Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39201) umek7 válasza ux1 (#39197) üzenetére


umek7
őstag

bruhahaha :D

@MxM19: tanulmányozd

(#39202) mpire válasza jano_77 (#39195) üzenetére


mpire
tag

Hiba az Ön készülékében... vagy tényleg ekkora a szórás. Az általad leírt használattal 4 nap a minimum (már ha az a napi 4-5 telefon nem több óra). Ja amúgy mobilnet ugye nincs bekapcsolva 24/7? Mert akkor rendben van a 2 nap.

(#39203) jano_77


jano_77
nagyúr

Abban tud vki segíteni, hogy ha teszem azt a Sweet Dreams III romot feltenneém, akkor a hozzá tartozó pár kiegészítő ZIP-et, hogy kell feltenni? (colored settings.zip; steelblue.SDIII.update.zip; colorsettings_frylines.zip pl.)
simán mint a ROM-ot a Recovery ---> Install zip from sdcard ---> Choose zip from sdcard?

(#39199) mmaugli: ennek mi köze a Blade-hez :F

(#39202) mpire: mobilnet általában ki van kapcsolva, mert ha csatlakozom is, akkor is wifi-n keresztül. már amikor csatlakozik a teló. tényleg! az miért van, hogy az otthoni és munkahelyi wifi is el van mentve, meg is jegyzi a jelszót, de mégsem csatlakozik mikor mondjuk haza érek. nekem kell csatlakoztatnom a telót!?!?!? ez elég bosszantó :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39204) B-L-A-C-K válasza jano_77 (#39195) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hidd el semmi okom hazudni, vagy vagánykodni meddig bírja...:D Ha nem hiszed el nem is akarlak győzködni..de láthatod a grafikon alapján nem volt töltőre dugva, és gépre se. Ez előtti töltésnél meg kevesebbet használtam, és többet is ment egy kicsivel...Ez a rom aksi szempontjából nekem nagyon bejött, volt olyan rom is alig csináltam rajta valamit 2 nap alatt lemerült....

És itt a nagyobb grafikon is, ha ez hitelesebb:

[ Szerkesztve ]

(#39205) ux1 válasza umek7 (#39201) üzenetére


ux1
addikt

Hagyjuk... ez már magas neki...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#39206) apeelme válasza ux1 (#39197) üzenetére


apeelme
addikt

+1

(#39207) DnBHun


DnBHun
csendes tag

Hello Mindenki!lenne egy kerdesem.szeretnem megosztani a 3g-t,hogy tudjak laptoprol netezni a vilag vegen is,nem tok kapcsolodni ra,hiaba osztottam meg mint wifi hostpot! vagy esetleg valaki okitson mar ki hogy is megy ez :)

(#39208) mpire válasza jano_77 (#39203) üzenetére


mpire
tag

Szerintem (de javítson ki valaki, ha tévedek) nem üzemszerű/elvárható működés, hogy alvás közben észleljen és csatlakozzon wifi hálózatokra.

(#39209) D1Rect


D1Rect
félisten

Sugar Daddy-vel kinek mi gondja volt? A délutáni malőrt leszámítva nekem eddig hibátlan.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#39210) Zsolaf válasza kelzsoca (#39168) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kelzsoca!

A Libra szoftvere akkor fel tehető a Bladre? És miben különbözik a 2.2.2 lehet tudni?

(#39211) jano_77 válasza umek7 (#39201) üzenetére


jano_77
nagyúr

angolból igen szarul állóaknak adnál egy kis segítséget? a zöld színűek törölhetőek nyugalommal, a pirosak véletlenül sem?!? :F :U

(#39208) mpire: nem alvó állapotra gondoltam csak, hanem ha fel van ébresztve, akkor is nekem kell csatlakoztatni, mert önmagától nem hajlandó. és mindkét helyen ezt csinálja, meló és itthon is. most már a nyílt hálózatok jelzését is kikapcsoltam, mert hallottam egy olyat, hogy azokat keresi és preferálja előnyben és addig míg végig ellenőrzi azokat, addig nem csatlakozik az elmentett hálózatra.nem tudom ez mennyire befolyásolja, de mint írtam már azt is kikapcsoltam, hogy ellenőrizze a nyílt hálózatokat. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39212) domerator válasza MxM19 (#39193) üzenetére


domerator
veterán

Hát barátom, én ezek közül egyiket se törölném...

Ezek saját főzésű vanília romból vannak?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39213) Glatius válasza B-L-A-C-K (#39204) üzenetére


Glatius
őstag

Múlt héten a konyhámat burkoltam és alig került a kezembe a penge.... napi 3-5 perc wifi-s netezés, és néhány fogadott hívás, 5 nap 11 órát húzta szegény. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#39214) Zsolaf válasza Glatius (#39213) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem is most kellene burkolni a konyhát, asszony csesztet vele, de ejj ráérünk arra még mondtam neki. pedig csak javitani kellene a régi pult helyét:)

(#39215) kelzsoca válasza Zsolaf (#39210) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, feltehető lesz.

2011. január 20.-án adta ki a Google ezt a 2.2.2-es Froyot, az előd nem nehéz kitalálni a 2.2.1, számottevő különbség nincs, én nem is találtam, ez egy apróbb vérfrissítés lehet.

(#39213) Glatius
(#39214) amuba

Hétfőn kezdtük itthon a festést, ma fejeztük be, mondhatom egy élmény volt :)

[ Szerkesztve ]

(#39216) B-L-A-C-K válasza Glatius (#39213) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na akkor nem tudom az enyémen mi olyan meglepő egyeseknek...:)

(#39217) MxM19 válasza ux1 (#39205) üzenetére


MxM19
aktív tag

Anyádnak is:)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#39218) nortx válasza B-L-A-C-K (#39204) üzenetére


nortx
csendes tag

Milyen rommal sikerült elérni ezt a nagyszerű aksi időt? :)

Kelzsoca Face romját használom nagyon jó! :) Nekem sajna gyárilag gyenge a wifim de nagyon szeretem a kis masinát :)

(#39219) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

Nekem tf 6 max két napig birja, de inkább egy. A gyári viszont bolt hogy egy napot sen bírt ki. Érezhető volt a különbség mikor felraktam.

(#39220) mpire válasza jano_77 (#39211) üzenetére


mpire
tag

Akkor a ROM lesz a ludas. Minden ismert wifire mindig csatlakozik nekem. Gondolom CM-et használsz. Vess egy pillantást valamelyik Ginger Stir Fry ROM-ra.

MxM19 meg most intézett ezzel egy nem kis pihit magának

[ Szerkesztve ]

(#39221) MxM19 válasza domerator (#39212) üzenetére


MxM19
aktív tag

Igen.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#39222) domerator válasza D1Rect (#39209) üzenetére


domerator
veterán

Sugar Daddy nálam olyan, mint egy szűzlány... iszonyat érzékeny, hogy milyen appokat teszek fel. Most kínlódom vele harmadjára, mint malac a jégen... :W

Mapsot elfelejthetem... megőrjíti a gps-t, kint ragad az ikon és a teló elkezd fogyasztani, mint állat. :Y Legújabb Go Launcher EX is felejtős, az is fogyaszt. ZDbox még hagyján, de azzal is többet eszik.

Úgy tűnik, hogy ez a rom úgy működik jól, ahogyan azt zsoca megcsinálta... nem kell ide plusz figyelő, bütykölő app... ez önmagában működik a legjobban. Mondjuk, akinek a Maps kell az bajban lesz.
Wifi a regponnal kiváló és nem eszik sokat. GPS a navikkal rendesen ki-be kapcsol, BT alvóban is fogad fájlokat ha kell.

Csakazértis kitapasztalom, hogy mi neki az optimális felszerelés... :K

(#39221) MxM19: Komolyan? Melyik az alapja? :Y

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39223) kelzsoca válasza MxM19 (#39217) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért figyeljünk oda hogy beszélünk egymással.

(#39224) Glatius válasza bigdadylaci (#39219) üzenetére


Glatius
őstag

A fogyasztás nagyon függ a hálózati térerőtől (ha alacsony a jel a készülék ezt nagy távolságként érzékeli, és emeli az adóteljesítményt) háromszoros távolság áthidalásához kilencszeres teljesítmény kell. Ugyanez vonatkozik a wifire is. Ha tartósan jó helyen vagy, meglepő lehet az "étvágytalanság".

nortx

Akkukímélés: alacsony fényerő, jó lefedettségű tartózkodási hely, 3G kerülése, energiazabáló widgetek kerülése. A live wallpaper zabálja az energiát (zsoca kíméletlenül likvidálni is szokta a ROM-okból), a háttérben használt wifi szintén (mert a rádiókapcsolat mellett a GSM adapter is fogyasztgat, együtt valamivel több is lehet, mint a 3G.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#39225) nortx


nortx
csendes tag

Egyik este feltettem vagy 5 féle romot hogy megnézzem a wifit érdekes módon CM-el a legjobb mondjuk ez relatív mert más 2.2-es rommal jobbnak tünt a jel még is ledobált mindig aztán meg nem találta, hiába a wifi fix vagy bármi... Most meg gyenge hiába hogy 10 méterre a router! :) na de sebaj :)

Aksi kímélésre milyen megoldások vannak még?! Juice def-et használlok most csak... egy fél dekával jobb az aksi így :)

(#39226) B-L-A-C-K válasza nortx (#39218) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Two-Face VI.

MxM19: Itt nem nagyon szoktunk "Anyázni" ha nem érted a viccet, vagy ideges vagy, pihenj le kicsit inkább!

(#39227) umek7 válasza nortx (#39225) üzenetére


umek7
őstag

Mi az a Juice Defender?

Állítsd be a 2G hálózatot, vedd le a fényerőt minimumra/automatikusra, kapcsold ki az érintéshangokat, fölöslegesen ne legyen bekapcsolva a szinkronizálás és a wifi.

(#39228) B-L-A-C-K: Akksiformázás? :Y

[ Szerkesztve ]

(#39228) B-L-A-C-K válasza umek7 (#39227) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem max fényerőn ment ennyit, szerintem az aksija nincs leformázva jól...

(#39229) nortx válasza umek7 (#39227) üzenetére


nortx
csendes tag

nem 1.0-ás user vagyok :) ez mind megvan nekem is iv face :)

(#39230) umek7 válasza nortx (#39229) üzenetére


umek7
őstag

Nem is feltételeztem, de ennél többet nem tehetsz. Ne nyomkodd legfeljebb, akkor kevésbé merül :)

Az akkuidőhöz még annyit hogy annyi mindentől függ hogy egyáltalán nem meglepő hogy valakinek alig bír 2 napot, másnak meg 5-6 is simán megy.

[ Szerkesztve ]

(#39231) nortx válasza B-L-A-C-K (#39228) üzenetére


nortx
csendes tag

Aksit teljes állapotban vagy min. állapotban érdemmes formázni?! mindenki mást mond!

Egyébként az aksit soha ne merítsétek le teljesen 10%-nál márt töltésétek... ez minden litium aksinál így norm. ha teljesen lemerül akkor még károsodhat is!

(#39232) jano_77 válasza mpire (#39220) üzenetére


jano_77
nagyúr

és azok milyen alapon nyugszanak és melyik a legfrissebb vagy inkább úgy kérdezem, melyik a legstabilabb, leginkább összerakott?!?

esetleg tudsz adni egy működő linket hozzá?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39233) B-L-A-C-K válasza nortx (#39231) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én 3x lemerítettem teljesen, úgy hogy 1 feltöltés kb 10-12 óra volt...

(#39234) mpire válasza jano_77 (#39232) üzenetére


mpire
tag

[link]

Próbáld ki, hogy viselkedik a wifi. Amúgy ez egy gyártótól kiszivárgott romon alapszik, ami azt is jelenti, hogy nem nagyon lehet belemókolni már (forráskód hiányában), azaz innen tovább nem nagyon fog fejlődni.

Szerk: én amúgy a 13-ast használom, a többiről nem tudok nyilatkozni, nálam hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#39235) domerator válasza nortx (#39231) üzenetére


domerator
veterán

Inkább úgy mondanám, hogy nem szükséges 10% alá meríteni, ha úgy határoztál, hogy valamilyen módon formázod. Abban az akksiban külön kis áramkör figyel arra, hogy ne merüljön egy olyan küszöbérték alá, ami káros lehet... és ez a küszöb a teló által jelzett 0% alatt van!

Ha lemerül és kikapcsol, nem kell megijedni... legfeljebb pár perc töltés után lehet visszakapcsolni, nem azonnal. Amit nehezebben viselnek az akkuk, az a folyamatos töltőn tartás.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#39236) jano_77 válasza mpire (#39234) üzenetére


jano_77
nagyúr

jól sejtem, hogy ebben nincs magyar nyelv!? ezt ugye nem egy magyar "konyhaművész" készítette? Hurwinyek féle Ginger Stir Fry romoz használja vki, arról mik a vélemények?!?
Gondolom ez utóbbiban van myagar nyelv!? :U

(#39203) jano_77: ennek az elejében tudna vki tanácsot, útmutatást adni!? Please :R

(#39237) mpire: OK, köszi. és melyik ZIP-et szedjem le, mert van ott egy pár és az angolom sajnos ....na inkább hagyjuk :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39237) mpire válasza jano_77 (#39236) üzenetére


mpire
tag

Van benne magyar, most néztem meg.

Szerk: gondolom ezt: Ginger Stir Fry Beta 19
Download: gsf-blade-b19.zip mirror mirror mirror mirror

De mondom, én ezt nem próbáltam, csak a 13-ast.

[ Szerkesztve ]

(#39238) jano_77 válasza mpire (#39237) üzenetére


jano_77
nagyúr

értem...már jön le.
látok ott ZTE apps csomagot, meg csak ZTE tárcsázós zip-et is. Érdemes ezeket feltenni!?
pl a ZTE app-os csomag mennyiben jobb mint mondjuk egy másik filekezelő, tárcsázó, stb?

szerk.: ok, akkor nem teszek én sem. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39239) mpire válasza jano_77 (#39238) üzenetére


mpire
tag

Fogalmam sincs, én nem tettem rá semmilyen csomagot. Nekem tökmindegy, hogy milyen a tárcsázó, fájlkezelőnek meg úgyis a rootexplorert használom.

(#39240) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Nem tudni lesz e kihìvàs rom bladere?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39241) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#39240) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Kihìvàs=miui
Elìràs =t9

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39242) Mr X válasza gordonfreemN (#39241) üzenetére


Mr X
veterán

Nem tudom, én pont most próbáltam ki egy MIUI romot (nem bléden), hát nem ájultam el tőle. Talán csak a szokatlansága miatt, de nekem nem lett a szívem csücske.

(#39243) jano_77


jano_77
nagyúr

kell rom felrakás előtt a wipe data/factory reset?!?
vagy elég csak a formatok után wipe dalvik cahce és wipe battery stats!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39244) hr2 válasza hr2 (#39122) üzenetére


hr2
őstag

Valaki, légyszi.

(#39243) jano_77
Ajánlott, ártani nem árt.

[ Szerkesztve ]

(#39245) jano_77 válasza jano_77 (#39243) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindenki alszik ilyenkor, mikor végre itt tudok lenni, mert nem aludtam be időnap előtt!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39246) umek7 válasza jano_77 (#39243) üzenetére


umek7
őstag

Mindig kell. A battery statsot pedig fölösleges, mivel automatikusan törlődik új rom felrakása után

(#39247) hr2 válasza jano_77 (#39243) üzenetére


hr2
őstag

Ja, és a format boot-system-data-chace -ezeket se hagyd ki.

[ Szerkesztve ]

(#39248) mpire válasza jano_77 (#39245) üzenetére


mpire
tag

Legyen meg minden wipe, teljesen tiszta telepítés ajánlott. Ha még nem kezdted el, akkor csinálj egy backupot CW-vel, ha nem jön be a rom, pár kattintással visszakapod a mostanit.

(#39249) TRob1 válasza jano_77 (#39243) üzenetére


TRob1
veterán

Ha teljesen más rom volt fenn, akkor kell minden format is, ha ugyanaz csak pl. 1-2-vel régebbi verzió, akkor elég a Cache Partition és a Dalvik Cache törlése (battery statsot meg felesleges szvsz).

szerk:
(#39245) jano_77: Nah, hirtelen 4 válasz is lett. :D Ezekszerint mégsem alszik mindenki. Te viszont most lehet hogy bealudtál? :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39250) gordonfreemN válasza Tonchi (#38390) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Sziasztok. A black miui/tonchi témàt miként kell telepiteni?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.