Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35502) Penguin95 válasza Krystal_s (#35501) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nem akarok szembemenni a videó tartalmával, viszont egy-két dolog nekem szemet (és fület) szúrt. Az első, hogy mint a srác is említi, ezekben a régebbi gépekben elég szép mennyiségű por össze tud gyűlni, ha nincsenek rendszeresen takarítva. Ha ez eléri a belső ventilátort is, és a lapátokon elkezd gyűlni a por, az eléggé korlátozza a hűtés hatékonyságát. A másik pedig, hogy mikor a külső egység nélkül megy a gép, én egy deka szélzajt, vagy ventilátorhangot nem hallok, ami nem megszokott ezeknél a gépeknél. Egy ThinkPad esetén még elhiszem, hogy ennyire halk marad, de egy sima egyszerű laptop esetén nekem ez fura. Ha nem is ventilátorhibás a gép, annyi biztos, hogy nincs valami jól beállítva a ventilátorprofil, és túlzottan engedi felmelegedni a gépet.

Annyit biztosra tudok, hogy mikor kipróbáltam egy hasonlót a T500-as laposomon, leginkább semmit nem segített. Többet ért az, hogy tettem két radírt a hátsó lábak alá.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.