Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Motion_Blur válasza vagamo (#398) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Van pár ember, aki nem tudja feldolgozni, ha egy Ferrari nyer. Meg kell nézni most hányan röfögtek be ide a topikba, akik eddig kussban voltak ;) És ráadásul a full sablon Ferrari = FIA szöveget tolják még mindig, ez a legviccesebb az egészben. Bohócok, legalább van min röhögni :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#402) hobizoli válasza simonzé (#377) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jajdeszarez, savanyu a szolo, mi?
Barics is ugyanott fordult, akkor pont ennyi erovel ot is elo lehetne venni ugyanezert, miatta megsem tepi a kis arcat senki. Oooo, miertis? :P
KR 3.kent fordult es 3.kent jott vissza, semmi elonye nem lett belole, hogy kint ment, evek ota mennek ott kint, csak most eppen voros poszto ment kint es nem az ezust ongyujto :U

hobizoli

több drón kell ;P

(#403) Lauda


Lauda
félisten

Ha a fisic-nek keresnivaloja lenne az f1-ben, mar reg megmutathatta volna, de ja nyerhetett volna, de megse nyert. Raik meg ugy vegigment 1 sec-el a hata mogott fisic-el, h egy elfekezese nem volt, na ezek a versenyzok. :)

[ Szerkesztve ]

(#404) IreN!CuS válasza vagamo (#398) üzenetére


IreN!CuS
őstag

akkor az új ferrari stárt sem kellett volna megbüntetni amiért ráment a box utca vonalára,mivel nincs köze a vb-hez és lett volna egy jó versenye :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#405) Al_Bundy_v2 válasza Lauda (#403) üzenetére


Al_Bundy_v2
csendes tag

Gondolom nem te döntöd el ki a versenyző meg ki nem. Hogy miért nem nyert kitárgyaltuk, aki felfogta felfogta aki nem az nem.

(#406) hobizoli válasza Motion_Blur (#401) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ja, vicces, de MS-t anno elkaszaltak a monacoi Rascasse kanyarban tortentek miatt, mert hogy fu ijet nem szabad, eppen tavaj meg egy masik csapat versenyzojet, nem buzeraltak le 21 rajthellyel hatrebb, pedig az a pilota megcsak meg sem csuszott ott, csak siman feltartott. De erdekes.
Erre is biztos van vmi észérve a Ferrari=FIA hajtogato brigadnak, miert nem jar erte ugyanaz.
Mekkora egy suket duma volt mar FA-ketol, hogy de az a 0.2sec amivel beszopta, az pont abban az egy kanyarban ment el, amikor nem is az idealis iven dekkolt MS a piros vassal, es siman elment mellette. Persze ehhez is csak egy megfelelo nemzetisegu FIA donteshozo kellett akkor...
Bezzeg ha vki mogott vonatozol Monaco-ban az biztos nem csak 0.2sec-dbe kerul egy koron, de azert megsem jart uccsohely. Milyen erdekes... :F

hobizoli

több drón kell ;P

(#407) Barthezz2 válasza hobizoli (#402) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:C

Everybody lies.

(#408) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem a bírók is nézték a versenyt és nem büntettek ez a lényeg. Akinek meg nem tetszik Kimi akciója az küldjön levelet a FIA-nak, hogy büntessék meg. Innen a topikból biztosan lenne pár aláírás.
De nem baj, majd egyszer Hamilton is talán véghezvisz egy hasonló esetet, aztán végigcsinálhatjuk ezt az egész cirkuszt visszafelé is. Végülis erre való a fórum.
Nem gondoljátok komolyan, hogy valamelyik Kimi rajongó is rábólint, hogy nem érdemelte meg a győzelmet?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#409) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Azt ötlet jó és a MotoGP-ben már működik. [link]

(#410) Al_Bundy_v2 válasza hobizoli (#406) üzenetére


Al_Bundy_v2
csendes tag

:O Ki tartott fel kit?

[ Szerkesztve ]

(#411) !Overdose! válasza Al_Bundy_v2 (#410) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem akarok személyeskedni, de teljesen fölöslegesen kelted itt a feszültséget. Eddig még egy értelmes hsz-ed nem volt, csak belekötsz fűbe-fába. Ugyan ne itt akarj már lelkes újonc lenni. Stay cool Baby. ;)

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#412) hunnylander


hunnylander
őstag

(#413) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#414) Al_Bundy_v2 válasza !Overdose! (#411) üzenetére


Al_Bundy_v2
csendes tag

Én nem keltek feszültséget, én érvelek a mellébeszélés helyett szenyor(te ezt a fórumot olvasod?), a rangomat pedig igencsak nagyívben lekakkantom, ha ez lenne a lényeg akkor minden hszt külön írtam volna, nem szerkesztettem volna bele még 2-t 3-at de gondolom ez nem tűnt fel.

(#415) IRON STORM válasza Al_Bundy_v2 (#410) üzenetére


IRON STORM
őstag

2007 januárjától egyszer sem láttunk itt. Kimondottan Kimi győzelme miatt tisztelhetünk a topicban :F

[ Szerkesztve ]

Csak a TDi!

(#416) JColee válasza hunnylander (#412) üzenetére


JColee
őstag

csóka aki kommentál mit mond?
ha jól értem azt, hogy nem járt előnnyel, hogy lement, de a kerekei piszkosak lettek, és így el tudta kerülni a többieket

(#417) joshua7 válasza hunnylander (#412) üzenetére


joshua7
veterán

Ez frankó összevetés. :K

JColee: jól értetted :K
Al_Bundy_v2: arra értette, h Kimi felvétele alatt mit mond

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#418) Al_Bundy_v2 válasza IRON STORM (#415) üzenetére


Al_Bundy_v2
csendes tag

Lényegében teljesen mindegy ki nyert volna.De ha ezt szeretnéd akkor kimondom: igen.

JCoole: A kommentátor hozzáértését azért tükrözi, hogy az első Onboard felvétel Barichelloval készült, aki végig Hamilltont követte. Amikor Button Onboard felvételét mutatták akkor is azt mondta, hogy szerinte Hamilton az a McLarenben.

(#419) Barthezz2 válasza Integra (#413) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Beleolvastam a cikk utáni kommentekbe.. nagy kár volt.. szánalom ami ott megy :(

Everybody lies.

(#420) !Overdose! válasza hunnylander (#412) üzenetére


!Overdose!
őstag

Köszönjük! :R

Barichello-ban mostanában nagyon kellemesen csalódom. Agresszíven és taktikusan előzgetett az első körben, kár azért a lefulladásgátlóért. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#421) válasza hunnylander (#412) üzenetére



addikt

Én a videom konkrétan úgy látom, hogy Kimi lecsúszik a pályáról.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#422) Motion_Blur válasza hunnylander (#412) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jó vidi, thx :R

Kimi nagyon sok tempót hozott Kubicán az orúzsban, jobban bevállalta ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#423) gV válasza hobizoli (#402) üzenetére


gV
őstag

megkockáztatom ha nem Kimi nyert volna szintén nem lenne senki aki az Ő pályaelhagyása miatt pörlekedne

(#424) proof88 válasza (#421) üzenetére


proof88
addikt

én is ezt látom, bár ez gázelvétellel és/vagy fékezéssel megelőzhető lett volna, bár nem én ültem az autóban... amióta a topikban fórumozok, ilyen még nem fordult elő velem, mint most: senkivel sem értek egyet a hozzászólók közül. :D az is igaz, ha fal lett volna ott, akkor máshogy cselekedett volna, vagy a csúszás következtében meg is tört volna; mondjuk ha nem hagynak helyet neki, akkor kicsit fékeznie kellett volna, igaz akkor kíváncsi vagyok, ki NEM ment volna bele hátulról...

(#425) gV válasza Motion_Blur (#422) üzenetére


gV
őstag

hmm szerintem Kubi is bevállalta rendesen (padló gáz) csak a Ferrari motornak nagyobb a nyomatéka mint a BMW-nek illetve már szélárnyékban volt Kimi, ezért esett úgy rá

(#426) Motion_Blur válasza (#421) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jean Todt és Schumacher egy titkos rádió frekvencián sulykolták Kimibe a rajt után, hogy szándékosan menjen le az ideális ívről, szedje fel a koszt, kockáztassa azt hogy keresztbe áll bukótérben. A Ferrarinál ez már csak így megy ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#427)



addikt

Monzától már Alonso ülhet a Ferrariban?

Érdekes lenne és a csapat vb 3. helyét sem kéne már félteni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#428) hunnylander válasza (#421) üzenetére


hunnylander
őstag

Engem meg már kezd egyre kevésbé érdekelni, hogy volt. :DDD Fisicot sajnálom, ő jobban megérdemelte, de Kimitől nem sajnálom, de azt sajnálom, hogy tavaly nem kevésbé szabályos győzelmet vettek el, ami pont Bruce McLaren 40 éves spai győzelmének jubileuma volt, a McLaren csapat első futamgyőzelméé. Az is volt legalább ennyire fontos, mint az, hogy a Ferrari is behúzza az idei első győzelmét.

Wéber Gábor: "Kimi centire azt csinálta, mint tavaly a vizes pályán. Akkor magyarázhatóbb volt, most elég egyértelműen nem is lassított, amikor Trulli mellé ért, egyszerűen tempóval elfordult, nem is akarta bevenni a rendes kanyaríven a kanyart.

A kanyar közepén a pozíciója 4-5. között van, bent Glock is kedvezőbb helyzetben volt nála. Nézd úgy, mintha fal lenne a kerékvető mögött, akkor vajon hova kényszerül? Trulli mögé.

Ehhez képest lendületből elment külső íven és gyakorlatilag a 3. helyre jött vissza, mert tempóelőnybe került Heidfeldhez képest is. A szabály meg azt mondja, hogy előnyszerzésre nem használható az aszfaltozott bukótér.

Amúgy semmi bajom Kimi győzelmével, de ez simán büntethető lett volna.
....
A pálya ugyanis jobbra kanyarodott, Kimi meg bal oldalról jött a 4. helyen ugyan, de kívül, míg Glock bent fogott pozíciót. Nem volt kérdés, hogy Kiminek be kellett volna sorolnia Trulli mögé, mert a pálya arra ment, és nem kilőnie a bukótérbe. Nem is gondolkodott egy pillantig sem, pontosan tudta, hogy mit csinál és hol jön vissza.

Versenyzőként megértem, hogy megpróbálta kihasználni a helyzetet, de a felügyelőket abszolút nem, hogy teljesen egyértelmű előnyszerzés miatt miért nem vizsgálták az ügyet. Az lett volna a minimum, hogy visszaadja a helyet Heidfeldnek. Máskor is volt már ilyen, ilyenkor rádión leszólnak a csapatnak, és akkor nincs büntetés."

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#429) Motion_Blur válasza (#427) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ennek szerintem nulla a realitása.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#430) gV válasza hunnylander (#428) üzenetére


gV
őstag

lol mégis mit várjon az ember Wébertől Kimivel kapcsolatban 2008 Monacó óta, hát persze h megint csak szart dobálja rá ah akkor is

(#431) Motion_Blur válasza gV (#430) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+ köztudott, hogy Wéber Fizi drukker már nagyon rég óta

nagy kép! :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#432) LOTR válasza hunnylander (#428) üzenetére


LOTR
addikt

persze, akkor legközelebb amikor baleset van (baleset közeli állapot) és azt próbálják elkerülni a pilóták tegyék úgy, hogy megállnak és nem mozdulnak onnan, akkor nem lesz karambol sem
ne akarja már mindenki megmagyarázni azt, hogy abban a helyzetben mit kellett, vagy mit lehetett volna másképp csinálni
ő úgy gondolta, hogy nem fog megállni az autók mögött, inkább kikerüli az egészet - ki csinálta volna másképpen? hát jóhogy nem a hátrányt választaná senki
ilyesmi kanyarkiszélesítések majdnem minden versenyen vannak, az hogy most ilyen pozitívan és látványosan tudta kihasználni ez benne van, legtöbb esetben ez úgysem működik ilyen jól

azt meg szerencse, hogy nem a nézők döntik el, hogy mi szabályos és mi nem

One Ring to rule them all

(#433) laci666 válasza Integra (#413) üzenetére


laci666
senior tag

Ha ez igaz nemtom mi lesz.
Én megmondtam anno :DDD

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#434) madstunt válasza Lauda (#403) üzenetére


madstunt
addikt

gyönyörű

[ Szerkesztve ]

(#435) !Overdose! válasza laci666 (#433) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekem azért tűnik hihetetlennek, mert a csapatrádión nem kérhették meg Piquet-t, hogy ugyan álljon már bele a falba. Verseny előtt meg nem hiszem, hogy úgy meg tudták volna írni a "forgatókönyvet", hogy ilyen jól jöjjön ki. :F

Motion: Kimi overállja Villeneuve-ösen nagy rá egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#436) gV válasza Motion_Blur (#431) üzenetére


gV
őstag

+ köztudott, hogy Wéber Fizi drukker már nagyon rég óta

hát nekem pedig eddig kimaradt, mondjuk nem is bánom :U

a kép hatalmas :DD

(#437) válasza gV (#436) üzenetére



addikt

Pont tegnap is mondta az időmérő végén.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#438) laci666 válasza !Overdose! (#435) üzenetére


laci666
senior tag

Nagyon kellet az a győzelem hogy Alonsot ott tartsák.
Briatore meg elég nagy kópé és megoldotta.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#439) Oliverda válasza Motion_Blur (#431) üzenetére


Oliverda
félisten

Már csak 25 verseny van hátra a következő győzelemig. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#440) gV válasza (#437) üzenetére


gV
őstag

szted én nézek még a már emlitett 2008-as eset után retek klubos F1 közvetitést? hát nem

(#441) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Badoerről tudni már valamit? remélem eltűnik a föld színéről ;]

Üdv: Csabee.

(#442) DaveNo1 válasza Csabee. (#441) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem ezt ő sem gondolta komolyan ;]
Ferrarinál már gondolkoznak...remélem kirakják mert ez nagyon égő amit csinál.

You are not prepared.

(#443)



addikt

Sztem rossz választás volt Badoert beültetni Valenciában.
Megtartani Spara hiba volt.
Ha Monzában is Ő lesz, az már a vicc kategória lenne.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#444) Viktor77 válasza simonzé (#285) üzenetére


Viktor77
titán

Matekból nem voltál túl erős. 4 hely? Találtam egy youtube-os linket, csináltam róla screent.

[link]

Rosszul látom, hogy még 4. mikor visszajön a pályára? Nem hiszem. Hányadik is volt, mikor kiszorult a pályáról? 4.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#445) Csabee. válasza DaveNo1 (#442) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hehe.. most annak örül hogy mögötte mindenki kiesett és 14. lett? nem értem az embert. ha ismerte a pályát akkor a top10belett vna a helye..

Üdv: Csabee.

(#446) válasza Viktor77 (#444) üzenetére



addikt

És ott van mögötte még 2 auto, akik ugyan ezt csinálják és senkit sem zavart. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#447) deicide válasza Viktor77 (#444) üzenetére


deicide
veterán

Nos, nem tudom, kb 30-40 megnézés után nekem még mindig úgy tűnik, hogy fékezés nélkül ment bele a kanyarba, meg sem próbálta bevenni, mert akkor a külső ív miatt mindenki elment volna mellette, aki a belsőn megpróbált elfordulni.

ps: A másik, hogy hiába jött vissza negyedikként, kb 20 méter múlva már harmadik volt, pedig a következő kanyar még sehol nem volt.

Pá: Más az, ha valaki az első helyet szerzi meg sokak szerint jogtalanul, mintha 9. lesz...

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#448) Viktor77 válasza deicide (#447) üzenetére


Viktor77
titán

És azt nem találod furcsának, hogy egyik csapat sem szólt egy szót sem ez ellen, csak az itteni nagyokosok kötöttek bele? Még csak nem is vizsgálták. Pedig (szerintetek) simán büntethették volna Kimit, az idei állást szemlélve semmit nem számított volna.

Az első helyet szerezte meg vele? Jóindulattal is csak a 3.-at (de inkább maradt 4.). Kubicát már a fenti egyenesben előzte meg (és itt már volt kanyar is).

Ja, és kik azok a "sokak szerint" ? Még mindig az itteni nagyokosokra gondolsz? Mert aki ott volt, azt nem zavarta. Ahogy olvasom, egyedül Kubica lepődött meg, hogy mit keres ott Kimi. De ennyi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#449) válasza deicide (#447) üzenetére



addikt

Szted ez direkt van?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#450) Barthezz2 válasza Viktor77 (#444) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tökéletes kép, gyönyörűen látszik, az is, hogy nem Kimi volt az egyedüli aki ott ment. És jó azt mondani, hogy de ők nem nyertek.. Ha valami nem lenne szabályszerű, akkor ha a 20 helyen csinálná valaki, akkor sem lenne az, és nem csak az élen végzőkre vonatkozna a szabály. Mikor futam közben meg megszólalt gyulám, hogy de Barinak talán oka volt ott menni.. na itt haltam be sokadszor rajtuk.. :O

deicide: fentebb volt linkelve egy videó, amin belső kamerából látszik Kimi első kanyarja. Tökig fordítja a kormányt, de végül kiengedi, és ráadásul ott meg még ellent is kell kormányoznia, ki ne csússzon..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.