Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11101) Apika válasza Ijk (#11098) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Szegény ember vízzel főz... :DDD

(#11102) cekkk válasza Kassadin (#11100) üzenetére


cekkk
veterán

De amit meg fentebb linkeltek Syngex is 11400 forint a 2.2 kilós.
Néztem a Biotech majdnem drágább már mint a Scietec.
Közben olvasgattam és úgy van előadva, hogy a Scietec mekkora Amerikai cég, meg milyen kiterjedt Európában, és az oldalukon csak Németországban találtam boltokat, más európai országban nem, szóval kezdem azt érezni róluk, is, hogy jó magyar szokás szerint mindenkit megakarnak vezetni :W

(#11103) Ijk válasza cekkk (#11099) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kintről rendeltem 2x5kg-ot, azelőtt biotechet ittam, de már tényleg pofátlanul drága lett.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11104) cekkk válasza Ijk (#11103) üzenetére


cekkk
veterán

Én is ezt vettem észre, és ráadásul ők is szintén zenészek, mert amerikaiaknak akarják eladni magukat és Magyarországon kívül ők sincsenek másik európai országban jelent :W

De nehéz a választás :D

Most kintről sem érdemes szerintem venni ilyen árfolyam mellett :W

(#11105) szőröscica válasza cekkk (#11102) üzenetére


szőröscica
addikt

Én nem pont ezt találtam róla.... :U

Másrészt mutass még egy céget, ahol bármelyik fehérjét levéve a polcról ellenőrizheted, hogy az van-e benne, amit ráírtak, stb...

Nem olcsó, ez tény. Finom és jó minőségű termékeket forgalmaznak, ez is tény. Szarral nem lehet hosszú időn keresztül piacvezető pozícióban tanyázni, bármilyen erős is a marketing, ha a kereskedelemben dolgozol, akkor ezt tudhatod.

Mi tűzvédelemmel foglalkozunk, nagy ígéretekkel jöttek kínai és cseh készülékek, árban alávágva a hosszú ideje bevált termékeknek, hirtelen mindenkinek az kellett. Aztán pár hónap után rájöttek, hogy szarok az új készülékek, és szép lassan ismét a "lehúzós, beetetős, drága" modelleket kezdték rendelni, a csehek, meg a kínaiak pedig befürödtek. És ez a példa a kereskedelem bármelyik területén előfordulhat.... :K

(#11106) Tamoo válasza cekkk (#11104) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Még ilyen árfolyamok mellett is legjobban a myprotein éri meg laci06 mestertől.

(#11105) joamilestoné: Ez mind szép és jó amit leírsz, csak az a gond, hogy a scitec-el ~azonos áron kapható fehérjék nem kifejezetten szarok, csap éppen nálunk nem akkora a marketingjük. Egyébként nincs baj a scitec-el, szerintem vannak kifejezetten jó ár/értékű termékeik is, csak ezek nem éppen a tejsavó fehérjék.

[ Szerkesztve ]

(#11107) szőröscica válasza Tamoo (#11106) üzenetére


szőröscica
addikt

Senki nem mondta egy szóval sem, hogy csak a Scitec jó. Jó az is, meg van 10 másik is, ami biztosan szintén nagyon jó ebben az árkategóriában. Biotech, Peak, Gaspari és társaikban sem fog csalódni szerintem senki.

(#11108) cekkk válasza szőröscica (#11105) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem nem véletlen, hogy amikor a builder Bunny bemérette a fehérjéket nem mutatták meg az eredményeket, kérdeztem is tőlük, hogy közzé teszik-e, erre azt reagálták, hogy nem, szerinted a kamerába meg nem azt mond amit akar a netre meg nem azt tesz fel amit akar?

Akkor a hivatalos oldalon, miért csak a magyar és a Német boltokat lehet megtalálni? :U

Meg olyan jó duma, hogy Amerikából kivonultak, az egyik legnagyobb piac a világon, ki akarná kihagyni az ottani értékesítést :P
Meg valamelyik blogon olvastam, hogy beakarták méretni a fehérjéket és a Scietec perrel fenyegetőzött egyből, ha nyilvánosságra hozzák az eredményt. :U
Nem mondtam, én, hogy rossz, csak nem szeretem amikor hülyének néznek :W

(#11109) Tamoo válasza cekkk (#11108) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egyébként meg teljesen mind1, valószínűleg itt egyikünknek se (tisztelet a kivételnek, biztos van olyan aki úgy gondolja) azon fog múlni a "testépítő karrierje" ( ;] ), hogy az a vödör fehérje 75 vagy 80%-os :DDD

(#11110) szőröscica válasza cekkk (#11108) üzenetére


szőröscica
addikt

Nézd, nekem ilyen, hogy valami blogon valaki írt valamit, az nem túl meggyőző, de azt gondolsz, amit akarsz.

Lehet, hogy a franchise rendszert még csak nálunk és a németeknél indították be. Vagy más weboldalakat nem frissítenek úgy. Illetve nem csak scitec boltban vásárolhatsz scitec termékeket, Magyarországon sincsen Peak Performance bolt tudtommal, mégis beszerezhetők hivatalos forrásból a termékeik, ugyanígy jelen lehet és bizonyára van is a fentebbi linkemen látható országokban a Scitec is.

Amúgy szerinted melyik egy jó és megbízható márka? Egyáltalán mitől lesz számodra valami ilyen?

(#11111) Kassadin válasza szőröscica (#11105) üzenetére


Kassadin
addikt

"Másrészt mutass még egy céget, ahol bármelyik fehérjét levéve a polcról ellenőrizheted, hogy az van-e benne, amit ráírtak, stb..."

Miért ne ellenőrizhetnéd? Beviszed laborba fehérje analízisre, és megtudod, hogy egyforma-e ami a papíron van meg a dobozban. Amúgy pont a mi szeretett Bunny mesterünk vitt el másik két fehérjét is bevizsgálásra és azt mondta, hogy azok is teljes mértékben megfeleltek a kívánalmaknak.

(#11112) szőröscica válasza Kassadin (#11111) üzenetére


szőröscica
addikt

Batch number alapján online felületen való ellenőrzésre gondoltam.

(#11113) Ijk


Ijk
nagyúr

Nem értem miért csináltok ilyen nagy ügyet ebből a fehérjéből. Meg kell venni a legolcsóbbat ami kereskedelmi forgalomban kapható és kész. Szerintem teljesen mindegy melyiket isszátok, úgyse lesztek izmosak;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11114) cekkk válasza Tamoo (#11109) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem tuti nem azon fog múlvi, van szerencsém látni nap mint nap K. Bécit meg T. zsuzsit az aktívban, és ők sem a fehérjétől olyanok, én csak kiegészítésnek vacsinak szánnám, húsból próbálom megoldani a napi fehérje mennyiségemet. :DDD

Amúgy szerinted melyik egy jó és megbízható márka? Egyáltalán mitől lesz számodra valami ilyen?
Még magamban nem jöttem rá, hogy melyik lesz ilyen a számomra, sok sok információ után majd megválaszolom neked.

Kassadin
Aha, csak épp a papírt nem mutatta senki, én is tudok a kamerába hülyeséget beszélni, számomra az lett volna a hiteles, ha bemutatják a dokumentumokat is . :U

(#11115) Kassadin válasza cekkk (#11114) üzenetére


Kassadin
addikt

Jogos.

(#11116) cekkk válasza Kassadin (#11115) üzenetére


cekkk
veterán

Na meg igen, hogy a legutóbbi adásban, elkezdte kóstolni a vaterás fehérjéket és akkor elkezdte osztani az észt hogy ez ilyen olyan stb, meg bemérették azt is és semmire nem való (nem vennék semmi pénzért olyat, nem azért mondom), de arról sincs semmi papír, a nagy világba meg lehet beszélni,meg hülyíteni az embereket, és szerintem nem véletlen a nevesem, mert naturálba azt a testet amilyen neki is volt szerintem nem lehet elérni. :U

(#11117) ildi_ válasza cekkk (#11114) üzenetére


ildi_
csendes tag

Én is kíváncsian várom a válaszod, hogy melyik márka jött be neked. :-)

Amúgy azt hiszem, hogy a Lifetilt blogon volt egy ilyen bevizsgálás kezdeményezés egy komment beszólás hatására. A srác nagyon szidta a Scitecet, de azt nem mondja el, h miért. Azt mondták, hogy 10 márkát fognak bevizsgálni.

(#11118) Tamoo válasza cekkk (#11116) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Abban kivételesen talán igaza lehetett, hogy olyan ismeretlen eredetű zacskós szart ne lapátoljon már magába az ember. Az meg megint más dolog, hogy valóban annyi volt-e a fehérjetartalma, mint amit ő előadott. Na meg az, hogy negyedóráig az ujjáról szopogatta, hát mondom én se nézek több bbtv-t.

Na le kéne nyomni vagy 1-1,5óra szobabringát.

[ Szerkesztve ]

(#11119) cekkk válasza ildi_ (#11117) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem elég soká fogok válaszolni erre.
Nem termékekkel minőségével van a bajom, hanem hogy BIOTECH USA usában nincsenek jelen.
Sicetc usbából indult ez is, mégis egy magyart említenek tulajdonosának Bengyel Zsolt.
Csak ilyen apróságot amik nekem érdekesek, hogy miért akarják ennyire hülyének nézni az ember.
Vagy ott van a kép a saját gyárról, azon miért nincs logó? Mert ugye a saját gyáron felszokták tüntetni a cégek, szerintem ez is picit kamu szagú, hogy saját gyáruk lenne, szerintem bér gyártásban készülnek a termékek.
Meg az a videó ami van a gyártásról röhej. :DDD

joamilestoné
Mond már meg őszintén, Európában egy cég egy olyan termékkel ami azért luxusnak számít, miért egy kis keleti országban kezdené a terjeszkedést, sokkal jobb felvevő piaccal rendelkező országot helyett, ha csak nem magyar a tulajdonos, és itt van ismeretsége, és embere arra, hogy előadják magukat? :DDD

Tamoo

Ennyit a hitelességről, és mégis milyen sokan istenítik ezt az embert, jó dolgokat csinálna, de nekem nem fekszik ez a stílus :)

[ Szerkesztve ]

(#11120) szőröscica válasza cekkk (#11119) üzenetére


szőröscica
addikt

És ha magyar a tulajdonosa, akkor mi van?
Miből gondolod, hogy itt kezdték a terjeszkedést?

Légbőlkapott feltételezésekre alapulóan próbálsz valamiről véleményt alkotni, miközben hiteltelenséggel vádolsz meg más embereket, illetve egy nagy céget. Ne haragudj, de ez az eszmecsere ebben a formájában sehova sem visz.

[ Szerkesztve ]

(#11121) cekkk válasza szőröscica (#11120) üzenetére


cekkk
veterán

Nem kéne amerikainak feltüntetni magát, vagy is hazudnia.
De erről is a hülye magyar tehet nem, mert neki csak a külföldi termék a jó, ahelyett, hogy a magyar céget támogatná, mert ugye ha ő szegény akkor a másik is dögöljön éhen.

(#11122) szőröscica válasza cekkk (#11121) üzenetére


szőröscica
addikt

Én Bengyel Zsolttal kapcsolatban az all nutrition kft-t találtam, azonban, hogy kié a scitec maga, vagy ki az igazgatója, arról semmit. Amerikában alapítottnak írják magukat, és azok is. Akkor mi a probléma?

Nálam van itthon pár Scitec cucc, semmilyen utalás nincs a csomagoláson arra, hogy amerikai lenne.

[ Szerkesztve ]

(#11123) dnelb válasza szőröscica (#11122) üzenetére


dnelb
veterán

Crea bombos dobozomról másolom:
Orlando, FL 32853-2079 USA
www.scitecsupplements.com

[ Szerkesztve ]

(#11124) szőröscica válasza dnelb (#11123) üzenetére


szőröscica
addikt

Hmmm, leszedtem én is egyről a címkét, tényleg. :DDD

(#11125) BÁ Nutrition válasza cekkk (#11114) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én a Laci06 fehérjében bízom, ha nem tőle veszed nem nősz meg:)

ma ment 180ba 2 fekve :) szépséghiba hogy smith gépen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11126) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#11125) üzenetére


Kassadin
addikt

macikos féle már nem jó? ;]

(#11127) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#11125) üzenetére


Boxer001
veterán

Grat!
Nem úgy volt, hogy te vagy a topic legalja?
Nem mondom jó gyorsan feltornásztad a szinted. ;]

(#11128) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#11126) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

attól csak hízol :)

Boxer: azt nem mondtam hogy erőre, csak hogy nekem a legszarabb a genetikám..
ettől még lehetek "erős(ebb)" az átlagnál

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11129) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#11128) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

(#11130) Ijk válasza BÁ Nutrition (#11125) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most már tudom miért veled vitáztam anno a fekvenyomásról olyan sokat:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11131) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Haha, találtam egy régi hátas képet (topikkompatibilis ;])

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#11132) 14adam


14adam
addikt

hmm :))

(#11133) macikos válasza Zomb€€ (#11131) üzenetére


macikos
addikt

LOL

Jó kép! Mivel csináltad, krumplival? :D

(#11134) kovsol válasza 14adam (#11132) üzenetére


kovsol
titán

ott ahol a kapucnis cuccban nyomja a csaj az nagyon nagy volt 1:14nél

May the Force be with you!

(#11135) nepszter1 válasza 14adam (#11132) üzenetére


nepszter1
addikt

ilyen lányok miért nem edzenek nálunk ? :O

azért egy Toldi Zsuzsit is elfogadnék ;]

[ Szerkesztve ]

(#11136) Kassadin válasza nepszter1 (#11135) üzenetére


Kassadin
addikt

Mert nem az Államokban vagyunk.

(#11137) Ijk válasza 14adam (#11132) üzenetére


Ijk
nagyúr

Legtöbbjük egyáltalán nem tetszik, nem nőiesek. Miért akar egy nő izmos lenni?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11138) cekkk válasza szőröscica (#11122) üzenetére


cekkk
veterán

Most az, hogy mit hol miért csomagolnak át, ezt nem tudom látod :)

A másik ami nekem gyanús, hogy azért 60-70% scietec tag magyar :U
Relatív a magyarokhoz képest kevés a külföldi, és az Ááámerikai :DDD

Egyébként barátnőm speditőr, és ne tudd megg mennyi dolgot hozatnak be velük ami aztán made in Hungary matricát kap, vagy made in EU és kintről jön. :U

Nem akarok vitatkozni, meg a hangulatot gerjeszteni :)

Ijk
A peak jányok szerintem szépek ;] :DDD Már amelyik, de a többségét ,meglátogatnám, még jó, hogy ilyenkor van edzeni barátnőm, és nem látja miket irtogatok itt :DDD

(#11139) Apika válasza cekkk (#11138) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Majd visszaolvassa később a barátnőd, és jól felaprít... :DDD

(#11140) cekkk válasza Apika (#11139) üzenetére


cekkk
veterán

Áh terelek és nem jár ő erre :D
Más helyen okítom :DDD
Mert nem én okítom, vannak erre megfelelő helyek :DDD

De a Varga Timi meglátogathatna valamikor :)

De pont a terembe az egyik személyi edzővel beszélgettem ő is Béla, és meséli amikor a csajok mennek le edzeni,majd mondja nekik, hogy na akkor lányok izmosodni kell nem fogyni, akkor elvannak hüledezve és minden bajuk van, de bezzeg az ilyen fitneszes csajokra meg úgy tudnak irigykedni, ők is csinosak csak a gatya tarja őket egyben :DDD

(#11141) Ijk válasza cekkk (#11140) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ti egyébként kik vagytok? Gyúrtok? Ide nem lehet csak úgy beilleszkedni.;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11142) cekkk válasza Ijk (#11141) üzenetére


cekkk
veterán

Persze hasra gyúrok, akkor szólok a modiknak, hogy elzavartál jóó? :DDD

(#11143) ildi_


ildi_
csendes tag

Képzeljétek, nyertem egy 10 ezres utalványt a Scitec FB-s játékával! :-)

(#11144) Boxer001 válasza ildi_ (#11143) üzenetére


Boxer001
veterán

Nah...sose az kapja a jó dolgokat, aki megérdemli. (Én. ;] )
Adok 3 ezret. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11145) szőröscica válasza ildi_ (#11143) üzenetére


szőröscica
addikt

Gratula!

(#11146) Ijk válasza Boxer001 (#11144) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én soha nem nyerek semmit:(
Igaz nem is játszom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11147) Boxer001 válasza Ijk (#11146) üzenetére


Boxer001
veterán

Én se nyerek soha. :W :( Igaz én se játszom. :DDD

(#11148) tween válasza Boxer001 (#11147) üzenetére


tween
őstag

én állandóan játszok...eddig csak egy pólót nyertem a T-mobile-tól :DDD

(#11149) ildi_


ildi_
csendes tag

Én sem nyertem még sosem. Az a vicces, hogy pont akkortájt voltam bent a Sci boltban amikor a sorsolás lehetett és mondtam a pasinak, hogy regisztráltam az üzletet, miszerint ide járok és remélem nyerek majd és jövök levásárolni. És erre jöttem haza, hihi. :)
Amúgy havi 500 nyertes van, a 10 ezres a legnagyobb nyeremény, szerintem érdemes regisztrálni.

Köszi fiúk! :)

[ Szerkesztve ]

(#11150) Ijk válasza tween (#11148) üzenetére


Ijk
nagyúr

Buta gyúrós vagy:(

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.