Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) #70869248 válasza wildrain (#694) üzenetére


#70869248
törölt tag

argh Wild...a szóhasználat nem szerencsés :D
Győzni? Massa?...ez olyan mint Baumgartner pontszerzésére azt mondani hogy kiharcolta..
persze végig kellett menni, ahogy persze Massa-nak is végig kellett menni, de győzni?
mégha dopping, vagy csalás...de 20-30-40 t'köm tudja hány mp hátránnyal befutni, úgy hogy a z első helyen befutót azért büntették meg mert harcolt a másodikkal...
ez nem győzelem, az egy második hely volt, de megkapta az első helyet...a pályán nem harcolt érte, mert nem győzte le azt akitől elvették.

Massa megörökölte azt az első helyet, a győzelem szóra kiráz ahideg...pedig bírom Massa-t :)

(#702) Oliverda válasza Motion_Blur (#698) üzenetére


Oliverda
félisten

Rai: 7/4 (~57%

Senna: 10/5 (50%)

Senna zsinórban nyert négyszer egymás után.

A mestert már inkább nem is írom mert az elég csúful lemarad ebben az összehasonlításban. :D

Viszont Raikkonen jövőre megszerezheti Spa-ban az ötödik győzelmét...a McLaren-ben. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#703) D@ni88 válasza Rick4 (#699) üzenetére


D@ni88
addikt

ismét... amúgy butaság lenne épp most leváltani Kimit, amikor épp kezd benne fellángolni a parázs sztem. Most pár futamon jól jött ki a lépés, és ha újra ráérez akkor még szarabb kocsival is ott tud lenni. Mint pl most vagy éppen Valencia, amire már úgy ment a csapat hogy csak be kell érni pár pontot szerezni, erre most hozza az eredményeket ;]

(#704) Pompi válasza D@ni88 (#703) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem is most akarják Kimit leváltani...

Feel Good Inc.

(#705) wildrain válasza #70869248 (#701) üzenetére


wildrain
addikt

Ezt nem is kellett volna leírnod, hiszen ott van az én hsz-emben is:):
mivel Massa pihenőn van - na nem mintha sok köze lett volna a tavalyi első helyéhez
Vagyis szerintem is, ő csak végigment, aztán egyszer csak első lett. :D De az eredménytáblán ő szerepel legfelül, így ha azt nézzük, hogy kinek hány első helye van ezen a pályán, akkor sajna Massának lesz egy, és nem Hamiltonnak...

[ Szerkesztve ]

(#706) #70869248 válasza D@ni88 (#703) üzenetére


#70869248
törölt tag

Amennyiben leváltják, akkor ez már eldőlt...és hiába hoz bármit. Amikor a Ferrari-val hírbe hozták akkor is már mikor kiszivárgott...
Alonso-val lecserélve jobban jár a Ferka szvsz. Massa meg végül is amíg nem sérült le jobban állt mint Kimi (jóval), azaz Massa-val szemben lenne igazságtalan Kimi-t erősebbnek kijelenteni.

Wild: tom-tom, csak a -győzelem- szó volt halálos :D

[ Szerkesztve ]

(#707) D@ni88 válasza Pompi (#704) üzenetére


D@ni88
addikt

azt tudom, de ha jövőre leváltják, és Kimiben év végéig látszik ez a tűz, akkor sztem Hiába jön Alonso Massa mellé, nem érte meg. Mert Massa se olyan rossz pilóta, és hagy ne mondjam hogy a Brazil és a spanyol is elég heves vérmérséklet :D
Kimi meg egyenesen kihívásnak venné Alonsot, és inkább ösztökélné, minthogy idegesítené ha előtte végezne :P Míg Massa, hát nem tudom, főleg egy hosszabb kihagyás után...

okés erősebb volt Massa, de azt is vegyük hozzá ha ott volt Sumi, akkor mindig vlamai gondja lett Kiminek. Amióta massa nincs hiába van ott Sumi, nem rontják el a taktikáját, box kiállását, meg nincs semmi gondja érdekes módon

[ Szerkesztve ]

(#708) Oliverda


Oliverda
félisten

A Williams ragaszkodik a hibrid rendszer használatához

A Renault volt alkalmazottai sem tudnak a baleseti utasításról

"Az Independent információi szerint az FIA nemcsak a szingapúri manipulálást vizsgálja, hanem más eseteknek is utánajár. Pontosabb felvilágosítást azonban nem kapott a brit napilap sem."

Mondjuk Piquet tavaly elég sok helyen odacsapta. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#709) hunnylander


hunnylander
őstag

[link] :D

Join The Pact

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#710) shteer válasza Oliverda (#702) üzenetére


shteer
titán

ááá... remélem alonso előtte végez a ferrariban ;]

..szerintem jónak tűnik

(#711) venember83 válasza Oliverda (#708) üzenetére


venember83
nagyúr

Vicces dolog környezetvédelemről papolni, miközben a környezetre rendkívül káros akksikat használnak. :U

(#712) hunnylander válasza venember83 (#711) üzenetére


hunnylander
őstag

Hosszútávon környezetbarát, de már rövidtávon is lehetne az. Azáltal, hogy egyszerűen fejlesztik, beleértve az akkumulátorokat is.

Még ha az F1-ben, ami a KERS-fejlesztések dinamikus indukátora nem is csapódik le a környezetbarátság, de viszont a jövő közúti autóinál már igen, és azáltal, hogy egyre kevesebb kőolajszármazékot égetnek el és egyre jobb és jobb energiatárolást valósítanak meg. Ne gondold, hogy környezetbarát energiatárolás szinten nincsenek fejlesztések. Már most vannak; Williams. Ne csak mérgező akkumulátorokban gondolkozzál. Továbbá környezetkímélő fejlesztési irányok kijelölése szabályalkotás kérdése, és már most megvalósítható lenne.

Ez pont kapcsolódik, de anélkül is érdekes főleg az egyik szurkolótábornak. :D

Egyébként a TERS is bevezetés alatt áll(hatna), Le Mans-on már jövőre alkalmazható lesz.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#713) Deathjay^


Deathjay^
tag

(#714) Oliverda válasza venember83 (#711) üzenetére


Oliverda
félisten

A Williams rendszerében pont az lenne a lényeg hogy nem használ akksikat. [link]

Sőt a Williams a KERS miatt korábban még egy kisebb céget is megvásárolt.[link]

Ez egy egész jó írás: [link]

"Hasonlók a percenként 35 000 fordulaton pörgő lendkerék kockázatai is. Ha valami megakasztja a rendszert, akkor komoly esély van rá, hogy nagy sebességű törmelék terítse be a versenyautót, egyaránt veszélyt jelentve a benne ülőre és a közelében haladókra. A Williams tájékoztatása szerint az ő lendkerekük meghibásodás esetén is biztonságos marad. A brit csapat egy új szén kompozit anyagot használ, amit a szintén brit Urenco cég fejlesztett ki. Az Urenco urániumdúsításhoz készít centrifugákat. Az új anyagot úgy alkották meg, hogy meghibásodás esetén porrá málljon. "A konstrukció értelmében egy meghibásodásnál - legyen az egy ütközéses baleset - a lendkerékből nem marad más, mint szénszál por nagy nyomású kigázosodása" - mondta Scott. "

35000RPM/min azért már nem semmi... :Y

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#715) válasza Deathjay^ (#713) üzenetére



addikt

Én nem akarom Kubicát.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#716) Oliverda válasza (#715) üzenetére


Oliverda
félisten

Mi a bajod vele?

:DDD

Azért a csaja nem rossz. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#717) Motion_Blur válasza Oliverda (#714) üzenetére


Motion_Blur
félisten

RPM, vagy r/min

Olyan, hogy RPM/min nincs :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#719) Oliverda válasza Motion_Blur (#717) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, igen...csak kicsit sokkolt az adat. :D

A McLaren-nel azért jobban járna. Majd mehet Rai partizni Flavio jachtrjára. Arról biztos jó nagyot lehet taknyolni. :D

Nokia Tyrrell Yamaha

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#720) JJános


JJános
addikt

Belga onboard.
[link]

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#721) Deathjay^ válasza (#715) üzenetére


Deathjay^
tag

Jobb mint Luca az biztos.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#722) válasza Deathjay^ (#721) üzenetére



addikt

Lucánál mindenki jobb. Kubicát meg nem szeretem, kb Oliverda képe tökéletesen ábrázolja, hogy én milyennek látom. :D

Egyébként nem arról volt szó, hogy ma este bejelntik ki lesz?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#723) DopeBob válasza Motion_Blur (#718) üzenetére


DopeBob
addikt

Mondjuk Nokiaval mint Renault szponzorral... kiderul utálom a bizonytalanságot :F

MZ/X

(#724) hunnylander válasza (#722) üzenetére


hunnylander
őstag

A Ferrari sajtószóvivője, Luca Colojanni megerősítette, hogy ma már nem várható bejelentés második versenyzőjükről.

Nincs Badoer-pótlék? Senki sem engedi el a pilótáját? Reális alternatíva csak Bourdais lehetne, mint gyakorlatban lévő pilóta, viszont ő a napokban szerződött le egy Superleague Formula capathoz (FC Sevilla).

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#725) válasza hunnylander (#724) üzenetére



addikt

Mi van azzal a fiatal sráccal aki tavaly pályacsúcsot ment a Ferkával? Valami B betűs neve volt, most nem ugrik be. Vagy Ő nem kapna license-t?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#726) Motion_Blur válasza (#725) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#727) tuskooo válasza (#725) üzenetére


tuskooo
addikt

Rossit kellene beültetni :) .

[ Szerkesztve ]

(#728) Oliverda válasza tuskooo (#727) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja. Annyit lehet hogy tudna mint Badoer.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#729) Deathjay^ válasza (#722) üzenetére


Deathjay^
tag

Jó hát nem egy szépség. Amikor meglátom én is mosolygok rajta, de Badoert nagyon gyorsan le kéne váltani szvsz. És valaki olyanra, aki tudna pontokat szerezni a Ferkának. :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#730) hunnylander válasza Deathjay^ (#729) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem az arca a probléma, hanem szerződés köti egy másik csapathoz.

www.HunnyF1.com

(#731) válasza Deathjay^ (#729) üzenetére



addikt

Az arca a legkevesebb, a bukó takarja. De a személyisége sztem az egyik legrosszabb a mezőnyben.
Azon kívül annyira nem is nagy durranás. Nem mondom, hogy rossz, de sztem kicsit túl van sztárolva.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#732) Deathjay^ válasza hunnylander (#730) üzenetére


Deathjay^
tag

Igen szerződése van, de pénzel a mai világban sokmindent meg lehet oldani.
Pá: Nekem nem tűnt fel, hogy baj lenne a személyiségével. Annyira azért nincs elszállva magától mind kisPiké.

[ Szerkesztve ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#733) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

skacok nem tudtok egy linket ahonnan le lehetne tölteni a futamot,mert melóztam és most senki nem rakta fel oda ahonnan leszoktam tölteni plz :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#734) JColee


JColee
őstag

(#735) !Overdose! válasza JColee (#734) üzenetére


!Overdose!
őstag

Korrekt írás volt. :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#736) madstunt válasza kisza25 (#733) üzenetére


madstunt
addikt

külföldiül például a svéd hajósoknál van

(#737) proof88


proof88
addikt

Mondjuk szerintem nem nagyon lehet megítélni senkit sem, amíg csak 1-2 évig van F1-ben és csak 1 autóban. Ha valakinek a stílusához nem illik egy autó, akkor vagy lassan megy vele, vagy hibázik vele.

(#738) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#739) Deathjay^ válasza Oliverda (#738) üzenetére


Deathjay^
tag


hasonlítanak :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#740) ThaBoss válasza Deathjay^ (#739) üzenetére


ThaBoss
senior tag

hát tényleg :C

(#741) JJános válasza Deathjay^ (#739) üzenetére


JJános
addikt

Nagyon hasonlítanak! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#742) rocket


rocket
nagyúr

A Ferrari döntött: Fisichella vezeti a másik Ferrarit

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#743) D@ni88


D@ni88
addikt

lehet hogy nem hiába lett Fisi az a pilóta :)
Mclarentől kapott szimulátort a FI. Továbbá tőlük kaptak nem kevés leírást pl felfüggesztés meg hasonlók. sőt sztem Difibe is segített nekik a mclaren. így hátha tud valami hasznos infót ;]

(#744) [CS]Blade2 válasza D@ni88 (#743) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ugyanazt elmondja, amit előtte a Mclaren lopott össze a Ferraritól. ;]

(#745) Motion_Blur válasza rocket (#742) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bazz mekkora hiba :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#746) Henkei válasza [CS]Blade2 (#744) üzenetére


Henkei
tag

Bofogj be meg par ilyen okosat pistike kerlek.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#747) válasza rocket (#742) üzenetére



addikt

Cserébe a FI megkapja Badoert. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#748) Oliverda válasza Motion_Blur (#745) üzenetére


Oliverda
félisten

Helyesírási?

Csinálja Alonso-nak az utat úgy mint pár éve. Ha elkeni Kimi-t Könnyebb lesz felbontani a szerződését. :D

: Oszt' minek? Takarítónak? :D Nekik van egy annyira nem rossz Liuzzi-juk. Egy olasszal több az olasz nagydíjra. Kezdhetik gyártani a Fissi+Ferrari zászlókat.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#749) Flashcash válasza rocket (#742) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Én nem örülök a váltásnak.

Sokkal érdekesebb lett volna Monzában is megnézni mit tud a Force India a megszokott versenyzőkkel. :(

Igazán kereshetett volna a Ferrari valaki mást, Bourdais, Liuzzi vagy MS összefoltozása stb.

[ Szerkesztve ]

(#750) Oliverda válasza Flashcash (#749) üzenetére


Oliverda
félisten

Sutil marad. ;) Szvsz van olyan jó ha nem jobb mint Fisichella csak kivételesen az elmúlt futamon nem jött ki neki a lépés.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.