Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76219) 4Grider válasza Foose (#76217) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én csak azt nem értem, hogy miért természetes az, hogy ha valaki egy vezetékes internetszolgáltatónál gigabites netre havi 3-4 ezer Ft-ért előfizet, akkor ahhoz olyan eszköz járjon, amiben olyan wifi van, ami beállítás és a meglévő rádiós környezettel való összehangolás nélkül problémamentesen működjön?
Én pillanatnyilag vagyok pr-telecom, UPC, Telekom és Digi előfizető is. A pr-telecomnál havidíjat kell fizetni a wifi opciós routerért, a UPC egy javíthatatlanul gyári hibás (de tényleg jó wifivel bíró) eszközt ad évek óta, a Telekom sagemcom eszköze válogat a kliensek között, amelyiket bírja, azt viszont elég szépen kiszolgálja, a Digi eszköze meg csak a helyenként túlterhelt 2.4 GHz-et tudja wifin. De amíg nem kell az eszközért havidíjat fizetni, addig hidegen hagy a dolog, mert használhatok mögöttük saját routert is, ahol ki lehet választani, hogy melyik felel meg az én igényeimnek és én menedzselem. Ha pedig pillanatnyilag nem telik rendes routerre és szolgáltatói eszközre szorulok, akkor megpróbálom beállítani és a rádiós környezettel összehangolni (már ha az utóbbi nem túlterhelt, mert pl. panelben lakom).
Remélem nem lett parasztos a hozzászólás...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.