Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111589) Lacccca87


Lacccca87
addikt

Jajj istenem ne legyetek már értetlenek, hol beszéltem én aról hogy mennyi idő alatt ér A ból B pontba az utalás? Szerintem jobban tudom (Bank és fizetési rendszerekkel foglalkozom) de mind1. (Egyébként meg maxmimum 5 másodperc a PAIN üzenete továbbítás időablaka de ettől jóval gyorsabban teljesülnek az AFR1 és majd a mostani AFR2.0-ás tételek. A jó pár éve az meg pontosan 2020.03-tól technikailag de voltak fennakadások szóval 1-2 hó csúszás volt benne)

Arra szerettem volna csak utalni hogy az ASZF-nek tartalmaznia kell hogy mennyi idő alatt köteles a cég lekönyvelni (ergo teljesített státuszt adni) a beérkezett utalást és ehhez mérten kell számolnia az ügyfélnek hogy a lejárat előtt mikor kell legkésőbb és milyne értéknappal utalnia (aztán ha értéknapos akkor ugye az már megint nem azonnali hanem a napi 2 vagy 4 óránkénti fordulós IG2-es tételekbe esik bele). Az hogy azonnal megérkezik a számlára az irreleváns könyvelés oldalról mert sok cég lusta/sóher automatizálni a feladatot hogy összekapcsolja a napi tranzakciós listát ilyen szinten a könyvelési rendszerrel.

Egyébként ez fog változni a közeljövőben, lesz jobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.