Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) Keem1 válasza gyuri2008 (#3748) üzenetére


Keem1
addikt

Hogy könnyebb legyen megérteni, egy dolog tisztázása, valamint pongyola megfogalmazással: a telefont kétféle módban csatlakoztathatod: USB háttértár mód, valamint USB [hibakeresés] mód (ez utóbbit így kiírva sehol nem látod).
Az alapállapot a második. Ennek egyik speciális változata az USB hibakeresés mód. Ekkor tudod Kies-szel elérni a telefont, valamint szervizalkalmazásokkal módosítani - egyfajta szerviz hozzáférés. Ebből kikapcsolhatod a hibakeresést, de ez csak néhány kivételes esetben szükséges, Kies programmal továbbra is eléred, csak háttértárként viszont még így sem látod (Kiesben persze igen). Ebben a módban (hibakereséssel vagy anélkül) driver szükséges, melyet a Kies telepít természetesen.

Ha a lehúzható állapotsorban rákattintasz az USB háttértár-ra, majd ott megbököd az elterpeszkedő nagy gombot, ekkor jön elő az USB háttértár mód. A telefon elérhetetlenné teszi a memóriakártyát a telefonon, ezzel egyidejűleg sima pendrive-ként megjelenik a gépen, mindenféle driver nélkül. DE! csak a micro SD tartalma. A telefon más módon nem is látható (modem, belső memória, telefonkönyv, stb.

Tudom, mellőztem a szakkifejezéseket, de a lényeg az egyszerű megértés lenne.

knyitogato (#3749): de, Gorilla Glass van rajta, ennek ellenére (főleg mostohább körülmények között tartva) elkelhet a fólia is. Én 2 hónapja nyúzom, menet közben tokban tartom, emellett amennyire lehet vigyázok, mikroszálas kendővel óvatosan törölgetem, és fólia nélkül sincs egy mikrokarc se a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

(#3752) multidezo


multidezo
csendes tag

T. ház.
Az lenne a kérdésem, hogy lehet e olyat csinálni hogy pl. meg van nyitva a you tube vagy a net, és hogy lehet úgy visszalépni belőle hogy csak a háttérben fusson, de ne zárja be. köszönöm.

Addig élünk amíg meg nem halunk...

(#3753) Káposztakuki


Káposztakuki
csendes tag

megvan közel 2 hónapja a teló, működik, működik, de sajnos nagyon belassult, főleg ami a híváslistákat, smseket illeti... van erre megoldás? minden egyes alkalommal másodpercekig kell várni, míg a hívásnaplót betölti...

egyébként meg a fólia témához: nincs rajta, nem is lesz. nem hordom tokban, hanem a zsebemben... és semmi karcolás nincs az üvegen.

gyerekek, az egy használati tárgy, nem kincs. úgy is használjátok. 2 év múlva úgyis kuka...

[ Szerkesztve ]

(#3754) EmThor


EmThor
addikt

"nem sikerült engedélyt szerezni a következő rendszergazdától: gt-5830. A készülék leáll"

ezt írja ki a Samsung Kies, mikor PC-re dugva akarom a teló FW-jét frissíteni. Mi lehet a gond, meg tudná kérem mondani vki? Köszönöm! :O :F

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3755) janes74 válasza multidezo (#3752) üzenetére


janes74
senior tag

Home?

(#3756) multidezo válasza janes74 (#3755) üzenetére


multidezo
csendes tag

Köszönöm szépen :R

Addig élünk amíg meg nem halunk...

(#3757) EmThor válasza EmThor (#3754) üzenetére


EmThor
addikt

Nincs 100%-az akksi, remélem utána jó lesz.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3758) gyuri2008 válasza Keem1 (#3751) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ :K

(#3759) EmThor válasza EmThor (#3757) üzenetére


EmThor
addikt

Nem jó, fullon az akksi és nem frissíti a FW-t a Kies. WTF!!!! :W

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3760) EmThor


EmThor
addikt

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3761) EmThor válasza EmThor (#3760) üzenetére


EmThor
addikt

Másik PC-n meg jó... :)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3762) Bélaaaa válasza Proci64 (#3741) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ugyanott van, ahol beállítottad a mintát!

Beállítások/Hely és biztonság/Képernyőzár beállítása/Nincs. :DDD

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3763) TuTuKa96 válasza vepe (#3747) üzenetére


TuTuKa96
csendes tag

Én a Telefonom leginkább Zenehalgatásra,Játékra és Netezésre használom WI-FI-n keresztül és nem akarok adatforgalmat : D

(#3764) Keem1 válasza Káposztakuki (#3753) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem egy újraindítás megoldja a gondodat, de nem esküdnék meg rá. Nekem ami progik miatti lassulás volt, azt mindig megoldotta egy full ram pucolás (restart), emiatt max kéthetente márt-már rituálészerűen újraindítom. Lehet hogy emiatt, de tény, hogy még 2 hónap alatt nem találkoztam az általad írt lassulással.

(#3765) parkr


parkr
őstag

az új firmware-től egyébként mennyivel jobb a telefon? megéri frissíteni?

(#3766) EmThor válasza parkr (#3765) üzenetére


EmThor
addikt

nem tudom mert nem megy fel. már gyári reset-et is csináltam a telón.

KIES leszedi a FW-t, a teló azt írja ki, hogy downloading és 10 perce semmi, a szoftverfrissítés ablak meg se nyekken...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3767) gyuri2008 válasza EmThor (#3766) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én ugyan úgy jártam mint te,a telefont resetelni kellett.
Nem értem :F

(#3768) Bélaaaa válasza EmThor (#3766) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ez nem felhasználói hiba? :DDD :D :R

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3769) EmThor válasza Bélaaaa (#3768) üzenetére


EmThor
addikt

nem, 2 pc-n próbáltam, most a notimról írok, ez se jó, itt leszedi a fw-t, utána írja h nem fér a telóhoz... b+ :W

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3770) vepe válasza EmThor (#3769) üzenetére


vepe
senior tag

bootol a teló?

[ Szerkesztve ]

(#3771) EmThor válasza EmThor (#3769) üzenetére


EmThor
addikt

angol nyelvű win 7 alatt odáig eljutottam, h a teló kiírta h downloading, a gép megszakította az usb kapcsolatot és ennyi...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3772) EmThor válasza vepe (#3770) üzenetére


EmThor
addikt

persze, downloading alatt nem történt semmi, kinyomtam, bekapcsoltam, megy rendesen...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3773) vepe válasza EmThor (#3772) üzenetére


vepe
senior tag

tel ki-be kapcs után (ha usb driver fenn van) próbáld újra (ha frissíteni akarod)

(#3774) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok!

Nos miután két napja beijesztettem a KPE fw-t, hogy lecserélem a hirtelen merülés miatt, egyszer csak erőre kapott! :D 44 órája vettem le a töltőről, és még most is 38%-on van! Igaz túl sokat nem használtam, volt egy kis wifi, kb. 30 perc beszéd a két nap alatt, 2.5-3 óra bluetooth kihangosítás, és némi nyomkodás!
Fene se érti ezt!

[ Szerkesztve ]

(#3775) Keem1 válasza NY_A (#3774) üzenetére


Keem1
addikt

Megijesztetted, félt, hogy visszakerül rá a Froyo :DDD

(#3776) Proci64 válasza Káposztakuki (#3753) üzenetére


Proci64
tag

Azért nem mindenki gondolja így...én mindig is próbáltam vigyázni a dolgaimra de még így is esett le vagy koccantottam valahová...nekem nem kuka főleg,hogy nem egy 10000ft-os tételről beszélünk...

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

(#3777) Proci64 válasza Bélaaaa (#3762) üzenetére


Proci64
tag

Nálam Beállítások/Hely és biztonság/Képernyőzár módosítása,emellett látható minta használata van és tapintási visszajelzés használata de ezekben egyikben sem tudok mást állítani csak azt a 9-pontos mintát tudom változtatni...nincs olyan menüpont ezeken belül,hogy kikapcs vagy alap visszaállíása...

[ Szerkesztve ]

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

(#3778) EmThor válasza vepe (#3773) üzenetére


EmThor
addikt

Nem jó. Hol csinálom rosszul?

Lássuk: PC -> win7 ultimate angol nyelvű
Teló: most lett gyári állapotba visszarakva, egyedül a kontaktokat raktam vissza backup-pal.

Telót felrakom pc-re, USB hibakeresési módban. Elindítom a pc restartja után a felfrissített KIES-t (akár rendszergazdaként futtatva), jelzi h van új FW. Mondom frissítsünk. Leszedi a gépre. Kiírja a PC h szoftverfrissítés folyamatban. Hallom, hogy eltávolítja a csatlakoztatható meghajtót, majd újra beveszi, a telón közben megjelenik a sárgás "Downloading" felirat, miközben a KIES firmware frissítési folyamata 0%-on áll. És akármennyit várok nem mozdul... se a PC, se a telón nem történik változás. A PC nem indítja el a folyamatot...

És ezzel szenvedek egész kib@szott délután!! Ilyenkor hosszan nyomva ki tudom kapcsolni a telót, ami aztán bekapcsol rendben, de semmi változás.

Nem tudom mitévő legyek... a KIES csak nem szólna, ha nem a Telenor függő telómhoz talál FW-t, nem értem hol a gond... A másik két magyar nyelvű Win7 ultimate rendszeren meg a lenti beillesztett képen olvasható hibaüzenet fogad, ott le se tölti a FW-t csak szól, hogy "nincs rendszergazdai jogosultsága"

Mi lesz, ha kijön a SG Tab-hoz is a Gingerbread frissítés? Azt hogy fogom felrakni, ha ez se megy?! :( :O Isten brokátokkal kivert haját! :W

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3779) EmThor válasza EmThor (#3778) üzenetére


EmThor
addikt

Most vagy a samsung buzi és a kies szar, pedig letölt valamit, fw gyanánt. vagy a géppel van vmi, hogy mikor elkezdené flash-elni a telót, az eldobja az usb kapcsolatot. Nem értem!

Még a sárga figyelmeztető táblás képig se jut el!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3780) vepe válasza EmThor (#3778) üzenetére


vepe
senior tag

eszközkezelőben nincs sárga kérdőjel?

(#3781) lavorka


lavorka
aktív tag

Üdv!
Gondolkodom ilyen telefon beszerzésén, egy Ace tulajtól kérdezném hogy a telefon hogy szól kihangosítva?

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#3782) EmThor válasza vepe (#3780) üzenetére


EmThor
addikt

Nincs, minden OK! szar a kies, ennyi. Majd ha tuti kirolloutolták a gingerbread-et hivatalosan, megpróbálom újra.

annak viszont örülök h van magyar android store vásárlási lehetőség pár napon belül.

checkout.google.com-ra már meg is adtam az adataimat. nem warezolok, viszlát applanet (csak az adw ex és a honeycomb theme miatt használtam).

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3783) EmThor válasza lavorka (#3781) üzenetére


EmThor
addikt

Csendes szobában elég hangos, táskából már nem biztos h a combino-n is meghallod.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3784) bozont válasza EmThor (#3782) üzenetére


bozont
veterán

Érdekes, nekem Win 7 64bit wondows-zal probléma nélkül ment a frissítés, Telenoros vagyok én is.
Amúgy már szerda óta lehet vásárolni a marketről.

[ Szerkesztve ]

(#3785) EmThor válasza bozont (#3784) üzenetére


EmThor
addikt

thx, hwsw azt írta még pár nap!

ez a kies meg katasztrófa, adok neki egy kis pihit + amíg tuti ott a gingerbread mert ez még vmi "más" fw update lehet az ace-re

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3786) flash-


flash-
veterán

nekem a KPE vel lassabb a teló mint a gyári 2.2 rommal!!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3787) bikaszeme válasza sga24 (#805) üzenetére


bikaszeme
csendes tag

és ha nekem nincs sd kártyám akkor is meg lehet valahogy oldani hogy mp3-at betegyek sms hangnak?? köszi előre is ha van ötleted! :R

(#3788) Keem1 válasza bikaszeme (#3787) üzenetére


Keem1
addikt

Azt hiszem, nem, mert a kézzel rápakolt cuccok mind a kártyára kerülnek. Háttértárként a telefon belső memóriája nem is érhető el. Ezért is van, hogy tartozék a micro SD kártya (a megfelelő használathoz nélkülözhetetlen).

Szerk.: esetleg a szoft piszkálásával lehet megoldható (nem próbáltam sose)

[ Szerkesztve ]

(#3789) m3tr0 válasza Keem1 (#3788) üzenetére


m3tr0
senior tag

ja, félre olvastam. sd-kártya nélkül...akkó nemtom. :B

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3790) angika89


angika89
csendes tag

Sziasztok! Régóta nézelődök neten telefon ügyben és a Samsung Galaxy Ace szimpatikusnak tűnik. Ajánlanátok-e másoknak ezt a telefont? Volt- e vele valami problémátok? Ez lenne az első okostelefonom, szeretném ha megbízható lenne. Köszi a válaszokat előre is :)

(#3791) Keem1 válasza angika89 (#3790) üzenetére


Keem1
addikt

Persze hogy ajánljuk. Ez itt a SGA tulajdonosainak és pártolóinak topikja :D
Viccet félretéve: persze hogy ajánljuk, akár első okosteló gyanánt is.
Vannak gyerekbetegségei, a legtöbb vagy orvosolható vagy megszokható/nem zavaró. De nincs tökéletes mobil, olyan ami mindenkinek minden helyzetben megfelel (bár lenne, de nincs). Nagyrészt megbízható, kellemes használni, sokmindenre képes telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3792) Ace owner válasza angika89 (#3790) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem is első és teljesen elégedett vagyok :)

Galaxy Fold 4

(#3793) angika89


angika89
csendes tag

Köszi a válaszokat:) Mióta vagytok lelkes SGA tulajdonosok? :)

(#3794) Bélaaaa válasza angika89 (#3793) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Mióta megjelent!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3795) Keem1 válasza angika89 (#3793) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, Bélaaaa kollégával szinte egyet kell értenem. Március közepén lopták el a másik telefonomat, szóval a megjelenés után pár héttel már Ace birtokos voltam.

(#3796) switch223


switch223
csendes tag

Amúgy azt tudtátok, hogyha a vissza gombot nyomvatartjátok és eközben lenyomjátok a home gombot csinál egy screenshot-ot? :D

(#3797) bozont válasza switch223 (#3796) üzenetére


bozont
veterán

És tényleg! :D
Én meg ezért telepítgettem az android meg java sdk-t, most le is buktam, a kézikönyv kimaradt az életemből (benne van egyáltalán?).

(#3798) flash-


flash-
veterán

nektek is lassú az amigo az új firmware-en?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3799) Bélaaaa válasza switch223 (#3796) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:DDD

Igen

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3800) iMaverick válasza switch223 (#3796) üzenetére


iMaverick
addikt

És valóban! Köszönjük! :R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.