Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#425) bzoley válasza hati (#424) üzenetére


bzoley
veterán

Megjelenőben jónéhány új típus, azoknak a támogatását valahogy meg kell oldani úgy,. hogy még működjenek is. És mint általában, itt sem megy minden zökkenőmentesen.
Egész éjjel gépet kapcsolgattam ki-be, közben levelezgettem, mert kiderült ahogy gyanítottam, hogy valami nem kerek az új driver/PVR2/Global trióval sem. Az egy dolog, hogy hibás a PVR2, és nem jól kezeli a PCI Audio-t, de az új driver, ami kell hozzá, a Global nem minden verziójával használható.(a driver oldal is meg lett változtatva, de még nem tökéletes) Egy EEPROM írással talán javítható lenne, ha nem tették volna írásvédetté. Most ébresztgetjük a hardvermágusokat, hogy mutassanak rá az átforrasztandó ''bigyóra''. Jelen pillanatban sem kábellel, sem anélkül nincs hangja a kártyának, miközben a PVR2 vígan belefagy a tehetetlenségébe.
És ez egy kártya, egy hibája. Van ezenkívül nyolc másik típus, ami további meglepetéseket rejthet, szóval nem a legfontosabb dolgok között szerepel, hogy akarsz-e egyszerre két műsort felveni. Bár volt már szó róla mostanában. Felvételhez meg addig használd a PVR1-et.
Amúgy tudsz mondani két olyan műsort, ami egy időben lesz, és érdemes is felvenni :)

Láttam már - fényképen. Még nem kapható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.