Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Keem1 válasza ktomi94 (#2947) üzenetére


Keem1
addikt

Teljesen használható lesz mobilnet nélkül is. Csak hát ugye aki enélkül akar okostelefont, hát, nem tudom. Én pont azért vettem, hogy (mint a reklámban) ne mondhassam többé, hogy nem vagyok netközelben. Enélkül számomra a fél lábú ember esete, tud bicegni, de mégse olyan mint akinek két lába van.

(#2952) NY_A válasza vepe (#2918) üzenetére


NY_A
őstag

Hát az engem nem érdekel, ha semmi különös változás nincs, csak a meglévő hibákat javítsák ki az a lényeg.
Ami elsőre szembetűnik, hogy ismét változott a színhőmérséklete a kijelzőnek. Melegebbek lettek a színek. Majd 2-3 nap múlva kiderül, hogy történt-e változás. Pl. a processzor pörgés jelentkezik-e.
A fókuszálás még mindig érdekesnek tűnik. Van mikor teljesen jó, van amikor nem.

(#2953) Ace owner


Ace owner
addikt

Igen wifi error 2.2.1 alatt

Galaxy Fold 4

(#2954) vepe válasza NY_A (#2952) üzenetére


vepe
senior tag

talán a képernyőzár is hamarább ébred...fókuszáláson még fognak javítani szerintem, bár így is elég jó már...

(#2955) vepe válasza Ace owner (#2953) üzenetére


vepe
senior tag

2.2.1 alatt lesz is, az a rendszer hibája..2.3.3 alatt már nincs ilyen probléma...

(#2956) flash-


flash-
veterán

A kiessel való kommunikációs problémámat sikerült megoldani:
Átmentem a barátnőmhöz,akinek régi,p4 es gépén win xp sp3 van.
Gond nélkül felment a kies minden driverrel gyönyörűen,így már én is 3.3 ast nyúzom a telóval sikeresen:)

Nektek a kies feltett minden drivert szépen a Windows 7 x64 Home Premium sp1 re??

S5830XXKPB a S5830XXKP9 hez képest milyen változást tartalmaz?

Meg a másik kérdés hogy akkor a S5830XXKPB et be lehet állítani magyar nyelvűre?
Vagy csak a Vepe által magyarított S5830XXKP9 változatot?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2957) NY_A válasza flash- (#2956) üzenetére


NY_A
őstag

Multi csc kell hozzá, és akkor ez is magyar lesz. Hogy milyen változást tartalmaz, azt még ki kell tapasztalni. Remélhetőleg javították a hibákat, de az majd 2-3 nap használat után kiderül. Ami nekem elsőre feltűnt, hogy változott a kijelző színhőmérséklete.

(#2958) flash- válasza NY_A (#2957) üzenetére


flash-
veterán

mi az a multi csc? es van ehhez olyan?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2959) iMaverick válasza vepe (#2950) üzenetére


iMaverick
addikt

Tudsz lengyelül? Én még a júniust sem látom benne... :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2960) vepe válasza iMaverick (#2959) üzenetére


vepe
senior tag

A lényege ez:

Galaxy Ace az Android 2.3-ast júniusban kapja a kiesen keresztül...

flash-: a KP9-es multi-cs jó a KPB-hez is....

(#2961) flash- válasza vepe (#2960) üzenetére


flash-
veterán

ja leesett
gondolom erről beszéltek:

GT-S5830-MULTI-CSC-OXXKB6.tar

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2962) vepe válasza flash- (#2961) üzenetére


vepe
senior tag

:K

(#2963) pantomimes


pantomimes
aktív tag

Hétvégén megrendeltem a telenortól :) Eddig még ne nagyon jeleztek vissza, de remélem holnap-holnapután már a kezemben lesz :)

Akkor ha jól olvasom fülesre ne is számítsak?

Ebayen bagóért van szilikon tok, azt hiszem egy olyat mindenképp veszek.

(#2964) cserkész


cserkész
tag

Én felraktam a 2.3-as verziót(KP9) tegnap és az első szembe tünő különbség,hogy 1,5-2napos akku időtartamból kicsit több mint fél napra csökkent.... :O Ez normális dolog??? Mindenkinek ilyen látványosan csökkent az akku időtartam?

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#2965) NY_A válasza cserkész (#2964) üzenetére


NY_A
őstag

Az első napon nekem sem sokáig bírta. Aztán pedig volt, hogy 2 napig bírta egy töltéssel.

(#2966) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Srácok SMS-eket le lehet menteni vhogy rom frissítés előtt?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2967) _seth_ válasza MrSummer (#2966) üzenetére


_seth_
veterán

Backup to Gmail ;)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2968) cserkész válasza NY_A (#2965) üzenetére


cserkész
tag

Remélem nekem is igy lesz.... :)

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#2969) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!

Vki leírná pontosan mik azok a beállítások/programok amik elengedhetetlenek az aksi üzemidejének az elnyújtására!
Fontos lenne!
köszönöm

(#2970) hodostamas válasza droti25 (#2969) üzenetére


hodostamas
addikt

3G/WIFI/kékfog/GPS kikapcsolása amikor lehet. Amúgy meg inkább milyen programok nem kellenek a hosszú akksi időhöz, ez fontosabb kérdés :D ha nem telepítesz minden 1-2 * -os progit, akkor valszeg nem lesz gondod.

(#2971) MrSummer válasza _seth_ (#2967) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Szia backup gmail re opció merre is van?:)

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2972) zsolt.61 válasza MrSummer (#2971) üzenetére


zsolt.61
tag

Sziasztok! :D
Fogod a Telefonod/Market/rákeres/megtalál/letölt/installál/használ/örül! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2973) vepe válasza zsolt.61 (#2972) üzenetére


vepe
senior tag

:C

(#2974) zsolt.61 válasza vepe (#2973) üzenetére


zsolt.61
tag

Vepe! Szia! :D
Nos,hogy muzsikál az új Firm?:)
Van-e valami újdonság? Valami extrém?

(#2975) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok, gondoltam hogy ilyen telora cserélném az X8-amat !

Milyen pro kontrákat tudnátok fölhozni a telora? Olvastam hogy ezzal azzal meg vagytok elégedve, illetve hogy 1-2 dologgal nem. Mik lennének ezek ?

(#2976) Dzsuri89 válasza vepe (#2960) üzenetére


Dzsuri89
őstag

T-Mobile-os teló vajon kapja KIES-ről a frissítést?
Nagyon ajánlom nekik...

(#2977) Linkin


Linkin
senior tag

Jó kérdés egyenlőre az is kérdés mikor ér ide lehet a szervízek hamarabb megkapják

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#2978) vepe válasza zsolt.61 (#2974) üzenetére


vepe
senior tag

Szia

talán a kamera javult, de a AF még mindig nem az igazi...úgy érzem picit gyorsabb is a KPB rom...

mrThomi: válaszok a kérdéseidre...

-root egyenlőre csak 2.2.1 romon lehetséges (recovery ott sem), 2.3.3 alatt se root, se recovery nem műxik..

-A telefonról, pár oldallal visszább minden lényeges dolgot megtudhatsz, hogy mi működik jól 2.3.3 alatt, mert ugye a gyári rom az nem téma...ami a legfontosabb, 2.3.3 alatt gyorsabb a telefon, szebbek a színek, jobb a kamera felbontása (AF még nem tökéletes), de összességében 1000x jobb az x8-nál...

(#2979) vepe válasza Dzsuri89 (#2976) üzenetére


vepe
senior tag

szolgáltató függő, szerintem előbb utóbb minden szolgáltatónál elérhető lesz...

(#2980) Dzsuri89 válasza vepe (#2979) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Volt már olyan telód, ami KIES-en keresztül frissült és T-Mobilos volt?

(#2981) vepe válasza Dzsuri89 (#2980) üzenetére


vepe
senior tag

nem voltam sosem t-s...így tapasztalatom sincs...

(#2982) Ace owner


Ace owner
addikt

Remélem Djuicénél lesz frissítés.. Kiest meg még fel sem raktam :W

Galaxy Fold 4

(#2983) Dzsuri89 válasza vepe (#2981) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Értem. :(

Esetleg valaki másnak?

(#2984) Bélaaaa válasza Dzsuri89 (#2983) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Lehet, tudatlan vagyok, de a KIES mióta kommunikál a szolgáltatókkal :DDD ? Az csak a Samu-nál ellenőriz. Ha van frissítés, felteszi, ha nincs, akkor.....

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2985) JNSK


JNSK
aktív tag

Szerintetek lehet a Gingerbread-től az hogy a class 4-es 8gigabájtos memkarira csak nagyon NAGYON kis sebességgel tudok másolni..15-30Kb.. ezelőtt jó volt :\

(#2986) vepe válasza Bélaaaa (#2984) üzenetére


vepe
senior tag

nem teljesen így van.. :) az igaz, hogy a samu központjával kommunikál a telefon, de nézi, hogy melyik verzió van a telefonodon, azt azonnal beazonosítja, hogy az a rom melyik szolgáltatóhoz tartozik és, hogy azzal a szolgáltatóval a frissítésekre milyen megállapodása van...egy példa...galaxy s-em rátettem a pc-re (pannonos volt) azonnal frissítést ajánlott fel, egy másik s t-s ugyanazzal a rommal nem ajánlotta fel...

(#2987) vepe válasza JNSK (#2985) üzenetére


vepe
senior tag

frissítetted? ha igen telefon kikapcsol, memkari ki-be és telefon bekapcsol..úgy próbáld ki...

(#2988) zsolt.61 válasza vepe (#2986) üzenetére


zsolt.61
tag

Az viszont biztos,de javíts ki ha nem,bár az én tapasztalatom is ez: ha egyszer Odin-nal frissítettem,akkor a Kies-sel már többet nem tudok.:(

(#2989) JNSK válasza vepe (#2987) üzenetére


JNSK
aktív tag

Na majd mindjárt próba! Köszi! :)

(#2990) vepe válasza zsolt.61 (#2988) üzenetére


vepe
senior tag

ha lesz gyári 2.3.3 valószínű, hogy vissza kell majd rakni a gyári 2.2.1-et mert csak úgy fog frissülni...(de ez sem 100%, mert ha pl. a gyári rom XXKPC2 lesz és a KPB-t régebbinek ismeri fel, akkor lefogja cserélni, egyéb esetben ha nem lesz neki ismert a KP8, KP9, vagy a KPB, stb, akkor egyáltalán nem fog frissülni csak a 2.2.1-el)

(#2991) Bélaaaa válasza zsolt.61 (#2988) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az legyen a legkisebb probléma!

Majd frissítjük az Odinnal mi! :C

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2992) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Végigolvastam jónéhány oldalt, így arra az elhatározásra jutottam hogy ki kellene próbálnom a 2.3.3-at a telómon.
1. A root világos, viszont ha mégsem jön be a 2.3.3, valahogy vissza tudom szerkeszteni a 2.2-t?
Azért is kérdezem, mert ahogy olvastam a 2.3.3-al ugrik a root is.
2. Valamint a 2.3.3 upgrade-hez kell root vagy a leirt módszerekkel simán működik a frissités?
3. A SuperOneClick-el működik a root és unroot is?

Köszi a választ. :)

(#2993) vepe válasza szegto (#2992) üzenetére


vepe
senior tag

1.visszatudod rakni (csak legyen meg az eredeti romod, mivel recoveryvel mentés még nem lehetséges, így meg kell keresned, azt ami most a telódon van.
2.nem kell hozzá root
3.elméletileg igen..ugyanazzal a verzióval amivel rootoltad, de kérdés, hogy minek az unrott.. :)

(#2994) vepe


vepe
senior tag

mrThomi kérdéseidre válaszolva:

Elöször is. Ha irsz üzenetet, minden betüt precizen érzékeli ? Itt a nyomáspontérzékelés a legföbb kiváncsiságom. X8-hoz viszonyítva kérlek !

-Igen precízen érzékel, sőt néha túl érzékenyen...(x8-hoz képest főleg, mivel a kijelző is nagyobb)

A másik pedig a romokra vonatkozik. Itt is vannak 2.3 fözött romok? vagy midnenki 2.2-vel használja?

-van 2.3.3 rom (nem csak 2.2), arról beszélgetünk már jó néhány oldal óta.. :) ( ezek nem főzött romok, hisz ahhoz root, recovery is kell, ezek a 2.3.3 romokat nevezzük inkább gyárilag kiszivárgottnak)

(#2995) mrThomi válasza vepe (#2978) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha irsz üzenetet, minden betüt precizen érzékeli ? Itt a nyomáspontérzékelés a legföbb kiváncsiságom. X8-hoz viszonyítva kérlek !

A másik pedig a romokra vonatkozik. Itt is vannak 2.3 fözött romok? vagy midnenki 2.2-vel használja?

(#2996) flash-


flash-
veterán

egy kérdés
amikor még a gyári 2.2 volt a telon rootoltam a telót.
most a 2.3 van rajta
a root megmaradt?
vagy most olyan mintha nem is rootoltam volna?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2997) szegto válasza vepe (#2993) üzenetére


szegto
senior tag

Köszi a választ.
És hogyan tudok mentést csinálni az eredeti gyári rom-ról, valamint hogyan tudom visszatölteni azt ha nincs recovery mentés?
Elvileg ha felment a 2.3.3, akkor elveszítem a root jogot, a 2.3.3 rootolása pedig ahogy olvastam macerásabb mint a 2.2.
2.3.3-ról root nélkül vissza tudok állni 2.2-re (a mentett rom-ra)?

(#2998) JNSK


JNSK
aktív tag

lehet rootolni a gingerbread(2.3.3)-el felvertezett telefonunkat is! linket most sajnos nem tudok adni de xda-n lehet keresgelni... teszteltem.. mukodik!

(#2999) Bélaaaa válasza JNSK (#2998) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Írhatnál egy kicsit bővebben róla, hiába keresem, nem találom.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3000) Takiatti


Takiatti
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Úgy néz ki benevezek egy Galaxy ACE-re.
A Vodánál céges akcióban bruttó 20ért elvihető netes díjcsomaggal, ami havi bruttó 4ezer (2év hűséggel).

Ennyit szerintem simán megér. :DD

vélemény?

Tudtok hozzá valahonnan elfogadható autós tartót?
Felhebregálnék rá egy Igo-t és kellene valami hogy lássam is...

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.