Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73401) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

A Battlefieldeket azt hiszem megvenném 4 és Hardline, hogy érdemes mindegyikből az alapjátékot, vagy játszanak a DLC pályákon? A 3-ban már elég macera DLC mapokat találni... Gondolom a Hardline DLC-s része halott lehet mert nem lett sikeres, nekem tetszett a single warezban, és a multi béta is, 1500,-ért sztem megéri ha technikai bajai nincsenek ps3-on. Vannak?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#73402) perge666


perge666
veterán

Szerdán elment a PS3, most picit szünetelek, de szerintem jövök én még ide új géppel. :)

(#73403) $p@rr0w válasza $p@rr0w (#73401) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Asszem ez a Bundle éri meg a leginkább nem?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#73404) A`rpi válasza $p@rr0w (#73401) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Írtam választ, de valahogy elkavarodott ezek szerint.

Szóval, mindkettő játékkal játszottam, szerintem lehetnének szebbek is, (sokat nem foglalkoztak a portolással, amúgy elfogadhatóan fut számomra mindkét játék, 32 személyes tömött szervereken szokott néha gond lenne az FPSssel nem vészes, de azért droppl.)

DLC-kért nem érdemes fizetni, tekintve, idáig 2-2 DLC-t szórtak ki mindkettő játékhoz ingyenesen (bár gondolom erről nem tudsz, de aggodalomra semmi ok, hiszen még a felét nem adták oda szóval érdemes mindig figyelni a Sore-t, vagy az EA / BF hircsatornáját, ki szokták írni.)

DLC-k tekintetében személyes kedvenc negyedik részben a Final Stand DLC, sajnos ez már volt ingyenes.

Hardline-ból kedvenc DLC egyelőre nincsen, alap pályák közül a Hollywood Heights az abszolút favorit.

Természetesen az általad linkelt csomag megéri. :)

[ Szerkesztve ]

(#73405) pulyka jocó válasza $p@rr0w (#73401) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nekem a bf4 nagyon laggos, ha csak futok akkor is elkezd néha belassulni, sokszor célozni se tudok annyira akadozik... :(
Jó játék, csak kár hogy ennyire akadozós.
Hardline-nak a bétáját próbáltam, de sztem az egyáltalán nem akadozott, simán ment mint a 3

(#73406) A`rpi válasza pulyka jocó (#73405) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Akadozást én is tapasztaltam, de ez csak akkor van ha gyenge az internetkapcsolat.

ADSL net mellett ha valaki csinált valamit akkor volt laggom, amúgy nekem semmi gondom vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#73407) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Köszönöm a válaszokat, szerintem 2800-at megér a 2 együtt, nagyot nem tudok bukni rajta.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#73408) pulyka jocó válasza A`rpi (#73406) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

PS3-as verzióról beszélsz? Mert ha igen, akkor elátkozott lehetek, hogy nekem ennyire laggol :D
Netem meg elég erős, szval nem hiszem hogy az lenne a gond.
Láttam videókban hogy valami network latency-t ha leveszek 0-ra akkor jobb lesz, de én nem találom ezt, azóta gondolom kiszedték.

(#73409) A`rpi válasza pulyka jocó (#73408) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze, PS3 verziót is kijátszottam. Ha van lehetőséged kábellel kösd össze a routert, és a PS-ed.

Továbbá, hiába a gyors internet ha valaki ezzel párhuzamosan böngészik vagy letölt, ebben az esetben a játék adatcsomagi késnek, ami akadozást (laggot) okozhat, minden játékban ez fennáll csak játékonként változó hol mennyire lehet ezt észrevenni.

(#73410) pulyka jocó válasza A`rpi (#73409) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Grat a platinához, nekem nincs idegrendszerem a kampány (nem) mentésével szórakozni :D
Esetleg azért is akadozhat mert vagy 5 méterre van a ps a routertöl (bár szerintem ez nem nagy táv), és lehet nem veszi olyan erösen a jelet. Vagy el nem birom képzelni. De az érdekes a BF3 meg nem laggol (csak robbanásnál). Meg igy is csoda hogy kiadták egy 11 éves gépre a játékot. Lehet nem birja annyira.

[ Szerkesztve ]

(#73411) A`rpi válasza pulyka jocó (#73410) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszi :B , trófea szinten nem nehéz a platinája, bár tény és való engem is felbosszantott a játék bugjai miatt.

Hát... a grafikai összkép vetekszik COD kettő medium grafikájával, persze csak lesarkítva, mert BF4, és a Hardline ban is van több elég szép effekt. Az más kérdés én inkább az effekteket áldoztam volna be a magasabb minőségű textúrák érdekébe. De ez ennyire nyilván nem egyszerű, és én könnyen okoskodom laikusként. :)

Ha nincs nagy távolság a router és a PS között mindenképp kipróbálnám kábelesen is.

Korábbi generációs játékkal, vagy egyáltalán más játékkal azért felesleges összehasonlítani mert egészen biztos máson alapul a netcode, ennek köszönhetően pedig másabb tényezők befolyásolják az akadásmentes működést.

(#73412) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Tegnap óta nem tudom megvenni a Battlefield bundlet, mert az írja a store hogy most nem tudják teljesíteni a kérést próbáljam a konzolról.. Ez most mi?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#73413) A`rpi válasza $p@rr0w (#73412) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szoktak adódni problémák a fizetéssel mondhatni ez "normális".

https://account.sonyentertainmentnetwork.com

Fentebbi linken jelentkezz be,
add meg a kártyaadatokat, majd próbálj címleteket feltölteni:

(#73414) $p@rr0w válasza A`rpi (#73413) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszi, de én csak annyit akarok fizetni amennyibe ezek kerülnek, nem töltenék fel plusz pénzt csak kipróbállás miatt.
Persze ha olyan mint a steam hogy az 1500-az a walletből a többit pedig paypalról vonja akkor kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#73415) crue


crue
őstag

Felkerült a Siren a Plus kínálatba [link]

(#73416) gulac12


gulac12
tag

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy PS3-on a multiplayer továbbra is ingyenes-e. Megvenném a Call of Duty Black Ops 3 dobozos verziót PS3-ra. Nem szeretnék mellényúlni, mert ha a multihoz további költségek lennének inkább nem venném meg. Köszönöm a válaszokat.

(#73417) gery2123 válasza gulac12 (#73416) üzenetére


gery2123
őstag

Ingyenes, de inkább lenne fizetős mert a black ops 2 annyi a csaló hogy csak na......
Persze a bo 3 lehet nincsnek annyian.

-- PSN_ID: GerY2123

(#73418) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Dulashock 4 kontrollert ugye tudom használni PS3-al is? Van valakinek erről tapasztalata? mennyire van korlátozva játékoknál? Gondolkodom, hogy újra előkapom a PS3-at, kezembe vettem a dualshock 3-at de valahogy nem az igazi.

(#73419) A`rpi válasza Csabee86 (#73418) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Dulashock 4 kontroller párosítása PS3-mal.

Középső PS logós gomb nem használható.
Továbbá a rezgés funkció sem működik.

DS4 használható kábelen, és vezeték nélkül is.

Vezeték nélküli párosítás:
Navigálj:
Settings > Accessory Settings > Manage Bluetooth Devices
Register New Device > Start Scanning

A kikapcsolt állapotban lévő DS4-et vegyük kézbe.

[ Szerkesztve ]

(#73420) Csabee86 válasza A`rpi (#73419) üzenetére


Csabee86
senior tag

Király, köszi.

(#73421) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy szeretném bővíteni majd a PS3 HDD-jét. Van limit korlát? 1,5 TB-osban gondolkodom, erre ráférne minden játékom és nem kellene törölgetnem soha.

Valakinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban? (tudom, hogy 2,5-es HDD kell bele, itt most a hdd kapacitására lennék kíváncsi, hogy bármekkorát belerakhatok?)

(#73422) caris1 válasza Csabee86 (#73421) üzenetére


caris1
tag

Arra figyelj, hogy 9,5mm-nél ne legyen magasabb a HDD, amit választasz.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#73423) A`rpi válasza Csabee86 (#73421) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Neten rákerestem, megoszlanak a vélemények, itt például lehet kapni 1,5 TB modellt direkt PS3-ba ebből azt gondolná az ember akkor minden SATA csatlakozós 2,5" HDD jó bele ami nem vastagabb mint 9,5mm.

1TB szerintem amúgy bőven elég a gépbe,
bár ha jól tudom ár / érték arányban talán 1,5 terás éri meg legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#73424) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Megvettem az AC revelations special kiadást, amin a lemezen van az AC1. része. Ezt este szeretném feltelepíteni, de úgy hogy miután feltelepitette kapcsoljon le a gép. Ezt be lehet állítani?

(#73425) fausto válasza pulyka jocó (#73424) üzenetére


fausto
addikt

A beállításokban van a power save settings, ott állítsd be pl. 1 órára. Ha kész a telepítés, egy óra múlva kikapcsol. Jobbat nem tudok.

(#73426) pulyka jocó válasza fausto (#73425) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ez bevan állítva, viszont azt hittem van más megoldás is, na mind1.
Köszi a választ :)

(#73427) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ez legális lehet?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#73428) Adam_Shepard válasza $p@rr0w (#73427) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem. accot odaadja, belépsz leszeded és kilépsz. Iszonyat sok ilyen van ebayen is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#73429) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Ingyenesen letölthető mindkét platformra:
Battlefield 4™ Second Assault DLC-je!

(#73430) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Vannak itt olyanok akik még játszanak a következő játékok multijával?
- Battlefield Bad Company 2
- Battlefield 3
- Red Dead Redemption
- Batman Arkham Origins

Trófeázáshoz keresnék segítségeket.

(#73431) A`rpi válasza Csabee86 (#73430) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jelenleg nem játszom egyikkel sem.

Ha van kedved leírhatod mely trófeák hiányoznak,
BFeket kijátszottam, BC2ben talán segíteni is tudok (megvan még a lemez).

(#73432) pulyka jocó válasza Csabee86 (#73430) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én bf3-ba tudok segíteni!

(#73433) Csabee86 válasza A`rpi (#73431) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Lényegében az összes multis trófea hiányzik. Most vettem meg a játékot store-n. Gondoltam elkezdem a közeljövőben a multis trófeák megszerzését.

Ha gondolod és van kedved csatlakozni hozzám azt megköszönném.

(#73434) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Sziasztok,

Ha felteszem a Plex media servert a PS3-ra attol még nem fogja lejátszani a mkv-kat jól gondolom?
Ha le szeretném játszani a NASon lévő 50GB-s filmet, mit kell tennem az érdekében?
Kezdő vagyok ps3-ban, most kaptam nemrég, azt már megtaláltam, hogy a plexet hol tudom leszedni rá.
De vajon ez elég lesz? Vagy kell valami más is? Konvertálni nem akarok...

Gondoltam a tv medialejátszónájál csak jobb, de látom nem valami könnyű használni.

[ Szerkesztve ]

(#73435) A`rpi válasza Csabee86 (#73433) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az az igazság, én már "meguntam" kitofiztam a játékot, most a Hardline-t gyűröm, 1600 forintért nem pénz érte, ha jól rémlik hónap végéig akciós a Storeban. Arra esetleg ha beruházol ott hébe hóba össze tudunk futni, többi játékkal tartósan nem játszom már, vagy még nem kezdtem bele, lehet bele sem fogok, kérdéses a

Red Dead, elég sokat "kér" nagyon időigényes némely trófea a Co-Op trófeákról nem is beszélve.

(#73434) Gyurma_13
Legfelül az összefoglalóban van egy rövid szösszenet Multimédia címszóval, azt fusd át, hátha találsz benne valami hasznosat. Plex, és a NAS hozzáféréssel kapcsolatban sajnos nincsen tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#73436) james001


james001
veterán

Van bármi esélye annak hogy a Tekken 5 Dark Resurrection-t megvette innen valaki? :D Csak kérdezném mennyiben jobb a PSP-s változatnál,illetve megéri-e egyáltalán megvenni... Mondjuk csak az USA Store-n láttam hogy fenn van...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73437) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Tudna 3 ember segíteni bf4-ben? A gol magnum fegyvert szeretném megszerezni, de sehogy sem sikerül. 6 ölés kell sniper fegyverrel ill. 5 embert kell megölni a caspianon vagy firestormon lévő toronyból, mindezt egy menet alatt. De sehogy nem sikerül, mert vagy lerombolják a tornyot vagy nem tudok senkit megölni.

(#73438) pulyka jocó válasza pulyka jocó (#73437) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nagy nehezen sikerült megszerezni! :)

(#73439) A`rpi válasza pulyka jocó (#73438) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Aránylag összetett, mi is boostoltuk anno.

(#73440) Twistee


Twistee
csendes tag

Segítségeteket kérném

Véletlenül a ps store-ban a BF4 PS3-as verzióját vettem meg és szeretnék élni a visszatérítéssel. A playstation oldalán találtam egy tájékoztatót ami szerint még 14 napig jogosult vagyok a korrigálásra, de a csatolt link sajnos hibás...

(#73441) Csabee86 válasza A`rpi (#73435) üzenetére


Csabee86
senior tag

A Hardline-t én is megvettem PS4-re. Ha Te is PS4-re vetted meg akkor természetesen összefuthatunk a játékban. Egy multis trófea van ami időigényes és nehézkes. (25-25 embert kell ölni egy shotival és egy smg-vel ha jól emlékszem, a megszerzésük elég időigényes)

Most NFL pörög nálam. De feltelepítettem a Hardline-t is. Ha gondolod benne vagyok egy kis multiban...

(#73442) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, ma belekezdtem a Mass Effectbe (A'rpi, köszi a játékot, szerintem tőled van). Már egyszer belekezdtem, de fél óra játék után felhagytam vele, nem fogott meg. Most viszont csak ma beletoltam majd' 9 órát, és nagyon tetszik! A 9 órából 7-et tuti, hogy mellékküldetések emésztettek fel, szóval tudom, hogy még sehol se tartok a játékban, de már eddig is lenyűgözött. A grafika nyilván 2007, de nem zavar. Az már inkább, hogy párszor elakadtam a csapattársaimban, de szerencsére sosem volt végzetes a bugzás. Mivel van 1200 Ft-om a PS accomon korábbi feltöltőkártyázásból adódóan, ezért most kvázi 2500 Ft-ért vehetem meg az ME2-t és ME3-at, ami igencsak kedvező :D

(#73443) ldave válasza HuMarc (#73442) üzenetére


ldave
félisten

Én a második és harmadik rész után kezdtem csak neki az első résznek és nem tudtam játszani vele, nagyon nem állt kézre a folytatások után.
Amúgy arra készülj, hogy a harmadik rész teljesítménye PS3-on kritikán aluli bizonyos helyeken.

A Slime draws near! Command?

(#73444) RangerFox


RangerFox
veterán

Ugye most szerdán fog elkezdődni a summer sale a Store-on?

(#73445) A`rpi válasza Csabee86 (#73441) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:) Mindkét platformra megvettem, és a tervek szerint ki is trofizom majd mindkettőn.
Ha van kedved játszani, vegyél fel, és írj egy üzenetet hogy Hardlineoznál PS4-en.

A tennivaló tekintetében pedig: 4x10 000 kill kasztonként!

(#73446) Csabee86 válasza A`rpi (#73445) üzenetére


Csabee86
senior tag

Egy kérdés. Neked megvan az a shotgun és smg amivel 25-25 ölést kell csinálni a Menz in the Hood trófeához?

(#73447) A`rpi válasza Csabee86 (#73446) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Még nem csináltam meg.

(#73448) james001


james001
veterán

Enslaved kijátszva.
Nem volt rossz,de egy idő után baromi repetitív volt az egész,semmi normális kombózás/harcrendszer nem volt benne,a kamera nagyon idegesítő volt néha,főleg harc közben.
A végén meg óriásit röhögtem,az a live action emberi fej kiakasztott :C Meg aztán maga a lezárás is egy bullshit volt.
Na mindegy egynek elment,megy apróra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73449) RangerFox


RangerFox
veterán

AC Rouge, Last of Us és Far Cry 3 kijátszva. :B A Last of Ustól kicsit többet vártam, bár még hátra van a dlc fele, úgyhogy nem mondanék róla átfogó véleményt. A másik kettő nagyon tetszett.

(#73450) Sirandrish válasza RangerFox (#73449) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mostanában egyre gyakrabban olvasom hogy többet vártatok a Last os Us-tól.
Elképzelhető hogy azért van ez mert mi, akik már régebben végigvittük, agyondicsértük és így sokkal komolyabb elvárásokkal mentetek neki?
Csak azért kérdezem, mert régebben sokkal kevesebb ember "várt volna többet" :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.