Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) Sirandrish válasza Kephamos (#60150) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó áron számolták be, viszont drágán adták a játékot.
Szóval összességében nem jártál rosszul :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60152) perge666


perge666
veterán

Na mára befejeztem az RDR-t,33,7%-nál járok.
Megint teljesen magával ragadott,szerintem jövőhéten is majdnem minden délután ezzel fogok játszani. :C

(#60153) Sirandrish válasza perge666 (#60152) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg holnap szerintem nekiállok a Shadow of the Colossusnak.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60154) oriic válasza Sirandrish (#60153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak ne rohanj rajta végig. :) Jó cucc.

Live-Die-Respawn

(#60155) Kephamos


Kephamos
addikt

Azt hogyan tudom beállítani, hogy bekapcsoljon a Tv, mikor bekapcsolom a PS-t?

(#60156) Sirandrish válasza oriic (#60154) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ismerem..és már végig is vittem vagy párszor :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60157) perge666 válasza Sirandrish (#60153) üzenetére


perge666
veterán

Az is jó kis játék. :K
Ahhoz képest hogy a GTA5 miatt vettem újra konzolt,elég sok játékot tervezek kipörgetni.
Egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem,főleg hogy a játékok is pofátlanul olcsók hozzá!

(#60158) HuMarc válasza Kephamos (#60155) üzenetére


HuMarc
addikt

A monitorom tud olyat, hogy kikapcsolás nélkül elmegy standby-ba, és akkor ha van aktív bemeneti jel (VGA vagy HDMI), akkor feléled. De a tévénk nem tud ilyet. Ha a tiéd sem tud, akkor szerintem nem lehet megoldani. Ha tud, akkor meg csak nem kell kikapcsolni játék után.

[ Szerkesztve ]

(#60159) dilipok válasza HuMarc (#60158) üzenetére


dilipok
veterán

:N nem jol tudod.

LG simplinkkel hasznalom, tokeletesen mukodik.

Kephamos: milyen tv-rol beszelunk? ezt a funkciot a tvn kell bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#60160) HuMarc válasza dilipok (#60159) üzenetére


HuMarc
addikt

"Ez a funkció csak SIMPLINK logóval ( ) rendelkező eszközökön
használható."
Ez alapján teljesen helytálló, amit írtam. Ha tévéje képes ilyesmire, akkor megoldható, egyébként nem.

(#60161) dilipok válasza HuMarc (#60160) üzenetére


dilipok
veterán

nem kotkedesbol, de nem. Mert itt nem csak arrol van szo, hogy ha a tv nem kap jelet akkor standby modba all (a'la monitor) hanem ha bekapcsolod a ps-t akkor bekapcsol a tv is, valt a megfelelo bemenetre, vagy ha kikapcsolod a ps-t auto lelolovi a tvt is, vagy ha a tvt kikapcsolod kikapcsol a ps, stb. Amugy meg mukodik meg elvileg a simplinkken kivul kovetkezokkel is: ARC, Anynet, Bravia syn, Aqous link

Bar abban igazad volt, hogy ha nem tamogatja ezt a tv, akkor nem fog menni, de a tobbit nagyon nem jol tudtad, erre ment a nem jol tudod ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#60162) erahurka válasza dilipok (#60159) üzenetére


erahurka
félisten

Azta most hoztam össze a dolgot, nagyon menő! Tudok lépkedni tv távirányítóval a ps3-on, be tudom kapcsolni tv-ről a ps-t és ha kikapcsolom a tévét kikapcsol a gép is.

(#60163) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elims és James

Köszi a COOP-ot..nagyon ott voltunk..minden pályát kivittünk, ráadásul egyből...fasza volt :R

perge666 Én mondtam neked :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60164) HuMarc válasza Sirandrish (#60163) üzenetére


HuMarc
addikt

Amúgy mivel játszotok, ha lehet tudni? :)

(#60165) perge666 válasza HuMarc (#60164) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem UC2-t tolják.

(#60166) Sirandrish válasza HuMarc (#60164) üzenetére


Sirandrish
legenda

UC2 cooping :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60167) james001 válasza Sirandrish (#60163) üzenetére


james001
veterán

Ja jó volt. Mondjuk sajnáltam hogy én nem tudtam dumálni veletek,de majd szerzek már egy mikrofont (bár mondom ezt vagy 1 hónapja lassan :D ) Amúgy téged alig hallottalak de Elims-et tisztán és érthetően.
Legközelebb crushing! ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60168) Sirandrish válasza james001 (#60167) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyankor kell szólni mert szét kell vernem a mikrofont :B
Sajna néha rájön...de Elims nem szólt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60169) Elims válasza perge666 (#60157) üzenetére


Elims
veterán

"Egyáltalán nem bántam meg..."

;-)

Dilipoknak van igaza.Ha kikapcsolod a ràkötott gépet kikapcsol a tv is és ugyanígy be.Egy kis lg black pearl tv-m tudta ezt.

SirAndrish: Naggyon kemények voltatok!! :-)
James meg...ő a James. :-) Teljesen egyedül végig vitte volna a 3 pàlyàt!Tùlzàs nélkül! :-)

(#60170) Sirandrish válasza Elims (#60169) üzenetére


Sirandrish
legenda

James a kincsvadász :C
Még le se esett a földre már felszedte :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60171) Elims válasza Sirandrish (#60170) üzenetére


Elims
veterán

Felbukkant az ellenség,rögtön(!) becéloztam,hogy majd Azonnal lelövöm de még mire én becéloztam volna màr csuklott össze James töltényétől. :-))) Nagyon komoly!!! Iszonyat kemény!!!! :-)

Mit jelent az,ha vkinek az uncharted 2-ben 1-es àllandò szintje van?Biztos,hogy ki van akasztva,de mennyi a max.?
Vmint nekem mit kell megvennem ahhoz,hogy több pàlyàn is lehessen coop-ozni?Elég ha én egyedül megveszem azt?

(#60172) james001 válasza Elims (#60169) üzenetére


james001
veterán

Easy-n persze hogy könnyen ment :D Mondjuk aztán a Village pályán már érződött hogy átraktátok normal-ra,jól beleszaladtam mindenkibe az elején :DDD
Most gondold el ezt a 3 pályát végigvittük nokia pártival ketten crushing-on. Na az volt kemény :D Főleg a Village.

(#60168) Sirandrish: Milyen mikrofonod van amúgy? Én gondolkoztam hogy veszek egy olyan Sony-s bluetooth headset-et,már árulnak 2-3e ft-ért is.

(#60171) Elims: Hallottam amikor kérdezitek hogy milyen szinten vagyok,az 51-es szint. Valamiért 50-es szint után római számokkal jelzi. A legmagasabb a 100-as szint,de ahhoz kicsit nagyon sokat kell játszanod hogy elérd :D A dlc-k ingyenesek ha minden igaz,de azok nem nyitnak meg új pályákat,csak a coop arena-hoz.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60173) Sirandrish válasza Elims (#60171) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tényleg jól tolta, de azért mi sem voltunk rosszak.
Az azért látszott hogy a village mapot "gyakoroltuk" mostanság. Nem volt olyan fejetlenség mint a Sanctuaryban..itt mindenki tudta hol a helye aztán normalon is pikkpakk letoltuk :K

james001 Nekem egy sima talpas mikrofonom van..kb 600ft a tescoba.
Amúgy hogy lehet crushingon tolni? Nekem csak nomralt engedte kiválasztani.
Vagy ha normal kész (pl most villagen) akkor már engedi feljebb?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60174) satz18


satz18
őstag

Áruljátok már el, hogy ti hogy bírjátok működésre az UC2 COOP-ot? Én próbáltam a 2-t és 3-at is elindítani, de kb 10 percig töltött aztán meguntam és kiléptem. Csak türelmetlen voltam, vagy valami gebasz van nálam?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#60175) Sirandrish válasza satz18 (#60174) üzenetére


Sirandrish
legenda

Első alkalommal rettentő sokáig tölt a multi. Konkrétan kb 10 perc..másodszorra már sokkal gyorsabb.
Emlékszem Elims már vagy 68szor invelt partyba mikor én még csak töltöttem :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60176) james001 válasza Sirandrish (#60173) üzenetére


james001
veterán

Ja lehet hogy előbb hard-on meg kell csinálni az adott pályát... Már nem emlékszem pontosan.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60177) Loner


Loner
tag

Szép estét!
Egy super slim ps3 ba lehet tenni ssd-t vagy sima 2.5-os hdd-t ?
Vagy specko vinyó kell bele?
Köszönöm! ( és nem röhög :P )

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#60178) Sirandrish válasza Loner (#60177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet és lehet..és nem röhögök :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60179) Loner válasza Sirandrish (#60178) üzenetére


Loner
tag

Köszönöm, igy már megnyugodtam! :C

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#60180) Elims válasza james001 (#60172) üzenetére


Elims
veterán

Azzal a Nokia Pàrtival aki a gt5-öt is kiplatinàzta?? :-DDDD
Két vídia.. :-))))
Veletek sem jàtszanék. :-D

Van pénzes dolog az uncharted 2-höz a store-ban ha jòl emlékszem 3 vmi.
Amikor elindítod ebben a főmenünél a multit akkor kérdezi a térképet.Ott lehetne megvàsàrolni.

"olyan Sony-s bluetooth headset-et,már árulnak 2-3e ft-ért is."

Egyet màr kinéztem SirAndrishnak..muszàj,én is alig hallom,de azt mondom neki,hogy "persze,a lényeget hallom. :-)" pedig alig-alig..

51.szint mi? :-))
Kerestem,de nem sok sikerrel,hàny pontonként ad szintet?

Satz: Lehet,hogy éppen nincs senki aki coop-ozna -a közeledben- és akkor bizony vàrni kell.
De egyre nagyon kérlek!!Ne pròbàlkozz a 3-mal csak a 2-vel.
Ha van kedved/időd holnap jöhetnél velünk. :-)
De ezeket tényleg intézhetnénk a ps3 off topikban.

(#60181) Sirandrish válasza Elims (#60180) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah az fasza :O
Akkor egy ideig most mikrofon nélkül megyek majd :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60182) Kephamos válasza dilipok (#60159) üzenetére


Kephamos
addikt

46"-os Samsung series 5. Ennyit találtam a dobozon. :)

(#60183) james001 válasza Elims (#60180) üzenetére


james001
veterán

Magyar psn-ed van? Mert lehet ott nem ingyenes. Vagy csak az US store-on az? Nem tudom majd megnézem :D

Amúgy tolhatnánk UC3 coop-ot is egyszer,abban is vannak király pályák.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60184) Elims válasza james001 (#60183) üzenetére


Elims
veterán

Magyar van.De van egy angol is a gépen.
Akkor az esetleg megoldàs lehet,hogy az angol account-ommal letöltöm és a magyarral meg hasznàlom?Vmint kell ez mkinek aki benne van a coop-ban? (Szerintem elég csak az egyiknek,de majd megírjàtok.Csak ő legyen a party leader.)

(#60185) satz18


satz18
őstag

Köszi a válaszokat, akkor majd próbálkozok.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#60186) dilipok válasza Kephamos (#60182) üzenetére


dilipok
veterán

talan ha megnezned a manualban, hogy tamogatja-e ezt a funkciot es hogy hogyan is kell ezt bekapcsolni? :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#60187) james001 válasza Elims (#60184) üzenetére


james001
veterán

Ha minden igaz mindenkinek meg kell hogy legyen a dlc. Hiába vagy a party leader kiírja hogy a többieknek nincs meg az adott pálya és nem engedi használni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#60188) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Szép estét! Ps3 vásárláson gondolkozunk! Milyet érdemes venni? Használtan szeretnénk. Inkább az újabb fele hajlunk. Van a "sima" Ps3 meg a Ps3 super slim. mind a kettőbe különböző Gb-osak.12gb,250gb,320gb,500gb simát vagy super slimet nézzünk? Hány Gb-osat? Van amelyik nem ajánlott? Mire kell figyelni? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#60189) dilipok válasza Lacko84 (#60188) üzenetére


dilipok
veterán

olvass vissza egy kicsit. Kb napi szinten megkerdezi ezeket valaki.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#60190) Elims válasza satz18 (#60185) üzenetére


Elims
veterán

Írd meg a felhasznàlòneved.
Ha ràersz holnap jöhetnél is 18:30felé.

James: Na fasza.. :-//
Neke megvannak azok a pàlyàk?Ha igen,legközelebb kipròbàlhatnànk,hogy te indítod a mòkàt.

Lacko: Szia!

Slim-et vagy super slim-et érdemes.Fat gépért ne adj pénzt.
Ezek közül szinte mindegy melyiket veszed.A 12gb-os super slim-be még winchester-t is kell venned,mert a 12gb nem sok mindenre elég. (Vàltozò) Azon kivül veheted bàrmelyiket ha működik normàlisan a gép.

(#60191) Sirandrish válasza Lacko84 (#60188) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Használtan szeretnénk. Inkább az újabb fele hajlunk."
Most akkor használtat vagy újat szeretnétek?

Én a Super Slimet ajánlom mert újabb és mert abból még ki tudsz fogni garanciásat és a vinyó is ebben a legnagyobb..nah nem mintha a Slim 320gigása nem lenne elég.
A régi fat verziót én már semmiképp sem ajánlom, mert szerintem abból a legfiatalabb is túl öreg már.
Ha Super Slim mellett döntenél abból ugye a 12 és a 500gigás van. A 12eset ne vedd meg mert arra túl sok minden nem fér. Persze megcsinálhatod azt is hogy megveszed majd raksz bele magadnak egy vinyót, :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60192) #79125504


#79125504
törölt tag

Ma kipróbáltam a "mirror's edge" nevezetű gammát, 20 perc után olyan szinten elkapott az émelyégés , hogy inkább letöröltem :DDD Az imbolygós kameranézetes produktumok nem nekem valóak. Ti tapasztaltatok hasonlót más játékoknál ? :)

(#60193) dilipok válasza #79125504 (#60192) üzenetére


dilipok
veterán

nekem nincs vele bajom, de van a kornyezetemben olyan, akit zavar. Olyan ez kicsit mint a 3d tema. Van akinek felfordul tole a gyomra, van akinek meg nem. (en szerencsesnek tartom magam, semmi ilyesmi nem zavar :DDD )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#60194) Elims válasza #79125504 (#60192) üzenetére


Elims
veterán

Ezért kell helyette coop-ozni az uncharted 2-ben. ;-)

(#60195) Sirandrish válasza Elims (#60194) üzenetére


Sirandrish
legenda

És különben is...PS3 tulaj és nem UC2 COOPozik? Ejnye :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60196) Lacko84 válasza Sirandrish (#60191) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! Használtat szeretnénk csak arra gondoltam hogy nem a legelső ps3 szériát ami volt 40-60-80-120gb-os hanem ezek az újabb slim- super slimek amik fiatalabbak...:) De igen én írtam félreérthetően..:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#60197) satz18 válasza Elims (#60190) üzenetére


satz18
őstag

A változatosság kedvéért satz18 :)), elvileg rá kéne hogy érjek, de nem ígérem, mert az asszony már nagyon be van sózva a karácsonyi előkészületek miatt.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#60198) #79125504 válasza Elims (#60194) üzenetére


#79125504
törölt tag

Délután azt is megejtettem , de olyan profi játékosokat pakolt mellém a server , hogy mindenfele mentek csak arra nem amerre kellett volna :C

(#60199) Sirandrish válasza Lacko84 (#60196) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Slim/Super Slimmel nem nyúlhatsz mellé.
Mármint azok már jók, de azért meg kell nézni a vétel előtt hogy minden fasza-e :K

satz18 Majd én is felveszlek ha nem baj.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60200) Matr x válasza Elims (#60149) üzenetére


Matr x
aktív tag

Probléma megoldva. Írtam a nagyvilágnak, hogy mivan, ettől a vas megijedt, azóta megy gond nélkül :DDD

Játékkal végeztem, nem volt túl hosszú, kellemes volt hétvégére.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.