Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59451) supercow válasza szőröscica (#59450) üzenetére


supercow
őstag

Nekem van kb 15 Plus játékom amit el sem kezdtem..

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#59452) szőröscica válasza supercow (#59451) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem pont azért nincs is Plus előfizetésem, mert teljesen rapszodikus, hogy mikor van időm egyáltalán bekapcsolni a konzolt. Két hete kezdtem el ismét játszogatni rajta egyet-egyet, előtte legutoljára februárban volt bekapcsolva.

Viszont emiatt nem sietek, minden játékot megvehetek használtan gombokért. És mire kijátszom PS3-on az összes címet, ami érdekel, addigra már nextgen használt téren is sokkal jobb lesz a helyzet.

(#59453) szőröscica


szőröscica
addikt

Egyébként be lehet állítani valahogy, hogy normális sebességgel töltsön le dolgokat?
Mert hiába van 30 megabites netem, még egy 50 megás patch letöltése is több percig szokott tartani.

(#59454) szőröscica


szőröscica
addikt

Ez kb. sosem fog leérni, 40 mega jött le eddig az 5 gigából. :D

Nem értem, már el is költöztem, más a routerem, más a szolgáltatóm, minden eszközömön száguldott a net az előző otthonomban és ebben is, egyedül a PS3 használhatatlanul lassú.

(#59455) echterion válasza szőröscica (#59454) üzenetére


echterion
nagyúr

Szar a modem,ami a ps3-ban van. Mindenkinek lassú.

**********

(#59456) Rezuhu válasza szőröscica (#59454) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ha wi-fi-n használod, akkor nem csoda, hogy lassú.
A Ps3 wi-fi-je szar.
Nekem kábelesen van bekötve, és az első cucc, amit mértem, a Heavy Rain demo-ja, ami ha jól rémlik 1.7Gb, letöltöttem, telepítettem 17 perc alatt (30Mbit-es nettel).
Ez annyira nem rossz szerintem! ;)

(#59457) Brian_GT válasza Sirandrish (#59370) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jajaja évek óta szeretem nyomon követni ezeket a show-kat, amióta rendes netsebességet tudnak biztosítani a szolgáltatók és elbírja a jó minőségű streameket. Ezért hálás is vagyok, mert egy E3...Microsoft-Sony-EA-Ubi press conf + ps4 launch party egyebekről lemaradni. Las Vegas-Los Angeles pedig nem a szomszédban van :) Pedig ezekre röhejes összegű a belépő.
Lindsey meg szerintem az egyik legegyedibb és legcukibb előadóművész aki az elmúlt ezer évben született...rohadt egyszerű..nem veri magát semmire de egy hatalmas tehetség. Szerencsére őt már volt lehetőségem élőben is látni és hallani...remélem nem utoljára :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#59458) Sirandrish válasza Tdizsolt (#59441) üzenetére


Sirandrish
legenda

Élőben néztem a PlayStation Experiencet, és ott mondták...ezt bárki megtehette..nem vagyok bennfentes ha ilyesmire célzol :N

Brian_GT Egyetértek. Nem vagyok oda egyébként a hegedűért, de amit ő csinál az szuper. :K

joamilestoné Nekem 3 tél is kevés lenne annyi játék várja. De én nem bánom. Enni nem kérnek..elférnek és mindig van mihez nyúlni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59459) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok..ha van egy alapból Vitás játék de a download listben azt írja hogy playable Ps3 és Vita az mit jelent?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59460) satz18 válasza Sirandrish (#59459) üzenetére


satz18
őstag

Ezt én is akartam kérdezni. Az NFS MW-nál írja neked is?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59461) Sirandrish válasza satz18 (#59460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annál is de engem konkrétan az érdekel hogy a főnök download listjében kettő darab LEGO játék. Mindkettő Vitára van, de mindkettőnél azt írja hogy játszható PS3on is. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59462) perge666 válasza Sirandrish (#59458) üzenetére


perge666
veterán

A PS3 meddig lesz meg?? :DDD :D

(#59463) Sirandrish válasza perge666 (#59462) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel van rajta BŐVEN mivel játszanom, még egy darabig tuti :K
Egyébként csodálkozom is magamon. Már több mint két hónapja megvan és még egyszer sem jutott eszembe hogy mire cserélhetném el :C :DDD

Amúgy terveim szerint majd valamikor a jövőben PS4re szeretném cserélni. Nem mostanában..kivárok ott is egy slim verziót meg még néhány játékot :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59464) perge666 válasza Sirandrish (#59463) üzenetére


perge666
veterán

Tyûha 2 hònap az nem kis idô,teljesen olyan vagy mint én. :DDD
Jobban is jàrsz ha vàrsz mèg a PS4-el,màr csak azért is mert engem lebeszéltél ròla. :))

(#59465) Sirandrish válasza perge666 (#59464) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C
Semmi értelme nem lenne. Alig van rá játék és még használtan is 10K+ mind.
Még kell neki 1 év mire elkezdenek csordogálni rá a valóban szuper játékok, mint az UC4 vagy Until Dawn például :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59466) perge666 válasza Sirandrish (#59465) üzenetére


perge666
veterán

Ha nem lenne GTA5 PS3-ra akkor biztos PS4-et vettem volna.

Mostmàr tényleg csak GTA5 kellene.

(#59467) Sirandrish válasza perge666 (#59466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hardveraprón árulnak egyet 5500ft-ért!!!
1 napos a reg szóval csak óvatosan, de ha bejön a biznisz annyiért akkor az UC3ad az enyém :C

Csak hogy nehogy elfáradj a keresésben..tessék!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59468) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Yakuza 4 most már elérhető!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59469) dilipok válasza Sirandrish (#59468) üzenetére


dilipok
veterán

megvan regrol lemezes verzioban. Nekem tetszett nagyon :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#59470) Sirandrish válasza dilipok (#59469) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg Store-ban mától elérhető :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59471) perge666 válasza Sirandrish (#59467) üzenetére


perge666
veterán

Az nem gyenge 35-ért àrulja a PS3-at,az összes jàtékkal 40K :Y
Nyugodtabban alszok,ha nem pròbàlok tôle venni semmit.

(#59472) Sirandrish válasza perge666 (#59471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jó de 12gigás verzió :K
Meg 10K-ért árulja külön a játékokat. Ha egybe megy akkor 40.
Vagy kamu vagy csak gyorsan kell neki a pénz. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59473) perge666 válasza Sirandrish (#59472) üzenetére


perge666
veterán

Oké,de nekem valami akkor sem stimmel.
Én dràgàn vettem a gépet,de legalàbb még 7 hònap garancia van rà,amit utolsò hònapjàba ki is fogok hasznàlni./beviszem és garanciàba cseréltetem majd a fejet,meg takarìttatom/

(#59474) satz18 válasza perge666 (#59471) üzenetére


satz18
őstag

A 12 Gb-os nem is ér többet 35k nál. Főleg gari nélkül. Ha veszel keretet meg vinyót máris többre jön ki mint egy hasonló korú 500-as, + macera.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59475) Tdizsolt válasza Sirandrish (#59459) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hali!
Köszi a választ!
Már azt hittem,hogy a Sony kémje vagy.... :C
Akkor elvileg játszható mind két platformon....
Én már szedtem le asszem 3 vagy 4 játékot így. :K

Pergee666,én ezért vettem újat. :B
Mondjuk sokan leszóltak,hogy hülye vagyok ennyiért venni,de a Ps4 egyenlőre várat magára cca 1 évet,addig meg kellett valami,eddig csak pc-n játszottam,de nincs energiám (és pénzem)állandóan fejlesztgetni.
Én már élveztem is a garanciális előnyöket,a táp befosott rajta,így kaptam egy újat helyette.... :U

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#59476) perge666 válasza satz18 (#59474) üzenetére


perge666
veterán

Na igen ebben van valami.
A fejlesztôket nem értem hogy mit akartak 12GB hàttértàrral!

Az enyém is gyàri 12GB-os,de 2 hònapja vett hozzà a sràc új 500-as HDD-t+ beépitôkeretet,akkor én ha kiveszem az vinyòt,lesz valami integràlt 12GB-os SSD a gépbe vagy hogy mûködik ez?

(#59477) crue válasza perge666 (#59476) üzenetére


crue
őstag

Azt nem a fejlesztők találták ki, hanem a marketingesek.

(#59478) satz18 válasza perge666 (#59476) üzenetére


satz18
őstag

Sajnos nem. Az csak egy eMMC, ami egy HDD-nél se gyorsabb, esetekben még lassabb is.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59479) #79621120


#79621120
törölt tag

Ingyenes EA játék : Mirror's Edge

(#59480) perge666 válasza satz18 (#59478) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ha kiveszem a vinyòt,a 12GB eMMC elérhetôvé vàlik??

dadawa : vòòòtmààn.

[ Szerkesztve ]

(#59481) Sirandrish válasza perge666 (#59473) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyire érzékenyek ezek az új masinák? Nekem ott a kb 10éves fekete GC-m és a mai napig pöccre olvas mindent..nem hangos nem zúg..megy mint az álom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59482) james001 válasza #79621120 (#59479) üzenetére


james001
veterán

Nem kell mindenhova beírnod már tudjuk tegnap óta :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59483) perge666 válasza Sirandrish (#59481) üzenetére


perge666
veterán

Ezeket direkt úgy csinàljàk szerintem hogy a garanciaidôt kibirjàk,a többi ôket nem érdekli.
Régen a tartòssàgra,minôségre gyúrtak.
Nem azért viszem gariztatni mert olyan sz.r,de ha garanciàs,akkor legalàbb ingyen karbatartsàk a végén,és olyan lesz mint az új.

(#59484) Sirandrish válasza perge666 (#59483) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az enyémen már nincs gari de lekopogom (kopkopkop) semmi gondom nincs vele. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59485) n.andras74 válasza perge666 (#59483) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Én is vettem 12gb ss + GTA5 set+ Assass...Cree..III 40ezerért...Mint kezdő ps3as egy időre elégedett vagyok. 13ért kapott egy 500gb Hdd...beépítő keret még jön az ebeyről. Most lejárt hitelkártyával van kitömve:-)

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#59486) perge666 válasza Sirandrish (#59484) üzenetére


perge666
veterán

Remélem az enyémmel se lesz gond!
Nem érdekel egy Move pakk,vagy nem tudsz rà valami vevôt?? :D

n.andras74 : Nekem többe volt,de több kiegészìtôvel,és sajnos GTA5 nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#59487) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Délután 5 óta 116 hozzászólás?!
Szombat este hol nem voltatok? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59488) Sirandrish válasza perge666 (#59486) üzenetére


Sirandrish
legenda

Láttam a hirdetésedet, de engem marhára nem érdekel ez a move-s akármi.
Vevőt meg honnan tudnék? Annyi PS3as ismerősön van akiket ebben a topikba ismerek :B :DDD

Amúgy mennyit szeretnél GTA5re szánni? Keressek neked egyet?

Bogyi007 Mi a Sonyért élünk szóval nem kell beszólni :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59489) perge666 válasza Bogyi007 (#59487) üzenetére


perge666
veterán

PS3-ra elment a lòvé,ìgy mikulàsolàs utàn jöttünk is haza. :))

Sirandrish : Engem sem igazàn érint a mozgàsérzékelôs.......
Reméltem téged hàtha érdekelne a gyüjteménybe.
Minél olcsòbban szeretnék venni GTA5-öt,a linkelt hirdetésre is irtam,egybôl jött is vàlasz.
Személyesen akartam àtvenni,de nem jàr erre,és én sem arra.

[ Szerkesztve ]

(#59490) Sirandrish válasza perge666 (#59489) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megy egy PÜ, de olyan ajánlatot kapsz hogy az UC3ad tényleg az enyém :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59491) perge666 válasza Sirandrish (#59488) üzenetére


perge666
veterán

2 hònapja csak a Sonynak élsz mi? :DD
Na arra kìvàncsi leszek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59492) HuMarc válasza Bogyi007 (#59487) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor ugyanakkor húztunk el a géptől, mert nálam meg 119, és utánad ugye van még 3 :DDD Én is meglepődtem kicsit, nagyon felpörögtek a Mirror's Edge-re.

(#59493) Sirandrish válasza perge666 (#59491) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sony a minden a Sony a sztááár :C

HuMarc Kint lenni hideg..bent lenni meleg és PS3..meleg és PS3 lenni jobb mint hideg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59494) #58000384 válasza Sirandrish (#59461) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát én most kipróbáltam az NFS MW-t, és nem játszható PS-en. Szerintem az azt jelenti, hogy van belőle PS meg Vita verzió.

Amúgy rajtam kívül senki sem próbálta a Mirror's Edge-et billentyűzettel+egérrel játszani? Ott írja a Store, hogy lehet, a játék szerint meg nem.

(#59495) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az NTSC-s játékokat ugye nem tudom futtatni a gépemen??
A PS3 régiófüggetlen? :B Akkor elvileg menni kell nem?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59496) Elims válasza Sirandrish (#59467) üzenetére


Elims
veterán

Én is ennyiért vettem. 6e ajànlott postàval megbízhatò embertől térképpel,poszterrel,kiskönyvvel,karcmentesen. (Tényleg,mindjàrt értékelem is..)

Perge: Én màr kétszer csinàltam meg egy okossàgot... ;-) A mùltkor itt a hardverapròn 4(!)e Ft-ért volt watchdogs special edition majdnem minden kòddal,kiskönyvvel,magyar nyelvvel,karcmentesen.Egyetlen értékelése volt az embernek,így nagyon rizikòsnak tartottam előre utalni.Kérdeztem,hogy elküldené-e előre,ugyanaz mintha én utalnék előre,bizalom kerdése,azt mondta,hogy nem (pedig màr volt így pàr üzletem..).Nagyon gondolkoztam,hogy hogyan kellene megvennem Gyulàròl ùgy,hogy ne kelljen utaznom érte x00km-t és biztosan megkapjam.Aztàn ugyanùgy csinàltam ahogy pàr hònapja a kedvenc jàtékommal,mafia 2 collector's edition-nal,segítséget kértem egy megbízhatò a lemez közelében lakò prohardveres embertől. ;-)
Kerestem egy ilyen embert a Békéscsaba és környéke topikban,többen is írtak üzenetet,ràtettem 500Ft-ot,így 5e-ből Garantàltan megérkezett a watchdogs.
Ajànlom ezt neked is vagy bàrkinek aki ùgy érzi,hogy rizikòs lehet az adàs-vétel.. Én is segítenék így bàrkinek Hatvan/Szentendre környékéről.

Mégvmi..ne vàrd a gta5-öt. :-( Màr legalàbb fél òràja vàrok a patch-ekre,van belőlük 13. :-( Ki tudja mikorra végezz..

Szerk.:
SirAndrish: Ällítòlag futtatni tudod,de dlc-t nem tudsz hozzà venni csak a sajàt régiòjàbòl.
Én nem pròbàlkoznék ilyesmivel.. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#59497) #58000384 válasza Sirandrish (#59495) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az NTSC analóg jelre vonatkozik, a PAL 50hz-es, az NTSC 60hz-es képet továbbít (eltérő felbontással).
Elvileg (de csak elvileg, a firmware tilthatja attól még) ha HDMI-n megy a jel, akkor tökmindegy, hogy milyen a lemez. CRT tévén okozhat gondokat, bár az én 15 éves régi TV-m is tudott váltani NTSC és PAL között (néha tévesen is). De ezt addig nem tudod biztosra, amíg ki nem próbáltad, vagy itt valaki megerősít benne.

(#59498) Sirandrish válasza Elims (#59496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a figurát alkalmaztam már kb 10 alkalommal szóval én is okos vagyok :DDD
Hatvan/szentendre...el vagy mentve ;)
DLC nem is kell majd hozzájuk :N

karak_22 Közben utánanéztem és elvileg HDTV-n nem lehet gond :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59499) meoindil válasza Sirandrish (#59495) üzenetére


meoindil
aktív tag

Szia!
Tudod futtatni, mert valóban nincs régiókódos tiltás a játékoknál, csak ahogy írták a DLC-t a megfelelő (US) store-ból kell hozzá venned. Egyébként, ha lenne ilyen tiltás, hogy játszhatnánk ugyanazon a gépen az US store-ból vásárolt játékokkal is?

(#59500) Sirandrish válasza meoindil (#59499) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég gyorsan kellett most intézkednem ezért igazából gondolkodni sem tudtam.
Amit mondasz az tök logikus de konkrétan eszembe sem jutott :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.