Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) Tdizsolt válasza Tegla80 (#59022) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Lehet,hogy hülye kérdés,de a három accounthoz három előfizetés is szükséges?
Gondolom nem lehet a plus-szal ugrálgatni köztük kedvünkre,vagy tévedek? :F :U

Psn ID: Tdizsolt

(#59052) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nem jó ez a sok akció, először is Ps Plust (ráadásul UK acc) kellene hosszabbítanom.....

Hoppá, már ma elérhetőek a Ps Plus tartalmak?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59053) Elims válasza Bogyi007 (#59052) üzenetére


Elims
veterán

Naná.én már "megvásároltam" őket. :-)

TdiZsolt: Sajnos nem lehet ugrálni.Ha a magyarhoz veszel tagságot az csak a magyarhoz érvényes.

(#59054) Sirandrish válasza Tdizsolt (#59051) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tévedtem!?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59055) erahurka


erahurka
félisten

Vice City Stories szerintetek vállalható PS3-on?

Amúgy ezeken gondolkodom az akciós kínálatból:
GoW Ascension
InFamous 2
Vice City Stories

Még valami: Ha törlök egy játékot a gépről, attól a mentései megmaradnak ugye?

Hopp most látom hogy van MediEvil is. Ez jó? Nem olyan idegőrlő mint az első GoW ugye?

[ Szerkesztve ]

(#59056) birno


birno
addikt

Resident Evil Super Bundle elmeletben le van arazva, gyakorlaban nalam az eredeti aron mutatja.
Masnal is? Csak varni kell vele vagy lehet nemeten kivul nalunk sem elerheto?

(#59057) Bogyi007 válasza Elims (#59053) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én is míg le nem jár a tagságom....

Így mondjuk jó a dolog, mivel a következő havi termést ráérek majd olyan február első napjaiban is leszedni - ergo ráérek összegyűjteni a sok más karácsonyi kiadás mellett addigra a kb 15000 forintot.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59058) Sirandrish válasza birno (#59056) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont kérdezni akartam hogy 30 font mióta 21K?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59059) Tegla80 válasza Tdizsolt (#59051) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt nem egeszen ertem..
Nekem 1 en van plus(uk) ,de van us acc es hu acc is a gepen....
amin van penzem (account) azon tudok vasarolni az adott store bol,de jatszani barmelyiken tudom azt amit mas regioban vettem.
(vagy mire gondolsz???)

birno
jah, ertem.Te konkretan az emlitett GT6 ra ertetted. Igy ok.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#59060) Elims válasza Bogyi007 (#59057) üzenetére


Elims
veterán

Kár,hogy angol account-od van. :-(

Várok holnapig hátha megint ráteszik a 10%-ot. De skót vagyok ebben.. :-//

(#59061) birno válasza Sirandrish (#59058) üzenetére


birno
addikt

Jaja, pedig ugy azert mar eleg barati lenne az ara.

(#59062) erahurka


erahurka
félisten

PS3-ról nektek sem megy a store?

(#59063) Aakisan válasza erahurka (#59062) üzenetére


Aakisan
aktív tag

nekem pc-n sem jön be

(#59064) Sirandrish válasza birno (#59061) üzenetére


Sirandrish
legenda

9 (vagy 10?) Resident...részenként ezer forint lenne majdnem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59065) Rezuhu válasza Elims (#59060) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én inkább lemezes verzióban szerzem meg a Ni No Kuni-t.
Lehet, hogy majd úgy 10 év múlva lesz kedvem éppen játszani vele! :D

(#59066) Tdizsolt válasza Tegla80 (#59059) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Így már érthető.Én arra gondoltam,hogy 1 plus előfizetéssel barangolhatsz e a három(vagy esetleg több) régió között,mert gondolom a havi ingyenes játékok sem ugyan azok mind háromnál....de így már rávezettél,hogy hülyeséget kérdeztem.... :B :C

Psn ID: Tdizsolt

(#59067) Tdizsolt válasza Elims (#59053) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi!!! :R :R

Psn ID: Tdizsolt

(#59068) Tdizsolt válasza Sirandrish (#59054) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

?... :F :B

Erahurka: nekem megy a Store pc-n és Ps3-on is....
Mondjuk UK-s vagyok.(most szedtem le a free Hitman Trilogy-t)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#59069) Sirandrish válasza Tdizsolt (#59068) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt írtam amit Tegla :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59070) Tdizsolt válasza Sirandrish (#59069) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Akkor Neked is: :R

Psn ID: Tdizsolt

(#59071) birno válasza Tdizsolt (#59068) üzenetére


birno
addikt

Nalam is megy, de feltolteni penzt nem tudok bankkartyarol, mert szerinte nem validak a kartya adatok, meg jo hogy mar nem elsonek hasznalom. :W :((

[ Szerkesztve ]

(#59072) Tdizsolt válasza birno (#59071) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ilyen már nálam is előferdült több esetben is...Később visszamentem és minden rendben volt.

Psn ID: Tdizsolt

(#59073) roli483


roli483
csendes tag

Sziasztok , tudtok hozzaszolni erre a hibaüzenetre ,felnyitom a ps3 at ez jon elő.

[ Szerkesztve ]

(#59074) Elims válasza Rezuhu (#59065) üzenetére


Elims
veterán

Miért??Annyira gàzos?Jònak mondtàk pedig..

(#59075) dilipok válasza roli483 (#59073) üzenetére


dilipok
veterán

nem, mert el sem tudom olvasni :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#59076) #58000384 válasza dilipok (#59075) üzenetére


#58000384
törölt tag

"No applicable update data was found. Connect storage media that contains update data of version 4.48 or later, and then press the START and SELECT buttons at the same time."

FAT32-re formázott pendrive kell, rajta kizárólag a letöltött rendszerfrissítéssel. Nem tudom hogy kell, a Sony oldalán van róla infó, meg hátha csinálta már innen valaki, aki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#59077) birno válasza Tdizsolt (#59072) üzenetére


birno
addikt

Ez a store egy vicc, fel sem tudom fogni, hogyan engedheti ezt meg maganak a Sony!
PC-rol nem lehet feltolteni a wallet-et, konzolrol megy, 10000ft-os lehetoseg nincs, 9000-el feltoltom, utana 1500-al mar nem engedi "Currently unable to add funds to your account".
Gugli alapjan varnom kell 24/48 orat, hogy ujra feltoltsem.
Nooooooooooormalis?????????? Megakadalyozzak, hogy tomjem oket penzzel??? :W :F
Egyszeruen fel sem tudom fogni, de meg csak epeszu magyarazatot se talalok, amiket neten irnak, hogy "fraud system" stb, kb. annyit jelent szerintem, hogy "elbasztuk anno, de most mar sz***nk ra".

A masik ami kiakaszt, hogy jatek letoltesnel, "download in background", majd egy 30GB-os jateknal varnom kell 7-8 percet a preparingre, de igazabol mire??? Hogy berakja egy queue-ba? Mi a francra kell varni?
Steam utan ezek szamomra egyszeruen erthetelen dolgok, iszonyatosan romboljak az eddigi pozitiv kepemet a Sony-rol.

(#59078) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Ha már regeltem magyar ps store-ra, hogyan tudok uk vagy us store-ra regelni?
Magyar bankkártyát elfogad, vagy paypal és társaival tudnék operálni?

Pls help! Ezer hála!!!!

(#59079) #58000384 válasza birno (#59077) üzenetére


#58000384
törölt tag

A várakozás a háttérbe rakásnál tényleg idegesítő, de elvileg lefoglalja előre azt a 30 gigát, és az időbe telik (főleg ha nullával írja tele addig).

A kártyás fizetés meg azért van így túlbonyolítva, hogy ne lehessen lopott adatokkal rögtön leszippantani a számláról a pénzt. Nem tudom, hogy van-e köze a pár évvel ezelőtti hackertámadáshoz.

(#59080) dilipok válasza #58000384 (#59076) üzenetére


dilipok
veterán

hogy a 3.14csaba olvastad el? Igy mar latom en is, miutan leirtad, de magamtol nem jottem volna ra (pedig a szemem sem rossz, angollal sem allok eppen hadilabon)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#59081) birno válasza #58000384 (#59079) üzenetére


birno
addikt

De konyorgom, ezt minden bank, meg online store megtudja oldani csak a Sony nem?
Soha az eletben nem talalkoztam meg ilyennel, sehol mashol.

kevepapa: Ugyanugy kell regelni mint magyarra, csak UK/USA cimmel, youtubeon van kismillio video rola. Magyar bankkartya nem mindenkinek megy, de PayPal mukodik,

[ Szerkesztve ]

(#59082) #58000384 válasza dilipok (#59080) üzenetére


#58000384
törölt tag

Kb. a felét sikerült kiolvasnom, a többit a Google mondta :)

birno: A Sony annyira nem tudja, hogy nemrég kilopták tőlük 3 filmnek a sajtónak szánt DVD-jét, amiből asszem 2 még moziban megy. Persze ketté kéne hasítani azokat is, akik betörnek hozzájuk, de na.

[ Szerkesztve ]

(#59083) nokia párti válasza birno (#59077) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem vagy egyedül. :(

(#59084) birno válasza #58000384 (#59082) üzenetére


birno
addikt

Igen, azert az eleg nevetseges volt, kicsit agyaltam is emiatt, hogy mi van ha ellopjak az accok adait, de azert 2014-ben mar csak kenyelmesebb a digitalis letoltes mint cserelgetni folyton a lemezeket, csak eszbe kapnak mar ezek utan.
Mondjuk azt nem tudom mi van ha megvettem egy jatekot, de a storebol mondjuk torlik, akkor tehetek barmit is? Volt mar ilyenre precedens?

[ Szerkesztve ]

(#59085) #58000384 válasza birno (#59084) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát nem egy Microsoft a Sony, az biztos, de bízzunk benne, hogy észhez térnek és megoldják a biztonsági gondokat.

A PSN-ről nem hallottam még ilyent, hogy a megvett játékot eltüntetik, de azt hiszem a Steam csinálta már, mikor komoly jogi problémák voltak egy játékkal (de szerintem a pénzt visszaadták). Elvileg PSN-en is van egy lista a megvett játékokról, nem? Ha ott szerepel, akkor le lehet tölteni a bolttól függetlenül szvsz. Gondoljunk arra, hogy ha lejár a játékban a használati jog a zenére vagy valami apró marhaságra, akkor a boltból leveszik, de a játék megmarad azoknál, akik már megvették. De akkor is a fizikai játék a tuti, kényelmes vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#59086) birno válasza #58000384 (#59085) üzenetére


birno
addikt

Igen, van, bar az se garancia semmire, 5 ev utan mondjuk mar nem lennek benne biztos, hogy visszaadjak a penzt.
A fizikai jatekkal meg nem tudok egyet erteni, elhasznalodik a lemez vagy osszekarcolodik, eltori a gyerek, megeszi a kutya stb s mar annyi is neki, digitalisnal meg ezek nem tortenhetnek meg.
Persze csereberelni sem lehet vele, ami nagy hatrany, ezert is akarok csak olyanokat megvenni online, amiket tuti meg is szeretnek tartani,

(#59087) crue válasza birno (#59077) üzenetére


crue
őstag

Nem értem miért vacakolsz ilyen feltöltésekkel. Hozzáadod a kártyádat az accountodhoz és vásárolsz amennyit akarsz. Ennyi.

(#59088) birno válasza crue (#59087) üzenetére


birno
addikt

Pont azt csinaltam, de azzal kozvetlen nem tudok vasarolni csak ha a SEN->Wallet menupontjaban adok hozza penzt, nem?
2 hete van PS3-am, szoval lehet csak informacio hianyban szenvedek.

(#59089) #58000384 válasza birno (#59086) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szerintem vissza kéne adniuk, de nem ástam bele magam a jogi részébe a dolognak. Vásárláskor beleegyezel, hogy a szolgáltatást (játékot) azonnal a rendelkezésedre bocsátják, pénzvisszafizetést nem kérhetsz. Na most ez elvileg végleges, ha megszűnik a szolgáltatás (pl. a Valve kiadja a folyamatosan fejlesztett programját a Steames DRM levételére a játékokról) vagy a játékkal olyan gondok vannak, hogy nem használhatod többé, akkor vissza kéne adniuk az árát. Szerintem.

A lemezekkel meg úgy kell bánni, mint bármilyen értékesebb tárggyal. Ha az ember nem dobálja őket, akkor elég nehezen mennek tönkre, főleg tokban tartva. Nekem vannak elég régi CD-im is, gond nélkül működnek, hajszálkarcokkal is. A kutya ne érje el, a gyerkőc meg legyen elég idős ahhoz, hogy játszhasson a géppel, szerintem a tokból kitépésről is le lehet akkor szoktatni :)
Egyedül a Steam-en veszek többször digitálisan játékokat, de ott muszáj a DRM miatt. Jobban szeretem a kézzelfogható dolgokat.

(#59090) kevepapa válasza birno (#59081) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszi a válaszokat!

És US vagy UK store a jobb?

(#59091) erahurka válasza birno (#59088) üzenetére


erahurka
félisten

Most vettem meg a GoW Ascension-t és simán lehetett a hozzáadott kártyával fizetni. Sőt, volt még pénzem wallet-ben, a kettőt összeadta így végül nem is a teljes összeget vonta le a számlámról.

UK store, magyar címmel beregisztrált VISA kártya.

(#59092) Brian_GT válasza birno (#59088) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem. Ha hozzáadod a kártyádat és azt elfogadja, akkor onnantól ha 0Ft van a wallet-en akkor egyből a kártyára terhel rá. Ha van az accon akkor előbb onnan, majd a különbözetet szedi kártyáról. Nem kell tölteni semmit külön, csak legyen fedezet a kártyán!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#59093) Elims válasza #58000384 (#59089) üzenetére


Elims
veterán

"A lemezekkel meg úgy kell bánni, mint bármilyen értékesebb tárggyal. Ha az ember nem dobálja őket, akkor elég nehezen mennek tönkre, főleg tokban tartva. Nekem vannak elég régi CD-im is, gond nélkül működnek, hajszálkarcokkal is. A kutya ne érje el, a gyerkőc meg legyen elég idős ahhoz, hogy játszhasson a géppel, szerintem a tokból kitépésről is le lehet akkor szoktatni. ... Jobban szeretem a kézzelfogható dolgokat."

Így van.Teljesen egyetértek veled!Viszont a màsik "tàbort" erről nem lehet meggyőzni és ők meg pont a digitàlisat mondjàk biztonsàgosnak.

Kevepapa: Ha tervezel Magyarorszàgròl is lemezt venni akkor szerintem a magyarra regisztràlj.
Szinte semmi különbség nincs a magyar és az angol között. (ami van az nem fontos :-) )

[ Szerkesztve ]

(#59094) birno válasza Brian_GT (#59092) üzenetére


birno
addikt

Oh, koszi sracok, ezt nem tudtam, szoval akkor kb olyan mint a PayPal, annal is igy van.
S ilyenkor akkor gondolom nincs az emlitett 24 oras hatar, nyugodtan vasarolhatok 10 percen belul ketszer pl, igaz?

Elims: Erdekes mod megis azt latom itt a topikban, hogy inkabb a UK-rol vasarolnak. Mi is az a nem lenyeges kulonbseg igazabol? :)

[ Szerkesztve ]

(#59095) Bogyi007 válasza birno (#59094) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért mert magyar profillal nem olyan régóta lehet forinttal vásárolni előtte uk profillal vásároltunk legtöbben és nem akaruk bukni a profilt - itt nem volt migrálási lehetőség mint anno Boxon.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59096) Tegla80 válasza Bogyi007 (#59095) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha latsz jo UK Plus hosszabbito akciot ,akkor kiabalj!!!!
Kari korul jar le,mint sztem neked is,mert "egy a ciklusunk" ha jol emlexem.

Mindenki mas is ,ha lat UK Plus akciot,szoljon.
THX :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#59097) fausto válasza birno (#59094) üzenetére


fausto
addikt

A régebbi játékok szoktak hiányozni a magyar Store-ból. Itt van pl. az aktuális akciós lista: KATT Egy pár játéknál azt látod, hogy nálunk nem elérhető.

(#59098) #58000384 válasza Elims (#59093) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem akarok én senkit meggyőzni, csak leírtam a véleményem :)

(#59099) roli483


roli483
csendes tag

Sziasztok , tudnátok hozzászolni erre a hibaüzenetre ,felnyitom a ps3 at ez jön elő. köszi

[ Szerkesztve ]

(#59100) Rezuhu válasza roli483 (#59099) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A szövegből az derül ki, hogy rendszert frissíteni szeretne a gépezet, de nem találja a frissítéshez szükséges fájlokat az elérhető eszközökön.
Ez olyan, mintha rendszerfrissítés közben megszakadt volna a net, vagy lekapcsoltad a gépet, amikor nem lett volna szabad.
Nem tudom, hogy lehetséges-e, de egy pendrive-ra rá kellene menteni egy 4.46-os, vagy újabb rendszerfrissítést, azt a gépbe dugni, majd select + start egyszerre megnyomni.
Gondolom ezután befrissítené magát.
Bár lehet tévedek, de ez tűnik logikusnak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.