Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35851) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Van egy céges Dell Inspiron 5558 15.6"-es notim és szeretnék venni hozzá egy táskát.

Erre gondoltam, ez elvileg jó a 15.6-osokhoz. Na most a gyártó oldalán meg azt írják, hogy "MAX. LAPTOP MÉRET 3.5 x 37.5 x 26 cm (⌀ 39.6 cm)", az enyém külsőleg lemérve pont 45 cm. Most akkor valszeg mégse lenne jó az én notimnak? :( Mit gondoltok? Most vagy rossz méretet hasonlítok össze vagy nagyobb a noti a szabványnál?

Esetleg ajánlás méretben kinézetben hasonló business noti táskára?

Köszi szépen a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#35852) BauerK


BauerK
csendes tag

Sziasztok srácok. Szükségem volna a véleményetekre egy gyors összehasonlításra. Szerintetek melyik érné meg jobban gondolok itt kijelző, összeszerelés,teljesítmény,hőelvezetés prioritásban.

ASUS VivoBook S15 S510UN- i7-8550U, 8GB RAM, IPS, MX 150 2GB, 1TB HDD (5200rpm)
Lenovo IdeaPad 520-15IKBR - i78550U, 8GB RAM, IPS, MX 150 4GB(!!),2TB HDD (5200rpm)

A Lenovonak milyen a kijelzője van, mert én használom az Asust és az tökre bejött. Illetve a 4gb-os MX150-es kártya nem hiszem, hogy sokat dobna a teljesítményen, viszont ha a Lenovo jobb kijelzőben vagy összeszerelésben vagy kevésbé melegszik akkor érdemes volna befektetni rá, mert 10k az árkülönbség. Nekem a videókártya ilyen lowpoly játékdesignra is kellene mennyit dob az a +2gb a teljesítményen? Ha nem sokat, játéknál nekem teljesen mindegy az a +10% teljesítmény és nem akarok szarakodni a formatálással, visszaküldéssel etc.. Köszi a választ és bocsi hogy ide írtam, de a Lenovo csoport nem túl aktív.

(#35853) Papooo válasza BauerK (#35852) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha csak egy tizes a különbség, akkor a Lenovo jobbnak tűnhet.
A gond az esetleges garanciális szervizeléssel van: Telemax

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#35854) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Üdv.

Hoztak 2 notebookot(Fujitsu lifebook s762, s751)
Új rendszert raktam fel(windows 10). Viszont a Wi - fi nem működik. Hiába kapcsolom be azonnal ki is kapcsolja.
Próbáltam drivert is letölteni, de úgy sem változott semmi sem.
Mi tévő legyek, hogy működjenek?

Köszönöm!
Szép napot!

(#35855) AMD Power


AMD Power
titán

Elado sorba fog kerulni a most hasznalt notim. Amin eg jogtiszta win10 van. Hogy kell,erdemes atadni majd az uj tulajnak a gepet?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35856) Papooo válasza AMD Power (#35855) üzenetére


Papooo
senior tag

Gépház/Frissítés.../Helyreállítás/Gép alaphelyzetbe állítása.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#35857) Penguin95 válasza AMD Power (#35855) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nem szent írás, én így szoktam csinálni:
Szétszedem a gépet, kipucolom teljesen, és kap új pasztát is. Utána felteszek rá egy új rendszert úgy, hogy minden partíciót törlök róla, és csinálok egy nagyot, amire kerül a Windows is. Sokan eleve így használják, aki meg nem, az majd úgyis leválasztgatja magának. Telepítés után lefrissítem, felteszek minden szükséges drivert, segédprogramot, és ezeket egy mappában mellékelem az új tulajnak. Plusz még csinálok egy helyreállítási lemezképet, amit szintén mellékelek.

Sok macera, cserébe viszont nem engedek alkudni, és eleve egy kicsit magasabb árral kezdek. Elvégre ha ezt egy olyan veszi meg, akinek fogalma sincs, hogy kell ezeket megcsinálni, az szervizbe viszi, és kapásból otthagy 10.000 Ft-ot. Én meg felszámolok érte kb. 3-4-et, és mindenki jól jár, mert neki van egy karbantartott gépe, nekem meg kicsit több pénzem.

(#35858) AMD Power válasza Penguin95 (#35857) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igy Nagyon korrekt! Ertekelem az ilyen embereket!! Koszonom a tanacsot.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35859) whited


whited
addikt

Sziasztok
Lenovo T430
Friss w7 OS, ioibit-al minden driver felrakva.
A hiba: pár perc után elmegy a hang, és csak az újraindítás segít.
Ez driver probléma lesz? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#35860) Tim82 válasza whited (#35859) üzenetére


Tim82
nagyúr

Friss w7 OS, ioibit-al minden driver felrakva.

A saját megoldása a Lenovónak miért nem volt jó?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35861) Hosssszu válasza Tim82 (#35860) üzenetére


Hosssszu
őstag

A System Update-nél szerintem sincs jobb megoldás egy Lenovo gépen.

(#35862) whited válasza Tim82 (#35860) üzenetére


whited
addikt

Korábban is minden gépnél így tettem, de akkor ez alapján megcsinálom :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#35863) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Lenne egy HP 250 G5 laptop, amit bővíteni szeretnék ssd-vel.

Jelenleg egy Seagate Momentus Thin 2.5" 500GB 5400rpm 16MB SATA3 ST500LT012 hdd van benne, amit át tennék az optika helyére caddy-be.

Azt olvastam, hogy ez a hdd ultra vékony ("9,5 mm helyett csak 7 mm vastag"), ettől függetlenül mindegy milyen hdd caddy-t veszek hozzá?

Jelenleg ilyen optika van benne: hp DVDRW GUD1N

9,5mm és 12,7mm vastag caddy-t is vehetek?
Például ezeket?
9,5mm
12,7mm

Elvileg ez biztos hozzá való lenne:

ebay-ről

[ Szerkesztve ]

(#35864) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Lenne egy problémám Fujitsu Siemens Amilo Pro laptoppal, bár nem tudom mennyire specifikus a probléma.

Azt produkálja, hogy fel lett installálva rá a Windows 7, az óra mellett ott a WiFi ikon, a laptopban van is WiFi kártya, az eszközkezelőben is látja, hibát nem jelez, megfelelően működik, DE nem lehet rákeresni hálózatokra. Sztem ki van hardveresen kapcsolva a cucc, de a dedikált WiFi gombbal, se az Fn + F10 (wifi funkciógomb) nem reagál semmit. A laptopon a WiFi led nem reagál.

Ilyenkor mi lehet a hibás, mi romolhatott el?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#35865) NEMO1968 válasza wolfman (#35864) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Nem lett szètszedve a gèp?
Antenna a helyèn a kàrtyàn?
Install elött jò volt?
Közvetlen a router mellett mit mutat?

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#35866) wolfman válasza NEMO1968 (#35865) üzenetére


wolfman
veterán

Szét lett szedve, hogy meg legyen nézve, helyén van-e a kártya. Kártya benne, antenna rajta (de anélkül is kéne működjön, csak térerő nem lesz). Sajnos már nem tudom megmondani, hogy reinstall előtt jó volt-e, mert ezt nem figyeltem akkor. :( Sztem szinte biztos hogy nem, de franc tudja.

mindegy hogy router mellett van vagy messzebb, a WiFi eszköz piros X-et mutat óra mellett.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#35867) NEMO1968 válasza wolfman (#35866) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szerintem nèzz szèt a gyàrtò honlapjàn.
Ez ùgy tünik,hogy valami driver vagy hotkey softver hiànyzik.
A WIN most làtja ugyan az alap driverèvel,de kellhet mèg màs is.
Eszközkezelöböl a hardverazonosìtòt kiolvasva is kereshetsz drivert.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#35868) UFO81


UFO81
csendes tag

szép estét mindenkinek!van 1 asus pro5ij laptopom! sajnos nemad képet külső monitoron jó!namost mikor állítottam vagy nemugyált ahogy neki tetszen kicsit vibrált,utolsó dölés szög állítás után elsötétedett!szerintetek mi lehet a hiba?lcd vagy kábel?vagy egyéb? :R köszönöm a segítséget !

(#35869) Kbali válasza UFO81 (#35868) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha jól veszem ki a központozás hiány miatt: akkor bizonyos szögben döntve van kép, egyébként elmegy, ill. külső monitorra ad képet?
Ha ez van, akkor első körben az átvezető szalagkábel szakadására gyanakszom.

(#35870) UFO81 válasza Kbali (#35869) üzenetére


UFO81
csendes tag

igyvan jol érted! külső monitorra ad képet!első körben akkor kábelt cserélem!köszönöm a megerősítést! :R :R

(#35871) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Sziasztok!

Adott egy Dell inspiron 3521 típusú laptop. HDD-t SSD-re cseréltem és ennek örömére friss windows 10 került rá. Driverek rendben feltelepültek. A problémám a következő:
Wifiből látok kb 30 hálózatot, sokat nullás jelerősséggel de a saját hálózatom nem látszódik. (minden más készülékem rendben csatlakozik a wifihez)
Ha visszateszem a HDD-t és arról bootolok, akkor rendben látszik a saját wifim és csatlakozni is tudok hozzá.
Mindkét rendszer win10 pro, driverek ELVILEG ugyan azok.
Találkozott már valaki ilyennel? Ötlet? :)

Nincs nálam toll, sorry...

(#35872) perecKING válasza Kis Samurai (#35871) üzenetére


perecKING
senior tag

ugyan ilyenem van.(15.3521 pentium 8gb) vannak fura dolgai... es ezek a gondok nekem is az ssd-re allas utan jelentkeztek.
pl. erzetre a boot-ot leszamitva lassabb lett a noti mint elotte. :F
nekem latja a halozatot, de sokszor annyira belassul a net, hogy a bongeszes is gondot okoz, vagy 720p filmnezesnel 20perc után megáll a kép és csak hang van majd frissitek es ismet gond nelkul megy 20percig. bios update utan nekem kicsit jobb lett a helyzet. wifi kartyat is csereltem egy másik tipusra de nem hozott eredmenyt.
arra jutottam, hogy alaplapot cserelek. vettem is egy bontott i3 at ebayrol...majd megirom milyen lett.

(#35873) Kis Samurai válasza Kis Samurai (#35871) üzenetére


Kis Samurai
tag

Meglett a megoldás, ha a jövőben valaki így járna:
A routeremen a wifi channel választás autora volt rakva. Nos a dell noti wifi kártyája ezt nem szereti. Amint manuálisan álítottam neki channelt, azonnal megjelent a választható hálózatok között, és a kapcsolódással se volt probléma.

Nincs nálam toll, sorry...

(#35874) NEMO1968 válasza Kis Samurai (#35873) üzenetére


NEMO1968
őstag

Viszont nem èrtem,ennek mi köze az SSD-hez.
Ha a WiFi kàrtya nem szereti ezt a beàllìtàst,akkor mitöl javult meg,mikor a HDD-t tetted vissza.☺

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#35875) customer114


customer114
senior tag

Sziasztok!

Azt a használt, legolcsóbb notebookot keresem, ami képes FHD videók problémamentes lejátszására és az ajánlott kategóriába tartozik.
Melyek ezek a típusok?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#35876) Hosssszu válasza customer114 (#35875) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szia!
Hiénaként ráugrok a kérdésre. :DDD
Sérült is szóba jöhet?

(#35877) customer114 válasza Hosssszu (#35876) üzenetére


customer114
senior tag

Persze, írd privibe mid van.

Kicsit pontosítok a kérdésen, mert nem akar rá válasz érkezni:

Tehát: Mi az a proci+ram+(dvga vagy igpu), amin már fut a full hd film problémamentesen. (FHD: 1920x1080 :D )

(#35878) ubyegon2 válasza customer114 (#35877) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Dell Latitude E5530 54900-ért van itt az aprón is. Megbízható eladótól.

Processzor: Intel Core i5-3340M 2.70Ghz
Memória: 4Gb Ram
HDD: 320GB
Kijelző méret: 15,6″, felbontás: 1920*1080 Full HD
Videovezérlő: Intel 4000

[ Szerkesztve ]

(#35879) Hosssszu válasza customer114 (#35877) üzenetére


Hosssszu
őstag

Telán ebből a cikkből valamennyire kiderül a válasz a kérdésedre: [link]

Ment egy privi is közben.

(#35880) McSzaby


McSzaby
őstag

Hali,

a zsanért fogó csavarok helye kiszakadt a műanyagból tesóm laptopján. Van bármi, ami ezeket a fém kis "csavarmenetet" odafogja a műanyaghoz? van bármi esélyem ezt megmenteni, vagy gány módon fúrjam át a műanyagot támasszam meg valamivel és fogjam keresztül csavarral meg anyával?

Kb. esélytelen, hogy erre találjak ilyen műanyag borítást...

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#35881) netzoli válasza McSzaby (#35880) üzenetére


netzoli
tag

Kicsit matatós, de meglehet csinálni. Pl. jó minőségű Epoxy gyurma és ragasztó a problémától függően. A letört részt újra formázni, beleragasztani a perselyt, zsanért meglazítani, akkor is ha nem lazítható.

Notebook DC és USB aljzatok >>> www.dcjack.hu <<<

(#35882) istnag válasza McSzaby (#35880) üzenetére


istnag
addikt

Ebay-en szinte minden van ;)

(#35883) McSzaby válasza netzoli (#35881) üzenetére


McSzaby
őstag

Epoxy kitt lett belőle, de nem tudom mennyire tartós a cucc. Próbáltam építeni belőle egy "új réteget", de sikerült összekennem mindent :DDD

Ebayről 15 rongy ez a műanyag, annyit nem ér az egész laptop már.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#35884) SP4C3 válasza McSzaby (#35880) üzenetére


SP4C3
veterán

Én pillanatragasztóval oldottam meg töbször is. persze ha nem lazitasz a zsanéron, akkor úgy is ki fog szakadni ismételten...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#35885) McSzaby válasza SP4C3 (#35884) üzenetére


McSzaby
őstag

Nem jár nehezen a zsanér, egyszerűen szerintem le volt ejtve. Megpróbáltam epoxyval, majd kiderül, ha nem működik, tolom majd alátétetekkel meg hosszabb csavarral..

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#35886) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Van egy Fujitsu Lifebook A544 laptopom, melynek a zsanérja megadta magát és jelenleg nem lehet lecsukni a fedelét. Tavaly volt már ilyen problémám, akkor garanciálisan szervizelték. A garancia már sajnos lejárt. Tud valaki ajánlani megbízható szervizt, ahol tudnak beszerezni hozzá alkatrészt vagy meg tudják javítani anélkül és nem horror áron? Érdeklődtem már szervizekben, de azt mondják, hogy a fujitsuhoz kriminális az alkatrész beszerzés és nem tudnak segíteni, csak ha viszek alkatrészt. A garanciális szervizbe nem szeretném vinni, mert hetekig tart nekik a javítás. Akár privátba is jöhet, ha az ajánlás a prohardver szabályaival ellenkezik. Köszi a segítséget.

(#35887) Papooo válasza nOvOp (#35886) üzenetére


Papooo
senior tag

Ebayem keress hozzá alkatrészt, majd ha meglett és van egy kis kézügyességed, keress a youtubeon videót a szerelésről.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#35888) Rula


Rula
tag

Sziasztok!
Ha az ember vesz egy olyan laptopot amin linux/endless os vagy valami ilyesmi OS fut alapból, akkor ha garanciális probléma lenne vele, akkor az nem gond, hogy Windows lett rá rakva, igaz?

(#35889) z0d1@Ku$ válasza Rula (#35888) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nem valószínű, de ha tartasz tőle. akkor a garis ügyintézés előtt rakd vissza azt a rendszert és kész, de ahogy írtam, több mint valószínűtlen, hogy gondot okozna.

(#35890) ubyegon2 válasza z0d1@Ku$ (#35889) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

akkor a garis ügyintézés előtt rakd vissza azt a rendszert és kész

Ez nem mindig olyan egyszerű, mert például a Dell olyan Ubuntukat telepít spéci particionálásokkal, amit nem tudsz visszarakni (persze egy partición ott lesz, de azt le szokták szedni az emberek a hely miatt). Az Acernél van talán ez a különösen használhatatlan Endless OS.... De egyébként sok notebookon FreeDos van meg a Linux is csak azért kerül rá, hogy olcsóbban adhassák, a garancia meg többnyire hardverhibákra szükséges. Ezzel együtt a Dell esetén biztosan érdemes ezt tisztázni vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#35891) laca891 válasza Rula (#35888) üzenetére


laca891
aktív tag

Nem gond.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#35892) Dark_Spirit


Dark_Spirit
csendes tag

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni :)

Az alábbi két laptopot néztem ki melóhelyre, kérdés az lenne, hogy mit lehet tudni, mennyire strapabíró, megbízható darabok, illetve hogy bírják az egész napos használatot.

Gép1.

Gép2.

Egyébként az első gép lenne többet használva, de a feladat köre kimerülne office illetve böngésző (10-20 tabbal) használatában. Viszont közel 7/7 8 órában.
A másik ugyan ez nagyjából, csak kevesebbet lesz használva.

Come to the dark side, we have cookies !

(#35893) Duree válasza Rula (#35888) üzenetére


Duree
veterán

Nem gond mivel a garancia a gépre vonatkozik és nem a szoftverra. A szervízeket nem érdekli , hogy milyen rendszer van telepítve a gépre.

duree54

(#35894) Duree válasza nOvOp (#35886) üzenetére


Duree
veterán

Ide viheted.

duree54

(#35895) #56474624


#56474624
törölt tag

Sziasztok!

Adott egy Fujitsu Lifebook S751 laptop (i5-2520m cpu-val). A problemam a proci hofoka. Szetszedtem, alaposan kitisztitottam a ventit, a hutobordakat, ujra is pasztaztam rendesen, utobbit igazabol ketszer is, mert nem akartam elhinni, amit latok. AIDA stressz teszttel hip-hop felmegy 100 fokra, kb. fel-egy perc alatt siman. Nincs tuningolva, csak az alap turbo boost megy. Biosban sincs leveve a hutes, hogy csendes legyen.

Ilyen Kolink hutopasztat hasznalok, de az nem jelenthet ennyit. :U

[ Szerkesztve ]

(#35896) SP4C3 válasza #56474624 (#35895) üzenetére


SP4C3
veterán

De bizony jelenthet. A használt paszta paraméterei? Konkrétan a hôátaadási érték érdekes [W/mk].
MX-4-et neki.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#35897) #56474624 válasza SP4C3 (#35896) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azt úgy konkrétan sajnos nem tudom, csak egy-két gyakorlati tapasztalat van innen ph-ról, illetve azt hiszem, ezt használom az asztali gépemnél is (AMD FX-6300-as procihoz), ahol nincs gondom vele. :R

(#35898) Penguin95 válasza #56474624 (#35895) üzenetére


Penguin95
senior tag

Simán jelenthet ennyit, lásd Intel féle trágya paszta. De feltételezzük, hogy nem a paszta minősége a baj, és ki is van pucolva alaposan, ahogy mondod. Ebben az esetben lehet, hogy rosszul lettek meghúzva a csavarok (ferdén lehetnek, vagy rossz sorrendben meghúzva), túl sok/kevés pasztát kapott a gép, szerelésnél megsérült a hővezető cső, és nem jut el a meleg a ventilátorig, esetleg nem lett visszadugva a ventilátor, megakad valamiben, vagy pont most adta meg magát.

Ha ezek mind rendben vannak, akkor vagy ilyen volt mindig is a gép, vagy rossz a szenzor.

Én a helyedben ejtenék egy harmadik pasztázást is, de most mást használnék. Ez a más lehet bármilyen jobb paszta (MX-2, MX-4, Thermal Grizzly, van a Cooler Master-nek is pár jobb típusa...). Ebből egy kis cseppnyit kell tenni a processzor közepére, és mehet rá egyből a borda, nem kell elkenni. Utána mehet vissza az összes csavar, és ha van megjelölt sorrend, azt kell követni. Ha nincs, 3 csavar esetén a legbelsővel kezdesz, épp csak belekapatod, másodiknak jön a középső, és utolsónak az, ami a bordáktól elfelé, a hűtő szélére esik, míg 4 csavar esetén átlósan kell ezt eljátszani. Utána mehet vissza minden egyéb, kivéve a záróburkolat. Gép bekapcs, egy másik monitorozó program is (Speccy, HWinfo, stb...), és használod kicsit a gépet úgy, ahogy szoktad (mivel nincs burkolat, vigyázz, mihez ér közel). Ha jó a hőfok, mehet az AIDA teszt, ha pedig itt is jó, akkor kész. Ha nem jó, érintsd meg a hőcsövet a processzor felett (vigyázz, ha pontos a szenzor, meg is égethet), és a bordák előtt. Utóbbinak minimálisan hűvösebbnek kell lennie, de nem annyira, hogy ott tudd tartani az ujjad.

(#35899) urbai


urbai
csendes tag

ez egy amator kerdes lesz, de van egy laptopom acer swift 3 , uveg kijelzoje van, corning gorilla glass, ezt tisztithatom 70%-os alkohol+viz keverekevel?

nem akarom kiprobalni es hirtelen kimarja a kepernyot vagy vmi foltot hagy.

mashol meg azt irtak hogy csak alkoholmentes tisztitofolyadekot szabad hasznalni...

(#35900) nOvOp válasza Duree (#35894) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi!
@Papooo: az a baj, hogy nem tudom, hogy mi kell hozzá. Annak idején billentyűzetet kerestem, de horror ára volt és nagyon kevés helyen találtam

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.