könnyíti meg a helyzetet, hogy pozitív és negatív véleményből is van jó pár... nesze neked online telóvásárlás. :DDD

Szerintem belevágok, megveszem, lesz ami lesz alapon, legfeljebb továbbadom, ha nem lesz elfogadható a dolog.

(#2638) iMaverick válasza Jazz^ (#2631) üzenetére


iMaverick
addikt

Figyi, nem vagyok egy PDA szakértő, de ez már a 3. ilyen ketyerém (HP iPaq3640 (?), Samsung Omnia i900 és most G. Ace), és semmi gondom vele. A kollégnőmnek HTD Desire-e van, azt is megnéztem és nem vagyok elolvadva... Egyszerűen nem tud annyival többet, amennyivel többe kerül.

A képminőségről: netezek vele, játszok és még filmet is szoktam rajt bámulni... Pedig ott a 32"-os Samsung TV is... Ha első PDA-d lesz, szerintem nem lesz gondod a minőséggel. Ha downgrade-lnél, biztos fincsognál. (Mondjuk egy Galaxy S-ről...)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2639) vepe válasza zsolt.61 (#2634) üzenetére


vepe
senior tag

8-as 2.3.3?...a 9-es eddig jól szuperál..majd később írok róla...rossz dolgot nem tapasztaltam, sőt....de majd később... ;)

(#2640) Jazz^ válasza iMaverick (#2638) üzenetére


Jazz^
tag

Köszi, ez eléggé bíztató! :R :R Downgrade-ről szó sincs, w890 nyugdíjazása végett jönne az ace. :DDD

(#2641) zsolt.61 válasza vepe (#2639) üzenetére


zsolt.61
tag

Igen,nálam /időhiányában.../ még a 8-as megy. De asszem megy a 9-es,rosszabb nem lehet,csak jobb!! :DD

(#2642) hodostamas


hodostamas
addikt

leírás módosítva vepe által feltöltött rom-al, legújabb, és akkor magyar csc-vel :)

köszi :)

(#2643) flash-


flash-
veterán

a kies el nekem baj van:
miután feltelepitettem a kies-t a mobilomat rádugtam a pc adatkábelre,
hibaüzenet:
Az eszközillesztő telepítése sikertelen volt.

Samsung Android usb modem illesztőjét nem tette fel(sikertelen)
a kiessel igy nem is tudok csatlakozni a telefonra.

mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2644) flash- válasza flash- (#2643) üzenetére


flash-
veterán

meghát akkor kies nélkül hogy frissitsem 2.3 ra a telót?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2645) vepe válasza flash- (#2643) üzenetére


vepe
senior tag

2.3-ra nem fog frissíteni, mivel az még nem hivatalos...kies max a 2.2-es verziót fogja neked újabbra lecserélni....kieshez meg tedd fel az usb illesztőt külön...(oprendszernek megfelelőt)..neten rákeresel, megtalálod a neked valót...(xp-hez tudok küldeni)

(#2646) zsolt.61 válasza hodostamas (#2642) üzenetére


zsolt.61
tag

Szia hodostamas!
Ez nagyon korrekt,köszi! :C
Így már mindenki bátran hozzáfoghat!
Persze azért kérdezhet is aki járatlan a dologban!

(#2647) Linkin válasza flash- (#2644) üzenetére


Linkin
senior tag

Két féle módon
vagy úgy ahogy a többiek vagy szervíz de ott valószínüleg fizetni kell érte

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#2648) vepe válasza hodostamas (#2642) üzenetére


vepe
senior tag

ha nem független, akkor angollal bootol, de a termékkód nem változik oroszra és nem lesznek benne az orosz alkalmazások..., illetve első indításnál rá is kérdez a szolgáltatásra...

(#2649) flash- válasza vepe (#2648) üzenetére


flash-
veterán

értem
a galaxy ace hoz akkor a legújabb nem hivatlaos android 2.3 az a S5830XWKC3-OXX
?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2650) vepe válasza flash- (#2649) üzenetére


vepe
senior tag

nem-nem...az szerintem 2.2.1....2.3.3 annak KP9 végűnek kell lennie, de tamás által linkelt oldalon ott van...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.