Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59351) MarioAna


MarioAna
senior tag

MP4Nationtől ti is kaptatok kuponkódokat/reflinkes vásárlási lehetőséget?

Brainwavz Beta Earphones $9.50 (headset, tehát mikrofonnal)...$33.50 helyett
Brainwavz M5 Earphones $29.50 -ért 2, amúgy 1 kerül $49.50-be!

Jelenleg van egy KZ-ED2-m, egy Awei Q9-em, egy Awei ES-900-am így én már bőven túl vagyok biztosítva, de anno volt M1-em és imádtam... Ha valaki épp vásárolni tervez Brainwavz IEM-et, akkor megbeszélhetjük, hogy ő olcsóbban járjon, mivel én valószínűleg nem használom el ezeket a kuponokat.

szerk: Tehát ha valaki M5-öt vesz akár velem vagy valaki mással felesbe, akkor 1db ~15dodóra jön ki, ami best buy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#59352) AGE-T válasza vicze (#59349) üzenetére


AGE-T
senior tag

Mobil ott van a környékemen, arról teljesen tökéletes lenne hallgatni a zenét. BT-vel szerelt cuccból is a könnyű kábeles holmik tetszenek, amikor már a telep vagy valami más is rajta van a kábelen az már nem buli. Plusz mobilomon ott van 80 gigazene.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59353) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok :)

Szeretnék egy jobb fajta fülest venni, így a Black friday vagy karácsony körül, bár lehet most a black fridayen olcsón tudnék jó füleshez jutni, igaz?

Most egy Xears TD2 Titan van 2 éve, ez volt az első ilyen jobbnak mondható fülesem, szerettem is nagyon, de már eltelt felette az idő, csak a szivacsos gumis izolációs gumiharangot használtam, nagyon tetszett hogy a környezetből szinte semmit nem hallok és az előző fülesekhez képest szép tiszta hangja volt.
De nemrég elszakadt a kábele a mágnesnél, haverom megforrasztotta de már nem a régi, mintha kicsit tompább, erőtlenebb lenne meg a gumiharang is gatyán van.

Szóval kellene egy másik füles, 10-13k körül. Relatíve nagy arányban rockot hallgatok de minden stílusból szoktam, pár előadó: Tankcsapda, Depresszió, Nirvana, Rammstein, Queen, Sting, Lana Del Rey, Adele, Tkyd, Sub bass monster, The Temper Trap és ilyen nyugisabb pop(?) zenék pl Take me to church és ehhez hasonlók. Tehát elég vegyes a kép. Kialakítás terén az in-ear jön be legjobban és a külső hangok szigetelése sem hátrány, ez nagyon tetszett a TD2-nél. A kiemelt basszust nem szeretem, a mély tartománnyal nincs bajom, sőt legyen is de ha túl van tolva azt nem szeretem.
Leginkább este ágyban fekve használom, buszon csak nagyritkán.

Ezek alapján tudtok valami jobb fülest ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59354) monti0222w válasza hentes555 (#59353) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, egy picivel többért, a SoundMagic E50 fülesét ajánlom, itt Mo. megvehető, kilehet próbálni, a Nomono bolttal kell felvenni a kapcsolatot, netten is rá tudsz keresni. :)

(#59355) hentes555 válasza monti0222w (#59354) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszi a választ :)

Most ahogy nézem a Nomono-t, az E10 10k az E50 pedig 16. A kettő közötti hangzásbeli különbség megéri azt a plusz hatezret szerinted?
És ezek hallhatóan jobbak, mint mondjuk a TD2? Mondjuk gondolom DAC-tól is függ, egy egyszerű Ace 4 telóról hallgatok zenét, van egy Xonar DSX-em is, abban most akarok cserélni OPA-t, de ez most nem téma mondjuk, mert az ágyba nem akarom bevinni a gépet, bár jó lenne :D

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59356) hentes555 válasza hentes555 (#59355) üzenetére


hentes555
senior tag

Báár, most találtam épp egy eladó Cowon S9-et :B

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59357) monti0222w válasza hentes555 (#59355) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem meg, de ezt mindenkinek szíve joga mi éri meg neki. Az E10-ben több a basszus, egyesek szerint kevesebb a tér, az E50 szebb a basszus több térrel, de ezt te is megtudod, miután meghallgatad. :)

[ Szerkesztve ]

(#59358) hentes555 válasza monti0222w (#59357) üzenetére


hentes555
senior tag

Inkább minőség, mint mennyiség ;)
Meghallgatni szerintem csak akkor tudom miután megvettem. Bár, hallgatózás nélkül megvenni valamit, hát nem tudom. Lehet fel kéne ugranom Pestre, de sajnos 100 km-re lakok onnan :/
Kicsit off, de szerinted az S9-et megérné megvenni 15k-s áron és azon zenét hallgatni az Ace 4 helyett?

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59359) BigBlackDog válasza hentes555 (#59355) üzenetére


BigBlackDog
veterán

E50 szerintem is jobb hangú és jobb a az építési minősége is. De ha nem hiszed, hallgasd meg! :)

S9-et nem ismerem, de abban az árban a Sansa szokott az ajánlott lenni legtöbbször. Viszont van lejátszós topik is, ott több infót találsz.

[ Szerkesztve ]

(#59360) Dave™ válasza hentes555 (#59353) üzenetére


Dave™
nagyúr

A TD2-ben eléggé meg volt emelve a mély, de azt mondod nem szereted ha ki van emelve. Melyik állítás a helyes? Mert tudnék ajánlani több remek kínai fülest is remek áron :)

(#59361) monti0222w válasza hentes555 (#59358) üzenetére


monti0222w
addikt

Hallgass rájuk, Dave elég olcsón tud kínai füleseket amik jók is hangban. :K

[ Szerkesztve ]

(#59362) hentes555 válasza Dave™ (#59360) üzenetére


hentes555
senior tag

Öhm, akkor nem tudom hogy mondjam. Mindennél van "lejjebb" :D (minőség terén)
Először mikor basszust hallottam itthon, az egy Logitech S220-as hangrendszerből jött, akkor még voltam vagy 14 éves, aztán tetszett hogy nem csak a notebook hangszóróból jövő dobozhangot hallom, hanem mély hangot is, a notebook hangszóró után nagy felüdülés volt. Két évre rá vettem is egy 5.1-es fa hangszórós Genius hangrendszert 15 kg-os fa mélyládával. Na, abban még több basszus volt :D
Aztán nyáron vettem az előbb említett xonar DSX-et és egy Modecom 80U hangfalat. Mély itt is van, de sokkal jobban tetszik, mint az eddigi mélynyomós rendszereknél, sokkal harmonikusabb az egész. Én a TD2-ben nem éreztem túltoltnak a basszust flat EQ-val, de lehet bennem van a hiba vagy nem tudok annyira részletesen különbséget tenni a mélyhangok túlemelése terén. :U

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59363) hentes555 válasza BigBlackDog (#59359) üzenetére


hentes555
senior tag

A Sansa hardverapróról kb. 10k újonnan, az S9 árcéduláján egy 0-val több volt, mikor még forgalmazták, de tényleg átnézek inkább a lejátszós topikba :)

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59364) kungzi


kungzi
veterán

üdv

Az ajánlott fülesek között látom a Soundmagic ES18-t.

Akinek van ilyen írna róla pár dolgot? Árban ez még beleférne nekem. Kinézetre is tetszik, de a minőségre is kíváncsi lennék. Köszönöm

(#59365) Luissimo válasza kungzi (#59364) üzenetére


Luissimo
veterán

teszt angol oldalon van, de itt is található néhány szösszenet róla.

(#59366) cuko válasza kungzi (#59364) üzenetére


cuko
aktív tag

Most lett az enyém kontaktos - szerettem nagyon, Maxell Metallicsot váltott nekem, kellemesen jól hangzott minden rajta, egész sok basszus is belefért (szerintem). 5k-ért vettem, 1,5évet bírt úgy, hogy vigyáztam rá, szóval nekem ez az egyetlen kritikám vele szemben. Egyelőre nem tudom hasonlítani a Xiaomi füleseket, de azok még jó vételek lehetnek ebben a kategóriában (illetve ugye kicsit fölötte, vagy kicsit alatta). :R

(Közben hír: megérkezett ma a Xiaomi 1more Hybridem, de még bejáratós, várok egy Vsonic VSD3S-t és egy Piston 3-at is (plusz nálam van egy Shure SE215 kölcsönben) - lehet, összeírok majd egy mini laikus tesztet róluk ide.)

(#59367) Dave™ válasza hentes555 (#59362) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha olyasmit szeretnél mint a TD2, akkor a Rock Zircon jó választás lehet, nem csak egy szűkebb tartományban emel mint a TD, így jobban egyben van a hangja, meg szellősebb is, nagyobb térrel. Ha valami lineárisabbat, akkor pl. KZ ED10, mindkettő 3-4 ezer Ft körül van.

Itt írtam róluk: http://logout.hu/cikk/a_nagy_kinai_fulhallgatoteszt_avagy_olcson_is_lehe/eloszo.html (most nem tudok linkelni, bocsi)

[ Szerkesztve ]

(#59368) vicze válasza AGE-T (#59352) üzenetére


vicze
félisten

Értem, arra azért felhívnám a figyelmet, hogy csak zsinór+két fülesből álló BT füleseknél egyik oldalon van az aksi a másikon a BT antenna, ami nem túl méretes. Elég gyakori probléma, hogy ha takarod a fejeddel a "rálátást", akkor akadozhat. Érdemes figyelni, hogy Class 1-es legyen a vevő benne mert az tudja az elméleti 100m-t de a valóságban gond nélkül viszi a 15m körüli távolságot, kb. ez a max. a legjobbaknál is. Est sajnos ritkán tüntetik fel, ha a hatótáv 10m-nek van írva attól nagyon óvakodni kell.

Amúgy a Jaybird X2-re gondoltál nem? :)

(#59369) Dave™


Dave™
nagyúr

Ja ide még nem is írtam be, de szerintem mindenki vegyen otthonra egy Awei ES-Q9-et, ár/értékben mindent lever amit életemben hallottam :) Igaz 900 Ft, tehát elég csak egy kicsit domborítania, de ennél sokkal többet tud. Kiváló, feszes mélye van (a lineárisabb fajtából), ezt megspékeli egy tiszta középpel és egy lágyabb, selymes magas tartománnyal, remek 3D-s térérzettel. Meleg karakter, bármeddig hallgatható. Az egyik kedvencem, mert hiába van mellette sokkal drágább/komolyabb is, ezeket így egyben marha jól csinálja :)

(#59370) f4lcon


f4lcon
őstag

banggood ingyen adja a KZ HDS-1-et. [link] (na jó, 2000 forintért, de akkor is...)
vettem egyet, registered shippinggel is csak 2500 forint, nevetséges.
a találkozóra már nem fog ideérni, de majd azért beszámolok róla, head-fi-n szeretik, állítólag az egyik legjobb KZ

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59371) XtremLor válasza f4lcon (#59370) üzenetére


XtremLor
őstag

Xmas06 kupon -6% :P

"Legen...Wait for it...Dary"

(#59372) Herczi


Herczi
senior tag

KZ ZN1 -el találkozott már valaki? Egyben tűnik érdekesnek és egy kicsit taszítónak is. nem sok infot találtam róla.

(#59373) Herczi


Herczi
senior tag

Na végül vettem egy Brainwavz S3-at 25 USD-ért. S1-en gondolkodtam még az AP001 erősítővel 30-ért, de úgyse használnám az erősítőt.

(#59375) akviktor válasza Balion (#59374) üzenetére


akviktor
csendes tag

Hol?

(#59376) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Denon milyen fülesben? Az emagon van egy bluetoothos 18-ért. Valaki halott már ilyet, hogy szól?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#59377) kemcso válasza h1mpi (#59376) üzenetére


kemcso
Ármester

Általában igen sok basszus van bennük, a többi tartomány nem túl acélos. Ezt a konkrét típust nem ismerem.

(#59378) AGE-T válasza vicze (#59368) üzenetére


AGE-T
senior tag

JayBird bluebud vagy X2. Nem tudom miért drágább az X2. Majd a fele a bluebud.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59379) f4lcon


f4lcon
őstag

megjött a KZ ATE (az első fecske a 11.11 sale-ből)
hát mit mondjak... remélem a járatással picit jobb lesz :DDD és ez a fül feletti elvezetés nem az én stílusom, azt már látom. kényelmes, meg minden, de használat közben főleg ha sokszor kiveszem a fülemből meg visszateszem mondjuk munka közben, akkor igazi PITA.
a memory szivacs nagyon fura, de talán azzal szól legjobban out-of-the-box. viszont csodálkozom, hogy azon kívül csak egy közepes és egy nagy szilikon jár csak hozzá, és kakukk. (a nagy ráadásul nekem nagyon nagy, és a közepes is szo-szo) a rendkívül hosszú vetőcső miatt furán kiáll a fülemből, bár lehet nekem van az átlagosnál eltérőbb fülem - mindkettő volt már eltörve.
mondjuk ha figyelembe veszem, hogy azt hiszem 7,5 USD-t fizettem érte (postával!), akkor ez az egész egy más perspektívába kerül, és csodával tölt el, hogy a kínaiak mire képesek ennyi pénzért. :K

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59380) vicze válasza AGE-T (#59378) üzenetére


vicze
félisten

Az X2 "vízálló", az X nem, illetve jobban megül a fülben, Comply szivacsot is adnak. Az adott tartó már nem kemény műanyag, hanem puha gumi, ami kényelmetlenebb. Hangminőségre azonosak tudtommal.

(#59381) tucsok.


tucsok.
senior tag

Megérkezett ma az rha ma750i egyből ki is próbáltam egy kis futással, hát mit ne mondjak fényévekre van a meelec m7p től. Igaz még csak a sandisk sansa-val hajtottam, de már így is nagy az előrelépés a m7p-hez képest. Holnap izzítom hozzá az ibasso dx50-et.

Csak ajánlani tudom az rha ma750i-t.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#59382) Švejk válasza Dave™ (#59369) üzenetére


Švejk
őstag

Pont ma rendeltem 3$ Alin Black Fridayben. Kíváncsi leszek Piston II mellett mit domborít 1k-ért :D

(#59383) Johnny1978


Johnny1978
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék fülest vásárolni, mindenképpen agyba dugóst.
Két kiszemelt modellről szeretném a véleményeteket kikérni.
Mindkettőről jót hallottam és nagyon ajánlják, és kb hasonló áron tudnék mindkettőhöz jutni.
Melyik a jobb, gazdagabb hangzású füles szerintetek?

Sennheiser CX300 II avagy inkább a Xiaomi Piston 3.

MP3 ill. okoshoz kellenne, de inkább zenehallgatásra.

Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok, én sajnos egyiket sem ismerem.

Eladó: http://www.ebay.com/itm/381058453363?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=650375518116&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(#59384) Luissimo válasza Švejk (#59382) üzenetére


Luissimo
veterán

jól kiköltekeztél , :D

Nem mondták a szüleid, hogy ne szórd a pémzt :)) ;]

(#59385) Švejk válasza Luissimo (#59384) üzenetére


Švejk
őstag

Igen, egy pár napig emiatt most csak száraz kenyér meg víz lesz a kaja ;] :DDD

(#59386) strcpy


strcpy
tag

Sziasztok!

Biztos rossz topic, de...
Van valakinek valami tapasztalata a Sony SBH20-assal kapcsolatban? Főként magára az eszközre lennék kíváncsi, de érdekelne a gyári füles minősége is. Hatezer forintért nem számítok sokra, de szerintetek érdemes megvenni?
Ajándékba szánnám olyannak, aki általában pop-ot/filmzenét/mixeket hallgat. Célja mindössze annyi lenne, hogy ne kelljen kivenni az 5,5" colos tepsit a táskából. Utazáshoz, utcára, sportolni.

Illetve szerintetek a későbbiekben ki tud majd hajtani egy combosabb fülest?

(#59387) Luissimo válasza strcpy (#59386) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen, másik topik, de azért megbeszélhetjük... :K

TÖKÉLETES VÁLASZTÁS, NAGYON BE FOG NEKI VÁLNI !

SBH20-at én is használom, bringázáshoz, utazáshoz, kocsisétáltatáshoz, sétához.
nagyon kényelmes és jódolog, ha nem vagy összedrótozva a telefonnal és van mozgási szabadságfokod.

egy érintéssel, NFC-s teloval is párosodik, kézreáll a kezelése, akkuidőben zenehallgatáskor 4-5 órát tudhat, ez már egy bringázáshoz bőven elég,(ha nem, akkor viszel magaddal egy kisebb powerbankot, mondjuk egy akksival, ami 4-5 kockacukor méretű és máris jóeséllyel éli túl a napot) a fülese meglepően jó hangú.

Ha veszel és kipróbálod, nagy késztetést érzel majd, hogy megtartsd magadnak :D
De ha nem tartod meg magadnak, mert ajándéklesz, akkor keresgess magadnak tovább a kínálatból és
Amennyiben jól keresgetsz, ilyet is találsz ,(SONY SMART WIRELESS HEADSET PRO) ami akkuidőben több, hangban mégjobb, microsd-t is befogad telorol és saját sd-ről is játszik zenét és rádiója is van,és kijelzője is van, kiírja, hogy ki hív, milyen sms jött, mi a zene címe, mennyi idő, stb. (okosóra elődje, ezt is használom, mikor több infó kell, nem elég a síma zene a fülbe).
zenehallgatásra kicsit többet tud, erősebb az akksija, 6-8 óra, de erősen használat, hangerő és környezetfüggő a idő.
Ennek a fülese csúcskategóriás, minőségi és hangban topkategória, laposkábeles.
Kényelmesek, nem vagy a telóhoz kötve, maradhat a zsebben, 6-8-10 méterig el is hagyhatod azt, nemvagytok összedrótozva.

újkorában kicsit húzós ára volt, de használtat már ki lehet fogni tizenezer körül., sőt ebayn annyiért kapsz, mint az SBH20-ast itthon.
meggondolandó

[ Szerkesztve ]

(#59388) Dave™ válasza Švejk (#59382) üzenetére


Dave™
nagyúr

Remélem nem V karaktert vársz tőle, mert elég lineáris. Ha szereted a lineárisat is, akkor nagyon meg fogsz lepődni, főleg bejáratás után :) Egyébként BF nélkül is annyi szokott lenni.

(#59389) Švejk válasza Dave™ (#59388) üzenetére


Švejk
őstag

Olvastam róla a tesztedet és ugy voltam vele ennyit maximálisan megér. Akkusztikus/klasszikus zenéhez meg tökéletes a leírásod szerint.

(#59390) Dave™ válasza Švejk (#59389) üzenetére


Dave™
nagyúr

Abszolút jó választás ezekhez!

Hangja alapján 5x ennyiért sem lenne drága egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#59391) h.korina


h.korina
újonc

Hali! :)

Úgy látom sok másikkal ellentétben ez a fórum nem halott szerencsére, remélem tud valaki segíteni picit. Barátomnak szeretnék karácsonyra egy kevésbé gagyi (10-13 körül) fülhallgatót, mint amilyeneket amúgy használ (1-2-3 hónapos "csodák"). Elég zajos a munkája általában és közben hallgat zenét, leginkább, hogy ne a zajt hallgassa egész nap. Főként elektronikus zenéket hallgat. IEM inkább és a hosszabb kábel se hátrány, mikrofon ilyesmi nem szükséges. Tudom, ez így nem túl sok, de hátha így is tudtok tipped adni, hogy merre induljak. :F

Előre is köszi a segítséget! :)

(#59392) BigBlackDog válasza h.korina (#59391) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Itthonról E50-et javasolnám (gondolom az elektronikus zenéhez nem árt a sok mély). Kicsit ugyan feljebb van a keretedhez képest, de a hangja + itthoni garancia miatt szerintem megéri. Amennyiben külföldi beszerzés is szóba jöhetne, szerintem még lenne alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#59393) h.korina válasza BigBlackDog (#59392) üzenetére


h.korina
újonc

Inkább itthoni beszerzés mellett szavaznék, az ár kb irányadó volt, de úgy kb 18ig még beleférnek a dolgok mondjuk ha úgy több a lehetőség :)

(#59394) BigBlackDog válasza h.korina (#59393) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkor az E50 (és mellette az összes SoundMagic) felé nézelődnék első körben. Ezeket ráadásul meg tudod hallgatni Budapesten (Wave hanglemezbolt). De majd lehet, hogy a többieknek eszébe jut valami jobb ajánlat is. :)

[ Szerkesztve ]

(#59395) h.korina válasza BigBlackDog (#59394) üzenetére


h.korina
újonc

Köszönöm a tippet, rákerestem és elég bíztatónak tűnik! Most már legalább tudom merre fele induljak. :) Persze ha másnak van egyéb tippje, szivesen fogadom azt is. :)

(#59396) AcCEsS válasza Dave™ (#59369) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nekem tegnap jött meg egy Awei ES-900M, és eddig nagyon jó véleményem van róla, totál egyetértek az általad leírt értékeléssel. Tudom, hogy az ES-Q9 más típus, de a hangzás tekintve én is ezeket tapasztaltam. Hatalmas, mégis nagyon kellemes basszus, talán kicsit gyengébb a magasabb hangrégiókban, de emiatt az összkép melegebb és barátságosabb. Én "sokkal" drágábban vettem, mert 1.800,- volt :) , de a hangminőség és a felhasznált anyagok prémium érzete kárpótolt a "többletkiadásért". :) Lehet, hogy rendelek egy ES-Q9-et is! Ha valakit érdekel, itt olvashat róluk: [link] A Piston 2/3 egy vicc emellett...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#59397) Dave™ válasza AcCEsS (#59396) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Q9-nek nincs hatalmas basszusa, viszont abszolút jelen van, üt amikor kell és kellően feszes is. Szerintem abszolút eltalálták a mértéket. A minőségről tudnék mesélni, abban azért tudna fejlődni a gyártó, de ennyiért simán vehetsz 2-3 darabot is. Hangra pedig az egyik kedvencem, nagyon egységes hangképe van ami manapság ritkaságszámba megy, főleg az alsó kategóriában. V-ből annyit lehet venni amennyit csak akarsz, de aki jazzhez, akusztikus zenéhez keres fülhallgatót, az azokkal nem lesz kisegítve. Az Awei itt jön képbe :) Még a Q5 piszkálja a fantáziám, menne a színe a hangdobozaimhoz :D

Szerk: ezt a Piston mániát én sem tudom annyira hova tenni, ugyan nem hallottam őket, de egy tonnányi remek hangú füles van, kétlem hogy mindenkinek ez a kettő lenne a megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#59398) szakibá... válasza AcCEsS (#59396) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ezt nálunk CANYON CNR-EP08N néven lehet kapni, régebben sokan ajánlották itt. Én is kipróbáltam, az enyém csak visítani tudott, nehéz és csúszós háza van, kiesett a fülemből. De kézzel benntartva se volt mélye, szerencsére visszavették.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#59399) f4lcon válasza Dave™ (#59397) üzenetére


f4lcon
őstag

Nekem van Piston 2 és 3 is, és azért azt tudnám mondani neked, hogy nem véletlen a 'Piston-mánia'
Egyrészt itthon garanciával elérhető volt, ami nagyon fontos! Nagyon sokan nem rendelnek külföldről. Így az az opció egyáltalán nem játszik, ki is esett egymillió füles.
A kettes olyan V hangkép amit itt nagyon sokan keresnek, ismét jó pont.
A kidolgozás minősége is nagyon jó (tekintsünk el attól hogy pár embernek a szövet huzat elszakadt, az enyém egy éves és semmi baja nincs)
Ennyiért egyszerűen itthon nincs más komolyan vehető alternatíva.
Az egy dolog, hogy esetleg ugyanolyan hangzás elérhető Kínából még a Xiaomi árának is feléért, mert itt sokan még nem hallották őket és úgy nehéz ajanlani valamit, hogy meg nem hallottad.
Most, hogy én is meg még páran betáraztunk kínaiakból és a találkozón megosztjuk a többiekkel is kiderül, hogy lesz-e masik alternatíva, ami ajánlott. Nekem van tippem, pl a Rock Zircon vagy a HZSound EP001. Mindkettő egészen különböző karakter, de mindkettőnek meglesz a saját közönsége.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59400) Dave™ válasza f4lcon (#59399) üzenetére


Dave™
nagyúr

Engem kicsit a head-fis favor of the month dologra emlékeztet, csak itt több hónapig tart :) A garancia jó dolog, bár nekem eddig egy Xears-en kívül egy fülesem sem romlott el tizensok év alatt, és egy Piston árából veszek 4-5-6 Awei-t, ami könnyen lehet, hogy még jobban is szól. De lehet csak az a baj, hogy már el vagyok látva jó hangkeltőkkel és nem érdekel a többi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.