Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) #49155328 válasza Tegla80 (#73895) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hát ez egy borzalom, főleg kontrollerrel. :O

(#73902) Elims válasza Sirandrish (#73898) üzenetére


Elims
veterán

Elhiszem.. :-)
Nézzetek rajta 3D-s filmeket/játsz 3D-s játékkal (utóbbi először picit fura lesz,de megtetszik. :-) ).
Van pár olyan film,hogy elhajolsz -mondjuk- a dárda elől. ;-))
Nekem bejön. :-)

Wlac,Judzsin: Akkor én eddig nem kis tévedésben voltam... :-//
Köszönöm!! Megvettem.Hogy mikor lesz elindítva komoly rejtély.

És melyik a 2. rész??Játszanám ps4-en is. :-)
(Remélem nem azt a declassifid-et írjátok.

(#73903) judzsin válasza Elims (#73902) üzenetére


judzsin
tag

E tekintetben félrevezettelek bocs. Még nincs kinn nexgenen.

Xcom2 néven jön.

Nem tudom mennyire fogják kiherélni a konzolos verziót, a PC-s nekem nagyon bejön gameplay alapján.

PC exkluzívnak szánták, kissé tolódik a kiadás jelenleg szeptember 27. a megjelenés, gondolom a húszast elkérik érte. :)

[ Szerkesztve ]

(#73904) Elims válasza judzsin (#73903) üzenetére


Elims
veterán

Jaa,igen azt tudom.
Köszi!

FpsTunker: Még akkor szerencse,hogy ingyen "szereztük meg".Pár hónappal ezelőtt majdnem adtam egy ezrest egy lemezes változatért.

(#73905) pulyka jocó válasza Elims (#73904) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az nem rossz ár érte :D

(#73906) Wlac


Wlac
Ármester

Akinek esetleg kimaradt, annak nagyon tudom ajánlani a The Darkness 2-t. Most akcióban fillérekért dobálják, és nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog jönni. Kicsit olyan, mintha a Dishonoredből csináltak volna egy cső FPS-t, töménytelen zúzással és gore-ral kiegészítve.

“The wha-"

(#73907) Adam_Shepard válasza Wlac (#73906) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

az az, amiben 2 fekete csápot irányítasz?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#73908) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#73907) üzenetére


Sirandrish
legenda

Két csápot IS...de amúgy az az :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#73909) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#73908) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor, jól emlékeztem.. a temetős résznél hagytam abba annak idején. Akkora hent- fesztet nem sokszor lát az ember:D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#73910) fausto


fausto
addikt

Humble bundle playstation-re :Y
https://www.humblebundle.com/capcom-playstation-bundle
Amerikai profillal működik.

Valaki nem vállalna be egy $15-os pack-ot felesbe, egy új profilra (kb. 2000,-Ft fejenként)? PM-be megbeszéljük a részleteket!

[ Szerkesztve ]

(#73911) negyedes


negyedes
addikt

Lenne egy kerdesem, nem kifejezetten HW: borderlands2 nel a dlc-ket(a 4 kampanyt) hogy tudom elerni? a fomenuben uj jatekot kell kezdjek?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#73912) A`rpi válasza negyedes (#73911) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ahogyan a többi pálya között is utazol (Fast Travel) válaszd ki a kívánt DLC-t a listából.

(#73913) negyedes válasza A`rpi (#73912) üzenetére


negyedes
addikt

OK, erre gondoltam. De honnan toltsem le? :D a fomenuben levo DLC menupontnal?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#73915) erahurka


erahurka
félisten

The Last of Us-ban az a rész, ahol Ellie ügyel ránk a sniper puskával mi a franc? Szépen leszedtem mindenkit egyesével, aztán felmentem egyik oldalt az emeletre, mert úgy emlékeztem volt ott egy élet töltő cucc, erre mire elmegyek, bespawnolt csomó egyhelyben álldogáló ellenfél a pályára. Leszedtem egyet, mire kicseréltem az íjat puskára, spawnolt mellé még kettő. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#73916) fausto válasza erahurka (#73915) üzenetére


fausto
addikt

Bug. Nekem 3-4 végigjátszás során egyszer sem csinált ilyet.

(#73917) A`rpi válasza erahurka (#73915) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez a pályarész ilyen, több hullámban érkezik az ellenség a pálya több pontjáról.

Ha végeztél a pályával lesz egy videóbejátszás, majd lejön hozzád Ellie.

(#73918) fausto válasza A`rpi (#73917) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem annál a résznél pont nem több hullámban érkeznek, hanem adott létszám van, akiket meg kell ölni.

(#73919) A`rpi válasza fausto (#73918) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Több hullámban érkeznek, első kőrben 5-6 ember járőrözik,
ahogy kiszeded őket érkezik még legalább 4-6 ember.
Onnan tudom mert sikerült nekem is bebugosítani, és egy helyben álltak pálya szélén.

(#73920) erahurka válasza A`rpi (#73919) üzenetére


erahurka
félisten

Be lehetett volna tenni valami rövid videót mert ez így elég fura. De még tudtam csinálni elég könnyen szerencsére.

(#73921) Wlac válasza erahurka (#73920) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem fura az. Lehet hallani őket, amikor beszaladnak, Listening módban pedig látszik is. Ez ilyen játék, mindig résen kell lenni.

“The wha-"

(#73922) taki01


taki01
őstag

Van egy letöltő kódom USA profilhoz.

(#73923) Wlac válasza Adam_Shepard (#73909) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, válaszolni meg elfelejtettem. Igen, ez az a játék, most játszom másodjára. Az irányítás az egyetlen problémám, néha nagyon kaotikussá válik, és mivel az újratöltés-fegyvercsere-szívzabálás egy gombot kapott, nem mindig sikerül eltalálni a megfelelő cselekvést. Mindenesetre most Don fokozaton tolom, és egy-két harctól már előre félek, mert azok korábban is szenvedősek voltak.

“The wha-"

(#73924) negyedes válasza A`rpi (#73914) üzenetére


negyedes
addikt

koszi megvan a storeban, tegnap hulyen kerestem, de megvan a season pass. :R

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#73925) pulyka jocó válasza Wlac (#73906) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ez jó játék szerintem is :)
Ki is platináztam :D

[ Szerkesztve ]

(#73926) Wlac válasza pulyka jocó (#73925) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem is az a célom, csak Dolfo üveglövészetén felhúztam magam, úgyhogy most kicsit pihen az egész PS... :D

“The wha-"

(#73927) erahurka válasza Wlac (#73926) üzenetére


erahurka
félisten

... a kukában darabokra törve ;]
Vagy annyira azért nem rage az a rész? :DDD

(#73928) Wlac válasza erahurka (#73927) üzenetére


Wlac
Ármester

Áh, életemben egyszer látott csak agressziót a PS, mondjuk azt pont platinázáskor. Éppen meglett a Thief, és annyira megörültem, hogy felugrottam, ezzel viszont sikerült megrúgnom az asztalt, aminek a széléről leesett a telefonom, és kijelzővel elkapta a PS4 sarkát, ami ezzel a lendülettel ki is fordult az ócska Ebayes vertical standből és egy hangos csattanással elterült a földön. Veszélyes dolog a platinázás, de nem vagyok agresszív játékos, Battlefield és The Last of Us alatt is többet röhögök, mint anyázok. Uncharted multi alatt meg csak röhögni szoktam. Én szórakozni kapcsolom be a gépet. :D

“The wha-"

(#73929) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hamarosan legalább 7 nap erejéig újra Playstation 3 user leszek...

Kipróbálom a Ps Now szolgáltatást.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#73930) Wlac


Wlac
Ármester

The Darkness 2 platina kérdés. Van ugye az a rész, amikor 10 másodperc alatt kell kilőni a 13 üveget. Megcsináltam, Dolfo elismerősen is beszél rólam, de következő feladatként nem adja be a galamblövészetet, hanem csak az "Enjoy some fine beverages with Dolfo" jön fel. Nézegettem YouTube videókat, de ott 10 másodpercnél már új beszédopció van. Most bugos a játék, vagy én csinálok valamit nagyon rosszul?

“The wha-"

(#73931) pulyka jocó válasza Wlac (#73930) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Lehet hogy bugos neked, amikor csináltam nekem beadta a galamblövészetet, viszont máshova kell menni! Asszem valami lépcsőlejáróhoz
Vagy megkell csinálni a következő küldetést majd utána elmenni a Dolfohoz, ahova irtam elöbb

[ Szerkesztve ]

(#73932) Wlac válasza pulyka jocó (#73931) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, pont most lett meg. A harmadik fejezetben csináltam az üveglövészetet, de a galambot csak az ötödiktől engedte. Azt viszont nem említette egy guide sem, amit olvastam, hogy nem lehet egyszerre csinálni.

“The wha-"

(#73933) pulyka jocó válasza Wlac (#73932) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az a lényeg hogy sikerült :)

(#73934) erahurka


erahurka
félisten

Na ma befejeztem másodjára is a The Last of Us-t. Még mindig elképesztően jó, imádtam majdnem minden percét. Most könnyű fokozaton játszottam, amíg nem kellett Ellie-vel emberek ellen menni, egész könnyű volt, ott viszont hatalmasat ugrott a szint. Ellie szuperhallása kb. semmire nem jó, hiába nyomtam, simán volt, hogy ellenfelekkel találtam szemben magam az elvileg üres helyen. Meg hogy lopakodni kellene, erre MINDEN irányból jönnek az ellenfelek. Ilyenkor hova kellene bújni? Ezt hogy gondolták?

Állítólag terveznek, vagy terveztek belőle filmet, de szerintem nem kéne megcsinálni. Amit el tudok képzelni, az egy nagy költségvetésű minisorozat Netflixre vagy HBO-ra, más jobb, ha nem nyúl hozzá. Esetleg ebben az univerzumban, de más szereplőkkel. Pl. Joel testvéréből ki lehetne hozni valamit.

A játék lezárásával kapcsolatban: szerintem Ellie pontosan tudja, hogy mi történt. Okosabb annál, hogy ezt az idétlen mesét elhiggye, hogy hopp, már több tucat immúnis ember van és nem érdekel senkit az ellenszer....

(#73935) t256 válasza erahurka (#73934) üzenetére


t256
őstag

Bizony Ellie-vel már sokkal nehezebb a játék. Engem meglepett, hogy Őt kell irányítani, de meglepően jó az a rész. Nekem valahogy nem rémlik, amit írsz. Ellie-vel is ugyanúgy észre lehet venni az ellenfeleket. Én normal nehézségen vittem végig a játékot egyszer. Nagyon sok részen elakadtam, volt, hogy napokig.

A film vagy sorozatötletről, nekem be is ugrott a Walking Dead. Szóval nem tudom lesz-e létjogosultsága egy Last Of Us sorozatnak. Joelből is ki lehetne hozni valamit. A játék elején rögtön ugrunk 20 évet. Ennyi időbe sok mindent bele lehet sűríteni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#73936) A`rpi válasza erahurka (#73934) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Második alkalommal mikor azért nagyjából emlékszik az ember hogy merre kell menni, mit kell csinálni elég sok ellenséget el lehet hagyni (persze csak ha nem érdekel a gyűjtögetni való nyersanyag).

Ellie-s részt megoldottam kommandózva, mindenkit szépen csendben elintézve, és volt olyan végigjátszásom is ahol a háromnegyedét átszaladtam a pályának.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik volt időm kiismerni a játékot, mindkét platformon megszereztem minden trófeát a játékból. :B

(#73937) erahurka válasza A`rpi (#73936) üzenetére


erahurka
félisten

Engem valahogy mindig észrevettek, elég béna vagyok a lopakodásban néha.
Szuperhallás tényleg van, de sokkal gyengébb mint Joel-é.

(#73935) t256: Egyszer már nekem is meg volt normálon, ott azért nekem is sikerült elakadgatnom.

[ Szerkesztve ]

(#73938) erahurka


erahurka
félisten

Három CoD kérdésem lenne:

1) Kevin Spacey az Advanced Warfare-ben van benne?
2) Ennek játszható a sztorija PS3-on is? (valamelyik epizódnak tudom, hogy csak PC-n és az új konzolokon van egyjátékos módja, belezavarodtam a címekbe)
3) Jól fut PS3-on a játék?

Danke! :R

(#73939) Tegla80 válasza erahurka (#73938) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen
Igen
Ezt nemtom mert sogor jatszik a ps3-al,de nem panaszkodott es kijatszotta a singlit benne.Plusz azota is jatsza a multit prestige akarhol tart mar.
(kozos vetel volt,mert adtak ezt ps3/ps4 verzioban,szoval En ps4 en jatszottam es csak singlit,mert a cod multi nem jon be)
Amugy bo3 amiben csak multi van ps3-nal.

Sony® & PlayStation®

(#73940) fausto válasza erahurka (#73938) üzenetére


fausto
addikt

1, Igen
2, Játszható (a BO3-ban van csak multi)
3, Nem tudom :)

(#73941) pulyka jocó válasza fausto (#73940) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ha már így az AW ról van szó, megkérdezem
Sokan játszanak még vele?

(#73942) erahurka


erahurka
félisten

Köszönöm mindenkinek! :R

(#73943) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sziasztok

Most gondolkozom egy PS3 gép vásárlásán van amúgy még értelme vagy gyűjtögessek egy új generációs gépre?
Most egy X360-am van PS-em még sose volt és gondoltam kipróbálnám az exkluzív címeket és úgy lehet jobban tudnék dönteni h mit vegyek a jövőben, meg a multiplayert is ki tudnám próbálni egyáltalán vannak még ott játékosok vagy abba már ne reménykedjek?

(#73944) A`rpi válasza gyuri00 (#73943) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Megéri kipróbálni, a multi ingyenes.

Népszerű játékokban találsz bőven játékost.
BF, COD, Uncharted, The Last of Us, stb...

Gépből lehetőleg SuperSlimet vegyél!

Többi dolog az összefoglalóban le van írva. :)

[ Szerkesztve ]

(#73945) gyuri00 válasza A`rpi (#73944) üzenetére


gyuri00
aktív tag

köszi a gyors választ akkor jobban utána nézek mert igazából a multi érdekelne a legjobban mert a 360-on nem volt lehetőségem hogy kipróbáljam!

(#73946) Elims válasza gyuri00 (#73945) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

A gta-t/uncharted 2-t online ne hagyd ki. :-)

(#73947) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Egy ps3 slim milyen hangos komolyabb játéknál?
Azt hallotam, hogy a super slim a leghangosabb igaz ez?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#73948) A`rpi válasza Becksman (#73947) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egy ps3 slim milyen hangos komolyabb játéknál?
Relatív, de kb mint egy átlagos korszerű hordozható számítógép.

Azt hallatom, hogy a Super Slim a leghangosabb igaz ez?
Kb ugyan olyan halk mint a slim mindaddig amíg nem lemezes játékokkal használod, mert sajnos ez nagyon hangos tud lenni Super Slimeknél.

(#73949) Becksman válasza A`rpi (#73948) üzenetére


Becksman
őstag

Használtan néztem ki ezt a tipust:
2104B. Miben másabb ez mint a 2504B? HDDről való játéknál kb egy notebook hangját hozza?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#73950) Wlac válasza Becksman (#73949) üzenetére


Wlac
Ármester

Játéka válogatja, de alapesetben elég halk, szóval ne a laptop hangerejét ne maxon pörgő ventilátorral képzeld, hanem alapjáraton.

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.