Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59601) birno válasza fausto (#59598) üzenetére


birno
addikt

Aha, hat akkor az se tul jo ha csak fel evig orzi meg.
Mondjuk azt nem tudtam, hogy PS3-rol ki lehet menteni, hasznos info, koszi.

(#59602) Tegla80 válasza birno (#59596) üzenetére


Tegla80
addikt

En anno kb az elso 50 jatekot buktam el ps3 on mig nem voltam elofizeto,de onnan az osszes meg van. "instant game collection"
Erre aldoztam kb25e ft ot eddig,mig ertekeileg messze-messze joval tobb lenne,ha kulon kellene +vennem .Igaz szo szerint nezve csak lizingelem oket,egy hosszutavu kapcsolat keretein belul,de meg igy is nagyon jo dolog.... PSN PLUS GYIK es tudsz mindent. ;)
Igaz En sok oldalrol is kihasznalom (platform szinten is)es most mar soginal is van gep(em),igy tudunk osztozni a koltsegen.Cross buy gamma eseten kozosen vasarolni,pl cod aw day one:7.5e/fő ;)
(ha tobb konzolod van/lesz akkor meg nincs is Jmirol beszelni.)
En Sony parti voltam/vagyok/leszek igy nalam nem kerdes a lete/ertelme a plus nak.
(arban viszont igyexem a legolcsobbra torekedni.....ezert is bosszant picit a jelenlegi ar,mert ez a ........ Nah de ez mar politika lenne,igy kussolok. :K )

HellGábor
az a jol mukodo internetkapcsolat nem wifi vel van elerve a ps3 al,ugye??
amugy van,h nem megy a store mostanaban,de pl a psn az nalam spec szinte mindig jo.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#59603) Goldwin


Goldwin
aktív tag

576

[ Szerkesztve ]

(#59604) Bogyi007 válasza Tegla80 (#59588) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pontosan ugyanez a helyzet nálam is...

Kár hogy nincs migrálás mint a boxon, akkor nem volna ilyen gondunk....

fausto: február elejéig én is okés vagyok pont hasonló okból akkorra fog a januári kínálat lejárni, szal addig ráérek a plusra a zsozsót összeszedni.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59605) james001 válasza Goldwin (#59603) üzenetére


james001
veterán

Wow micsoda akció rohanok is :DDD :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59606) MasterMark válasza james001 (#59605) üzenetére


MasterMark
titán

Főleg most, hogy WP store-ban ingyen van. :D

Switch Tax

(#59607) james001 válasza MasterMark (#59606) üzenetére


james001
veterán

Angry Birds-ök amúgy is ingyenesek telón nem? Nem tudom,telómon nem játszok mostanság :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59608) #58000384 válasza james001 (#59607) üzenetére


#58000384
törölt tag

Droidra ingyenesek, de van bennük reklám, WP-re fizetősök, de rendszeresen adják ingyen őket. Nekem mindegyik rész meg is van így, reklámmentesen.

Amúgy fel nem bírom fogni, hogy ki az, aki ezt megveszi. Még ilyen áron szódával elmegy, de magasabb áron...

[ Szerkesztve ]

(#59609) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ismerősöm most vett Szegedi Tescoban SuperSlim 12 gigásat World Cup 2014-el 49990 forintért és vett 500 gigás Sata3-as vinyót.

Jól sejti hogy a vinyó nem nyerő hozzá?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59610) james001 válasza #58000384 (#59608) üzenetére


james001
veterán

10 éves Pistikének megveszi anyuka/apuka :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59611) A`rpi válasza Bogyi007 (#59609) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha 2,5" akkor jó lehet sata 3 visszafele kompatibilis.

(#59612) #58000384 válasza james001 (#59610) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ááá, az nem lehet, múltkor is mellettem állt egy hölgy, aki az eladóval keresett NFS-t, FIFA-t és valami lövöldözőset a lurkónak :D

(#59613) Sirandrish válasza #58000384 (#59612) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu...a valami lövöldözőset én is meg akartam venni, de nekem drága volt ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59614) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kinek van meg a Portal 2? Van egy olyan trófea hogy meg kell ölelnem 3 embert és ez kell nekem :DDD :C

Dave..te leszel az egyik :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59615) #58000384 válasza Sirandrish (#59613) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem megvan, ha kell, elcserélem egy Portal 2-re :D Még jól is jársz! PC-n osztott képernyőn nem akkora buli a játék, ha már itt a PS a közelben.

[ Szerkesztve ]

(#59616) Sirandrish válasza #58000384 (#59615) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem áll a csere mert a Portal 2 többet ér mint a Portal 2.
De megölelhetlek?:DDD :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59617) #58000384 válasza Sirandrish (#59616) üzenetére


#58000384
törölt tag

A korábbi hsz-edre válaszoltam, a valami lövöldözős van meg PS-re, nem a Portal :D Nem vagyok én jónak elrontója, ha nagyon akarod, ölelj :D De én csak PC-n tudok ölelkezni.

(#59618) crue válasza fausto (#59598) üzenetére


crue
őstag

Vitához van pc-re content manager. Azzal esetleg nem lehet megoldani a backupolást? Én még nem próbáltam, csak szólok hátha.

(#59619) Sirandrish válasza #58000384 (#59617) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa értem mááár :DD
Az nem tudom hogy úgy működik-e..te sem tudod? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59620) fausto válasza crue (#59618) üzenetére


fausto
addikt

Úgy tudom, hogy az egész játékot lementi, nem csak a mentést. De azért köszi!

(#59621) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Portal 2ben ha végigvittem hogy tudok chaptert váltani? menüben semmi ilyesmit nem találtam, ha continue-re nyomok akkor meg a bossfight utolsó része van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59622) Brian_GT válasza fausto (#59587) üzenetére


Brian_GT
őstag

jah igaz...5400ért vettem most én is megnéztem...sorry rosszul emlékeztem rá... akkor viszont jó vétel volt valóban.

kmarci: Ez szép és jó, csak kipróbálni, hogy működik-e rendesen minden azt azért kikéne. Az szép dolog, hogy tiszteled, hogy karácsony...csak az is szép dolog, ha az ünnepek alatt rohangálhatsz vissza cserélni stb + 3 nap elszáll onnantól bakhatod a cserét.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#59623) #58000384 válasza Sirandrish (#59619) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát kell PS-en is a Steam, meg erről híres a játék, szóval kell működnie platformok között is :) Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire jó móka úgy játszani coop-ban egy logikai-ügyességi játékot, hogy a mutogatáson kívül nem lehet kommunikálni? :D

(#59624) Sirandrish válasza #58000384 (#59623) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak egy ölelés kell :D
Elvileg az a lényeg hogy a barátlistámon legyél. Ez megoldható úgy hogy te PC-n jössz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59625) kmarci25 válasza Brian_GT (#59622) üzenetére


kmarci25
veterán

Uhh, ebben van valami... :B Ha mondjuk adok neki tápot és rákötöm a tv-re, bekapcsolom az elég. Mi a legegyszerűbb és leggyorsabb módja annak, hogy kiderítsem, hogy működik-e?

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#59626) ldave válasza Sirandrish (#59624) üzenetére


ldave
félisten

Sőt, olyan acsi is van, hogy olyan valakivel csináld végig a coop tutorial részét miután te végeztél az egésszel, aki először játszik Portal 2-t :)

A Slime draws near! Command?

(#59627) #58000384 válasza Sirandrish (#59624) üzenetére


#58000384
törölt tag

Elvileg így van, de nem tudom, sosem próbáltam :B

(#59628) Sirandrish válasza ldave (#59626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még nem végeztem a COOP részével, de olyan embert honnan szerezzek akinek a játék megvan de még sose játszott vele? :F

kmarci25 Összerakod, teszel bele egy lemezt majd elindítod..joyt kipróbálod és kész.

karak_22 Nah ezt majd kipróbáljuk :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59629) #58000384 válasza Sirandrish (#59628) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát ha még ráér, akkor rendben :) Most kicsit sok a munka, elvette az időmet a Beyond :DDD

(#59630) fausto válasza Sirandrish (#59628) üzenetére


fausto
addikt

"Még nem végeztem a COOP részével, de olyan embert honnan szerezzek akinek a játék megvan de még sose játszott vele?"
Ha lenne ismerősöm, akinek megvan, megkérném, hogy csináljon egy új profilt, indítsa el azzal és úgy csatlakozzon.

(#59631) kmarci25 válasza Sirandrish (#59628) üzenetére


kmarci25
veterán

Ühümm, oké. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#59632) satz18


satz18
őstag

Van néhány triviális és egyben láma kérdésem, de mielőtt bevásárolok tutira meg akarok bizonyosodni.
Szóval ha van egy akkom, amin vannak digitális játékok, akkor azt bármennyiszer, azaz bármennyi PS3-on tudom érvényesíteni, és ha azon a gépen letöltöm akkor minden felhasználó tud vele játszani saját progresszel (mentéssel) és trófeákkal?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59633) Sirandrish válasza fausto (#59630) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, közben nekem is ez jutott eszembe :) :R

karak_22 Persze..nem most azonnal kell :N

satz18 Most azt kérdezed hogy 1 digitális játékkal lehet-e 300 darab PS3on játszani? Erősen kétlem, de most kíváncsivá tettél :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59634) perge666


perge666
veterán

:Y :Y
Rajta van a gépen a teljes Dead Space3,de az elôzô tulaj accountjàt kitöröltem és most nem indul el a jàték,jòl sejtem hogy ezt bebuktam? :F

(#59635) Sirandrish válasza perge666 (#59634) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt biza be :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59636) birno válasza satz18 (#59632) üzenetére


birno
addikt

Nem lehet, max 2-on, de mindkettonek aktivalva kell lenni ahhoz az acchoz amihez megvetted a jatekot.
Ha jol emlekszem olyan jatek is lehet ami meg ezt sem engedi meg, de azt mar nem tudom, hogy hol olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#59637) perge666 válasza Sirandrish (#59635) üzenetére


perge666
veterán

Irtam a sràcnak,hàtha lesz olyan rendes és elküldi a szükséges adatokat,utàna mòdosìthatnà a jelszavàt,nekem csak a DS3 aktivàlàs kellene.

(#59638) Tegla80 válasza satz18 (#59632) üzenetére


Tegla80
addikt

2 ps3 eri el a tartalmat(regen 5db volt)
Szoval Te es +1.

Sony® & PlayStation®

(#59639) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Nézegettem a PSN-be van egy-két játék ami most elég akciós pl. Tekken Tag Tournament 2, Max Payne 2, de nem igazán értem, hogy miért ennyi stb.. Tehát, ha kifizetem azt az összeget ami fel van tüntetve, akkor a teljes játékot megkapom vagy hogy működik?

(#59640) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Voice chat PS3on tartalmaz "press to talk" opciót?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59641) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Sziasztok! Megkell osztanom veletek a tapasztalataimat a sony "supportal" (nem véletlen az idézőjel...) kapcsolatban: szánalmas :D. Minecraft crossbuy miatt írtam rájuk röpke 31 napja (előzmény). Annyit csináltak, hogy kiírtak az angol kollégáknak. Kb 3 naponta írok nekik egy emlékesztető emailt, hogy milesz már, de mindig csak azt a választ kapom, hogy nem írnak az angolok sem vissza, és nem tudnak mit tenni.
Ma elkértem (volna) az angol kollégák email címét, hátha nekem visszaírnak, erre ezt a választ kaptam, idézem: "Sájnos nem mert ákarmilyen központhoz irt e-mailt mihozank küldenek hiszen őnnek mágyar fiókjá ván es mi vágyunk á Mágyar PS ügyfelszolgálát." - ebben a mondatban csak én érzem az iróniát? :DDD A helyesírás plusz pontot ér...

(#59642) perge666


perge666
veterán

A legújabb Mortal Kombat és a a Fifa13 együtt mennyit érhet?
Egyik munkatàrsam àrulja a gépét,és ez a 2 jàték lehet érdekelne.

(#59643) Bogyi007 válasza belavagyokbp (#59641) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy hang alapján török vagy valamilyen arab fószer van kirendelve magyar ügyfélszolgálatosnak (nem egyszer beszéltem már vele), csoda hogy egyáltalán tud valamennyire érthetően írni....

Ebben a témában az MS support klasszisokkal jobban teljesít - ott anno a második boxom vételekor egy friss garis box került a tulajdonomba amire a korábbi tulaj megcsinálta a regisztrációt a gari végett. Na ott a szükséges adatok megadása és igazolása után megbeszéltem a sráccal akivel beszéltem, hogy írja a boxot az én nevemre át. Meg is tette. No itt ilyet a Ps szolin nem is remélnék....

perge666 Mortalt nem tudom, de a Fifa 13 már újonnan sem kerül többe 4-5e forintba, használtan én nem adnék érte többet 2000-3000 forintnál, egyrészt mivel a multija kb még bő fél évig élhet talán másrészt én Angliából szerezném be (így is tettem :DD ) 3-4 fontos árban.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59644) #58000384 válasza Bogyi007 (#59643) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem volt egy kis problémám a PSN-es adataimmal és kénytelen voltam felhívni az ügyfélszolgálatot (ez valamikor márciusban volt). Egy kellemes hangú nő vette fel és szépen elcsevegtünk a dologról. Meg is oldotta pár adat bediktálása után, szóval nekem nem volt bajom velük, negyed óra alatt meg volt oldva.

belavagyokbp: Miért nem írsz az angol ügyfélszolgálatra úgy, hogy nem említed, hogy magyar vagy? Egy termékinfós email-hez nem kell tudniuk.

(#59645) fausto válasza belavagyokbp (#59641) üzenetére


fausto
addikt

Talán már meséltem, bocs ha hallottátok :D
Történt egyszer, hogy a God of War Ascension season pass-t felhasználtam, de hiba történt: a DLC-kkel nem tudtam semmit sem tenni, eltűntek a gombok, nem volt sem buy sem download ikon. Írtam a support-nak, az válaszolták, hogy első körben a játék kiadóját keressem. Még egyszer: a játék a God of War Ascension volt :D :W

Szóval igen, elég szánalmas a "support"

(#59646) #49155328 válasza Bogyi007 (#59643) üzenetére


#49155328
törölt tag

Angolból honnan szoktál rendelni ?

(#59647) #58000384 válasza fausto (#59645) üzenetére


#58000384
törölt tag

Telefonálni kell, vagy ha lehet, chatelni, mert az emaileket leszarják mindenhol :D Nekem is írtak anno máshol marhaságokat, aztán a francnak van kedve megmagyarázni az ügyfélszolgálatosnak 5 levélen keresztül, hogy téved.

Az EA ügyfélszolgálatáról is csupa rosszat hallottam, aztán felmentem az angol oldalon a támogatásra, fél óra várakozás után ott is volt az emberke a chat ablakban és megbeszéltük, hogy mit szeretnék, semmi gond nem volt.

(#59648) Bogyi007 válasza #49155328 (#59646) üzenetére


Bogyi007
veterán

Game bolthálózat ha használt játékokról van szó ha meg új játékra fáj a fogam akciósan, akkor itt nézek körül...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59649) perge666 válasza Bogyi007 (#59643) üzenetére


perge666
veterán

Engem a multi része teljesen hidegen hagy,nem igazàn szoktam online jàtszani/csak telefonon a Simpson csalàddal/
Engem a Story mòd érdekel minden jàtéknàl.
A Fifa meg azért kellene ismét,ha 1-2 haver erre téved,tudunk ökörködni.

(#59650) #58000384 válasza perge666 (#59649) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ha csak ökörködni kell, akkor nézd meg a demóját. Van benne jó pár csapat, nem időkorlátos (csak asszem a félidőket nem lehet állítani, 5 percesek), négyen is lehet szórakozni. Én nem vagyok focis, ha meg a haverok átugranak, akkor arra elég a demó is, abban is ki tudnak kapni :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.