Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59101) roli483 válasza Rezuhu (#59100) üzenetére


roli483
csendes tag

köszi , megpróbállom

(#59102) dilipok válasza Rezuhu (#59100) üzenetére


dilipok
veterán

pontosan igy van. A support oldal lepesenkent leirja, hogy mi a teendo.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#59103) Bogyi007 válasza Tegla80 (#59096) üzenetére


Bogyi007
veterán

Konkrétan December 9. 17.32 perckor fog az enyém lejárni - szóval nincs màr sok hátra belőle.

Ha látok vagy tudok infót akkor ofkorsz jelzem. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59104) #58000384 válasza Bogyi007 (#59103) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ilyenkor amúgy ha fut a játék és lejár az előfizu, akkor kidob az XMB-be, vagy úgy van, mint Steam-en, hogy a multi kivételével megy tovább amíg ki nem lépsz?

(#59105) satz18


satz18
őstag

Helló!

Lenne több kérdésem is.
1. nem érem el PC alól a ps storet. Erről mit tudtok?
2. Szeretnék egy journey-t de csak 6k ért találtam collektor editiont. Nem lehet valahonnan egy simát, használtan olcsóért beszerezni?

3. Egy beyond two souls-t szeretnék még karácsonyig beszerezni tesómnak, de azt is csak ingerküszöb felett találtam. Olyat 4-5k ig lehet valahonnan szerezni?

Válaszokat előre is köszönöm.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59106) Bogyi007 válasza #58000384 (#59104) üzenetére


Bogyi007
veterán

Fogalmam sincs - kedden délután majd kiderül...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59107) james001 válasza satz18 (#59105) üzenetére


james001
veterán

1. A Store a legtöbb embernél szarakszik PC-n is és PS3-on is,nem tudni mi lehet.
2. Hogy érted hogy a simát? Csak a Journey egyedül az csak a Store-ról tölthető,lemezes változatban csak abban a "csomagban" kapható,a Flow és Flower játékokkal.
3. Hardverapró és jatekaim.hu-n nézted? Ott csak találsz használtan és olcsón. Vagy még esetleg OLX vagy Vatera.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59108) ldave válasza satz18 (#59105) üzenetére


ldave
félisten

A Journey alapvetően egy digitális játék, amit később adtak csak ki lemezen a Flower-rel és a Flow-val együtt, ez az a bizonyos Collectors kiadás, gondolom nem túl nagy példányszámban jelent meg, így nem forog sok belőle a piacon. Digitálisan 4000 Ft körül van, de talán lesz majd karácsonyi akcióban.

A Slime draws near! Command?

(#59109) n.andras74


n.andras74
aktív tag

Egy vadi új ps3 12gb. Kap egy 500gb hdd-t és ekkor is kell menteni? ...nincs rajta semmi ...még.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#59110) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Spoilerveszély!

Végigvittem a Journeyt!
Nehéz róla beszélni mert igazából azt sem tudom mit láttam. De amit elém tett a Journey azt én bekajáltam keményen.
A látvány...nem mondanám hogy szép a grafika de mégis..ahogy eléd tárult a sivatag perzselő hője..engem megfogott. Főleg ahol csúszunk lefele és az oszlopok között besüt a nap..hát az valami meseszép volt.
Nem tudom hogy azt hogy érte el, lévén egy szót nem beszélt, és azt sem tudtam hogy mi akar lenni de a végén őszintén sajnáltam a kis "emberkét". Ahogy a szemem előtt fagyott meg..látszott a ruháján..kerestem a társat hogy melegítsük egymást de nem segített. :( Aztán ami még soha egy játékban sem érdekelt..észre se vettem hogy van..a rezgés...a végén ahogy a szívdobogása gyengült és ritkult, és érezni lehetett a joyon...a hideg kirázott.

Szóval magával ragadott, de ahogy már mondtátok..ezt át kell élni. Nem tudnám azt mondani hogy ezért vagy azért kell végigvinni. Ott kell lenni és átadni magad neki... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59111) Bogyi007 válasza Sirandrish (#59110) üzenetére


Bogyi007
veterán

Benne volt ez a játék valamikor nekünk a Ps Plusban?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59112) Sirandrish válasza Bogyi007 (#59111) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem hiszem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59113) fausto válasza Sirandrish (#59110) üzenetére


fausto
addikt

Na, valami ilyesmi reakcióra számítottam :D
Nekem a kedvenc részem, amikor a toronyba kellett fel lebegni!
Amúgy kaptál társat magad mellé?

(#59114) ldave válasza Sirandrish (#59110) üzenetére


ldave
félisten

Spoiler:

Kicsit irigyellek, de jó lenne újra először játszani a Journey-t :) Ahogy először megtanulsz járni, repülni, aztán jön az említett örömteli száguldás lefelé, ahogy egy kisgyerek is vigyorogva rohan, miután már biztos a lépéseiben, minden örömteli, meleg, színes. Majd hirtelen lecsap a sötétség és megjelennek a téged bántani képes hatalmas ellenfelek, egyre hidegebb lesz, egyedül lassú vagy, a társaddal együtt viszont erősebbek vagytok, melegítitek egymást a zord világban. Végül pedig biztosra vett vég után, ahogy a két karakter megy a fény felé az egyre szűkűlő hasadékban, összefolynak eggyé a fényben és a kettőjükből újraszületik egy vándor, aki előtt újra ott az egész élet, az utazás a vég felé.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#59115) satz18 válasza james001 (#59107) üzenetére


satz18
őstag

Köszi, akkor sztem várok valami téli akciót és megveszem digitálisan.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59116) Bogyi007 válasza Sirandrish (#59112) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyre jobban érdekel ez a "játék"
Szeretem az olyan játékokat amik hatnak az érzelmekre amikbe bele tudom élni magam.

Ezért ütött számomra a Heavy Rain a Beyond és - bár a sztorit ismerve nem volt meglepő - Xboxon a Gears of War sorozatban Corporal Dominic " Dom " Santiago története (az övé azért mert az ő karaktere volt a kedvencem - mindig őt irányítottam multiban vagy cooperatív módban)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59117) Sirandrish válasza fausto (#59113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen kaptam..miért az mi? Nem kap mindenki?:D

ldave Most láttam először, de az tuti hogy nem utoljára :)
Amúgy ugye a sálam az "életem"..vagyis az alapján tudok ugrani meg ilyenek. Az a nagy dög viszont tépkedi lefele. Azt el lehet kerülni?

Bogyi007 Nah engem meg a Beyond érdekelne.
Khm, khm Dave :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59118) fausto válasza Sirandrish (#59117) üzenetére


fausto
addikt

Az egy másik játékos volt, nem mindig hoz össze más player-rel a sors és van hogy találkoztok, de külön folytatjátok az utazásotokat. Ha játszol vele és fehér ruhás emberkével találkozol, akkor érdemes vele menni, biztos ismeri a rejtett helyeket :)

(#59119) Sirandrish válasza fausto (#59118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még ilyet..én azt hittem valami AI mert rohadt hosszú sála volt és nem láttam hogy fogyott volna mikor repült.
Mindenesetre én igyekeztem együtt menni vele. Bár furcsa is volt mert egyszer elvesztettük egymást szem elől és jó 10percig nem is láttam. Gondoltam ennyi volt az AI, de aztán újra összefutottunk és együtt mentünk végig.

:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59120) fausto válasza Sirandrish (#59119) üzenetére


fausto
addikt

Érdekesség, hogy nem biztos, hogy ugyan azzal a gamer-rel találkoztál újra, miután elvesztettétek egymást :) A játék végén kiírja azoknak a PSN nevét, akikkel együtt játszottál.

(#59121) n.andras74 válasza n.andras74 (#59109) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Nincs itthon pendrive ezért kérdezem, hogy az alap szoftver hdd befejezésekor is kell menteni?

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#59122) ldave válasza fausto (#59120) üzenetére


ldave
félisten

Hja, van is egy ilyen acsi, hogy egy emberrel játszd végig a játék nagyrészét, azt még nem sikerült megcsinálni. Pedig érzésre többször úgy voltam, hogy szerintem ugyanazzal mentem végig, aztán a végén kiírt vagy 3-4 nevet.

Andris: az ellenfeleket ki lehet kerülni, és akkor egy bizonyos pontig megmarad a sálad teljes hossza.

A Slime draws near! Command?

(#59123) Sirandrish válasza fausto (#59120) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahha..két nevet írt ki csak nem tudtam hogy mi akar az lenni.
De jóóó :B

ldave Nah majd akkor kikerülöm legközelebb őket :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59124) fausto


fausto
addikt

Az 576-ban minden nap leakcióznak valami játékot, eddig leginkább limited cuccokat, érdemes felnézni az oldalukra.

(#59125) Tegla80 válasza n.andras74 (#59121) üzenetére


Tegla80
addikt

En ugy tudom,h az alapban 12gb os ba ha belerakod a hdd-t ,akkor felajanlja,h atrakja oda ami a 12gb on van.(igy nem kell pendrive se ;) )
Nezz utana,tuti van vidi yt on rola....

Sony® & PlayStation®

(#59126) Elims válasza birno (#59094) üzenetére


Elims
veterán

Az az egy-két jàték.Slussz. :-) +nagyon ritkàn lehet olyan,hogy egy-egy jàtékot a magyar store-ban nem lehet megvenni,de azok szinte "mind" (az a mind egy-kettő) jelentéktelenek.
A pozitívum a magyar store-nak meg az,hogy biztos fel tudod hasznàlni az itthonròl vett jàtékok kòdjait,míg az angolnàl nem 100%.

Tegla: Uk plus-t én tudok olcsòbban.Ràkérdezek az àràra és megírom.

Satz: Én ùgy tsom,hogy lemezesben nem talàlsz csak Journey-t,egyben adjàk a hàrom jàtékot flow/flower/Journey ha jòl emlékszem,de ezért olyan àrakat kérnek hasznàltan mint ùjonnan. :-) 6e Ft.
Én a store-bòl vettem meg a csak Journey-t.

A beyond-ot mindenhol 4-5e-ért lehet kapni.Nem rég vettem egy karcmenteset 5e Ft-ért ajànlott postàval,mindenhol ennyi -hasznàltan-.

N.Andràs: Átmàsolja automatikusan ha jòl emlékszem.

(#59127) n.andras74 válasza Tegla80 (#59125) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Igen simán ment...már töltöm is rá a játékokat.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#59128) Tegla80 válasza n.andras74 (#59127) üzenetére


Tegla80
addikt

:C

Sony® & PlayStation®

(#59129) Tegla80 válasza n.andras74 (#59127) üzenetére


Tegla80
addikt

Elims
koszi elore is.
(sry a duplaert...)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#59130) Brian_GT válasza roli483 (#59099) üzenetére


Brian_GT
őstag

,,felnyitom a ps3 at ez jön elő"

Konzervnyitó lehet rozsdás volt :DDD :DDD

Sorry, ma nagyon jó kedvem van és nem hagyhattam ki :) Remélem megoldódik a bajod.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#59131) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha esetleg érdekelne valakit..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59132) n.andras74 válasza Sirandrish (#59131) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Ez hol van?

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#59133) Sirandrish válasza n.andras74 (#59132) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsánat...576 :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59134) Bogyi007 válasza n.andras74 (#59132) üzenetére


Bogyi007
veterán

Háromszámoséknál....

Sirandrish: De gyors itt valaki. :DDD

Elims: Az infó jöhet nekem is az olcsó Uk Ps Plusról

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59135) Sirandrish válasza Bogyi007 (#59134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja épp gépen melózom és a PH folyamatosan meg van nyitva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59136) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Bakker!

Olvastátok? Hallottatok róla?!

Legtöbbször innen vásárolok a SS is innen van.... Számlát mindig kaptam és rendes garis papírt is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59137) Sirandrish válasza Bogyi007 (#59136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hupsz...
Nem hallottam róla csak most..kemény.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59138) crue válasza Bogyi007 (#59136) üzenetére


crue
őstag

Úgy néz ki a másik boltjukat (Pro Game) még időben megmenekítették, mert már más címen és cégnév alatt működik.

(#59139) Sirandrish válasza crue (#59138) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Webshop maradt? Mert akkor szétnézek..bár lehet nem a legjobb ötlet most venni tőlük valamit is.

Amúgy tudni hogy mi volt a gáz? Poénból nem pakolnak ki egy boltot..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59140) Tegla80 válasza Bogyi007 (#59136) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar lattam a "Nemzeti Konzolbolt" feliratot is..... ;)

Sony® & PlayStation®

(#59141) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Úgy néz ki újra PS3 tulaj leszek.
PS4-et szerettem volna,de úgy döntöttem hogy várok még vele.
Egyik kedves fórumtársunk azt ajánlotta hogy vegyek SuperSlimet,szerintetek is az a jó választás?
Kinéztem egy sima Slim gépet,de visszamondtam,most folyamatban van egy SuperSlim elég jó felszereltséggel,garanciával.

Érvelnétek a SuperSlim mellett vagy ellen?
Köszönöm.

(#59142) ldave válasza perge666 (#59141) üzenetére


ldave
félisten

Mellett: fasza, vedd meg :)

A Slime draws near! Command?

(#59143) perge666 válasza ldave (#59142) üzenetére


perge666
veterán

Elvileg 1 órán belül hozza a srác,20-30km-re lakik tőlem.
Egyébként ez mivel jobb mint a Sima Slim?

(#59144) Sirandrish válasza perge666 (#59143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah...miket kapsz hozzá?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59145) Goldwin válasza Bogyi007 (#59136) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:Y

(#59146) Tegla80 válasza perge666 (#59143) üzenetére


Tegla80
addikt

Van ra gari.
(ha lenne slim meg garival akkor En spec tuti nem a SSlim et javasoltam volna. Nincs vele gond,de ez mar nagyon le van nekem olcsositva...)

Sony® & PlayStation®

(#59147) perge666 válasza Sirandrish (#59144) üzenetére


perge666
veterán

Tartozékok: Dualshock3-as kontroller,move mozgásérzéskelő+kamera,kontroller töltő,alap kábelek+HDMI kábel.
játékok: Book of spells könyvel,Uncharted3,Infamous2,Red dead redemption GOTY,+ PS Store áruházból várásolt dead space 3

500GB-os a gép.

Tegla80 : Nekem is ez az olcsósítás a gondom vele,de remélem a belseje a régi!

[ Szerkesztve ]

(#59148) Sirandrish válasza perge666 (#59147) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az kafa :)
Remélem sok örömödet leled majd benne....megint :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59149) perge666 válasza Sirandrish (#59148) üzenetére


perge666
veterán

Köszi,én is remélem. :)
Már csak egy GTA5-öt kell szereznem!!
Na meg majd egy Last Of Us-t,de az ráér.

(#59150) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Yeaaahhh.
Úgy néz ki sikerült elcserélnem a Last of Us-t, Team ICO-ra.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.