Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Yo. Egy hozzánemértő kérdezi. Ez mennyire legit összehasonlítás?
https://youtu.be/0MsggBFJD3Q

(#36602) kirusz1 válasza prabhu (#36600) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi a segítséget.sikerült minden :R

(#36603) galervin93


galervin93
őstag

Hú, mindjárt idegbajt kapok... Adott egy Toshiba C850 176 gépezet. Tettem bele egy SSD-t, gondoltam rakok rá egy Win7-et, horgászegyesület gépe lesz, arra elég volna. A telepítés addig a fázisig jut el, hogy átmásolja a szükséges fájlokat pendrive-ról, aztán amikor újraindítást kér, csak eddig jut:

A venti pörög maxon, és nem reagál semmire csak a kikapcsolásra, arra azonnal leáll.
Volt már hasonló problémám ezzel a géppel pár hete, akkor nagy nehezen valahogy felszenvedtem a Windowst, de amikor be akartam kapcsolni a gépet 10-ből kb. 9 próbálkozásra ugyanez a képernyő fogadott és nem engedett be. Mindig csak úgy sikerült bootolnom, ha beléptem a BIOS-ba, és ugyan semmit nem változtattam a beállításokon, de nyomtam egy entert hogy honnan bootoljon (SSD), és akkor megtette, de akkor sem mindig, volt hogy csak többedjére... Most pont ezért akartam újrahúzni és egy másik Win7-et felrakni, hátha valami ilyesmi gondja van, de hát hülyeség volt, mert el se jut az OS-ig, szóval olyan, mintha a BIOS és az OS boot között valahol elakadna a folyamat. Egyszerűen nem tudom hová tenni ezt a képernyőt, billentyűre nem reagál, venti pörög, de semmi. Mi a tök lehet ez?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36604) galervin93 válasza galervin93 (#36603) üzenetére


galervin93
őstag

Loool, a történet folytatódik. :DDD :(
Több sikertelen restart után nyomtam egy F12-t, kiválasztottam az egyébként első helyre állított SSD-t, erre szépen befejeződött a telepítés, felállt a rendszer. Én ilyenkor nem szoktam semmihez nyúlni, nyomtam egy restartot, ééés, tadam, most már a BIOS választó képernyőig sem jut el, rögtön a fenti screen fogad. Szóval most már a BIOS-ba sem tudok belépni.
Láttatok már ilyet?! Agyam eldobom. :W Mégis mi a falloszt lehet most ezzel csinálni??? Esküszöm kivágom az ablakon, egy ócska Win7-et nem tudok felrakni egy laposra, ennyire hülye basszus csak nem vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36605) Papooo válasza galervin93 (#36604) üzenetére


Papooo
senior tag

Próbálj meg egy Win10-et rátenni, ha ez se megy, akkor érdemes lenne beletenni egy olyan vinyót amire a win10-et egy másik gépen hiba nélkül feltelepítetted.
Lehet akár ssd, ram vagy kezdődő alaplap hiba is.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36606) galervin93 válasza Papooo (#36605) üzenetére


galervin93
őstag

Bár két memóriatesztet is lefuttattam és nem talált hibát, de volt itthon elfekvőben egy másik lapos egy 4 gigás modullal, beletettem és láss csodát, lekopogom, működik.
Ilyen hibával sem futottam még össze...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36607) galervin93 válasza Papooo (#36605) üzenetére


galervin93
őstag

Nos végül került bele még egy 4 gigás ram, így a korábbi tetű lassú 5400rpm vinyó + 2 giga (!) ram + Win7-ből lett egy SSD + 8 giga ram + Win10, ami hasít mint az állat a korábbi állapothoz képest. :D Hú de nehéz szülés volt...
Venti mondjuk pörög rendesen, lehet egy pucolás + paszta sem ártana neki, de azt majd valamikor máskor, ha lesz rá egy fölös órám. Most egy időre elég volt ebből a dögből. :N

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36608) lacika2009


lacika2009
csendes tag

Sziasztok.!

Előre is elnézést szeretnék kérni, de más topicot nem találtam, ezért ide írok.

Egy Acer Nitro V-ös gépről lenne szó.
Szóval lenne egy olyan problémám, hogy a gépen egy elég komoly vírust sikerült bekapni, ami az én baklövésem miatt lett főnként. Fel akartam telepíteni 1 játékot, és vírusnak jelezte...van h annak jelzi a defender, de valójában nem az, hát itt nem így volt.! El kezdett sorra telepíteni programokat a gépre, közben rögtön vissza kapcsoltam a védelmet, de akkor már késő volt. Azt írta ki a gép, indítsam újra a kártevők eltávolítása miatt. Ez meg is történt, de a win nem jött be...a lényeg, hogy nagy nehezen parancssorból 1 boot fájlt sikerült létrehozni és életre kelt a gép. Viszont, a gépben van 1 ssd amin a rendszer van, és van 1 hdd az adatoknak. Az ssd-re akartam fel telepíteni, de a hdd-n lévő adataim kb 80%-át is meg támadta a vírus sajnos. A fájl kiterjesztés után egy ".yajtaevul" kiterjesztés lett így megváltoztatva a fájlokat. Ha ezeket ki törlöm utánuk, akkor sérültek lesznek a fájlok, és nem tudom meg nyitni. Vagy ha mondjuk 1 txt fájlt nyitok meg csak mindenféle zagyvaság van bennük.

A kérdésem az lenne, hogy ezeket a fájlokat hogyan tudnám helyrehozni, mert csak a fontosabbak kellenének, képek, dokumentumok stb. A többi nem lényeg.

A másik dolog amitől félek, hogy az adataimhoz hozzá férhettek, vagy férhetnek. Ennek mennyi esélye van? A win defendert végig futtattam többször is a gépen már. Jelenleg ki jelentkezett minden oldalról a gép, ahol be voltam jelentkezve (nem tudom ez mi miatt lehetett) és nem is szeretnék megadni semmilyen belépési felh. nevet, jelszót, vagy fontosabb adatokat.

És még annyi, hogyha sikerülne megmenteni az adatokat, egy komplett formázást akarok mind a 2 vinyón. És egy új rendszert telepíteni a gépre. Akkor gondolom azzal már teljesen megelőzhetném az adataim illetéktelenek kezére való jutását. Javítsatok ki, ha rosszul tudom.

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv, Laci :R

[ Szerkesztve ]

(#36609) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Notebook fan speed control profil fájlt csinált már innen valaki? Elakadtam. Odáig jutottam, hogy RWEverything/(APCI Tables --> DSDT) Itt nálam nincs olyan, mint a példában, csak hasonló. // Low Pin Count bus Device (LPCB) nálam nincs, de embedded controller-t találtam. Hogyan tovább?
Megnéztem RWEverything-ben az EC figyelőt Aida stressz teszt alatt, de nagyon sok érték változik egyszerre, nehéz kiszűrni, hogy ebből melyik lenne pont a venti fordulatszám. Az ec-probe.exe dettó ugyanez.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#36610) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Szeretnék tőletek érdeklődni, hogy az új ULV-s i5-8250U körülbelül melyik asztali proci teljesítményét hozhatja? A tesztekben elég nagy az eredmény szórás, nem igen lehet eldönteni (vagy nem jó teszteket nézek).

(#36611) Papooo válasza Pano (#36610) üzenetére


Papooo
senior tag

A Passmark oldalán érdemes nézni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36612) Pano válasza Papooo (#36611) üzenetére


Pano
addikt

Köszi.
Igazából ott kötöttem ki, csak elég nehezen hihető összehasonlítások jöttek össze, mint pl, hogy majdnem pariban van egy ryzen 3 2200-al, vagy kb 15-20% mértékben marad el az i3-8100-tól.

[ Szerkesztve ]

(#36613) kali válasza Pano (#36610) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Itt is nézelődhetsz: [link] (#171 [link])

(#36614) Papooo válasza Pano (#36612) üzenetére


Papooo
senior tag

Egy laptop procit nem érdemes összehasonlítani egy asztalival.
Más órajelek, fogyasztás, tdp, felhasználás.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36615) Pano válasza Papooo (#36614) üzenetére


Pano
addikt

Azt tudom, csak nagyjából szeretném próba nélkül belőni, hogy mire és meddig lehet elég az a proci, mit várhatok tőle. Nem "vagy-vagy" alapon hasonlítgatnék, csak szeretnék tisztább képet kapni mire megyek vele. Mégis csak 330 ezer forintról van szó (annyiba kerül a noti) :) Ennyi pénzzel meg nem szívesen hazardírozik az ember, vagy legalábbis szeretne a lehető legkisebb mértékben.

(#36613) kali: Köszönöm!

(#36616) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Adott egy Samsung NP300E5Z-S01 laptop ehhez keresek akkumulátort, tudnátok segíteni hol és milyet érdemes rendelnem hozzá?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#36617) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Szinte 100%-ban nyári, illetve évente 5-6 alkalommal munnkahelyi szórakozásra keresnék laptopot.
FHD kijelző (böngésző miatt)

Játék Warthunder. Ennek ugy minimum 2.2Ghz proci kellene, nem tudom, hogy pl. az Intel 1.1-2.4Ghz procijaival elindulna-e a gém.
Kb ennyi, többi net, FB. Sok elvárás nincs, játék működjön.
(jelenlegi Emachine ATI 5450(?) vga-val elég harmatos.)

Árban, ha lehet, maradnék 100e alatt, mivel évi ~100 óra működés nem hinném, hogy ér több befektetést.

Ezeket néztem eddig:
Lenovo IdeaPad 320 80XV00UPHV FHD, AMD® E2-9000 1.8-2.2GHz, Radeon 520.
Lenovo IdeaPad 320-15ABR 80XS003KHV AMD A12-9720P 2,70-3,60 GHz, Radeon 530 oké, ez 120k
Asus VivoBook X540NV-DM017 Celeron® N3350 (1,1GHz Nvidia 920mx
VGA-k teljesítményét nézve, egy Nvidia 920MX-el jobban járnék. mint Radeon 520, 530, Ryzen vega 3-al

[ Szerkesztve ]

(#36618) t.imi válasza t.imi (#36617) üzenetére


t.imi
addikt

Elnézést, csak sikerült rossz helyre beírni.... :W
Illetékes radírozza ki, legyen szíves. Köszönöm!

(#36619) Papooo válasza t.imi (#36618) üzenetére


Papooo
senior tag

Játékra N és E szériás procit játékra nem szabad venni!
Mindkettő inkább irodai vagy netezgetős proci.
Jó akkuidő, de az izmosabb feladatokra (és még csak nem is játékról beszéltem) nem valóak.

5. gen i3-tól felfelé érdemes nézegetned, lehetőleg 8 giga rammal.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36620) t.imi válasza Papooo (#36619) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm a gyorsat! :R

Még úgy sem, hogy mint írtam nyári szabadság alatt, esténként 1-2 óra függőség csillapítása?
A Lenovo, 9000-es amd, 520has VGA. Oké, harmat, de 88k, nem 150, mint mama combosabb i3 gépe 530-as amd videokártyával.

(#36621) Papooo válasza t.imi (#36620) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha nem céges gép lesz, én körbenéznék a helyedben az aprón is.
Lehet hogy nem magyar a klavi, vagy van rajta egy kis kopás, de vannak jó vételek.
A helyedben keresnék valami 5-6 gen i3-i5 gépet, bele 2x8 Gb ramot, és ssd-t.
A FullHD-ban játékot nyugodtan elfelejtheted egy 200 alatti gépen, hacsak nem tudod kellően fapadosra levenni a részletességet.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36622) béke


béke
aktív tag

Sziasztok, adott egy német nyelvű lapi win 10...
A teljes nyelvet HUN át lehet valahogy állítani letőlteni?!
Nem szeretném újra tenni mert eredeti a win!!

Alá írás :)

(#36623) prabhu válasza béke (#36622) üzenetére


prabhu
senior tag

Ez talán segít: google keresés - Windows 10 magyarítás.
(Első találat részletes, csak nem akarom linkelni, nehogy szabályt sértsek vele.)

[ Szerkesztve ]

(#36624) t.imi válasza Papooo (#36621) üzenetére


t.imi
addikt

Nem, az már meg van. Nem sok kedvem van használt cucchoz, de igazad van, még körbe sem néztem az aprón :)

(#36625) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Cserére ajánlották nekem, ezekből választhatok. Nem tudom, ebben az állapotban mennyit érnek. Szeretném, ha nem csak a másik fél járna jól a cserével. Segítenétek? Érdemes foglalkozni velük? Íme:

1,DELL Inspiron 3737 17"-os

-i3-4010U (1,7GHz)
-500GB HDD
-4GB DDR3
-kb. 1 órás akku
-a kijelzőn 3 db pici fehérebb folt
-magyar billentyűzet
-használatból eredendő kisebb kopás látszik rajta.

2,DELL Inspiron 3537 15,6"-os

-i5-4200U (1,6GHz)
-500GB HDD
-4GB DDR3
-magyar billentyűzet
-kb. 1 órás akku
-a kijelzőn egy kb 4x1cm-es "L" alakú fehérebb folt látható
-használatból eredendő kisebb kopás látszik rajta.

3.Lenovo ThinkPad T410

-i5-450 (2,4GHz)
-128GB SSD
-4GB DDR3
-magyarított (matricázott) billentyűzet
-kb. 1 órás akku
-kijelzője szép
-használatból eredendő kisebb kopás látszik rajta.

4,Lenovo ThinkPad X220T

-i7-2620M (2,7GHz)
-500GB HDD
-4GB RAM
-magyarított (matricázott) billentyűzet
-kb. 1 órás akku
-kijelzője érintő felületén kisebb karcok láthatóak, amelyek a működést nem befolyásolják
-a készülék "tapipadja" nem megy

A 2 Lenovo notin Windows matrica található, a töltő természetesen mindegyikhez megvan.

[ Szerkesztve ]

(#36626) Kbali válasza C. s. (#36625) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem írtad, hogy mibe cserélnéd, de ezek közül egyik sem: mindegyik kijelzője ilyen-olyan mértékben hibás, a T410 meg elég régi.

(#36627) C. s. válasza Kbali (#36626) üzenetére


C. s.
addikt

Ezekre ajánlotta:

Tápegység: Enermax MODU82+ 425W (EMD425AWT) (~7k)
CPU: Intel Core i3-4130 3,4 GHz (~14k)
RAM: Corsair Vengeance DDR3 1600MHz KIT (2x8GB) CMZ16GX3M2A1600C10 (~17k)
VGA: MSI N630GT-MD2GD3 nVidia 2GB GDDR3 128bit (~12k)

A beárazós topikból vannak az árak.
A fehéres folt különösen zavar, attól tartok, nem sok van hátra a kijelzőnek.

(#36628) Kbali válasza C. s. (#36627) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tehát kb. 50e Ft. A foltoktól nem azért kell félni, mert meghal a kijelző, hanem mert csúnya.
Boltból, garanciával ezen ár körül már normálisabbakat is ki lehet fogni.

[ Szerkesztve ]

(#36629) C. s. válasza Kbali (#36628) üzenetére


C. s.
addikt

Értem, köszi. Szerinted a laptopok mennyit érnek? Reális csere valamelyik?

[ Szerkesztve ]

(#36630) Hosssszu válasza C. s. (#36629) üzenetére


Hosssszu
őstag

Cseréhez nem tudok hozzászólni, de én a Lenovo X220-at választanám ha "csak úgy" a felsoroltakból kellene egyet választanom.

(#36631) C. s. válasza Hosssszu (#36630) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi a tippet!

(#36628) Kbali:

Látom, közben szerkesztetted, köszönöm a linket!

[ Szerkesztve ]

(#36632) bendeguz1981


bendeguz1981
csendes tag

Sziasztok,
azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy notebook, (Selecline CW10Q3/876890).
Azt nem tetszik a rajtalévő win 10, és szerettem volna egy win 7-est.
A win 10 törlése után a gép el sem indul, se kép se hang..ha bekapcsolom a gomb világít,de semmi
Ilyenkor mi a teendő?

(#36633) Papooo válasza bendeguz1981 (#36632) üzenetére


Papooo
senior tag

Win 7-tel lassabb lesz (ha sikerülne beüzemelni), ráadásul nincs is mindenhez driver.
Vissza kell tenni a win10-et

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36634) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok,

10 éves Asus pro 52L-en (3GB DDR2 RAM, Pentium Dual Core) segíthet egy olcsó SSD? 32bites Win10 van rajt.

Köszi

(#36635) Papooo válasza bbsofficial (#36634) üzenetére


Papooo
senior tag

Segíteni segítene, de attól még lassú.
Ha elpasszolod valakinek 15-ért, akkor az ssd árával megtoldva, már 2.gen i3, i5 laptopot kaphatsz az aprón, ami lényegesen komolyabb előrelépés, mint amit az ssd-vel elérhetnél.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36636) gedikart


gedikart
aktív tag

Fujitsu Lifebook A357-ről van valakinek tapasztalata?

(#36637) bendeguz1981 válasza Papooo (#36633) üzenetére


bendeguz1981
csendes tag

És hogy lehet ezt újra feléleszteni mikor még a kép se jön be rajta?
ugyan azt produkálja mint az Acer zg5 ott a bios szált el de pendrive-ról egy bios.bin fájl segítségével meg gomb kombinációval feltámadt.De ez ezen még bios sincs

[ Szerkesztve ]

(#36638) Papooo válasza bendeguz1981 (#36637) üzenetére


Papooo
senior tag

Dugj bele egy win10 telepítőt, és reménykedj.
Volt már egy ilyen rettenet a kezembe, és gond nélkül sikerült win10 clean installt tolni rajta.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36639) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Laptop műanyag burkolatát milyen ragasztóval célszerű összeragasztani, ha eltörtek a kis műanyag izék, amik tartották? Sima pillanatragasztó, vagy van valami jobb?

[ Szerkesztve ]

(#36640) Papooo válasza Brandynew (#36639) üzenetére


Papooo
senior tag

Milyen gép, és melyik kis izék?
Ha a venti előtti rács, azzal nincs értelme foglalkozni.
Ha valamelyik csavarfoglalat, de attól még a többi csavar fogja, akkor nem számít.
Ha a zsanértartó csavarok szálltak el, ahoz valami masszív kell, és az se tartós megoldás.
Ha kijelző keret, azt elég összepattintani, jó eséllyel úgy is rendben lesz.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36641) Brandynew válasza Papooo (#36640) üzenetére


Brandynew
őstag

A palmrestnek a felső burkolata. Kifelejtettem egy csavart a szétszerelésnél, és egy hirtelen mozdulattal feltéptem egy részén a burkolatot. Nem annyira zavaró, a gépházat rendesen össze tudtam csavarozni, csak így most le-föl tudom emelgetni a borítást azon a darabon.

[ Szerkesztve ]

(#36642) béke válasza prabhu (#36623) üzenetére


béke
aktív tag

Köszönöm rá lesek!

Alá írás :)

(#36643) Papooo válasza Brandynew (#36641) üzenetére


Papooo
senior tag

Oda talán elég egy tartósabb pillanatragasztó.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36644) Brandynew válasza Papooo (#36643) üzenetére


Brandynew
őstag

Oké, köszi :)

(#36645) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello
Nem találtam kommersz lenovo topikot. Van ismerősnek ideapad 110. Win 8.1et tennék fel de csak 7 és 10hez van driver hivatalosan. Kommersz drivereket tennék fel csak nincs elég időm rá kikutatni milyen a chipset, stb. Tudna valaki segíteni ez ügyben? Wifit már találtam.

(#36646) Brandynew válasza F_Zolee (#36645) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

Ami jó 7-hez, valószínű menni fog a 8.1-gyel is.

Kérdés: mi értelme van egy hibás, erőforrásigényes oprendszert használni, amit a Microsoft is igyekszik elfelejteni? Mégis miért nem Windows 10-et tesztek fel?

[ Szerkesztve ]

(#36647) F_Zolee válasza Brandynew (#36646) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó vicc. Ne haragudj nem beszólni akarok de egy ilyen gépet szenvedés 10el használni. A 10 csupán a 2gb ramnak 60-70%át használja és még nem lett elindítva semmi plusz lassú is. 8.1 kb felével beéri és még élvezhető sebességgel fut. Akkor miről beszélünk?
7Es driverek meg nem mind jó rá. Próbáltam.

(#36648) Papooo válasza F_Zolee (#36647) üzenetére


Papooo
senior tag

A win10-et, még a hivatalos megjelenés előtt, insiderként próbáltam ki először, egy 1 gb ram, 16 gb tárhely, z3735 procis 7"-os tableten.
Eredetileg 8.1 volt rajta, én frissítettem.
Észrevehetően jobb volt a 10, azóta is minden gépemen azt használok.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#36649) F_Zolee válasza Papooo (#36648) üzenetére


F_Zolee
veterán

Elég sok gépen(nem 10-20) láttam már a 10et futni és nekem egyáltalán nem ez a tapasztalatom, hogy gyors lenne főleg ha csak hdd van benne. Anno még az asztali gépemen is 8as win volt. Mikor lehetett frissíteni ingyenesen akkor átálltam próba képpen de nem tapasztaltam javulást-gyorsulást. Több erőforrás kellett neki. Szóval nem tudom, hogy mitől lehet gyorsabb másnál. Az már más kérdés, hogy az ms leépíti a 8at.

(#36650) Brandynew válasza F_Zolee (#36647) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem használja el a 60-70%-át a RAM-nak. A Win 10 másként működik, lefoglal egy jelentős mennyiségű RAM-ot, hogy azonnal hozzáférhessen. Ez viszont nem kizárólagos foglalást jelent, ha más alkalmazásnak szüksége van rá, akkor azonnal átadja neki. Ettől (is) működik jobban a Windows 10, mint az előző rendszerek. Sokkal fejlettebb, átgondoltabb az erőforrás-allokációja, mint a Windows 8.1-nek.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.