Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hunnylander válasza ChromeX (#47) üzenetére


hunnylander
őstag

Q3-ban már vétettek is taktikai hibát. Nem lőtték vissza Fisico utolső mért körét, mint feleslegeset. Nem elég figyelmesen lesték az LT-t, pedig Spa egy bazi hosszú pálya, elpazaroltak egy jó adag benyát.

www.HunnyF1.com

(#52) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

01 McLaren Mercedes Lewis Hamilton 693.5*
02 McLaren Mercedes Heikki Kovalainen 697.0*
03 Ferrari Luca Badoer 691.5*
04 Ferrari Kimi Räikkönen 655.0
05 BMW Sauber Robert Kubica 649.0
06 BMW Sauber Nick Heidfeld 655.0
07 Renault Fernando Alonso 684.4*
08 Renault Romain Grosjean 704.7*
09 Toyota Jarno Trulli 656.5
10 Toyota Timo Glock 648.5
11 STR Ferrari Jaime Alguersuari 704.5*
12 STR Ferrari Sébastien Buemi 685.0*
14 RBR Renault Mark Webber 658.0
15 RBR Renault Sebastian Vettel 662.5
16 Williams Toyota Nico Rosberg 670.0
17 Williams Toyota Kazuki Nakajima 706.1*
20 Force India Mercedes Adrian Sutil 678.5*
21 Force India Mercedes Giancarlo Fisichella 648.0
22 Brawn Mercedes Jenson Button 694.2*
23 Brawn Mercedes Rubens Barrichello 644.5

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#53) ChromeX válasza hunnylander (#51) üzenetére


ChromeX
addikt

meg egy set gumi sem új már, ha ujat kapott de egy köttel több van benne ha használt volt

uristen a badoer majdnem 700kg :D meg a többi ilyen kaliberü pilota is, nem értem miért jo a ferkonak hogy az utolso helyen van az egyik autojuk, mikor jön visza a Massa?

visznont a bari könnyebb a fisiconál

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#54) hunnylander


hunnylander
őstag

megelőztek

(#52) Motion_Blur:
Még mielőtt valaki lekönnyűzné Fisicot showpole-t kiáltva, ne felejtsük el, hogy 2 környit elpazarolt abból, amivel pole-időt ment, amit kb. 653 kg-mal teljesített.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#55) Flashcash válasza (#46) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem egyáltalán nem rossz a versenytempója a Force Indiáknak. Elég jól szoktak ők csapatni a mezőnyben, jöttek már fel 9. meg hasonló helyekre a hátsó mezőnyből, csak nem volt szerencséjük. Nem azt mondom hogy győznek, de remélem a stabil pontszerző hely összejön nekik.

hunny azt én is sajnáltam, hogy nem hívták be Fisit az utolsó gyors körről. Q3 tapasztalat hiánya. :))

[ Szerkesztve ]

(#56) Lauda válasza ChromeX (#53) üzenetére


Lauda
félisten

neki teljesen mindegy hany kilo, a palyan se tud elmenni nem pontot szerezni. :D

(#57) ChromeX válasza Lauda (#56) üzenetére


ChromeX
addikt

ja állítólag most is összetörte az autot? nem láttam az elejét :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#58) hunnylander válasza Flashcash (#55) üzenetére


hunnylander
őstag

Pedig ilyeneken futamgyőzelem is múlhat. :D

www.HunnyF1.com

(#59) puttputt válasza ChromeX (#47) üzenetére


puttputt
őstag

Biztos totálba nyomta neki Fisico, le sem lépett a gázpedálról... :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#60) gézu


gézu
őstag

Mi a bánat van a Button-nal? :F

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#61) hunnylander válasza gézu (#60) üzenetére


hunnylander
őstag

Barrichello már nem adogatja neki a beállításait, ami amúgy se az ő stílusához való.

www.HunnyF1.com

(#62) !Overdose! válasza hunnylander (#61) üzenetére


!Overdose!
őstag

Kemény keveréken nem volt nagy különbség köztük, lágyon Button szenvedett. Ez van.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#63) Fortissimus válasza Flashcash (#55) üzenetére


Fortissimus
őstag

jol sikerult a legutobbi csomagjuk, mar mult heten is latszott

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#64) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Kiszámolta múltkor , hogy versenyenként 5pontot hoznak rajta, akkor nemsokára nem ő fog vezetni. Most ezt betartja.

(#65) Dízeles válasza puttputt (#59) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Upsz..Lemaradtam az időmérőről .Ki ez a első három :B .Esetleg újoncok :N

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#66) hossszú válasza Dízeles (#65) üzenetére


hossszú
őstag

Meglepi

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#67) pH érték


pH érték
aktív tag

Jó kis felvétel:
[link]

(#68) Dízeles válasza hossszú (#66) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Tudom tudom ,csak jó új arcokat látni.Futam ebéd után .Remélem ők hárman nem lesznek olyan tunyák mint én.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#69) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha lenne Buttonnak egy komoly, kiegyensúlyozott ellenfele, már régen nem ő vezetné a pontversenyt. Szerintem pár futam múlva már köze sem lesz a VB címhez...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70) ChromeX válasza Motion_Blur (#69) üzenetére


ChromeX
addikt

de nincs :) viszont már nem sokáig tart ki az előnye bár ki tudja mit produkál bari, holnap ha jo helyen ér be vészesen közel kerülhet buttonhoz a redbullok viszont messze vannak még

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#71) P00By


P00By
nagyúr

Szép időmérő volt :D

(#72) hossszú


hossszú
őstag

Hihetetlen, hogy ennyi pénzzel lehetséges
Miért van az, hogy minden versenyző a Ferrarival szeretne versenyezni?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#73) hunnylander válasza Motion_Blur (#69) üzenetére


hunnylander
őstag

Az autók teljesítménye ehhez nem elég kiegyensúlyozott. Az autók pálya- és időjárásspecifikusan viselkednek és fluktuálódik az erőviszony.

Kimi vagy Lewis esélyesek lehettek volna a feladatra, csakhogy az első félidőben nem léptek pályára érdemben.

Ez a McLaren már elég jó lett volna szezont kezdeni, még ha van is néhány pálya ami nagyon nem fekszik neki.

www.HunnyF1.com

(#74) Motion_Blur válasza hunnylander (#73) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha holnap Kimi a rajtnál hoz legalább 2 helyet, akkor szerintem esélyes lehet a futamgyőzelemre. Ez az ő pályája, tavaly se mutatott semmit edzéseken, versenyen meg végig vezetett, amíg le nem esett az eső. Bízom benne ;)

Ő is bizakodik :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#75) #70869248 válasza Motion_Blur (#74) üzenetére


#70869248
törölt tag

Igen Kimi akár sanszos is lehet....valóban megvan benne a győzelem.
A Force India-nak holnap kiderül milyen a versenytempója a győzelemhez viszonyítva....mert szvsz Giancarlo behúzhatja Spa-t..
Hamilton is fel fog jönni sztem, de ha száraz marad a pálya akkor nehéz dolga lesz.

(#76) Sanya595 válasza Motion_Blur (#74) üzenetére


Sanya595
senior tag

Szerintem is meg lehet Kimi-nek.
Az elsö 6-ból 2-en is könnyebbek és ugyanúgy várok töle 2 helyett a rajtnál,mint Valenciában.

(#77) hunnylander válasza #70869248 (#75) üzenetére


hunnylander
őstag

Ő most tankert játszik holnap (1 kiállás). Így nehéz lesz előzgetni, mert akik előtte vannak könnyűek és neki meg a gumikat is óvnia kell, hogy kitartsanak. Ezzel csak a boxban lehet leginkább előzni.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#78) Lauda válasza pH érték (#67) üzenetére


Lauda
félisten

Ez is: [link] :D

(#79) Motion_Blur válasza hunnylander (#77) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De előzni biztos nem fogják, mert mögötte a mezőny második fele is 1 kiálláson lesz :))
Sutil kérdéses, de szerintem Ő is.

[link]

mod: 44 körös a verseny

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#80) Lauda


Lauda
félisten

(#81) Csabee.


Csabee.
nagyúr

meglepődve látom hogy Fisichella nem olyan könnyű annyira mint sejtettem.. tényleg szép volt tőle a mai mutatvány. régen még a benettonban kedvenceim közé tartozott.

Üdv: Csabee.

(#82) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Tényleg extra ami az F1-el történt!
Azért azt sose gondoltam volna hogy a Force India akár egyszer is jó lesz a polera! :DD
A BMW is fura számomra amíg nem jelentették be hogy lelépnek addig egy nulla volt a csapat most meg láthatóan feljavultak...

(#83) blazsey2


blazsey2
senior tag

Kimi a rajtnál már két autót biztos megfog,az Ou Rouge végénél még kettőt.Ezt a versenyt megfogja nyerni :K ,csak ne legyen rajtbaleset.

PSN ID:blazseydr

(#84) Sanya595 válasza blazsey2 (#83) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én is valami hasonlot várok.
Trulli és Bari nem a rajtról hires,álltalában rosszul rajtolnak.
A 2 bmw-ben nincs kers és az egyik olyan nehéz,mint Kimi.
Szóval ha mined rendben lesz,akkor ezt be fogja húzni.

[ Szerkesztve ]

(#85) laci666 válasza blazsey2 (#83) üzenetére


laci666
senior tag

Így legyen így legyen :C
Kimi biztos parádézni fog, szereti ezt a pályát nagyon. :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#86) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ezt hallottátok már: Badoer került kínos helyzetbe vele: a parc fermébe leparkolva nekicsúszott a Force Indiának. "Amikor felengedtem féket, az autóm egy picit előrébb gurult" - magyarázta bakiját az olasz versenyző, aki szerint ez az incidens említést sem érdemelt. :C
Remélem a következő versenyre már nem ő jön.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#87) hunnylander


hunnylander
őstag

The provisional 2010 calendar is as follows:

March 14 - Bahrain (Sakhir)
March 28 - Australia (Melbourne)
April 4 - Malaysia (Sepang)
April 25 - Turkey (Istanbul)
May 9 - Spain (Barcelona)
May 23 - Monaco (Monte-Carlo)
June 6 - Canada (Montreal)
June 27 - Europe/Mediterranean (Valencia)
July 11 - Great Britain (Donington Park) or Europe (Silverstone)
July 25 - Germany (Hockenheim)
August 1 - Hungary (Budapest)
August 22 - Belgium (Spa-Francorchamps)
September 5 - Italy (Monza)
September 19 - China (Shanghai)
September 26 - Singapore (Singapore)
October 10 - Japan (Suzuka)
October 24 - Brazil (Interlagos)
November 7 - Abu Dhabi (Yas Marina)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#88) venember83 válasza hunnylander (#87) üzenetére


venember83
nagyúr

Imola? :U Kezd unalmas lenni a két spanyol nagydíj a nulla előzésekkel.

(#89) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Heidfeld: "Szerintem az eddigitől teljesen eltérő rajtrácsnak egyszerűen az az oka, hogy idén itt használnak először közepes leszorítóerőt a csapatok."

Briatore: Briatorénak gyanús a nem mindennapi időmérős végeredmény

(#90) hunnylander válasza venember83 (#88) üzenetére


hunnylander
őstag

Több okból el lehet 'felejtve'. 1. Ecclestone túl sokat kér a rendezőktől, ami előteremthetetlen és nagyon veszteségessé tenné a futamot a rendezők szemszögéből. Persze a FOM/CVC kaszálna rendesen. 2. Nehogy már az olaszoknak túl jó legyen. :D Egyébként nekem Senna (és mások) halála miatt már nem olyan szimpatikus a pálya. Rossz érzéseket kelt. Tudom, hogy más pályákhoz is kötődnek halálesetek és egyéb szomorú dolgok, de Senna az első nagy kedvencem volt és gyerekfejjel éltem meg a halálát.

Szerencsére a Magyar Nagydíj, immár, mint az egyik legtradicionálisabb, benne van a tradicionális lecsóban; Donington/Silverstone, Hockenheim, ..., Spa, Monza.

Vigasztaljon ez és Montreal. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#91) D@ni88


D@ni88
addikt

Kimi sztem a nagy esélyese a futamnak :) csak hát box, eső, sc, és rajtbaleset húzhatja keresztbe a számításokat :(

(#92) gV válasza venember83 (#88) üzenetére


gV
őstag

az a két spanyol biztos maradni fog még jó ideig, de a török helyett igazán lehetne Imola ahol legálabb nemcsak pár autó lenne a pályán hanem nézők is a lelátokon :U

(#93) 7Heads Drago válasza D@ni88 (#91) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Trullit és Vettelt azért még ne ejtsd ki az első 3-ból. (és persze Kimi is ott lehet)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#94) Motion_Blur válasza D@ni88 (#91) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az a baj, hogy az első kanyarig nem igazán jelent előnyt a KERS. Valszeg nem is használja majd Kimi, mert ott akkora lesz a tülekedés, hogy nincs értelme + hamar jön a féktáv. Orúzsig vezető részen viszont tolhatja, hogy a kanyart elhagyva tapadhasson a szélárnyékra. Csak két olyan előzés kell, mint amit tavaly csinált az első 2 körben :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#95) Bermi


Bermi
aktív tag

De várom a futamot. Kimi és Fisi is remélem dobogós és bízom benne, hogy Webber és Barika hoz pontokat Buttonon.

A csapatok Monzában vitatják meg a harmadik autó ötletét
Esélytelen, de ötletnek nem lenne rossz, harmadiknak Scumit berakni. :K

F1.....

(#96) Ricardo válasza [CS]Blade2 (#89) üzenetére


Ricardo
félisten

Briatore bácsinak nagyon savanyú az a bizonyos szőlő :U

(#97) Csabee. válasza Bermi (#95) üzenetére


Csabee.
nagyúr

szerintem Schumi már nem fog jönni a F1-be... egyszer eljátszotta már ezt a lehetőségét :)
Button szerintem ma nem fog pontot szerezni, mert nagyon szoros az eleje és sokan formába jöttek erre a futamra!

Üdv: Csabee.

(#98) D@ni88 válasza Csabee. (#97) üzenetére


D@ni88
addikt

hát igen, főleg hogy hideg van. akkor sose megy jól button :D ;]

De mind1, ő a világ valaha legjobb pilótája, ő megmondta ;] (ezt nyilatkozta)
lehet rossz lett a súlyelosztása a nagy arcától. Most idén ezzel a mezőny fölé nőtt sztem. Hamilton meg Alonso mostanra azért visszavett az arcukból :R

[ Szerkesztve ]

(#99) Dízeles válasza 7Heads Drago (#86) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Minden tiszteletem mellet és tudatva nem vagyok híve a központosított hatalomnak ,de a szövetségnek és a Ferrarinak lépnie kellene Badoer -rel kapcsolatban.Elvégre az autósport csúcsát jelentő versenysorozatról beszélek .Badoer teljesítménye kínos és nem méltó *
az F 1-hez
Még 185 perc...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#100) #70869248 válasza Bermi (#95) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azért belefilózva az új csapatok helyzetébe, csak nyakon vágnám a helyükben Mosley-t....
Mert egyfelől minek ígér olyasmit amit nem tart az ellenörzése alatt.
Másfelől ha már ígéri ezeket, miért támaszt papíron lefektetett elvárásokat a puszta íéretéért cserébe.

Harmadrészt jól példázza a FOTA félelmét az 'elöszőr aláírunk aztán megbeszéljük' Mosley álláspontról.
..egyébként elég érdekes előnyöket ígért..
-
"Amikor neveztünk, és bemutattuk a rendelkezésünkre álló pénzt és erőforrásokat, a 40 millió fontos költségvetési plafonnak megfelelően készültünk, amiért cserébe nagyobb műszaki szabadságot kaptunk volna. Ezek közé tartozott a 20 ezres maximális fordulatszámú motor, a szezon során történő tetszőleges számú motor használata, a korlátlan tesztlehetőség, valamint néhány aerodinamikai elem. Ezek mind eltűntek, az egyetlen, ami maradt, a rendelkezésünkre álló költségvetés. Nem vagyunk képesek a többiek szintjére lépni, úgyhogy 40 millió fonttal és 120-130 emberrel rendkívül kemény feladat lesz a következő év"- folytatta panaszosan a korábban a Super Agurinál dolgozó szakember.

"El kell mondanom, hogy egy ponton a befektetők a kivonuláson, és a projekt leállításán gondolkodtak. Emiatt nekem, de különösen Adriannak (Campos) nem volt könnyű meggyőzni őket, hogy maradjanak, mivel már nem igérhettük nekik a csillagokat. Már a jogászaikkal is egyeztettek a helyzetről."

A szabályváltozások okozta visszaesés ellenére Audetto bizakodó, és reméli, hogy a csapat hosszú időre képes lesz stabilizálni helyét a Forma-1-ben. Az szponzorok bemutatására az elkövetkező hetekben kerül sor, az autó pedig 2010 januárjában gördül először pályára: "A következő hónaptól a gyakorlat kerül előtérbe, teljes kapacitású működésünk október 1-én kezdődik, az első tesztre pedig január közepén kerül sor. Kis költségvetésből fogunk építkezni, és ha meg tudjuk mutatni, hogy profik vagyunk, és jól bánunk a rendelkezésünkre álló pénzzel, azt hiszem több szponzort és befektetőt sikerül megnyerni magunknak."

Milyen szép lesz majd a rájuk sózott Cosworth motorokkal, kb. 40 millával a béka s'ggéről indulni az esetlegesen 3 autós csapatok ellen...
Gyakorlatilag a feltételek nem lettek sokkal egyszerűbbek mint 2 éve, csak most legalább az érdeklődöknek el is kellett kötelezniük magukat amiért érdeklődtek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.