Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58660) Dave™ válasza kemcso (#58648) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem V, és 5k alatt van: Awei ES-Q9 (meleg hangú, a mélyek nagyon picit emelve vannak, de én erre érzékeny vagyok, és erre azt mondom hogy szolid), szigorúan nagyobb átmérőjű illesztékkel, aztán KZ-ED9 a réz csővel, bár ennek kicsit karcos tud lenni a magasa, de lehet csillapítani pl. vattával, aztán Kinden KD-100, bár ez elég nagy, vagy KZ ATE. Egyik sem V, mind 5k alatt van, és mindegyik eredeti kínai :) Vagy néha ki lehet fogni jó áron a KZ ANV-t, az meg annyira nem V, hogy inkább n, nagyon középorinetált, de nekem az egyik kedvencem.Itt írtam róluk, ha nagyon szigorúan veszem, akkor az ED3 is V, meg picit az ED10 is, de ennyire az IEM-ek többsége emel itt is ott is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.