Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) simi12345 válasza jooker82 (#2499) üzenetére


simi12345
tag

ááááá, felejtős a rock player is, egy nagyobb mkv-t már nem akarja

meg kell érteni hogy ez nem arra van, arra ott lesz/van az sgs 2, :(

(#2502) kristoof92


kristoof92
tag

a cyanogenmodos, gingerbreades nightlykban már működik a market?

(#2503) jooker82 válasza simi12345 (#2501) üzenetére


jooker82
nagyúr

De az mért tudja lejátszani és ez mért nem??A ram számit??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2504) Rotate válasza jooker82 (#2503) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom hányszor irjam még le neked, hogy nincsen támogatás mkv konténerre :) neked ez az mkv a mániád? :D

Zlika:

Norton Mobile Utilities (Beta) app-al (marketen ingyenesen megtalálod) le tudod menteni telepithető apk formájában a telepitett appjaidat, és miután ujraraktad a rendszert csak visszatelepitgeted őket... nekem igy ment a dolog :) 2 gameloftos játékot vettem... visszatelepitettem az apk-t és ugyanugy letöltötte hozzá a contentot, és megy a játék :)

a játékon belüli mentéseid, adatok már mást tészta, azt nem tudom meg lehet-e menteni valahogy...

[ Szerkesztve ]

(#2505) jooker82 válasza Rotate (#2504) üzenetére


jooker82
nagyúr

Najó,de ha nem t lenne rá támogatás akkor egyáltalán nem vinné sehogy,csakúgy mint a dts hangot...de ezt lejátsza, hang is van csak szaggat...tehát vszinű a hardver nem birja....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2506) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Én jelenleg azt várom hogy legye pokerstars kliens androidra :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2507) Skynet258 válasza Rotate (#2504) üzenetére


Skynet258
veterán

Gameloft-nál semmiség a mentések megtartása, mert alapból az SD-n vannak a játék file-ok, így ha azt nem törlöd, akkor onnan indul, ahol abbahagyod (még csak le sem kell újra tölteni semmit, annyi, hogy az apk-t kell feltelepíteni). Tegrás cumóknál valahová a data részre menti szerintem, de az ottani piszkához meg root kell, meg meg kell keresni...
Megoldható, csak macera.

jooker82: tényleg nem érted. :DDD Nincs rendes kodek hozzá, ezért szaggat meg akad a hang. A Tegra bőven elbírja, alapból van is az SD-n két 1080p felbontású videó - csak nem mkv konténerben. Szép is lenne, ha nem bírna, még a Galaxy S is bírja, pedig ott csak egy mag van.
Ez van, ez ilyen, talán a 2.3-al kapunk hozzá támogatást.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2508) simi12345 válasza jooker82 (#2505) üzenetére


simi12345
tag

ebben van valami :)

régi laptopomon akadozott a media player classic home cinema lejátszóval minden mkv, az újjal meg hasít, még bd50 -es igazi blue ray-t is megeszi, ami 40-50 giga ( total media theatre 3-mal)

nagyobb proci, nagyobb ram, jobb grafikus megjelenítő

(#2509) simi12345 válasza Skynet258 (#2507) üzenetére


simi12345
tag

ebben is igazat kell adjak :DDD

(#2510) Skynet258 válasza simi12345 (#2509) üzenetére


Skynet258
veterán

Fő a határozottság. :DDD

https://geekpulse.hu

(#2511) Rotate válasza Skynet258 (#2507) üzenetére


Rotate
veterán

nekem a belső sd-re pakolja a cuccot, és az rom cserénél formázódik... vagy arra utaltál, h elég elrakni azt a mappát és aztán visszapakolni ugyanoda?

(#2512) Rotate válasza jooker82 (#2505) üzenetére


Rotate
veterán

Skynet hozzászólásában megtalálod a dolog miértjét, de mondok példát is neked erre... egy időben még mikor terjedtek el az mkv-s filmek, szaggattak a gépemen vlc lejátszó alatt, mivel szarok voltak a kodekjeik... miután lett rá támogatás, ergo direkt optimalizálták a dolgot mkv-re is megjavult a dolog, és azóta meg simán...

tehát, ha LGéknél nem döntenek úgy, hogy lesz támogatás mkv lejátszásra, akkor nem fogjuk tudni szaggatás nélkül megoldani... ez hülye döntés volt, mert manapság a 720p és 1080p release-k 90% mkv konténerben jön ki... ez van...

(#2513) simi12345 válasza Skynet258 (#2510) üzenetére


simi12345
tag

figy. egy 300 megás mkv-t visz, egy 700 megásnál feladja a harcot

persze nem a teló, hanem a lejátszó :F

(#2514) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

A marketből a vásárlás pontosan, hogyan is zajlik le?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#2515) Balázs1986 válasza jooker82 (#2505) üzenetére


Balázs1986
addikt

Google image keresőben ha megnézed a tegra 2 felépítését, látszik hogy van integrált HD decoder és encoder chip is. Annak , hogy az mkv-t nem viszi normálisan valószínűleg az az oka, hogy nincs kint rá a driver (ahogyan Skynet is írta), remélhetőleg egy későbbi kernel ezt tartalmazni fogja. Addig viszont kizárólag a processzort terhelik a dekódolás számítási feladatai -amellett, hogy megy az alaprendszer -meg hála a multitasking-nak mittudoménmégmik- a háttérben. Így remélhetőleg kicsit elfogadhatóbb, hogy miért szaggat :)

[ Szerkesztve ]

(#2516) Rotate válasza Ra's al Ghul (#2514) üzenetére


Rotate
veterán

itt tudsz keresgélni :) biztos irnak a fizetési lehetőségekről is :)

(#2517) dfcwolf


dfcwolf
tag

Mr.Home-ot nem használtam.

Feltöltöttem délután 100%-ra. Két óra alatt lement 73%-ra sima készenléttel. Nem is használtam... Eddig ilyen nem volt. :F

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#2518) Rotate válasza dfcwolf (#2517) üzenetére


Rotate
veterán

milyen rom van fenn? megy a wifi készenlét alatt? nincs semmilyen app beragadva? valami játék vagy valami...

(#2519) dfcwolf válasza Rotate (#2518) üzenetére


dfcwolf
tag

A gyári V10C van rajta. Nincs beragadva semmi. Wifi sem megy. Feltöltöttem és bekapcsoltam. Ennyi történt. Nem is használtam

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#2520) jooker82 válasza Skynet258 (#2507) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy már értem...de kétlem,h akkor ehhez a telefonhoz kapnánk mkv támogatást a későbbiekben...Szerintem a későbbi telefonokra fogják hagyni,hogy majd abban is legyen vmi új...
Hacsaknem észreveszik,h az SGS2 az viszi és akkor a 2.3-al mi is megkapjuk...
Remélem igy lesz... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2521) tome.jr


tome.jr
addikt

NAGYON FONTOS INFORMÁCIÓ:

A Telenornál ma és az utóbbi napokban a hálózatban kimaradások voltak ezért ha valakinél térerő problémák adódtak akkor az nem a telefon hibája volt. Nekem is az elmúlt 30 percben volt ilyen gondom. Most beszéltem a Telenor ügyfélszolgálattal és az ügyintéző adta ezt a tájékoztatást. Dolgoznak a hiba elhárításán.

[ Szerkesztve ]

(#2522) Rotate válasza dfcwolf (#2519) üzenetére


Rotate
veterán

mivel töltötted, mennyi ideig tartott, és mennyire volt meleg a telefon hátulja?

csak mert amióta gépről töltöm, és lassan, 6-7 órán keresztül töltődik fel a telefon, sokkal jobban birja az aksi és abszolut nem melegszik töltés közben...

(#2523) Daniel Alves válasza tome.jr (#2521) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Köszönjük az infót! :R

Mellesleg nálam ez az akksi probléma egyenlőre nem jelentkezett!

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#2524) dfcwolf válasza Rotate (#2522) üzenetére


dfcwolf
tag

A fali töltővel töltöttem. Nem volt teljesen nullán, csak rátöltöttem mert indultam itthonról. Nem volt meleg. de az nem.is jellemző ...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#2525) Rotate válasza Daniel Alves (#2523) üzenetére


Rotate
veterán

Most már nekem is jó :)

(#2526) Zlika válasza tome.jr (#2521) üzenetére


Zlika
aktív tag

Hát nem tom elindítani recovery módban.Leszedtem valami kamut amiben volt 4 menüpont de battery wipe nem.És egyiket sem tudtam kiválasztani csak a hangerővel le fel...Most a quick bootot próbálom de ebben meg hiába választom a recovery-t csak símán rebootol...

[ Szerkesztve ]

(#2527) tome.jr válasza Zlika (#2526) üzenetére


tome.jr
addikt

Advanced menüpontba kell bemenni és ott lesz a battery wipe. Hangerő gombbal tudsz navigálni power gombbal pedig választani.

(#2528) jooker82 válasza tome.jr (#2527) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vmi jót tudsz már nekem irni?? :U :B Tudom,h már kitárgyaltuk,de én még bizom benne... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2529) drpele válasza Rotate (#2511) üzenetére


drpele
senior tag

Titanium backup lementi az apk-kat és az adatokat is, így visszaállítást követően minden ott folytatódhat, mint előtte.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#2530) tyupixxx


tyupixxx
csendes tag

sziasztok!

olyan kérdésem lenni, ki milyen oldalt tudna ajánlani ahonnan lehetne o2x-et rendelni, és megbízható az oldal?
köszi!

(#2531) Zlika válasza tome.jr (#2527) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nem megy rebootol és csak négy menüpont van nincs advanced.És a power gombbal nem választ ki semmit...Ez gatya.

http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/optimus-2x-recovery-reboot_xpxh.html

És kilépni sem lehet ám belőle de még ha hosszan nyomom a powert nem is kapcsol ki.Aksit kell kivenni fa***m.Ja nem most éppen újra indult mindhárom gomb együttes nyomásával.

Formatting misc:... ezt írja

[ Szerkesztve ]

(#2532) Pumba3 válasza ferikek (#2500) üzenetére


Pumba3
tag

Nah az nem is baj, hogy vodás került oda. Nekem is azok voltak frissítés után. ÚJ APN, a leírtak szerint.

Akkor 2 lehetőséget javasolnék. Menj be a Tré mobilhoz, próbáltad meg beállítani ott egy zsenivel (de szerintem nem szolgáltatói hiba, miután írtad hogy a másik telefonban működik) Nem lehet, hogy hardveres baja van a telónak?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#2533) jooker82 válasza tyupixxx (#2530) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én a partnerót javaslom minden gyári tartozékot megkapod 1 év garival...és korrektül szállitják....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2534) drpele válasza tyupixxx (#2530) üzenetére


drpele
senior tag

Webshopok és árak

Nézd meg a webshopok minősítéseit is...
Én a B-Tel-től rendeltem, de azon kívül, hogy gyorsak voltak (s megvolt az összes tartozék) nemigen tudok mást mondani róluk.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#2535) tome.jr válasza jooker82 (#2528) üzenetére


tome.jr
addikt

Szaggatva viszi csak az mkv-t. Nincs hozzá még support sajnos.

Zlika: Innen töltsd le a clockworkmod recovery-t: [link]

Esetleg a rom manager-ből futtasd, de az nem mindig működött nálam.

[ Szerkesztve ]

(#2536) suppe


suppe
tag

melyik video lejátszót szoktátok javasolni? épp elutazok pár napra, raktam fel filmeket, de az egyiket nem akarja vinni, pedig avi

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#2537) jooker82 válasza suppe (#2536) üzenetére


jooker82
nagyúr

Rockplayer,v QQplayer....ezek vinni fogják....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2538) Rotate válasza tome.jr (#2535) üzenetére


Rotate
veterán

A rom manageres cwm trükkje az, hogy fullra kikapcsolod a telót, hangerő le + bekapcsgombot addig tartod egyutt lenyomva, amig meg nem jelenik a kis Android felirat... akkor menni fog és az sdvel sincs gond :) reboot to recovery menüpontból nem mindig imdul jól... de ha ugy csinálod ahogy irtam, akkor királyul működik :)

(#2539) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, sms jelző hangnak, külső file-t hogyan lehet beállítani???
itt is be kell másolni vmelyik mappába???
Kösz.

Galaxy S23 Ultra

(#2540) suppe válasza jooker82 (#2537) üzenetére


suppe
tag

:R köszi... vmit kiírt h hardveresen v. szoftveresen működjön-e, szoftvereset választottam, így elindult.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#2541) Zlika válasza tome.jr (#2535) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én valami nagyon béna lehetek.Leszedtem,elindítottam az install file-t amit az oldalon írtak.Le is futott az ablak bezárt.Próbáltam a vol down és power kombóval indítani de semmi csak az akkumulátor jön be...

(#2542) Pumba3 válasza tyupixxx (#2530) üzenetére


Pumba3
tag

Én az XXL GSM-et ajánlom. Nagyon korrektek és nagyon segítőkészek, a csomag tartalmazza az összes gyári tartozékot.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#2543) Zlika


Zlika
aktív tag

Tisztára "droid" vagyok. :D

(#2544) Pumba3 válasza Zlika (#2543) üzenetére


Pumba3
tag

MIért? :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#2545) Zlika válasza Pumba3 (#2544) üzenetére


Zlika
aktív tag

Há nem tom behozni a recovery menüt.Azért ennél bonyolultabb dolgokat is meg szoktam oldani kissebb nagyobb segítséggel na.Általában...

(#2546) tome.jr válasza Zlika (#2541) üzenetére


tome.jr
addikt

Hosszabban nyomd, egészen addig amíg be nem jön a kis android felirat

(#2547) Zlika válasza tome.jr (#2546) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nagyon hosszan nyomtam de csak az lett az eredménye hogy az akku néha eltűnt és vissza jött...Nah megpróbálom újra.

(#2548) Zlika


Zlika
aktív tag

Ő... :D Bocs a hisztiért most bejött.
Amugy mit érdemes itt csinálni ami nem jár adatvesztéssel?(gondolom a battery wipe nem)

[ Szerkesztve ]

(#2549) tome.jr válasza Rotate (#2538) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem nem azzal volt gondom, hanem a cwmr flash-sel. Volt amikor hajlandó volt megcsinálni volt mikor nem.

Zlika: Ha nem akarsz rom-ot cserélni akkor nincs ott sok látnivaló.

[ Szerkesztve ]

(#2550) Rotate válasza tome.jr (#2549) üzenetére


Rotate
veterán

viszont CM7 konkrétan csak a Rom Manageressel működik asszem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.