Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39601) atiotezer válasza umek7 (#39600) üzenetére


atiotezer
csendes tag

Ez nálam is meg van.

(#39602) Translator válasza umek7 (#39597) üzenetére


Translator
tag

:: Telefon működik?

Igen.

:: IMEI megvan?

Remélem, ugyanaz, mint a teló hátulján a cetlin :)

:: Szerk: Drivereket feltetted?

Már fél éve, lehet, hogy az a gond.

Na majd próbálok vmi szűz számítógépet találni...

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#39603) umek7 válasza Translator (#39602) üzenetére


umek7
őstag

Tölts le hungariandroid-ról egy partícionáló csomagot, abban fogsz találni egy zte driver exét.

(#39605) embe válasza domerator (#39599) üzenetére


embe
nagyúr

Nálam is jelentkezett, több rommal is. A megoldást már korábban kitárgyaltuk.
Aggregátor leírta a gyógyszert.
Próbáld meg, biztos működni fog neked is! Leszeded a gps_fix_new_signed.zip -et, majd recoveryből telepíted.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39606) domerator válasza umek7 (#39600) üzenetére


domerator
veterán

Nem tudom, hogy másnál hogy van... Sugar daddy megőrül tőle... elkezdi enni az akksit alvóban is... kelzsocát még nem kérdeztem, Keeper leírta már a véleményét erről.

(#39605) embe: Igen olvastam, de valaki (Trob?) azt írta, hogy ez a gps fix visszalépés lenne a gps működésében. Neked ugyanolyan jól működik a gps ezzel a fix-szel? Semmi bizonytalanság, reboot, jelvesztés?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39607) pista59


pista59
senior tag

Egy kis off:

TF6.

A győztes féreg irtó baktérium

(#39608) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Üdv, Blade-brigád!

Végigrepedt az üveglap a telefonom elején, pedig (most) nem is történt vele semmi, állt a szekrényen. Biztosan gyűjtötte a feszkót egy ideje. :F

Volt már, aki cserélt előlapot? Ragasztva van, vagy simán csavarozva? ugye, még mindig nincs hazai beszerzési forrás?

Köszi, jó 7végét!!!!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#39609) pista59 válasza orrlyuk (#39608) üzenetére


pista59
senior tag

Nincs hazai, ebay-en 10 ezer körül van, kicserélni könnyű, volt itt videó is róla, de nem biztos, hogy működni is fog, valamiféleképpen kalibrálni is kell.

A győztes féreg irtó baktérium

(#39610) FeRkE válasza pista59 (#39607) üzenetére


FeRkE
őstag

Nincs ebben semmi meglepő:) Ha én is beraknám a szekrénybe a Pengét, és naponta 2x 5 percre elővenném nyomkodni kicsit, valszeg én is ezt az üzemidőt kapnám :)

(#39611) szezso15 válasza orrlyuk (#39608) üzenetére


szezso15
addikt

Csak úgy, magától elrepedt??:Y :F

Voltak olyanok, akik cserélték házilag, valakinek sikerült (szerencse), valakinek nem (pech)...

Hazai forrás nincs, a garancia erre nem tér ki...

*Hajrá Loki!* i15+

(#39612) pista59 válasza FeRkE (#39610) üzenetére


pista59
senior tag

Bizonyára.
Azért nézd csak meg, pl volt használva a wifi rendesen.
De most mást találtam ki!
Valami felolvasó program kell, beteszem a blédet a mélyhűtőbe, szupravezetővé válik, és évekig kihúzza, mivel nem látom, ezért felolvassa nekem, amit kell. :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#39614) ^Clown válasza orrlyuk (#39608) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szia! Én azt javaslom neked, hogyha valóban magától repedt végig a kijelző, próbáld meg gariztatni. Ne hagyd magad, verd az asztalt, fogyvédelemhez fordulsz, stb. Volt már hasonló ügy, egy Logout cikk is született belőle; egy Asus netbook kijelzője reccsent meg magától. Sok-sok asztalverés után happy end lett a vége (ha jól emlékszem).
Tudom, nagyon macerás, de ahogyan olvasgattam a kijelzőcserés beszámolókat, az szvsz. még neccesebb (és többe is kerül).

[ Szerkesztve ]

(#39616) Keeperv85 válasza #40993792 (#39615) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sajnos nem. :( A kijelző szabványosan ugyan az az LCD és nem kell utólag attól tartani, hogy elcsúszik a kép. ügyesen a helyére lehet tenni. Viszont a digitizer más egy kicsit. Ez ugye egy kapacitív mátrix. Na most alap esetben, ha ki van szerelve, akkor nyilván nem feltöltött állapotban van, ezért beszerelés után elsőre koránt sem biztos, hogy eléri a 100%-os pontosságot. Ennél még rosszabb, ha utána sem, mert a FW fájlok be vannak állítva a megfelelőnek tűnő feszültségre, de maga a panel ettől esetleg eltér kisebb-nagyobb mértékben. Ha ugye csak 4-5 mm is csúszik az egész az alatta lévő képhez képest, már akkor is baj van. Ha ez eléri az 1 cm-et, akkor már használhatatlan. Működik, de el lehet képzelni hogyan.

Elsőre a gyárban az első szoftverezés kalibrál is. Állítgatja a megfelelő feszültségszinteket, miközben figyeli a kijelzőn megjelenő nyomáspontokat. Ha csúszik a kettő, akkor utána állítja a szoftvert még nem fedik le egymást. Ezt otthon nem lehet megcsinálni, tehát az ember csak reménykedhet, hogy elsőre megy minden... Az meg a másik dolog, hogy van kb a 3. féle digitizer van már Blade-ekben, ezzel egyidőben kb a 3. féle meghajtó egység és a 3. féle driver is mellé...

..és akkor még arra nem is tértem ki, hogy a ház eleje ugye és maga a touch panel két külön darab, amit préseléssel kéne összeragasztani, mert másképp a gasket, ami közte van be fogja engedni a port, ami aztán csodálatosan megül a kijelző és a tapi panel között...

(#39617) sagit válasza S. Szabi (#39575) üzenetére


sagit
addikt

ez gatyába rázta! végre bekapcsolva marad a wifi! :R :R :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39619) Keeperv85 válasza sagit (#39617) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Most tetted éppen üzemképtelenné az egyik alapfunkciót. Bár ha neked megfelel, hogy nem hagyod aludni a telót és naponta, akár kétszer is tölteni kell... :Y

(#39620) atillaahun


atillaahun
veterán

Annak aki szereti használni a keresőt, alkalmazás telepítésnél jelentkező "missing shared library" hiba megoldása: root-olt telefonra pl. Root Explorer-rel felmount-olt system partícióra be kell másolni a com.google.android.maps.xml-t a /system/etc/permissions-be, a com.google.android.maps.jar-t pedig a /system/framework-be, majd ráadni (hosszú nyomás a fájlon) a megfelelő (ami az összes többin is van) engedélyeket (permissions), és újraindítani a telót.
Nálam ez megoldotta a gondot.
A fájlokat egyébként többnyire bármilyen főzött romból be lehet szerezni, amibe google programok vannak telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#39621) XXX003


XXX003
tag

sziasztok,Sugar Daddy romnál nem megy a Facebook,hibával leáll,másnál is gond ,esetleg megoldás,THX

(#39622) TRob1 válasza domerator (#39606) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem ux1 írta. :D

¤ R'n'R ¤

(#39623) Keeperv85 válasza atillaahun (#39620) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nálam a "missing shared user ID" szokott igen gyakran előkerülni. Ennek az az oka, hogy bizonyos apk-t nem tűrik el, hogy át legyenek nevezve, ha még üzemképes állapotba szeretnénk hozni egy-egy beavatkozás után őket. Többek között ilyen a PowerAMP, de annak ennyi nem elég... "Megkerülhetetlenül" be van drótozva DRM-el, ami nem az aktiválás kijátszását kerüli el, mert arra még nem képes, de az alap programot képtelenség módosítani...

[ Szerkesztve ]

(#39624) orrlyuk válasza szezso15 (#39611) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Köszönöm MINDENKINEK a gyors és kimerítő válaszokat, sőt, eszmecserét!!!

A szerelés nem tűnik eszméletlenül bonyolultnak, de ha vannak kompatibilitási problémák, nem vágok bele. 10 rongy plusz kínai posta - nem valami kecsegtető.

Gari nem játszik, mert tök csupa karc az egész, az életben nem tudnám beadagolni, hogy nem vertem a földhöz. (Amúgy vertem már, de akkor nem tört el. Ezért is gondolom, hogy ez ilyen elcsúszott reakció is lehet.) Ja, amúgy a kamera előtti üvegem is repedt már:) Lehet, hogy Defy lesz a következő... :W

Amint látható, egyben maradt, amíg ki nem esik, használom tovább, áááá de rockeres lesz.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#39625) Keeperv85 válasza orrlyuk (#39624) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jól látom, hogy a tiéd teljesen fekete és nem szürke? Vagy csak a képek miatt tűnik úgy?

@^Clown:

Nem sokat. Max 15k, de akkor még egész jó árban megy el...

[ Szerkesztve ]

(#39626) ^Clown válasza orrlyuk (#39624) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ja, hogy korábban volt már leejtve... Akkor simán lehet, hogy az esés miatt elmozgó ház okozott feszültséget, ami most roppantotta meg a kijelzőt. Így valóban necces a garanciáztatás, szvsz. esélytelen. Használd így, amíg össze nem jön a pénz a Defy-re, utána meg megpróbálhatod eladni - fogalmam sincs, ebben az állapotban mit érhet.

(#39627) norti válasza orrlyuk (#39624) üzenetére


norti
addikt

Mégis mitől repedt el így? Többször leejtettem már, volt amikor a sarkára, volt amikor az üveglappal érkezett lefelé, de semmi nem történt vele eddig.

(#39628) orrlyuk válasza ^Clown (#39626) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Viccelsz, beállítjuk torrent-letöltőgépnek!!!! :DD

norti: lásd ^Clown előző válaszát. Leginkább ez a valószínű. Az üveg az üveg, nemdebár?

(Lehet, hogy Hulk nyomta ki...)

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#39629) umek7 válasza norti (#39627) üzenetére


umek7
őstag

Elég csak térdmagasságból leejteni és már meg is van a baj. Szerencsés vagy.

[ Szerkesztve ]

(#39631) umek7 válasza #40993792 (#39630) üzenetére


umek7
őstag

Azóta megvan már a szilikon tok, vagy a kezedhez celluxoltad keményen? :D

Nem könnyű amúgy betörni a kijelzőt (relativ), viszont egy 20cm-es eséstől is lehetnek problémák..

(#39632) D1Rect válasza RtgLaci (#39517) üzenetére


D1Rect
félisten

Pontosan erre gondoltam!

Meg is oldódott. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#39633) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

Hivatalosan is van már Android™ 2.3 Gingerbread?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39635) umek7 válasza bigdadylaci (#39633) üzenetére


umek7
őstag

Van már egy ideje, csak nem a Pengénkre.

(#39636) bigdadylaci válasza #40993792 (#39634) üzenetére


bigdadylaci
tag

Ja, értem.
És végleges stabil 2.3 verzió mikorra várható főzött romként blade-re?
Vagy van már?

[ Szerkesztve ]

(#39637) Psychonaut válasza bigdadylaci (#39636) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mar regota van. kelzsoca ROM-jai peldaul.

(#39638) bigdadylaci válasza Psychonaut (#39637) üzenetére


bigdadylaci
tag

Melyik az ami a legújabb végleges és hibátlan?
Próbálkoztam már cm nightly-kkal, sweet dream-szel, sugar daddy-vel stb-vel de mindnek volt valami hibája (hol kisebb hol nagyobb).

(#39640) bigdadylaci válasza #40993792 (#39639) üzenetére


bigdadylaci
tag

nagy részüket próbáltam mint írtam is, de mindek volt valami bug-ja, eddig.
5let?

(#39642) nitro33


nitro33
csendes tag

Sziasztok!

Ha megkérek valakit leírja nekem lépésről lépésre hogy kell kikapcsolni a netet hogy csak wifit használjon,mert így nem győzöm fizetni! Tudom hogy már van aki nagyjából leírta de nekem pontosan kell mert béna vagyok! Elöre is Köszönöm!

MAC OS X Version 10.6.8 2011

(#39644) bigdadylaci válasza #40993792 (#39641) üzenetére


bigdadylaci
tag

Megjegyzem, mind jobb volt mint a gyári 2.2 még így is. :)

(#39643) Zsolt_72
Hun fprint milyen?

[ Szerkesztve ]

(#39645) kelzsoca válasza bigdadylaci (#39640) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használj TELJESEN GYÁRI szoftvert, bár azoknak is van problémájuk, ilyen ez az Android, ha nem tetszik még lehet váltani iOS-ra, ott jól látták meg a dolgot, és a rendszer teljesen zárt (hülyebiztos) nem véletlenül sokak kedvence az iOS :D

[ Szerkesztve ]

(#39647) tpeti78 válasza #40993792 (#39639) üzenetére


tpeti78
senior tag

Kicsit le vagyok maradva olvasással, így csak most láttam Keeper átfogó írását... Durva! (Meg az is durva, hogy mennyire semmi közöm nincs ehhez a tudás szinthez.... :D )

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#39649) Keeperv85 válasza tpeti78 (#39647) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egy 3,5 MB-os egyszerű média lejátszóról írtam a 200 oldal feletti szakdolgozatom (Word, A4-es lapméret). Ne akard tudni mennyit lehetne a CM7 kódsoraiba olvasgatva írni róla... :Y

(#39650) nitro33 válasza #40993792 (#39643) üzenetére


nitro33
csendes tag

Így:

beállítás -vez.nélküli és hál. kapcs. - mobilhálozatok - adat roaming(pipa ki)!

MAC OS X Version 10.6.8 2011

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.