Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) -Mike-


-Mike-
addikt

A vicctopicba belinkelhetnénk ezt az egész másfélnapi termést amit ide összeírkáltatok. : )

(#602) hunnylander válasza -Mike- (#601) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez így van és szerencsére mindegyikünknek a másik viccei a viccesebbek, így meg is tudjuk nevettetni egymást. Szóval nagy haszna van a topiknak. :P

De a nagy viccmesélgetés miatt elsikkadtak az egyéb aktuális témák.

Ma volt Massa azon vizsgálata, ami után eldönti a Ferrari, hogy kell e a helyére új pótlék. Ha pl. idén visszatérhet, akár Monza után, Badoer még maradhat, de ha Massa kihagyni kényszerül még sok futamot, Badoert lecserélik már Monzában. Fisichella az egyik jelölt, a Ferrari az adósság fejében elkérheti. Az FI még mindig tartozik nekik.

Aztán ott van Szingapúr 2008 ügye. Hihetetlen, hogy ez a botrány itt nem is lett téma. Pedig nem piskóta és nem csak pletyi, az FIA már akciózik.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#603) Pompi válasza hunnylander (#602) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Hihetetlen, hogy ez a botrány itt nem is lett téma."

Talán mert sokaknak, élükön egy mackóformával és egy csodalámpás gyerekkel sokkal nagyobb poén olyanon vitatkozni, amin viszont más érdemleges helyen (FIA, csapatok) nem témáznak...

Feel Good Inc.

(#604) proof88 válasza hunnylander (#602) üzenetére


proof88
addikt

én említést tettem Szingapúrról, de hát most mit tegyünk, egyelőre nem tudunk többet, mint hogy állítólag van valami bizonyíték rá... akkor tudnánk beszélni róla, ha lenne Piquet zúzásáról onboard felvétel, gáz- és fékpedál csíkkal. Egyébként így utólag mit lehet tenni? Van valami szabály arról, hogy mennyi ideig kell megtartani egy futam telemetria adatait?

A Massa-vizsgálatról nem tudtam.

szerk.: nekem arra van bizonyítékom egyébként, hogy csapatutasításra törte össze Kimi a Ferrarit az utolsó körökben, mert Massa nem volt pontszerző helyen, így segítette Hamiltont a VB-címhez. De csak előreutalás után adom át a bizonyítékokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#605) Ijk válasza proof88 (#604) üzenetére


Ijk
nagyúr

Arra azért igen kíváncsi vagyok hogy adták le rádión Piquenek a drótot feltűnés nélkül. A futam elején pedig még ugye nem volt adott a helyzet, nem beszélhették le, hogy ha kettőt köhintünk a rádióba akkor csapd oda.
De ha mégis igaz, akkor a rönyót kivágják a francba. Másfelől nagyon szomorú, hogy idáig süllyedtek. Nemhiszem, hogy Alonso benne volt a buliban, habár mérget nem vennék rá. Volt pár stiklije, a pápa biztos nem fogja szentté avatni, de remélem ebből kimaradt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#606) proof88 válasza Ijk (#605) üzenetére


proof88
addikt

Ha ez igaz, nem hinném, hogy Alonso tudna róla... vagy legalábbis előre nem tudhatta, szerintem nem ment volna bele... meg minek neki ilyen, amikor már úgyis volt egy győzelme, a vb-hez meg úgysem tudott hozzászólni...

(#607) !Overdose! válasza proof88 (#606) üzenetére


!Overdose!
őstag

Addig még nem volt győzelme, az volt 2008-ban az első. Ettől függetlenül szerintem sem tudott róla. Ha igaz ebből valami, akkor azért csinálhatták, hogy Alonso-t ott tartsák a Renault-nál.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#608) Oliverda válasza Pompi (#603) üzenetére


Oliverda
félisten

Ennél sokkal nagyobb helyeken is megy erről a vita nem is kicsit: [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#609) proof88 válasza !Overdose! (#607) üzenetére


proof88
addikt

ja tényleg, Japán volt a 2. :B

(#610) hunnylander válasza Pompi (#603) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez kollektív összproduktum. :R

Vannak olyan kommentek, amik mellett nehéz volt szó nélkül elmenni, annyira bosszantó. És ez oda-vissza működik.

A versenyzői eligazításokon elő szokták szedni a legutóbbi és az előzőévi futam dolgait. És szerintem ott is vannak néha parázs viták, ha megnézted a suzukás videót, érted mire gondolok.Komolyan értékelném, ha 'közvetítenék' az ilyen eseményeket, jó benézni a kulisszák mögé. :D Grosjean nem fogja megúszni a fejmosást, a Kimi ügyet meg szerintem azzal zárják, hogy oké Kimi szép volt, gratulálunk, de srácok figyeljetek, ilyet jövőre már senki sem csinálhat. A tavalyi ügy is hatással volt, már egyből Monzára és akkor is nagyon témázhatták az esetet zárt ajtók mögött a pilóták is.

www.HunnyF1.com

(#611) !Overdose! válasza hunnylander (#610) üzenetére


!Overdose!
őstag

Grosjean meg is érdemel egy kis fejmosást. Kilökött valakit ( meg még másik kettő látta kárát) az egy dolog. Újonc, előfordul. De rákenni a másikra egy ilyen nyilvánvaló szituban? LOL

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#612) madstunt válasza hunnylander (#610) üzenetére


madstunt
addikt

A klasszikus suzuka videó az nem egyszerű és szerintem se sokat változott azóta a hangulat pár esetben szerintem még komolyabb is volt.... :)) Én fizetnék időnként hogy láthassam:DDD

[ Szerkesztve ]

(#613) JColee válasza madstunt (#612) üzenetére


JColee
őstag

(#614) proof88


proof88
addikt

Szerintetek hülye vagyok, ha szerintem nem ártana jövőre visszahozni valamelyik csapatba Piquet-t?

(#615) madstunt válasza JColee (#613) üzenetére


madstunt
addikt

naésakkó?:DDD
(a móricka címlapján volt sokáig hogy az újszülötnek minden vicc új)

Proof Nem tartanálak annak

[ Szerkesztve ]

(#616) proof88 válasza madstunt (#615) üzenetére


proof88
addikt

akkor nem vagyok egyedül :D

más: ránéztem a Ferrari blogokra, hátha valami friss írást látok Felipétől, de sajna nem találtam, ellenben kicsit morcos lettem...
1.: Massa utolsó bejegyzése, ott van az a kis kép róla, hát nem véletlenül töltődik le viszonylag olyan lassan... 3543px × 2362px (átméretezve: 155px × 103px), nooormális, aki ezt így berakta? :DDD
2.: Kimi utolsó bejegyzése, tele spammel

(#617) gV válasza !Overdose! (#611) üzenetére


gV
őstag

De rákenni a másikra egy ilyen nyilvánvaló szituban?

ezt amugy már visszavonta? v még kitart mellette?

[ Szerkesztve ]

(#618) madstunt válasza proof88 (#616) üzenetére


madstunt
addikt

1.: tuti az csinálta mint ezt
2.: vögyé tramadolt:DDD

(#619) proof88 válasza madstunt (#618) üzenetére


proof88
addikt

5870px × 2327px (átméretezve: 497px × 197px), az igen! :DDD

(#620) Pompi válasza Oliverda (#608) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszönöm, hogy ezzel a hozzászólásoddal is igazoltad amit írtam :R

Feel Good Inc.

(#621) PazsitZ válasza hunnylander (#602) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem lett téma, már volt téma akkor. [link] [link]
Most mit lehet még hozzáfűzni. Most is annyi bizonyíték van, mint akkor volt, semmi.
Majd ha tényleg lesz valami, akkor lehet érdemes lesz beszélni róla.
Addig messziről jött ember azt mond, amit akar...
Több esélyt adok neki, hogy csak kis piquet akar még pár címlapot meg lejáratni a Renault-t.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#622) bogingrol


bogingrol
aktív tag

...fol kellene talalni az interaktiv forma1-et...bar az sem lenne jo mert akkor meg azon vitatkoznatok hogy ki gyozott jobban...na majd valamit kitalalok :DDD

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#623) puttputt válasza bogingrol (#588) üzenetére


puttputt
őstag

Palik szuggesszív... :) Itt is lenne keresnivalója. :DDD (Lásd. kommentek.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#624) Oliverda válasza Pompi (#620) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezzel maximum csak azt igazoltam hogy nem ismered a nevesebb oldalakat. ;) Másrészt attól még hogy (nyilvánosan) az FIA és a csapatok nem vitáznak még nem jelenti azt hogy ezt máshol nem lehetne kivesézni.

Räikkönen: Monzában nehéz lesz nyerni

A próféta szóljon belőle. Remélem hogy a McLaren-nek nem lesz problémája a kerékvetőkkel. :))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#625) hunnylander válasza PazsitZ (#621) üzenetére


hunnylander
őstag

Több esélyt adok neki, hogy csak kis piquet akar még pár címlapot meg lejáratni a Renault-t.

Én máshogy gondolom. Piquet ebből csak rosszul jöhet ki. Ha vádaskodik, akkor azért, ha beigazolódik a vád (amit még nem is tudni, hogy egyáltalán ő vetett e fel), akkor meg azért. Mivel ilyet egy pilóta nem csinálhat. Veszélyes magára és a versenyzőtársaira, pályabírókra és így tovább. Az ilyen pilótát két lábbal rúgnák ki véglegesen, maximum az apja könyörögheti vissza, de talán még ez is kevés lenne.

Bernie Ecclestone fears inquiry may force Renault out (magyarítva: [link])

Persze valaki mondhatja, hogy nade Kispiké már úgyis búcsút intett az F1-nek. Ez nem igaz. Esélyes volt megragadni, mivel sokan még mindig tehetségesnek tartják és beszámítják neki, hogy milyen bánásmódot kapott a Renault-nál. Továbbá nagyon nagy szurkolótábora van (az egyik legnagyobb Kimié után), jó üzlet alkalmazni, és továbbra sem tartom tehetségtelennek. Neki másabb atmoszféra és csapatvezető kell a jó teljesítményhez és mindig is lassabban tanult bele egy új szériába.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#626) Pompi válasza Oliverda (#624) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Ezzel maximum csak azt igazoltam hogy nem ismered a nevesebb oldalakat."

Szerinted. Szerintem pedig azt, hogy te vagy itt az egyik főkolompos aki ezen az ügyön tud csak rugózni mostmár 3. napja.

Feel Good Inc.

(#627) Pompi válasza hunnylander (#625) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Vad gondolat, de nem lehet, hogy Alonso áll a téma megszellőztetése mögött? Ha nagyobb balhé kerekedne a dologból, akkor lehet könnyebben el tudna jönni, akár év közben is a Renaulttól...

Feel Good Inc.

(#628) gézu


gézu
őstag

Räikkönen: Monzában nehéz lesz nyerni

engem nem fog zavarni, ha nehezen nyer... Button meg dobogóra állhatna végre, mert a nyugdíjas a fejére fog nőni

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#629) PazsitZ válasza hunnylander (#625) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ennek az érvelésednek -amit megértek- ellentmond a már a csapat színeiben elkezdődött azóta pedig felerősödött rinyálása.
S szerintem bőven lehet, h a sértődött kisgyerek szindrómában szenved.

(#627) Pompi: Már év közben át szeretne ülni a Ferrariba? :) Hát végül is a fene tudja :F
Akkor viszont a Renault csomagolhat, mert azt a csapatot Lonzi "viszi a hátán".

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#630) Oliverda válasza Pompi (#626) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez ténykérés. Érdekel a téma. :)

hunnylander: Szerintem a Reanult megoldja ezt is. Elhintik hogy kiszállnak ha ez meg az lesz aztán szépen lassan elsüllyed a történet. Briattore elég dörzsölt ahhoz hogy megoldja majd ezt is.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#631) bogingrol válasza Pompi (#626) üzenetére


bogingrol
aktív tag

...rogódzik az ügyön - ez naon tetszik :C

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#632) hunnylander


hunnylander
őstag

(#633) kennystyle válasza hunnylander (#600) üzenetére


kennystyle
tag

ez az idézet nem a rúzsra vonatkozik, hanem arra amikor már megelőzte Kubicát Kimi és a LeCombe -on úgy mánt át, hogy a kerékvető miatt beszitált erősen a segge, talán hozzá is ért Kubica hátulról. Ott tényleg safe módban ment, ha kockáztat ott visszavehette volna a helyét.

(#634) hunnylander válasza kennystyle (#633) üzenetére


hunnylander
őstag

De Kubica hozzáállását elárulja a Kimivel való 'párharcáról'. Mikor Kimi visszatért a pályára, már akkor nagyobb tempóval rendelkezett, mint Kubica, akinek nem sok esélye volt, főleg, hogy Kimi még a KERS-t is nyomogathatta.

www.HunnyF1.com

(#635) D@ni88 válasza kennystyle (#633) üzenetére


D@ni88
addikt

mind1, én azt mondom, hogy ha Hamilton tette volna ugyan ezt, akkor azt olvashatnánk 3,5 napja, hogy Hamilton, aki csodálatos helyzetfelismerő képességével rájött hogy ha pályán tartja az autót akkor oda a futam. Meg mérhetetlenül nagy agyi tárolókapacitásából villámgyorsan előkerültek a tavalyi emlékek, hogy akkor se büntettek senkit, és kihasználva azt a Mclaren mérnöki csodás Kers-jének erejét, (ami a mezőny leges-leges-legkönnyebje)
és felhasználva mérhetetlenül nagy vezetői tudását, és alkalmazva a mezőnyből kiemelkedő vezetői stílusát. 6.helyről feljött a 2. helyre. Majd még az SC kiállta után, Hamilton feltekerve a kormányon a SKILL gombot, megelőzte Fisichella-t, amihez 99,9%ban a tehetsége segítette hozzá :)
És még ha ezt egy olyan Mclarennel tette volna meg, amit már 3 futam óta nem fejlesztettek, akkor már egyes embereknek már a "végkifejlet" közeledne :D Értsd nekiadnák a VB-t :D

[ Szerkesztve ]

(#636) kennystyle válasza hunnylander (#634) üzenetére


kennystyle
tag

Szerintem nézd azt meg újra. Vagy nem értem mire gondolsz. Szerintem amit ez elárul Kubica hozzállásáról az nem feltétlen teszi jó versenyzővé.
A LeCombe-t Kimi elcseszte, két kerék közé vette a kerékvetőt és belassult, Kubica ráesett és nem azért ment el utána Kimi mert nagy lendülettel jött vissza hanem mert Kubica inkább ráfékezett minthogy megkockáztassa az előzést, pedig belefért volna szerintem.
Az meg hogy ott még mindig nyomogathatta volna a KERS-t Kimi, hát érdekes. Tudod hogy nem nyomhatja állandóan, gondolom a rajtnál már tolta neki, aztán ha maradt még neki akkor a rúzsban valószínű megint. Nem túl valószínű hogy maradt volna még neki a Lecombe utánra.

(#637) Oliverda válasza D@ni88 (#635) üzenetére


Oliverda
félisten

Én meg azt mondom hogy tekerj vissza egy évvel korábbra és akkor máris láthatod hogy mi történt amikor Hamilton tett hasonlót. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#638) D@ni88 válasza Oliverda (#637) üzenetére


D@ni88
addikt

de nem érted, az nem hasonló volt. az a hasonló amit a rajt után csináltak tavaly, ott a fél mezőny kiment kívülre... és nem osztottak büntit. levágás, és a baleset kikerülése közt van különbség :)
jah és látod, egyből Hamilton ugrott be neked, látszik hogy hiába próbáljuk neked elmondani mivolt, a Hamilton centrikus világképed nem segít ebben :DDD

Szval utolsó mondatba kiemelném, nézd meg a tavalyi videót, hogy ott mennyien hagyták el a pályát, és keresd vissza nyugodtan hogy mennyinek lett ott büntetve. pedig ott még vizes is votl az aszfalt, szval azoknak akkor mégideálisabb volt, mert guye tudjuk hogy az nincs felgumizva, és esőben jobban tapad :D
ennyit erről részemről...

(#639) hunnylander válasza kennystyle (#636) üzenetére


hunnylander
őstag

Én az Eau Rouge - Kemmel szakaszról beszéltem (innen eredően), amit Kubica jóval lassabban kezdett meg és teljesített, mint Kimi.

www.HunnyF1.com

(#640) Motion_Blur válasza hunnylander (#634) üzenetére


Motion_Blur
félisten

semmi....

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#641) D@ni88 válasza hunnylander (#639) üzenetére


D@ni88
addikt

igen, de Kubicához a lejtőközepétől és az Eau Rouge kanyarig nem nagyon tudott közelebb menni, szval nagyából hasonló volt a tempó, és nehogy bemeséld már nekem, hogy ha addig = sebességgel mentek, akkor utánna azért lett gyorsabb mert hogy ő az aszfaltozott bukótérről kezdte azt az egyenest ;]
mert sztem ez egyszerű fizika :D
ha egyenlő a sebesség majd végül valahogy a hátrábblévő utoléri az előtte haladót, az 2 okból lehet 1: lassít az előtte lévő, 2 gyorsít a mögötte lévő.
amúgy arra nem is gondoltál hogy pl a szélárnyék is húzta Kimit Kubicához? vagy hogy Kubi egy picit elemelte? vagy a 3. a Ferrari inkább egyenes szakaszra volt belőve nem úgy mint a BMW :)

(#642) Motion_Blur válasza D@ni88 (#641) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Absz. igazad van, én is ezt írtam de inkább kitöröltem. Teljesen elszállt hunny realitásérzéke. Mi lenne, ha Hamkó mackó lett volna Kubica, vagy Fisi helyén? :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#643) RedWing


RedWing
aktív tag

Hivatalos: Felipe Massa nem tér vissza 2009-ben
[link]
Azért valljuk be, nem meglepetést. Viszont az nagyon jó hír, hogy gyakorlatilag maradandó károsodás nélkül megúszta az incidenst! :R

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#644) hunnylander válasza Motion_Blur (#642) üzenetére


hunnylander
őstag

Nézegesd a rajtfelvételeket. A két BMW 'kötelékben' egymáshoz közel halad köztük csak néhány autónyi távolsággal, majd Kimi bejön a pályára és kényelmesen halad is el Heidfeld mellett. Miért? Mert gyorsabban halad mint Heidfeld. Ha Heidfeldnél gyorsabb azon pillanatokban, akkor Kubicánál is gyorsabb kellett hogy legyen.

Nézd meg az onboardot is. Ne mond nekem, hogy Kimi a bukótérben a féket nyomta a gáz helyett, mert ha nem nyomta volna padlóig a gázt, mikor tér vissza, hogy lett volna gyorsabb Heidfeldnél és Kubicánál, mikor melléjük és közéjük ér, mert azok már egy ideje taposták a gázt. Csak míg ők egy hajtűkanyar lassítóból kezdték a kigyorsítást, Kimi rajzolt egy szép nagy ívet. Nagyobb kanyarív pedig nagyobb sebességet is enged meg mint egy hajtűkanyar, ezzel nem vitatkozhatsz.

A telemetria érdekelne, és az is, hogy Kimi a bukótérben nyomott e KERS-fröccsött. Szerintem igen, mivel a McLarenesek is nyomtak már a La Sourceból való kigyorsításon.

Én csak válaszoltam a Dani által feltett kérdésekre, ez a véleményem, de most se én vetettem fel a dolgot, azt meg ne mondjátok már, hogy még azt sem lehet megemlíteni, hogy a verseny adott pillanatában melyik autót látom a gyorsabbnak, egy BMW-t vagy egy Ferrarit. Én már ejteném a témát. Mondtam már, hogy ezért nem vettem volna el Kimi győzelmét. Ugyanolyan fineszes húzás volt, mint tavaly Hamiltoné. Kimi is helyzetbe hozta magát a pályaelhagyással.

Tavaly az volt az érvetek: ha Hamilton rendesen veszi be a kanyart (ha ott fal van, sóderágy van stb. blabla) akkor a La Source előtt nem tud olyan könnyen előzni a visszaengedés után.

Kiminél ugyanez a téma: ha Kimi rendesen veszi be a kanyart, az Eau Rouge után tuti, hogy nem tudja még támadni Kubicát a 2. helyért, merthogy először jött volna neki Trulli, aztán Heidfeld és addig Kubica is meglóg akárcsak Fisico. Ne mond nekem, hogy Kimi a Kemmelen már az első körben 3 autót előzött volna, mikor azok elnyúlnaak egymástól az egyenesben. Falatonként tudta volna csak elfogyasztani őket, egyenként kifékezve őket körről körre. És a SC restart Heidfeld vagy Kubica mögött találja legjobb esetben, ha addigra átküzdötte volna magát Trullin. Tehát a SC-restart és egy KERS-autó általi támadás nem veszélyeztette volna Fisicot, aki gyorsabb volt Kimi véleménye szerint is, vagyis Fisico nyeri a futamot.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#645) kennystyle válasza hunnylander (#644) üzenetére


kennystyle
tag

ember, na feltételezésekből indulj már ki, hogy ha az egyiket legyorsulta akkor a másikat is...
nézd meg a videot ha megtalálod még valahol, és látni fogod, hogy NEM közeledett Kubicára a rúzsig Kimi, egyáltalán nem.
Tisztán látszik Kimi onboard kamerájából, hogy Kubi autója beszitál egy picit a rúzs alján és ez bőven elég hogy rá tudjon menni Kimi, aztán onnan már a szélárnyék is egyre jobban segíti. Azután már ahogy kivág mellé kisebb lesz a tempo különbség mert "elfogyott" a szélárnyék.

(#646) hunnylander válasza kennystyle (#645) üzenetére


hunnylander
őstag

Utolsó bekezdésemmel kezdjél valamit, az a lényeg.

Nincs beszitálás Kubicánal az Eau Rouge alján, csak Kubica lassabban veszi a kanyarkombinációt, mint Kimi. Ez nem mindenkinek és nem minden körben volt padlógázas.

www.HunnyF1.com

(#647) kennystyle válasza hunnylander (#646) üzenetére


kennystyle
tag

És azzal mit kezdjek ? Az egy meddő vita, nem lehet tény kérdésként vitatkozni róla, innen mi nem tudjuk eldönteni, hogy be tudta volna venni szűkebben anélkül hogy galibát okozott volna magának és másoknak, vagy nem. Nem kifogásolták hivatalosan sem csapatok sem a FIA. Hogy Kubicára közeledett a rúzs előtt vagy nem az tény kérdés.

(#648) hunnylander válasza kennystyle (#647) üzenetére


hunnylander
őstag

Az is ténykérdés, hogy hogyan előzte meg Trullit, és miért olyan simán gyorsabb volt, mint Heidfeld. Ez ugyanolyan előnyszerzés volt, mint a tavalyi, sőt még nyilvánvalóbb!

Szabályos kanyarvétellel nem Kubicát támadhatta volna a Kemmel-egyenesen, hanem csak Trullit. Ennyi, meddő vita, ne görgessük tovább.

www.HunnyF1.com

(#649) ToBeY


ToBeY
nagyúr

De jó egyeseknek hogy napok óta Raikönen rajtján tudnak csámcsogni.
A kérdés az hogy versenybíróság szabályosnak itélte meg? Igen!
Nos szvsz hiába lovagol rajta bárki is napokig az eredmény nem lesz más.
Tovább kéne már lépni mert uncsi :U

Ja mielőtt bárki megvádol egyik csapatnak sem szurkolok.

[ Szerkesztve ]

(#650) Viktor77 válasza hunnylander (#648) üzenetére


Viktor77
titán

"Ez ugyanolyan előnyszerzés volt, mint a tavalyi, sőt még nyilvánvalóbb!"

Na, már itt tartunk! :D

Írjál még, olyan jókat mosolygok.

MOD: Bár tudod mit? Inkább ne.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.