Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76201) #22743424


#22743424
törölt tag

Van itt valaki aki szolnoki Széchenyi ltp-i esetleg? Úgy leesett a sebesség, hogy csak lesek. Két gépen nézve 70/91 Mbps A jó előbb meg nem is volt net. :((

(#76202) Mikkkeeeee


Mikkkeeeee
csendes tag

Sziasztok,
Van a halozatban ket synology nas. Mindketto quickconnectel beallitva hogy elerjem barhonnan. Nemreg UPC-rol Digire valtottam. Azota csak az egyik szervert tudom elerni kintrol, a masikat nem. Ujrainditas utan kis ideig mukodik aztan "network error please check your dns and network settings" hibauzenet var a vezerlopultban. Nem tudjatok mi lehet a problema? A digis optikai modem bridge modban mukodik, mogotte van a router, nem NATolt az ipm. Mar probaltam jatszani a beallitasokkal de kb par ora elteltevel mindig leall a kapcsolat. Koszi!! :R :R

(#76203) 4Grider válasza Mikkkeeeee (#76202) üzenetére


4Grider
nagyúr

Első körben nem gondolnék a szolgáltatóra, mert a quickconnect.to-s elérés NAT mögött is gond nélkül működik. Bár két db-al egyszerre még semelyik alhálózatunkban sem próbálkoztam...

(#76204) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Elért hozzánk is a gigabites digi net. Kaptunk eszközt, amit rövid időn belül megpróbálok egy tp link archer c7-el kiváltani,(persze tv és telefon miatt teljesen nem tudom kiváltani,bridge mód...) most csak annyi kérdésem van, hogy mit lehet azzal kezdeni hogy random módon telefonon iszonyat vacak a wifi jel? Pl gmail-t akarom frissíteni hogy van-e új levél, és van hogy 1 percig csak forog, sebesség 0 kb/s. Instabil. Google fotók indítás után csak pár képet tölt be, várni kell mire mindent betölt. Tegnap egy alkalmazást töltöttem le play áruházból (15MB volt) kétszer állt meg a letöltés közben .(Az eszköz Huawei echolife hg8143a5)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76205) Laccoss válasza Foose (#76204) üzenetére


Laccoss
addikt

De ha brige módban van a szolgáltatói eszköz, akkor minden a tp-linked sara, ha nem szolgáltatói hiba.

[ Szerkesztve ]

(#76206) Foose válasza Laccoss (#76205) üzenetére


Foose
addikt

Értelmezz! TP linkről jövő módban írtam, az majd csak lesz....! Kaptunk eszközt amit rövid időn belül megpróbálok egy tp link archer c7-el kiváltani.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76207) Laccoss válasza Foose (#76206) üzenetére


Laccoss
addikt

Ok, bocs, félreolvastam. Akkor lehet az eszköz wifije rossz, de az is lehet, hogy túlsok 2.4Ghz-es jel van a környéken, és nem jó csatornát használ(sz). De lehet a nettel is gond, nekem is volt tegnap pár apróság, ledobott internetről, nem töltött be pár percig semmi stb.

Ez az ONT még nem is nagyon volt itt senkinek sem, vagy a kereső nem találja :o

(#76208) Foose válasza Laccoss (#76207) üzenetére


Foose
addikt

Csatornát még nem kerestem rá, semmit nem állítottam rajta. Mint ahogy az előző saját routeren sem, mégis hiba nélkül működött. Ezért gyanítom hogy eszköz hiba. De ezt most én hogy magyarázzam el nekik? Tudjuk jól, miket fognak rögtön mondani. (Indítsam újra, stb baromságok) a net jó, mert eddig sem volt vele gond, és gépen most is jó. Csak a wifi. Igen tudom hogy itt még senkinek, és neten sincs róla semmi, ezért utálom az ilyen saját vackokat amiket adnak. :((

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76209) sfdrakex válasza Foose (#76208) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legtöbb szolgáltatói cuccnak a WiFije nem túl jó. 1-2-3 eszközt böngészésre kiszolgálnak, de komolyabb terhelést nem szokták szeretni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#76210) 4Grider válasza Foose (#76208) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szolgáltatók nem kötelesek az otthoni wlan-odat megoldani. Egy db számítógépre/routerre kötelesek egy átadási pontot létrehozni. Ha ettől számunkra kedvezőbben eltérnek, akkor gondolod, hogy a többet tudó eszköz minden funkcióját kötelesek ugyanúgy támogatni, mint a köteles részt?

(#76211) Foose válasza sfdrakex (#76209) üzenetére


Foose
addikt

Összesen három eszköz van otthon, abból nagyrészt egy használja-használná a wifit, ezért nem vágom. A wifit ugye az eszköz osztja amit ők hoznak, ergo ezért várom tőlük a megoldást. Ha olyan eszközt kapok a hibásan működik, az nem az ő saruk? :F
(#76210) 4Grider hm? Nem egészen értem. Mit értesz többet tudó eszközön? Csak az övéké van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76212) 4Grider válasza Foose (#76211) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ahhoz képest kaptál egy többet tudó eszközt, mint amit kötelesek egy internet előfizetés mellé adni. Én is tudom a hülyét tenni...
Szerk.:
Átfogalmazva: Egyetlen szolgáltató sem köteles a wifit támogatni, akkor sem, ha az ő eszközükkel hozod létre. Mert a wifis hibák legtöbbjénél valamilyen eszközkompatibilitási, vagy helyi egyéb probléma okozza a hibajelenséget, maga az eszközbe épített és a wlan-ért felelős chip ui. vagy működik, vagy nem...

[ Szerkesztve ]

(#76213) viktorhu válasza 4Grider (#76210) üzenetére


viktorhu
veterán

Ahogy ez a mondat itt is inkább user errort sejtet:
Csatornát még nem kerestem rá, semmit nem állítottam rajta.
Ilyen dolgokat egy szolgáltatónak sem lenne kapacitása supportolni, mert ami ma működik, az lehet, hogy holnap egy szomszéd belépésével már nem lesz jó.

(#76214) nfsu17 válasza Foose (#76211) üzenetére


nfsu17
veterán

ha nem jó az eszköz wifije (legalábbis ezt állítod), akkor sem fog a digi vele mit kezdeni.
igen, akkor sem, ha az eszközük szórja.
ilyen eszközt vásároltak, ezek vannak, grátisz kapod, garancia nincs rá.
nálunk gond nélkül működik évek óta (más eszköz).
kérd át bridge-be, tegyél mögé saját routert, aztán valószínű jó lesz a wifi is.

(#76215) Foose válasza nfsu17 (#76214) üzenetére


Foose
addikt

Mint azt írtam is, ezen vagyok hogy mögé tudjak tenni saját routert, mert ez egyébként is csak egy jelerősítő amit hoztak.

4Grider azt azért jó ha tudod hogy nem új előfizető vagyok, csak ugye az eddigi nethez jó volt az eddigi saját router. Na most, jött az 1 gigabites cucc, amit nyilván csak másik eszközzel lehet használni. Ők hoztak is, (hisz enélkül az ügyfél nem tud netezni, ami nekik gondolom nem jó, mert akkor az ügyfél elmegy) tehát hoztak egy eszközt amit egyenlőre kénytelen vagyok használni. (mondjuk járhattam volna úgy is hogy olyan eszközt hoz ami nem tud wifit, ebben az esetben el is zavartam volna őket, hisz nekem úgy nem kellett volna a szolgáltatás) most ugye ez van, amit gondoltam próbálok küszöbölni, hogy működjön a wifi is, ezért kérdeztem itt rá, de látom kár volt. (Amint hirtelen lesz plusz kb 20000ft-om, teszek mögé saját routert, addig viszont...) Paraszt módon beszélni és lenézni azt tudsz, köszönöm ezt nem kérem. Megoldom nélküled is....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76216) nfsu17 válasza Foose (#76215) üzenetére


nfsu17
veterán

"jelerősítő amit hoztak."

Úgy érted: Optical Network Terminal

"mondjuk járhattam volna úgy is hogy olyan eszközt hoz ami nem tud wifit, ebben az esetben el is zavartam volna őket, hisz nekem úgy nem kellett volna a szolgáltatás"

erre írtam valamit, de kitöröltem inkább

Inkább nézd át a wifi beállításait, az auto/20Mhz/40MHz-el is játsszál, channelt is váltogass, stb.

(#76217) Foose válasza nfsu17 (#76216) üzenetére


Foose
addikt

Magyar vagyok, magyarul írtam. Baj? Sejtem mit írtál, de nem zavar. Úgy vagyok vele, hogy ha előfizető vagyok, használom, de kérek egy újabb szolgáltatást, akkor (mivel modernebb dolog mint az előző volt) elvárom hogy a szolgáltató biztosítson hozzá eszközt. Ha olyat kaptam volna ami nem tud wifit, akkor annyit mondtam volna hogy nekem nincs most ehhez eszköz, köszönöm most ezt akkor nem kérem, marad a régi. Ennyi. Először azt kellett kinyomoznom, hogyan tudok ennek az eszköznek a beállításaiba belépni, ezen már túl vagyok, de mivel gépen nincs vele gondom, egyenlőre nem babráltam. Ezért van még gyári állapotban. Közben dolgozni is kell, szóval most nincs rá lehetőségem, majd holnap.... Így hogy azt tapasztalom hogy muszáj leszek állítgatni, így majd ránézek a csatornákra is, eddig ezért nem nyúltam ehhez sem. Ettől függetlenül van egy olyan sanda gyanúm hogy a csatorna váltás az instabil,netet megállító hiba nem fog megszűnni amíg ez az eszköz van.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76218) nfsu17 válasza Foose (#76217) üzenetére


nfsu17
veterán

én sem piszkálok semmit, amíg az jól működik.
nálam sem ment jól elsőre a wifi, mert 1-2 naponta a mobilom nem tudott visszacsatlakozni rá.
úgy használtam a mobilon a wifit, hogy ha nem pötyögök rajta (fekszik az asztalon), akkor 15 perc múlva kikapcsol rajta a wifi.
pár hétig úgy tűnt, hogy minden oké a wifivel, de aztán rájöttem, hogy mégsem.
akkor még nem tudtam, de már igen, hogy ez lett a megoldás és azóta atomstabil.

(#76219) 4Grider válasza Foose (#76217) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én csak azt nem értem, hogy miért természetes az, hogy ha valaki egy vezetékes internetszolgáltatónál gigabites netre havi 3-4 ezer Ft-ért előfizet, akkor ahhoz olyan eszköz járjon, amiben olyan wifi van, ami beállítás és a meglévő rádiós környezettel való összehangolás nélkül problémamentesen működjön?
Én pillanatnyilag vagyok pr-telecom, UPC, Telekom és Digi előfizető is. A pr-telecomnál havidíjat kell fizetni a wifi opciós routerért, a UPC egy javíthatatlanul gyári hibás (de tényleg jó wifivel bíró) eszközt ad évek óta, a Telekom sagemcom eszköze válogat a kliensek között, amelyiket bírja, azt viszont elég szépen kiszolgálja, a Digi eszköze meg csak a helyenként túlterhelt 2.4 GHz-et tudja wifin. De amíg nem kell az eszközért havidíjat fizetni, addig hidegen hagy a dolog, mert használhatok mögöttük saját routert is, ahol ki lehet választani, hogy melyik felel meg az én igényeimnek és én menedzselem. Ha pedig pillanatnyilag nem telik rendes routerre és szolgáltatói eszközre szorulok, akkor megpróbálom beállítani és a rádiós környezettel összehangolni (már ha az utóbbi nem túlterhelt, mert pl. panelben lakom).
Remélem nem lett parasztos a hozzászólás...

(#76220) Foose válasza nfsu17 (#76218) üzenetére


Foose
addikt

Majd holnap otthon megnézem mit tudok tenni. Dolgozok, gondoltam addig utána járok, mit lehet csinálni, mert tegnapig a saját routeremmel minden pöpec volt. Köszi

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76221) CirrMee válasza Foose (#76217) üzenetére


CirrMee
addikt

Ethernet felületű végpontot ígérnek, úgy rémlik, ezt maradéktalanul be is tartják mindenhol. A wifi egy ingyenes bónusz, ha elégedetlen vagy vele, saját eszközzel leszel kénytelen megoldani.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#76222) qqcqqc válasza Foose (#76217) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én rákérdeztem az optikai átépítésnél, hogy mi lesz azokkal, akik nem kérik. Apósom csak tv-t és telefont használ, nála tök fölösleges az optikai átállás. a válasz kettő, maximum négy hónapon belül azokat a szerződéseket, ahol nem tudják átkötni felmondják.

(#76223) Intruder2k5 válasza qqcqqc (#76222) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilván nem fogják a régi infrastruktúrát is fenntartani, ha elkészült és üzemel az új.

(#76224) Foose válasza qqcqqc (#76222) üzenetére


Foose
addikt

Ebben a szerződésben azért vannak dolgok amit nekik is be kell tartani, ha oda jutna a helyzet, nem ijednék meg, mivel egyoldalúan nem mondhat fel csak azért mert új hálózat lett kiépítve, tehát kártérítés... De mint írtam is, régi ügyfél vagyok, most jött az új cucc, kértem. Csak ugye pici problémám van. Amit próbálok majd korrigálni azzal hogy (bár nem terveztem az új net miatt most 20000-t költeni) veszek új routert hozzá. Ez a mondat meg már egyúttal válasz is (#76221) CirrMee de írtam is többször hogy célom is új eszközt venni.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76225) viktorhu válasza Foose (#76224) üzenetére


viktorhu
veterán

Határozatlan idejű szerződést fel lehet mondani. Nyilván nem lehet elvárni, hogy párhuzamos infrastruktúrát működtessenek.

(#76226) herdsman12 válasza Foose (#76224) üzenetére


herdsman12
őstag

Kíváncsi lennék konkrétan miért nem mondhatna fel.
Csak azért kérdezem, mert itt már többen írták, hogy bőven jó nekik a régi rendszer, aztán még a végén elhiszik, hogy maradhat is.

(#76227) Foose válasza herdsman12 (#76226) üzenetére


Foose
addikt

Gondolom én legalábbis.... Felmondhat, szankciókkal. Mint ahogy pl mobilelőfizetést is fel lehet bontani a lejárta előtt, persze akkor az ügyfél fizet is ha felmondja hamarabb. De mivel én már lecseréltem a régi netet, ezért nekem most ez nem téma.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76228) sfdrakex válasza Foose (#76227) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nem dobod rá próbából a régi routered?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#76229) Foose válasza sfdrakex (#76228) üzenetére


Foose
addikt

Mert mivel régi, nincs rajta gigabites port. Csak 100-as. Nekem meg kell gigabites, hisz amiatt váltottam.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76230) 4Grider válasza Foose (#76229) üzenetére


4Grider
nagyúr

A wifi-t meg tudod vele oldani, az amúgy sem lesz nagyobb sebességű a szolgáltatói eszközön sem a 2.4 GHz miatt, mint 100 Mbps. Tedd be ugyanabba az alhálózatba a régi routered ip címét, mint amit a huawei használ, tiltsd le rajta a dhcp funkciót és az egyik lan lábát kösd össze a huawei-el. Ekkor kvázi ap-ként fog működni.

(#76231) CirrMee válasza Foose (#76227) üzenetére


CirrMee
addikt

Gondolom én legalábbis.... Felmondhat, szankciókkal.

A felmondásnak törvényben támasztott feltételei vannak, nem pedig "gondolom" módra megy. Kedvezmény(ek) esetén ez lesz a bukta fő tárgya, amennyiben egy sima határozatlan a szerződés, akkor az egyetlen kitétel a felmondási idő betartása (időben értesítés, stb). Bármelyik fél bármikor felmondhat a másiknak, ha saját elhatározásból így dönt.

Mobilt írtál még, azoknál is ez van.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#76232) nfsu17 válasza herdsman12 (#76226) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem tudom, hogy akik akadékoskodnak a FTTB>FTTH átalakítás miatt, azok olvastak-e ÁSZF-et. Ha nem, akkor is elfogadottként kell tekinteni rá, mert használják a szolgáltatást.

2.4.3. A szolgáltatás létesítésére vonatkozó egyéb szabályok

[...]Az Előfizető, illetve az ingatlan tulajdonosa a kiépített hálózaton nem szerez tulajdonjogot, viszont biztosítani, illetve tűrni köteles, hogy a Szolgáltató a hálózathoz hozzáférjen, és azon - szükség esetén - hibaelhárítási munkálatokat végezzen, vagy a hálózatot fejlessze, valamint, hogy a hálózathoz való hozzáférés jogszerűségét ellenőrizze.[...]

Ha ezt nem fogadod el, akkor:

12.3.1. A Szolgáltató rendes felmondása, vagy 12.3.2. A Szolgáltató rendkívüli felmondása

(nem vagyok jogász)

(#76233) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.
Most közöttik be a Digi1000-et.
Hoztak valami kütyüt, ami feleslegessé teszi a routert, az normális?
Azt hittem rákötik a routerre.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#76234) 4Grider válasza alratar (#76233) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak az ont-tal működik a net. Az ont az ügyfélszolgálattal bridge módba tehető és utána már használhatod is a routered.

(#76235) alratar válasza 4Grider (#76234) üzenetére


alratar
addikt

Köszi a választ.

Még egy kérdés.
Bekötötték, a routerm PPPoE-ről átrakták Dynamic IP-re (nem tudom jó-e így, de működik , jön rajat net). Viszont lassú.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#76236) Varszegig válasza alratar (#76235) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát nem igazán. Kérd bridgebe az ont-t. A routered bírja a gigás netet?

(#76237) alratar válasza Varszegig (#76236) üzenetére


alratar
addikt

Archer C5 van, vagyis igen.
De az az érdekes, hogyaz ont-ora kapcsolatodva is hasonló értékeket mérek.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#76238) 4Grider válasza alratar (#76237) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy az FTTB-FTTH váltáskor a munkalap leadását követően teszik át az accountodat gigásra.

(#76239) CirrMee válasza 4Grider (#76238) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem tudom, milyen logika alapján, de nem mindenkinek.
Nekem az élesztést követően pár percen belül ment a bridge (szerelés alatt kértem), és kapásból padlógázzal ment a net. Mondjuk nekem nem 100 -as csomagom volt, hanem 500 -as, a legtöbb "panaszos" meg százas csomagról ugrik.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#76240) sfdrakex válasza CirrMee (#76239) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet az a kulcsa annak kinél mikor aktív, hogy aki szerelés közben bridgebe kéreti, azt egyidőben ezzel át is dobják 1000-es csomagba. Aki nem kéri a bridge módot ott csak a szervizlap beérkezése után kapcsolják át 1000-re

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#76241) TeeJay


TeeJay
félisten

Van aki FTTH fejlesztés ellen van? Pedig az előfizetők hasznára van, mit nem lehet kibírni rajta? Remélem is hogy hamarosan mindenhol meg fog szűnni az FTTB hálózat és optika lesz minden végponton már

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#76242) st3v3np3t3r válasza CirrMee (#76239) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én eddig 3szor kértem fttb 100ról fttb 500ra emelést,mind3szor visszadobták, mondván rövid időn belül lesz 1000es net, ennek a lassannak 2hónapja:(((

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#76243) Laccoss válasza TeeJay (#76241) üzenetére


Laccoss
addikt

Plusz 2 eszköz, tudod te mekkora kín az :D

(#76244) sfdrakex válasza TeeJay (#76241) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Plusz 2 kütyü, tuti éves szinten plusz százezrek a villanyra, hely sincs, csak a nyűg van vele. :))

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#76245) BullZeye válasza CirrMee (#76239) üzenetére


BullZeye
veterán

ONT bridge mode amúgy ha nem kötök rá routert még működőképesen hagyja a készüléket?

Szüleimnek pár hete bekötötték, rákötött router azóta nem megy, most olvasom hogy valószínűleg ezért nem. Ha átkérem ONT-ra, akkor azért önmagában is működni fog?

Amúgy hogy van ilyenkor a bekötés?
DIGI router 1es vagy 2es portjából -> saját router WAN port -> saját router 1-4 portból ki 4 eszköznek?

(#76246) sfdrakex válasza BullZeye (#76245) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ont ha bridgeben van, és nincs router akkor a rákötött gépnek kell betárcsáznia.

Ha bridgeben megy a rákötött eszköznek kell pppoeznie, ha routerként megy az ont nyomja a pppoet.

Igen úgy kell kötni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#76247) BullZeye válasza sfdrakex (#76246) üzenetére


BullZeye
veterán

Jelenleg csak WIFI van, szóval akkor nem lesz baj?

Amúgy ilyenkor a WIFI duplán lesz, osztja a DIGI router, és másik SSID-vel a saját router is?

(#76248) sfdrakex válasza BullZeye (#76247) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha az ont bridgebe kerül nem ad wifit. Ha routerként megy lehet dupla wifi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#76249) TeeJay válasza sfdrakex (#76244) üzenetére


TeeJay
félisten

úgy úgy az ONT lezabálja a pénztárcát akkora áramfogyasztást csinál :D
de most komolyan azért lesz FTTH-ra átállás mert ott bárkinek lehet
1000-es net+TV+telefon bármiféle korlát nélkül, most meg 500-as net a max FTTB-n, TV az bárkinek lehet telefon meg megint gáz ha nem húznak új kábelt neki
arról nem beszélve hogy 10-12éve építették az FTTB-t és túl sok lépcsőházra van osztva így a mai 500-1000megás net korszakban kevés a kapacitása

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#76250) qqcqqc válasza sfdrakex (#76240) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nem. Nálam rögtön átrakták bridge módba a bekötés után, de az 1000-es csak a papír beérkezése után vált valóra.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.