Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31701) umek7 válasza pista59 (#31698) üzenetére


umek7
őstag

Nem feltétlenül erre gondoltam, de mindegy

(#31702) Ronam válasza Gaabe (#31699) üzenetére


Ronam
addikt

valami nem stimmel az új markettel,az még hagyján,hogy lassú,de nálam is 5-10 percenként fc-zet,nagy rakás fos :)

(#31693) Zsolt_72 : B12 tényleg rendben volt,legalábbis nekem semmi bajom nem volt vele,GPS-t nem nagyon tesztelgettem,1x használtam kb másfél órát,nem volt reboot.Viszont a B13al valami nem stimmel.Éjjel 6%-ot esett az aksi,ami szerintem nem egészen normális,újra lett rakva ugyanúgy szar volt..Most feltettem az új CM rom-ot,ez jónak tűnik.Egyetlen gondom vele a wifi driver,szörnyű hogy fél méterre a routertől -40dB-t mutat a wifi analyzer,de legalább a Speedtest most már normál értékeket mér :) marad fenn egyenlőre a CM rom,kiderül majd,hogy bánik az aksival

(#31703) pista59 válasza umek7 (#31701) üzenetére


pista59
senior tag

De szerintem ez a lényeg. Lehet hardveres eltérés. És azonos ROM esetén sem azonosak a telefonok szoftveresen.

A győztes féreg irtó baktérium

(#31704) Firpo


Firpo
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki veszek egy Blade-t a Telenornál, mivel megjött a 2.2-es frissítés hozzá. Az lenne a kérdésem, hogy valaki tapasztalt-e valami hibát a frissítést követően (nem/rosszabbul működik valami stb). Korábban olvastam, hogy az iránytű nem pontos, változott ez valamit?

Ez lesz az első androidos telefonom, mire kell figyeljek az elején? Az 1. hszt olvasom... :)

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

(#31705) hjanos1 válasza Ronam (#31702) üzenetére


hjanos1
senior tag

CM sebességre milyen a B12/13-hoz képest?
Akksival szerintem normálisan bánik.

The Factory Must Grow

(#31706) Ronam válasza hjanos1 (#31705) üzenetére


Ronam
addikt

ugyanolyan gyors,LauncherPro-t használok,semmi különbséget nem tapasztaltam a 2 rom között

(#31707) kelzsoca válasza Gaabe (#31699) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez az eredménye, ha bele van túrva a rendszerbe :)

Jobban jársz ha újrarakod a szoftvert.

(#31704) Firpo

A garanciális dolgok miatt még mindig jobban megéri másik szolgáltatónál beszerezni a készüléket, ez szigorúan magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

(#31708) apeelme


apeelme
addikt

érdemes rápillantani mert nem rossz:

Nemus Launcher

(#31709) alfaromeo33 válasza Fail3D! (#31700) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

+1

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#31711) Firpo válasza kelzsoca (#31707) üzenetére


Firpo
tag

Flottás a telefon, szóval csak a Telenor jöhet szóba. Bízom benne, hogy nem kell gariztatni majd...

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

(#31712) tpeti78 válasza Ronam (#31706) üzenetére


tpeti78
senior tag

Én nem vagyok a sebességtől elájulva. Persze lehet, hogy a GoLauncher-el van gond, vagy nem tudom, de az appok közé belépve, görgetéskor igencsak akadozik. Ugyanez a gyárilag rajta levő ADW-vel is....Ez SD3 Remastered-nél nem volt megszokott, ott semmi ilyet nem tapasztaltam a Zsoca féle launcher-el... Csak nálam van a menüben "röcögés" ? :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31713) Ronam válasza tpeti78 (#31712) üzenetére


Ronam
addikt

nálam is ez volt GOlauncherel CM-en,lassú volt a scroll,LauncherPro-t próbáld meg,nálam tökéletesen fut :). Beállítások/Advanced- Scroll-t és az opening speed-et állítsd max-ra,úgy lesz a tuti

[ Szerkesztve ]

(#31714) Gaabe válasza kelzsoca (#31707) üzenetére


Gaabe
tag

és ha recoveryből rátenném a gappsot? vagy inkább ne kísérletezzek?

(#31715) calamites


calamites
őstag

Sziasztok

ha szeretnék olyan dolgot nézni, ami PC-n flash playerrel fut, akkor mit ajánlotok.

telenoros a gép 2.1 es, és opera mobile a böngésző.

Bocs, de tök kezdő vagyok, bár már hónapok óta olvasgatok itt.

[ Szerkesztve ]

(#31716) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Lehet, hogy a torkomra léptek de nem találok sem az első hozzászólásban sem a hungariandroidon sem a modaco-n olyan eljárást ami rootolás nélkül megoldaná egy stock rom dumpolását. Vagy elkerülte a figyelmem :)

Rickeffe

(#31717) calamites válasza calamites (#31715) üzenetére


calamites
őstag

Visszakerestem, és a dolphine HD 10.1-es kombót leltem.

az még mindig a legjobb?

(#31718) phantom88


phantom88
tag

Sziasztok!

Korábban mintha láttam volna olyan androidos alkalmazást ami kikapcsolja a wifit, ha egy ismert wireless hálózat határán túlra kerül a telefon.

Tudja valaki a nevét? Köszi! :R

Bocs eredetileg nem ide, akartam csak hála ennek a jó fórumnak nem lehet törölni... :W (+meleg, +sör)

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#31719) hjanos1 válasza calamites (#31717) üzenetére


hjanos1
senior tag

[link]

The Factory Must Grow

(#31721) Keeperv85 válasza Rickeffe (#31716) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Elég hozzá a reco, ami a Blade esetében nem egyenértékű a roololással. Azért nem találtál ilyen elírást, mert nem igazán van rá szükség. Minden gyári rom többnyire megérkezik ugyanis az exe-s telepítők formájában.

(#31722) robit1973 válasza phantom88 (#31718) üzenetére


robit1973
aktív tag

Esetleg ez?
[link]

(#31723) Rickeffe válasza Keeperv85 (#31721) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

A reco előtt akarok egy fullos dumpot.
Találtam egy adb-s dump leírást ux1-től, de pl az a friss t 2.2 exe-s recorol 5megás img-t csinált. A csodazipekben meg olyan 3.7 körüliek vannak. Biztos megegyeznek?
Nem értek hozzá csak kérdezem. :)

A romdump meg valamiért nem hajlandó működni, az adb meg azt írja hogy "cannot run as root in production builds" ami megoldható de ott megint rootolni kell.

Ja igen, ha pl visszatenném megint a stock 2.2őt akkor az már nem megy exe-vel nem?

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#31724) aschil


aschil
csendes tag

MoboPlayernél az ékezetes (magyar) felirat megjelenítéséhez melyik karakterkészletet kell kiválasztani?

SMS küldésnél hol lehet beállítani hogy 160 karakteres legyen?

[ Szerkesztve ]

(#31725) apeelme válasza aschil (#31724) üzenetére


apeelme
addikt

1. ha jól tudom UTF-8
2. ne írj ékezetes betűket

(#31728) aschil a gyári üzenetkezelő nem mutatja, tegyél fel Handcent-et, vagy GOSMS-t

[ Szerkesztve ]

(#31726) atillaahun válasza #40993792 (#31693) üzenetére


atillaahun
veterán

... és (#31689) api29

modaco - wbaw:
"It doesn't work on any ZTE based rom (without custom compiled kernel), or stock rom. The notification led is turned off when the phone enters low power sleep mode. This was a design decision taken by ZTE & I can't fix it due to the lack of kernel source code."

Akinek még ennek ellenére is hibátlan a LED az fogadja őszinte virtuális kézrázásom.

(#31694) umek7: sok hibát ráfoghatunk a tömeggyártásra, de egyetértek, hogy mindent azért nem.

[ Szerkesztve ]

(#31727) robit1973 válasza aschil (#31724) üzenetére


robit1973
aktív tag

Szerintem ISO-8859-1

(#31728) aschil válasza apeelme (#31725) üzenetére


aschil
csendes tag

Olyan lehetőség nincs, hogy írás közben mutassa mennyi karakter van még hátra?

(#31729) calamites válasza hjanos1 (#31719) üzenetére


calamites
őstag

és megy majd az operával, vagy kell a dolphine?

(#31730) Mr X válasza aschil (#31728) üzenetére


Mr X
veterán

Go SMS Pro vagy Handcent SMS

(#31731) Rickeffe válasza Keeperv85 (#31721) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Elnézést az én kezem törendő elfelé, megvan a cucc. DUMP
Most, hogy tudom mit kell keresni így már könyebb ( dd if= ) :D

Rickeffe

(#31732) baal-amiga válasza aschil (#31724) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Windows-1250 a legtöbb esetben, a legtöbb lejátszóval jó.
Handcent sms tudja jól kezelni a balra dőlő ékezetekre való automatikus átállítással.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#31733) robit1973 válasza atillaahun (#31726) üzenetére


robit1973
aktív tag

Eddig nem nagyon érdekelt ez a LED téma, de most kipróbáltam. SD3 romnál, aminek az alapja a kiszivárgott rom nem fogadott hívás után alvó képernyőnél 45 másodpercenként 4-et villan a vissza gomb ledje. És tényleg alszik, mert egyik gombra sem éledt fel, csak a bekapcsolóra. Érdekes ez a wbaw féle írás, de api-éknak van igaza.

(#31735) atillaahun válasza robit1973 (#31733) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez esetben természetesen
Szvsz a 45 mp-enként felvillanó LED hasznossága vetekszik a bekapcsolt képernyőn működőével.

(#31736) Ronam válasza robit1973 (#31733) üzenetére


Ronam
addikt

hát ez tényleg elég furcsa mert nálam sem működött :),először a Sweet Dreams romokat használtam,aztán B11-B13 és egyiknél sem működött,pontosabban akkor működött ha töltőn volt a teló,na most akkor hogy is van ez?

(#31737) umek7


umek7
őstag

Pontosabban úgy is van ez hogy a GSF ROM-okban nem működik a LED visszajelzés (legalábbis ameddig követtem részletesen), aztán kelzsoca megcsinálta ezt már az SD3-ban, viszont azt nem tudom hogy a GSF-ben fixálták e ezt már.

(#31739) Ronam: Én tutira így emlékeztem.. vagy akkor csak belekezdett, de az volt az a ROM amit nem fejezett be?

[ Szerkesztve ]

(#31739) Ronam válasza umek7 (#31737) üzenetére


Ronam
addikt

olvass vissza pár napot,vagy talán 1-2 hetet,ő maga írta,hogy nem javította.....honnan veszed az ilyen információkat? :DDD

(#31740) tpeti78 válasza Ronam (#31713) üzenetére


tpeti78
senior tag

Valamicskét javult a helyzet, de nem vagyok elájulva azért..... :D

Más kérdés: A CM-nél az normális, hogy ébred a telefon a home gombra, hosszabb idő elteltével is? Nem alszik, vagy beállítás kérdése ez is? (Bőség zavara a sok beállítási lehetőség, kevés időm volt csak éppen átfutottam rajta.... :) )

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31741) Ronam válasza tpeti78 (#31740) üzenetére


Ronam
addikt

szerintem nem normális,most próbáltam,nálam nem ébred

(#31742) robit1973 válasza Ronam (#31736) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nem tudom, eddig én sem nézegettem, mert tokban van mindig, úgyhogy nekem tök mindegy, hogy villog, vagy nem. Csak most próbáltam ki kiváncsiságból.

(#31743) apeelme válasza tpeti78 (#31740) üzenetére


apeelme
addikt

és az szűz ROM nincs telepítve semmi pluszban?

(#31744) Ronam válasza umek7 (#31737) üzenetére


Ronam
addikt

szerintem a remastered rom-al fejezte be,úgy volt teljes,de én annak a "changelogjában" sem láttam,hogy ez javítva lenne.Talán majd az SD4-ben,már ha lesz olyan.wbaw azt írta,ezt a hibát nem lehet javítani,majd valamelyik szaki megmondja mi a helyzet

(#31742) robit1973 : engem azért zavart néha,nem kapcsolgatom be 10 percenként a telót :)

[ Szerkesztve ]

(#31745) umek7 válasza Ronam (#31744) üzenetére


umek7
őstag

Akkor nézd el nekem, kicsit elkalandoztam. Pedig világosan emlékszem rá hogy ilyet írt valamikor, de a franc se tudja már..

Ui: Egyébként alapból nem a remastered-et kezdte el, hanem egy másikat, csak be kellett fejeznie és ezért írta hogy fogjátok fel "nightly" remastered-nek.

[ Szerkesztve ]

(#31746) aschil válasza baal-amiga (#31732) üzenetére


aschil
csendes tag

Köszi, a Handcent sms bejött! :C

(#31747) tpeti78 válasza apeelme (#31743) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nem szűz rom, pakolgattam már pár dolgomat vissza. Opera Mini, Aura, Beautiful Widgets, stb. De ezek eddig is fent voltak, nem kellene bekavarniuk, elvileg.... :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31749) Ronam


Ronam
addikt

CM romoknál,hogy kéne működnie nem fogadott hívásnál a LED-nek?most próbáltam,az első 10mp-ben villog a LED aztán semmi :)

(#31750) apeelme válasza tpeti78 (#31747) üzenetére


apeelme
addikt

ilyenkor másnak azt tanácsolom hogy ha tényleg tudni akarja akkor szűz ROM, esetleg sync címlista miatt, és így teszteld 2-3 feltöltésig, eddig mindig bejött. azt a kis időt meg kibírod nem? :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.