Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) perge666


perge666
veterán

Na meg van a gép,3,5 órát nyúztam. :DDD
Viszont nekem úgy rémlik hogy a Slim gépem halkabb volt.
Kikapcsolás után a gép nem volt forró,de érződött rajta hogy használtam,langyos volt kicsit a hátulja.
Ez a lemez behelyezés nekem nem igazán jön be,de majd megszokom./remélem/

Kipróbáltam az összes játékot,és azt vettem észre hogy az RDR elég hangosan tölt vagy mit csinál/hangosan tekeri a lemezt,felpörög,leáll,kattog/ játék közben,de a játék az akadás nélkül megy,csak zavar a hangja. :U A lemez is teljesen karcmentes.
Ennél az 1 játéknál tapasztaltam ilyen fura jelenséget,10-15 perc után ki is vettem mert zavart,pedig nagy kedvencem!
Annak idején PSPlussal töltöttem le,játszottam végig.

[ Szerkesztve ]

(#59202) Elims válasza perge666 (#59201) üzenetére


Elims
veterán

Gratulàlok hozzà! :-)
A bayond is ùgy mozgatja a fejet.Engem nem zavar.

Kaptam egy fülest -nem olyat :-) - miszerint a red dead redemption 2490Ft. most a store-ban,ezt màr nem lehet otthagyni..

(#59203) Doma88 válasza ldave (#59200) üzenetére


Doma88
tag

Komolyabban utána olvastam és azt írják, hogy mivel "Cancelled" lett az utalás ezért pár munkanapon belül visszautalják a pénzt a bankkártyámra. Kicsit megnyugodtam. :))

(#59204) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Én a GTA IV packkal szemezek, pcn ugyan vegigtoltam de ennyi pénzért... (1990 HUF)

A max payne 3al ugyanígy vagyok...

Amit viszont egész biztos h megveszek az a wipeout hd game pack a uk store - bol!!

(#59205) perge666 válasza Elims (#59202) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm. :)
Majd még úgyis próbálgatom azt az RDR-t,hátha csak az eleje ilyen...

Én sajnos egy ideig nem tudok online vásárolni,mert kiköttettem a netet,ugyanis költözni szeretnénk össze menyasszonyommal,de a ház projekt még folyamatban van,2-3-4 hónap biztos lesz mire lesz újból normális netem.

[ Szerkesztve ]

(#59206) #58000384 válasza kevepapa (#59204) üzenetére


#58000384
törölt tag

PS-en is úgy szaggat vajon a GTA IV mint X360-on? Azon játszottam, és a 20 FPS-t is alulról súrolta sokszor.

(#59207) kevepapa válasza #58000384 (#59206) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Ez jó kérdés, pontosan azért játszanám végig újra mert PCn elég nagy kompromisszumokat kellett kötni a látvány vs sebesség vonalon...

(#59208) nokia párti válasza #58000384 (#59206) üzenetére


nokia párti
őstag

Itt még szarabb. :DD

(#59209) kevepapa válasza nokia párti (#59208) üzenetére


kevepapa
aktív tag

GTA V höz képest milyen a framerate?

(#59210) nokia párti válasza kevepapa (#59209) üzenetére


nokia párti
őstag

[link]
Gyengébben optimizált játék sajna. PC után hatalmas visszalépés, de még az Xbox-os verzióhoz képest is láthatóan gyengébb.

(#59211) #58000384 válasza nokia párti (#59208) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az remek. Azért az ötödik rész ennél jobban fut, ugye? :D Hihetetlen amúgy, hogy semmin sem fut jól a 4.

(#59212) kevepapa válasza nokia párti (#59210) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszi, akkor elengedem.

Más: Infamous 2 mennyire kötelező? Az első résszel sem játszottam...

[ Szerkesztve ]

(#59213) erahurka válasza kevepapa (#59212) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem tetszett az első bár nem egy kifejezett húzócíme a platformnak. Jónak jó, de általában nem ezen szokott eldőlni hogy Xbox vagy PS. Én is gondolkozom a második részen, még nem tudtam eldönteni kell-e nekem. Pedig ha valamikor, most érdemes megvenni, ez a 3000 forint körüli ár nem nagyon fog újonnan lejjebb menni.

(#59214) james001 válasza kevepapa (#59212) üzenetére


james001
veterán

A 2 messze jobb mint az 1,de azért jobb ismerni az első részt a sztori miatt. Én mindenképp ajánlom.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59215) Elims válasza Doma88 (#59203) üzenetére


Elims
veterán

Akkor ott a 4-5 munkanappal minimum szàmolj. :-/
Nekem egyszer több mint egy hétig jött. (teljesen a szàmlàra)

Perge: Szerintem végig olyan lesz,majd kiderül.

(#59216) Sirandrish válasza perge666 (#59205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Végig olyan lesz.
Nekem a Bayonetta volt ilyen. A miértet nem tudom de van ilyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59217) perge666 válasza Sirandrish (#59216) üzenetére


perge666
veterán

Na az király. :U
A fejet nem gyilkolja??

(#59218) Sirandrish válasza perge666 (#59217) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nem. Vannak ilyen játékok. PS2nél is találkoztam néhány ilyennel ami meglepően hangos volt.

De ha valaki elmondaná a konkrét okát, annak örülnék azért :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59219) perge666 válasza Sirandrish (#59218) üzenetére


perge666
veterán

Remélem a GTA5 nem ilyen lesz,mert akkor fejjel megyek a falnak! :U

(#59220) Sirandrish válasza perge666 (#59219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah látod azt én is.
Bár...ahogy észrevettem csak a töltésnél csinálja. legalábbis a Bayonetta csak akkor csinálta amikor töltött...játék közben néma volt a PS. És tudtommal a GTA5 egyszer tölti be a cuccost..utána már nincs töltögetés még akkor sem ha városrészek között váltogatsz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59221) perge666 válasza Sirandrish (#59220) üzenetére


perge666
veterán

RDR-nél játék közben pörgött a lemez,meg kattogott,átvezető videóknál néma volt!!

(#59222) Sirandrish válasza perge666 (#59221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hm..nah olyannal én személy szerint mondjuk még nem találkoztam.
Persze van hogy be-be tölt közbe is vagy kicsit "túltölt" és a loading után is tekeri a lemezt vagy 5-10secig de emlékeim szerint a tényleges gameplay 98%ban legalább kussba van.

Neked folyamatosan pörgette?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59223) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez vajon lesz PS3-ra is?

Az mekkora királyság lenne.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59224) #58000384 válasza Sirandrish (#59223) üzenetére


#58000384
törölt tag

Simán előfordulhat, de szokás szerint CFW kell hozzá.

(#59225) Sirandrish válasza #58000384 (#59224) üzenetére


Sirandrish
legenda

Komolyan? :O
Akkor kapják be..
De amúgy miért? :F

Illetve akkor a már kész South Parkhoz is az kell?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59226) #58000384 válasza Sirandrish (#59225) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az OFW nem enged belenyúlni semmilyen szinten a játékokba (a Skyrim-hez sincsenek ezért modok), a CFW pedig igen. Igaz, ott csak a netről bannolnak. :)

(#59227) Sirandrish válasza #58000384 (#59226) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez tök gáz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59228) #58000384 válasza Sirandrish (#59227) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az. Ezért is PC-re vettem meg a Skyrimet, mert az a millió mod hozzá sajnos nincs konzolon.

(#59229) Sirandrish válasza #58000384 (#59228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez oké, csak az én PC-men a GTA5 meg sem mozdul majd...
Ezért agyonverek majd egy prostit.. :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59230) #58000384 válasza Sirandrish (#59229) üzenetére


#58000384
törölt tag

Várjuk ki a végét, lehet, hogy egy PC-n sem mozdul majd meg, és akkor nem leszel egyedül :D Azért is verj agyon egyet, mert PS3-ra nem jön az FPS nézet.

(#59231) Tegla80 válasza perge666 (#59201) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah akkor mar Te is erzed/latod,h miert ajanlottam volna inkabb slim-et,ha lenne uj/garis meg ezekbol is. Sajna az olcsositasnak ara van es ezt tapasztalni is lehet.
Mukodesben nincs hatrany,de osszesegeben szamomra mar sokkal gyengebb szintet kepvisel ezek miatt.

Sony® & PlayStation®

(#59232) Rezuhu válasza Tegla80 (#59231) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A slim jobban melegszik, a superslim meghajtója hangosabb (szvsz).
Inkább legyen hangosabb, mint hogy megsüljön (bár a slim-ekre sem jellemző, hogy elfüstöljenek)! :D

(#59233) Sirandrish válasza #58000384 (#59230) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az FPS nézet engem annyira nem érdekel, de a kedvedért agyonverek +1et :C

Tegla80 Miért? A Slim hangtalanul olvassa ezeket a játékokat?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59234) satz18


satz18
őstag

Amúgy a RDR alatt én is agyfaszt kaptam az olvasótól. De a Medal of honor alatt ugyan ez volt. Az uncharted alatt nem is pörög a lemez. Nagyon meglátszik egy játékon hogy exclusive vagy sem.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59235) Goldwin válasza Sirandrish (#59218) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#59236) Sirandrish válasza Goldwin (#59235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látom el is kezdték összeírni a listát:

Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Black Ops
Call of Duty Modern Warfare 3
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption Undead Nightmare

Aki tud még hasonlót az nyugodtan megoszthatja mert én például elkerülném azokat a címetke...lemezes formában mindenképpen.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59237) ldave válasza Sirandrish (#59236) üzenetére


ldave
félisten

Nincs kicsit túlspilázva ez a dolog? A CoD-dal és a RDR-rel is milliók játszottak, játszanak a mai napig, aztán nem hallani, hogy mindenkinek tönkrement volna a gépe.

A Slime draws near! Command?

(#59238) Sirandrish válasza ldave (#59237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos vagyok benne hogy nem vágja tönkre a gépet pikkpakk, de mivel nagyon kevés játékról van szó aminek a legnagyobb %a COD, így én úgy vélem hogy ennyit megtehetek a gépemért. Mármint hogy elkerülöm azt a 1000ből 5 darab játékot. :K

De ha olvastad a linket...nah ott azért volt 1-2 túlzás :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59239) Tegla80 válasza Sirandrish (#59233) üzenetére


Tegla80
addikt

Dehogy is........,hazudnek ha azt irnam,h hangtalan.
Viszont az igaz,h kevesbe hangosan rangatja az olvasot a slim,mint a sslim.
De nalam ez amugy is mellekes,mert digit parti vok ,igy csak a ventinek van hangja a gepben. ;)

Sony® & PlayStation®

(#59240) Bogyi007 válasza Rezuhu (#59232) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én nem vettem észre hogy hangosabb lenne a SuperSlim a sima Slimnél....

Talán az 5.1-es házimozi miatt? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59241) szőröscica válasza Sirandrish (#59227) üzenetére


szőröscica
addikt

Ezért is érdemes nyelveket tanulni. :)

(#59242) #58000384


#58000384
törölt tag

Hát nekem a Last of Us is baromi hangos volt, amíg egyszer végig nem vittem, utána már jó volt. Addig menet közben telepítette a dolgait. Mondjuk ezt azonnal megoldaná a menüből telepítés lehetősége.

Amúgy beszereztem a Beyond: Two Souls-t, remélem tényleg annyira jó, mint mondják :D Meg egy Ni no Kuni is esélyes ma.

(#59243) Sirandrish válasza Tegla80 (#59239) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt lehet tudni hogy miért? Gondolom ugyanaz az olvasó került mindkettőbe.

karak_22 Francos Beyond már mindenkinek meg van csak nekem nincsen? Irgum és burgum is :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59244) #58000384 válasza Sirandrish (#59243) üzenetére


#58000384
törölt tag

Látod látod, nekünk meg a Team Ico nincs meg. :K Majd elcseréled rá :D

(#59245) Sirandrish válasza #58000384 (#59244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Áá..aztat nem szabad :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59246) erahurka válasza Sirandrish (#59229) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tudom PC-n sem lesz mod támogatás GTAV-ben.

(#59247) karak_22: Na ja, PC-n semminek sincs akadálya :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59247) #58000384 válasza erahurka (#59246) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szerintem az nem akadály az ügyes embereknek :)

(#59248) Sirandrish válasza erahurka (#59246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nem kell MOD. A honosítás jól jött volna, de az se gáz ha nincs. Az gáz hogy nem lehet használni csak feltört géppel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59249) #58000384


#58000384
törölt tag

Még nem néztem, hogy PS-en is ott van-e a Ni no Kuni a boltban, de ha PC-n akarom megvenni, akkor csak a pénztárcával lehet fizetni? Mert arra ha jól tudom van egy minimális összeg, ami sokkal több, mint a játék ára. Úgy már nem lenne akkora buli. Nem lehet ezt simán kártyával megvenni?

(#59250) perge666 válasza Sirandrish (#59222) üzenetére


perge666
veterán

Igen,de csak annál az 1 játéknál.
Estére ha nem is,de hétvégén tesztelem tovább a gépet...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.