Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

elég rendesen esik az új Xiaomi Hybrid ára :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59402) Bodz


Bodz
nagyúr

Vsonic VSD2S

Béke poraira, valamelyik nap elhalkult, és eltűnt a mély a bal oldalából. Ugyanígy járt anno VSD1S is, remélem hasonlóan egyszerű lesz kicseréltetni.

Na ha már VSD1S, akkor megjegyzem, hogy arról nem nagyon érdemes erre váltani, rosszabb füles, jóval több nyavajával. Piros/kék az enyém, a mintás kábelével (pont ugyanez rengeteg kínai fülesen szintén előfordul) és a túlméretezett jack dugóval kicsit bazári a hatás. Az állítható vetőcső eléhagyásáért továbbra is hatalmas fekete pont jár a Vsonic tervezőinek, de szerencsére így is kényelmes, a fülemből se akar kiesni.

Gyári illesztékekkel a hangja erős V, idegesítő, borzalmas, fémes magasakkal, visít, torz is, valami hihetetlen szar. A dupla harang az egyetlen, amivel javul a helyzet, de az nekem marha kényelmetlen. Kötelező hozzá az ilyen illeszték. Rengeteget javít a hangján. A magas problémát gyakorlatilag megszünteti, a többi tartományon tompít, viszont így kapunk egy mérsékelten V hangú fülest, aminek még a közepe is erősen jelen van. A tér és a hangszerek szeparációja oké, korrekt, de semmi kiemelkedő. Úgy összességében kellemesnek mondom így a hangzását, olyan mindenevő füles féle. Jó lehet azoknak, akik összevissza, mindenféle zenét hallgatnak. Egy normálisabb lejátszóval nem árt megtámogatni, de újabban sokszor előfordul velem, hogy csak telefont (Lumia 640) viszek magammal. Meglepő módon erről se borzalmas, különösebb hiányérzetem nincs. Gondolom valamiféle szinergia van a közöttük, pl. iPad Miniről rosszabb, pedig annak jobb hangja van a Lumiánál.

Más. AstrotecGX40-et az asszonynak adtam, UE 400vi fiók aljára került egy ideig. A Vsonic mint már mondtam kipurcant, így teljesen logikus módon vettem egy Pio DJE-1500-at. :D Az összes előjel ellenére nem egy mélyláda (bár azért nem is szégyenlős ilyen téren). 2 napja van meg, nem sokat ment még.

[ Szerkesztve ]

(#59403) vicze válasza K1LLMy53Lf (#59401) üzenetére


vicze
félisten

Mondtam, hogy fog. :P 15$-ig simán lemehet.

(#59404) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Awei ES-900M és a Q9 milyen áron vannak általában?

(#59403) vicze1: tudom, én is emiatt írtam, hogy nem kell aggódni, hogy a $10körüli akciós darabokból nem jutott, pár hónap múlva pár $ többért lesz általánosságban :))

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59405) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok!

Hol tudok jó minőségű szivacs illesztékeket vásárolni?

Köszi

(#59406) XtremLor válasza K1LLMy53Lf (#59401) üzenetére


XtremLor
őstag

PIII korul fog megallni, uton van egy nekem is, a kivancsisag nagy ur. :U

"Legen...Wait for it...Dary"

(#59407) Johnny1978


Johnny1978
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék fülest vásárolni, mindenképpen agyba dugóst.
Két kiszemelt modellről szeretném a véleményeteket kikérni.
Mindkettőről jót hallottam és nagyon ajánlják, és kb hasonló áron tudnék mindkettőhöz jutni.
Melyik a jobb, gazdagabb hangzású füles szerintetek?

Sennheiser CX300 II vagy Xiaomi Piston 3?
Ki melyiket venné inkább?

MP3 ill. okoshoz kellenne, de inkább zenehallgatásra, inkább rockosabb zenékhez.
Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok, én sajnos egyiket sem ismerem.
Légyszíves segítsetek holnapig el kéne döntenem.

Eladó: http://www.ebay.com/itm/381058453363?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=650375518116&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(#59408) K1LLMy53Lf válasza Johnny1978 (#59407) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ha elolvastad volna az összefoglalót, akkor nem kellett volna tegnap óta várnod illetve ctrl+c->ctrl+v ugyanazt duplikálni:B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59409) Dave™ válasza K1LLMy53Lf (#59404) üzenetére


Dave™
nagyúr

aliexpress.com és ott ár szerint sorbarendezed. A Q9 3 dollár, ehhez lehet kell még egy kis pillanatragasztó 4-500 Ft-ért, de megéri :)

(#59410) K1LLMy53Lf válasza Dave™ (#59409) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

igen, pont emiatt kérdem, mert ali-n van most $3 alatt illetve es900m is $5 alatt van. Csak nem tudom mennyi a "normális" ár. Hogy ez most akciós vagy amúgy is ennyi szokott lenni?:B

Illetve mihez kell pontosan a ragasztó?:)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59411) MarioAna válasza K1LLMy53Lf (#59410) üzenetére


MarioAna
senior tag

Én az ES900M-et $5.88, a Q9-et $5.06-ért vettem, ennyit simán megértek :).
A Q9 főleg, az ES900 nekem nagyon dobozhangú volt a KZ-ED2 (most $6.60) után, de egyébként ennyiért már csak a kiegészítők miatt is megéri. Barátnőm ES Q3-a $4.02 volt, azt sem mondanám rossznak.

Nálam a rangsor így nézne ki:
KZ-ED2
Awei Q9
Awei ES-Q3
Awei ES900M

A kábeleknél az ES900 lapos gumiszerű cucca nekem nagyon gagyi hatású, a KZ ED-é nagyon príma, a másik kettő meg harisnyázott ugye :) .

szerk: jah időrendben, hogy mikor kerültek ennyibe:
ES900 és Q3 - Okt 13
ED2 és Q9 - Ápr 12

Szóval még amikor nem nagyon akciósak, akkor sem drágák :DDD . Lassan össze kellene gyűjteni ezeket a 10 USD alatti kínai vackokat, hogy melyik szorongatja meg a "márkás" füleseket minőségben.

szerk 2:
pillanatragasztó gondolom azért kell, mert hajlamos szétesni az illesztéseknél (nekem is szétcsúszott a Q9, de ennyiért még így is ajándék - megragasztod és az életben többet nem jön szét :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#59412) K1LLMy53Lf válasza MarioAna (#59411) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

KZ-tól én majd Ate ill ED9/10et gondoltam később, de elég rendesen kiköltekeztem amgama hónapra, ezért is kérdeztem most az Awei árakat, mert ezzel is szemezek egy ideje, de ha máskor is ennyi, akkor halasztottam volna. De így akkor meg kell venni:))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59413) Luissimo válasza szakibá... (#59398) üzenetére


Luissimo
veterán

akkor már tudom, hogy mitől volt dézsavűm, amikor ránéztem a kis szerencsétlenre :DDD

(#59414) ron8


ron8
senior tag

Erről van valakinek véleménye? Vonatozáshoz használnám mert elég hangosak a jo kis sebes vonatok. Nyilván nem számítok csúcskategóriás zajszűrésre de megérné ezt az árat?

(#59415) Luissimo


Luissimo
veterán

Egy ilyen bringán:

vajon hogyan szólhat egy ilyen?:


csak a szürke-fekete-piros színharmónia kedvéért gondoltam, hogy kipróbálom a bringás felfogatását :C

(#59416) Bodz válasza Luissimo (#59415) üzenetére


Bodz
nagyúr

Reméljük otthon, a pince mélyén gondolod kipróbálni, mert a világ többi része nem igazán kíváncsi rá, hogy miként is szól ez a páros.

[ Szerkesztve ]

(#59417) K1LLMy53Lf válasza ron8 (#59414) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

kb earbud kategóriájú "zajszűrése" van ennek a kialakulásnak (legalábbis ami nekem volt pana ilyen kialakítássál az 0 volt :) )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59418) Vasinger! válasza Bodz (#59416) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Osztom a véleményed.

Erről jut eszembe, hogy egyik nap pont találkoztam egy ilyen jelenséggel. Először nem értettem, hogy honnan jön ez a hang ilyen nagy hangerővel, aztán láttam, hogy a bringás hátizsákjából. Így ment végig a járda melletti bicikli úton...

(#59419) Luissimo válasza Bodz (#59416) üzenetére


Luissimo
veterán

Amilyen szépen invitáltál, nemtudom megállni, hogy felédnebiciklizzem vele, főleg a hangerőtesztek idején :)) :DD :P
majd, amikor tavaszabb lesz ennél :K

@Vasinger,

A hátizsákba basszusládát szoktak tenni. :DDD

Nézelődtem a bolondpénteken és feltűnt ez a hangotszóró, de főleg az a speciális kiegészítőtartozéka, amivel a kormányra lehet csavarozni és fossa a hangot.
És amint megláttam a színválasztékot, rájöttem, hogy a komponálása az én bringám színeiben játszik.

Biciklizéskor egy síma blututi füles teljesen megfelelő nekem.

Bár, ha belegondolok, ezzel a bringás felhívja a figyelmet magára és kisebb eéllyel csapják majd el.
Esetleg

[ Szerkesztve ]

(#59420) h1mpi válasza Luissimo (#59419) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vagy direkt, hogy ne kornyikáljon többet ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#59421) hentes555


hentes555
senior tag

CKR9LTD és Rock Zircon rendelve, kíváncsi leszek rájuk :)

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59422) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok

Tudtok egy jó helyet, ahol tudok szivacs illesztékeket venni?
Esetleg közületek nem árul valaki?

(#59423) hentes555 válasza Pszihonaranc (#59422) üzenetére


hentes555
senior tag

Itthon kellene vagy jó Kína is?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59424) Pszihonaranc válasza hentes555 (#59423) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Mindkettő jöhet, de itthonit preferálnám. Nem szeretnék rá heteket várni.

(#59425) hentes555 válasza Pszihonaranc (#59424) üzenetére


hentes555
senior tag

Itthonit nem tudok, max. a Nomonoban megkérdezheted vagy egy MM-ben. Azon kívül nincs ötletem, hogy hol lehetne ilyet kapni. Én személy szerint majd Aliexpressről fogok rendelni vagy egy KZ féle foamot vagy egy Comply-t

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59426) Pszihonaranc válasza hentes555 (#59425) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Linket tudsz küldeni?

(#59427) hentes555 válasza Pszihonaranc (#59426) üzenetére


hentes555
senior tag

[link]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59428) hentes555 válasza hentes555 (#59427) üzenetére


hentes555
senior tag

Én ilyet fogok majd venni, meg van a Comply cégnek is 15 dodóért 3 pár, de aliexpressen is van pár dollárért, az gondolom nem eredeti. Viszont az kérdéses, hogy az hogy muzsikál az eredetihez hasonlítva. Van a Shure-nak is ilyenje, azt egyáltalán nem ismerem, hogy milyen. De Aliexpressen ha beírod hogy earphone foam, akkor kiad rengeteg találatot.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59429) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Jó lenne, de 15-60 napom nem igazán van arra, hogy megjöjjön :U

(#59430) f4lcon válasza hentes555 (#59421) üzenetére


f4lcon
őstag

Zircon-om van, de a másikról megvárom a véleményed :)

(#59411) MarioAna füles találkozó? :)

(#59412) K1LLMy53Lf ha elfogadsz egy tanácsot szerintem inkább az ATE S-t vedd meg, nekem egyáltalán nem tetszik az ATE... [link] ez ráadásul már olcsó is, amikor megjelent 1-2 hete még 14$ körül volt az ára.

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59431) K1LLMy53Lf válasza f4lcon (#59430) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

az miért lenne jobb nekem?:)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59432) AcCEsS válasza MarioAna (#59411) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Tényleg elég furcsa ez a lapos kábel, de az sem kizárt, hogy tartósabb. Néztem a különböző Awei cuccokat, és valamelyiknél egyik oldala fekete, a másik meg a füles színéhez igazított. Érdekes megoldás, pl itt egy s950vi: [link] Én egyébként a különböző fül- és fejhallgatóim hangzását a ViPER4Android hangszoftverrel hangolom az általam leginkább szerethetővé (főként telefonon keresztül streamelem a FLAC zenéimet saját szerverről), amivel többé-kevésbé korrigálni tudom a fülesek nyűgjeit. Iszonyatosan sok mindent tud, ez nem csak egy EQ szoftver! Nem tudom használja-e valaki, csak rootolt telón megy, és innen tölthető: [link]

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#59433) Chuck Norris válasza tucsok. (#59381) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Az ajánlásotokra vettem egy RHA MA750-et a SE215 után. Egy napig járattam be aztán hétvégén használatba vettem. A shurehoz képest először az tűnt fel, hogy kevesebb a mély viszont sokkal tisztább a hangja. Aztán úgy pár óra hallgatás után rájöttem, hogy megvannak a mélyek csak valahogy egész máshogy, igazából nem tudom melyik áll közelebb a valósághoz a shure-nak egész biztosan melegebb a hangja. Sportoláskor nem akart kiesni és a hangszigetelés is jó, ha valaki beszél hozzám egyáltalán nem hallom, kábelzaj egyáltalán nincs. A szilikon dugókákat nem próbáltam de a memória habos betét amit adtak hozzá nagyon kemény, egyből visszarugózik, rendelek is mindjárt az alitól párat.

[ Szerkesztve ]

(#59434) kemcso válasza Bodz (#59402) üzenetére


kemcso
Ármester

Lassan szinte mindenki minőségi problémáról ír a Vsonic kapcsán... Kéne helyette valami ajánlható és jó minőségű a kategóriájában. Mondjuk a ZA-k jók szerintem, de olyan all-rounder nincs, mint a VSD széria (nekem a Tenore vékony volt a mélyekben, a Basso meg az elmondások alapján sok)

(#59433) ytjTRY nem véletlenül ajánljuk a SE215 helyett, szerintem is jobb füles hangra és a minősége+garanciális háttere miatt is ajánlottabb.

(#59435) BigBlackDog válasza kemcso (#59434) üzenetére


BigBlackDog
veterán

KZ fülesekből nem létezik valami felsőbb kategóriás változat? 2-3e hufos ársávban elég jól szólnak szerintem.

(#59436) K1LLMy53Lf válasza kemcso (#59434) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Ostry KC06 :B szerintem (is) jó füles.
Habár, ha jól tudom kevesen hallottuk.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59437) kemcso válasza K1LLMy53Lf (#59436) üzenetére


kemcso
Ármester

Arról is azt írta contaxg, hogy minőségi problémák vannak vele...

(#59438) K1LLMy53Lf válasza kemcso (#59437) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Tény, hogy csak ~1hónapja van nálam, de majd kiderül mit bír, elég sokat cipelem (hétköznap melóba menet és vissza használom vagy zsebre vágva viszem:B)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59439) nexus6


nexus6
aktív tag

piston 3-at meg lehet valahol próbálni budapesten? jöhet priviben is (a reklám kikerülés miatt)...
a yamaha új szériával valakinek van tapasztalata (r22, r32)?

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#59440) vicze válasza BigBlackDog (#59435) üzenetére


vicze
félisten

Ő(KZ ZS1) most a csúcsmodelljük, nemrég jelent meg.

Ez a QKZ-re való névváltás mi szeretne lenni tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#59441) kemcso válasza vicze (#59440) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez milyen lehet, olvastál róla valamit?
Ezért kérdem: [link]

(#59442) K1LLMy53Lf válasza kemcso (#59441) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

"Normál" áron is jóval az ali-s árak alatt van (én ~$35-40ért néztem ali-n)
Viszont ez a memória drótos megoldás általában szeret "meghalni", nem? Legalábbis már 1-2 kínai fülesnél olvastam ezzel kapcsolatban panaszt.

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59443) kemcso válasza K1LLMy53Lf (#59442) üzenetére


kemcso
Ármester

A Meelec M6 esetén elég tartós a kábel, hogy egy kínai fülesnél milyen az jó kérdés. 6$ füles esetén sok minden megbocsájtható, vajon milyen lehet a hangja?

(#59444) vicze válasza kemcso (#59441) üzenetére


vicze
félisten

Csak a saját Storejukat linkeltem, mert ott lehet böngészni a többit is ami épp aktuális.
Ez van, leírásnak.
Amúgy van egy ZN1 verzió(előd), ami egy TI erősítős résszel rendelkezik, ezt jobbnak írja.

Pffff. Mondanám, hogy pofátlanság, de hát a többi is copy... :P De már egy Titán másolat is van. Kínai a kínait...

[ Szerkesztve ]

(#59445) #16820480 válasza kemcso (#59434) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nagyjából két éve kezdett el felfutni a Vsonic a fórumon, ha jól emlékszem, így mostanra van vele valamennyi tapasztalat a tartósságot tekintve. Most hiába mondanánk ki, hogy ott a KZ, vagy akármi, az is persze jó az első hónapban, aztán lehet, hogy fél év múlva atomjaira hullik. A kínai termékek nem a minőségükről híresek, illetve amik igen, azok nem ilyen ársávban versenyeznek. De még a drágák sem mindig jók. Például a Hifiman, a Re400 sem olcsó, mégis mennyi panasz volt rá, de említhetném Bodz fülpárnáit is, amit tőlük vett.

(#59446) kemcso válasza vicze (#59444) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez sem az én fülesem lesz: good and warm basshead IEM :DDD

(#59445) sheratan az első szériákkal még nem volt gond, vagyis nem ennyi: lassan mindenki, aki a VSD3 utáni időkben vett írja, hogy meghalt az egyik oldala (a GR szériáról lényegesen kevesebb negatív visszajelzés van)
Persze, a KZ is kitudja milyen, de fele-negyede az áruk. Egy 10-15e fülesénél az, hogy fél évet bír szerintem nem elfogadható.

(#59447) contaxg válasza kemcso (#59437) üzenetére


contaxg
veterán

Még nincs sok tapasztalatom vele, a véleményemet anno a gyártó kommunikációjából szűrtem le. Pár hete viszont aktívan használom. Az E50 be is került a fiókba....

A hangja nekem tetszik. Az E50 ehhez képest dúsabb közép mélyben, de az Ostry mélyebbre megy. A tere ami engem megfogott. Az átlagnál egyértelműen jobb. A gyárilag felrakott illeszték ráccsal van ellátva, amitől van egy kis roll-off a magasokban, de ha ezt kicseréljük a magasok megjönnek.. Eddig én boldog vagyok, bár egy ici-picit flexel, de csak a berakáskor jött ez elő nekem, hallgatás közben nincs vele macera. A felbontása sem rossz, mert olyan részleteket hallok vele amit eddig még más fülessel nem sikerült. A kényelme elég jó átlagnál jobban szigeteli ki a külvilágot. A kábele átlagos, a kivitele, kidolgozottsága nagyon pöpec.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#59448) Tulku válasza kemcso (#59441) üzenetére


Tulku
veterán

Annyira bemelegedtek, hogy kedvem támadna rendelni bagóért valami ilyesmit...de mikor tüzetesen megnézem hogy hogyan rakom be ezt a böszmedéket a fülembe akkor elbizonytalanodom...azt látom hogy nem fül feletti, illetve gyerek fülébe ez biztosan nem fér bele...

Na mindegy majd meghallgatom füles találkozón....

Vsds3s cserélhető kábeles nekem is behalt, de a gr07 szerintem is maradhat ajánlható mert semmi rosszat nem lehet elmondani róla...nálam a kábel is megfelelő volt minden tekintetben...persze nem autóvontatásra tervezték...

[ Szerkesztve ]

(#59449) f4lcon válasza K1LLMy53Lf (#59431) üzenetére


f4lcon
őstag

csak remélem, hogy jobb lenne :)

(#59434) kemcso Havi B3 Pro1? vagy melyik VSD árában keresel ajánlhatót? Aminek most nagyon nagy a hype-ja, az a PuroSound IEM500, de mivel a gyártó is észrevette ezt a hype-ot, a korábbi 49.90$ felkúszott szépen 89.90$-re a saját weboldalán meg 109.90$-re amazonon. (most mondjuk újra van a forgalmazó saját ebay boltjában 44.90$-ért, de nem postáznak Európába...)

(#59435) BigBlackDog ez másnak is baja, hogy KZ csak 10 dollárig van :)

(#59440) vicze1 szerintem nem váltottak QKZ-re, mert azon a néven van más (Awei meg Astrotec is pl) füles is. Az inkább valami matrica cég lehet :F

amúgy meg szépen gyarapodunk, és viszek egy "meglepetés" fülest is a találkozóra, párom Samsung Galaxy A3-ához kapott gyári fülese ahhoz képest amire számítottam meglepően jó. Ki kell cserélni rajta a szilikon gumit, de nem menthetetlen.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59450) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Tönkrement a BW M1-em, így kéne valami a helyére.
Ma vannak jó akciók,
IVERY IV-3 $5-ért kuponnal
BW Delta $10
BW S0 $15

Mindegyik tetszik, de nem tudom, melyiket érdemes venni. Játékra és flmezésre lenne inkább, ha nincs nálam a fejhallgató, zene annyira nem fontos.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.