Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31401) netseft válasza Graphics (#31398) üzenetére


netseft
aktív tag

Gondolom a 2.2-es build ("bulid") azonosítója annyiban más a 2.1-esétől, hogy elérakták a "FRY_" szöveget.

SD kártyás problémára valaki?

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#31403) Keeperv85 válasza netseft (#31401) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

SD kártya:

Lehúztad a Noti. Bar-t? Rányomtál, hogy csatolja a géphez?

(#31404) umek7 válasza mark5138888 (#31392) üzenetére


umek7
őstag

Totálisan fölösleges a "tuning". Hagyj mindent úgy ahogy van, hidd el, nem maradsz le semmiről.

(#31405) tpeti78 válasza mark5138888 (#31396) üzenetére


tpeti78
senior tag

672-ön elketyegett az enyém gond nélkül, a min. 245, ondemond. Vagyis kb. 10% emelést birnia kell.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31406) mark5138888 válasza tpeti78 (#31405) üzenetére


mark5138888
tag

aha értelek köszi majd megpróbálom :) .

Na akk úgycsinálom ahogy te. milen változásra számítsak majd?

pl angry birds rio néha beszaggat vagy netezés közbe a nagyítást kicsiníítést lassan érzékeli vagy van hogy a menü szaggat be. ezeken nagyrészt javíthat ez a kis tuning?

Ja és nekem így alapból is elég meleg a telcsi pl gps használat közbe / hq videóknál youtubeon.. nem fog túlforrósodni?

(#31407) netseft válasza Keeperv85 (#31403) üzenetére


netseft
aktív tag

:W
Pedig kerestem is ezzel kapcsolatos beállítást, 2.1-ben ha jól emlékszem volt ilyen. Itt nem találtam sehol, hát ezért. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#31408) Mr X


Mr X
veterán

Szép napot!

A hétvégén vidéki kiruccanás kapcsán teszteltem picit a gps-t. NDrive volt az alkalmazás. 2,5 óra alatt nem volt vele gond, szépen tette a dolgát. Nem akart sehol elvinni a susnyásba.

Akku, majdnem 3 napot ment egy töltéssel, ebben odaúton 2,5 óra navi, 3-4 óra játék és 15-20 fénykép volt. Nem is rossz.

Viszont, valamit nem értek. Mielőtt indultam, akartam felmásolni kártyára pár dolgot. Csatoltam tárhelyként a laptopra, de kis idő után fogta magát és a másolás közepén leválasztotta a kártyát. Többször is eljátszotta ezt, én meg agyérgörcsöt kaptam.

Még megnézem másik laptoppal, meg az Ace-t is megnézem ezen a laptopon, hátha sikerül kiszűrni a hibaforrást.

(#31409) tpeti78 válasza mark5138888 (#31406) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nagy csodára ne számits, de kicsit jobb lesz. Melegedni fog is, gps, játék, stb. mellett. Ajánlanám inkább a tuning helyett Kelzsoca Sd3 remastered romját. Igaz, itt a proci nem húzható, de érezhetően gördülékenyebb a rendszer...

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31410) RAiN91


RAiN91
őstag

Swedish Spring RLS5 ROM-ban, magyar nyelvnél: beállítások/hang/rezgés-nél van egy helyesírási hiba: "mindíg". Csak szóltam, nem tudom kinek kellene szólni.

(#31411) phantom88 válasza Mr X (#31408) üzenetére


phantom88
tag

Ez sajnos nálam is gyakori mostanában, két különböző gépen is. Egy megoldás: Ne legyen más adattároló rádugva a gépedre. Driver resintall nem segít egy darabig jó lesz, aztán megint megbolondul.

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#31412) mark5138888 válasza tpeti78 (#31409) üzenetére


mark5138888
tag

de az a rom nem gen2-es? nekem meg gen1-es gépem van :(

(#31413) Mr X válasza phantom88 (#31411) üzenetére


Mr X
veterán

Semmi nincs rádugva, csak a telefon. Még usb egér sem.

(#31414) #19617792 válasza mark5138888 (#31412) üzenetére


#19617792
törölt tag

gen2-es ROM, gen1-re a svéd ROM-ok jók.

(#31415) tpeti78 válasza Mr X (#31408) üzenetére


tpeti78
senior tag

Esküszöm nem értem, hogy van ilyen aksi időd...Nekem amit csak az odautra irtál, az is majdnem hihetetlen, nemhogy még ezen felül két nap...Milyen rom, ha szabad kérdezni?

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31416) domerator válasza Mr X (#31408) üzenetére


domerator
veterán

Basszus, már megint egy hihetetlennek tűnő akkuidő...

Mr X:

Légyszi csinálj egy screenshotot az akku állapot képernyőkről (a részletezésről, meg az ébren-alvó képernyőről is) ha nem nagy gond... köszi

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31417) szezso15 válasza tpeti78 (#31415) üzenetére


szezso15
addikt

+1 :(

Eljöttem nyaralni Stir Fry 13-mal 1 hét alatt volt ideje beállni, egy napnál több soha EDGE+ AUT.
fényerővel...(kímélő használat)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#31418) tpeti78 válasza szezso15 (#31417) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nekem is maximum egy nap, remasteredel...Nekem magas, amit írnak itt páran néha... :D Biztos használatfüggö a dolog, de itt az imént konkrét dolgok voltak leirva, ezt az én telefonom nem tudja, az biztos...:]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31419) Mr X válasza tpeti78 (#31415) üzenetére


Mr X
veterán

Nem szoktam semmit bekapcsolva tartani, amit nem használok. a Navin és a játékon kívül gyakorlatilag kikapcsolt kijelzővel állt. Úgy meg bírja. Ha nyúzom, akár 6-7 óra alatt is seggére verek a töltésnek.

SD3 Remastered rom.

domerator:

Azóta már töltöttem. De a következő lemerülés előtt csinálok képet.

(#31420) ktmt válasza szezso15 (#31417) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ginger Stir Fry 9-essel nekem 4 nap 10 órát ment, de ebben csak napi egy-két telefon volt ez alatt az idő alatt. Amúgy persze nekem is egy-másfél nap, ha használom is a telefont.

MÁS: tegnap elkezdett recsegni a fő hangszóró, eddig nem csinálta, akkor szűnik meg, ha két fokozatot le veszem a hangerőt, kihangosításnál is torz a hang.
Ez természetes fejlemény? Vigyem szervizbe?

(#31421) szezso15 válasza tpeti78 (#31418) üzenetére


szezso15
addikt

De nem gond, mert a gyárin kívül ennyi ideig nem volt folyamatosan rom a telomon, szal most nagyon beállt a batterystatsom mentem is lefelé :D :C

*Hajrá Loki!* i15+

(#31422) tpeti78 válasza ktmt (#31420) üzenetére


tpeti78
senior tag

Persze, vidd vissza.Gari gyanús a dolog.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31423) xlife11 válasza #40993792 (#31361) üzenetére


xlife11
senior tag

Elárulom, ez is fújva van :) Ha kell mutatok egy részt a hátlapomról ahol lekopott, ott natúr műanyag színe van

(#31424) domerator


domerator
veterán

Most komolyan... még ha meg is sértődik akárki is, de mi a rákvörös F@szért kell idesz@rni kib@szott lehetetlen akkuidőkről szóló sztorikat és felb@szni vele egy rakás júzer agyát ... utána meg beismerni, hogy ja, bocs, a felsoroltakon kívül csak egy szalvétanehezéknek használtam a blédet, zsebkendőbe volt tekerve a teló amikor épp nem nyomtam meg rajta semmit.

Van ennek valami kib@szott értelme???????????????????,,

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31425) XXX003


XXX003
tag

sziasztok,igazából nem tudom hol kérhetném ,de gondolom nem bűn itt sem német-magyar szótár programot tud valaki ,link,THX

(#31426) pista59 válasza domerator (#31424) üzenetére


pista59
senior tag

Az akku idő volt, van és lesz. Nem is baj, néha rákényszerít valakit, hogy átnézze telefonját, megkeresse, mi eszi az áramot, amikor nem kéne.

A győztes féreg irtó baktérium

(#31427) lekka2


lekka2
csendes tag

Sziasztok!
Próbálnám a Telenoros új cuccot, de valami nem egyenes.
Nyomva tartom a hangerő - gombot egy kis idő után eltűnik a kijelzőről a zöld droid és kiírja a laptop , hogy az "USB eszközt nem lehet felismerni" . Nem jut el odáig, hogy a telefonon megjelenjen az FTM felírat.. .
A Teló rootolva van, eredeti telenoros szofttal

(#31428) hjanos1 válasza XXX003 (#31425) üzenetére


hjanos1
senior tag

[link]
Fent a zászlóval tudsz nyelvet váltani

The Factory Must Grow

(#31429) Stirlitz válasza domerator (#31424) üzenetére


Stirlitz
senior tag

És mi a fa@ért kell telekáromkodni ezt az otvaros fórumot? :(((

[ Szerkesztve ]

(#31430) Peat;) válasza tpeti78 (#31418) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem akarok megbántani senkit, de kb 7 óra maximális használat bármely mai okostelefont lemerít, a fenti írásban pedig ennyi van írva csak a navira és játékra együtt. A többi funkciót nem tekintve és figyelembe véve hogy milyen kapacitású akksi van a balde-ben...izé. Lehet hogy bírja minden 500 000. darab a fentieket.

Látom késve reagáltam, a navit nem ismerem, de gondolom a játék nem 3d-s volt mert akkor még csak a navi és játékot sem bírta volna csóri teló. Én sem értem minek vakítani a népet, van aki elhiszi aztán mókolásokba kezd és végeláthatatlan romcserékbe. Hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#31431) pista59 válasza Peat;) (#31430) üzenetére


pista59
senior tag

Mert van, akinek éjjel, úgy, hogy nem használja, merül 40%-ot, másnak meg semmit.
Persze, hogy idegesíti, hogyan bírhat más telefon annyit.

A győztes féreg irtó baktérium

(#31432) ktmt válasza domerator (#31424) üzenetére


ktmt
aktív tag

Az égvilágon semmi értelme nincs, szerintem sem, talán nem voltam világos. Azt akartam ezzel mondani, hogy a teló készenléti ideje közel egy hét, de a átlagos használat is sokat ront ezen, csak a wifi állandó bekapcsolása 2%-ot visz óránként, a BT még többet a tapasztalataim szerint.
Engem is az idegesített, hogy egy csomó "két napig is elment" bejegyzés született az elmúlt pár napban. Ennek tényleg semmi jelentősége nincs.

(#31433) Mr X válasza domerator (#31424) üzenetére


Mr X
veterán

Semmi sértődés, de én sehol nem írtam, hogy agyonhasználva vitt ennyit. Leírtam, mi volt rajta, és hogy így mennyit bírt. azt is leírtam anno, hogy a munkahelyemen például állásában képes egy 12 órás műszak alatt 40%-ot merülni, mert annyira le van árnyékolva az épület, hogy nincs térerő, de keresi folyamatosan.

Kicsit túlreagáltad.

Peat:

Plants vs Zombies volt a játék konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#31434) ktmt válasza tpeti78 (#31422) üzenetére


ktmt
aktív tag

Gondolom, hogy szerviz lesz a vége, csak érdekelt volna, hogy ez mennyire tipikus probléma. A teló vodás, mennyi a szervizes átfutás, egy-két hét?
Ja, és muszáj visszarakni az erdeti szoftot?

[ Szerkesztve ]

(#31435) tpeti78 válasza ktmt (#31434) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nem tudom, hogy is áll a voda, van e egyáltalán szervizük a pengéhez. Lehet, hogy élből cserélik, passz.
Nem árthat a gyári állapot vissza állítása, pontosabban ajánlott! :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31436) domerator


domerator
veterán

Jópár napja csak a fórumokat túrom az akkus témák után, feltettem csillió progit, hogy mi a fax dolgok futnak a háttérben, a batterystats fájl már hányni tudna tőlem annyiszor csesztettem és csak annyit értem el, hogy max 24 órát tudna menni a teló ha nincs több megerőltető dolga a szokásos használaton kívül, mint fél óra navi.
Erre jönnek az ilyen bejegyzések, hogy 3-4-5 nap... de mellé semmi konkrét használati statisztika... a fiók alján szerintem az enyém is kibírna egy hetet simán (éjjel meg se mozdul az akku szint, pedig nincs flight módban) ... komolyan, api29 írta jól és már én sem fogok csodálkozni rajta, ha valaki beszámol, hogy bléddel bikázza a bálnamercijét...

Szóval csak ennyi, lehet, hogy túlreagáltam, de az vessen követ, aki kicsit se lenne ideges ilyen helyzetben.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31437) XXX003


XXX003
tag

?

[ Szerkesztve ]

(#31438) pista59 válasza XXX003 (#31437) üzenetére


pista59
senior tag

??
Pár hozzászólással előrébb, ha megnéznéd?

A győztes féreg irtó baktérium

(#31439) XXX003 válasza hjanos1 (#31428) üzenetére


XXX003
tag

Kösz.

(#31440) Mr X válasza domerator (#31436) üzenetére


Mr X
veterán

Elég konkrét használati statisztikát írtam. Kapásból az első hsz-emben. Nem írtam olyasmit, hogy egész napos mobilneten youtube-ozással lett volna ennyi. Ez egy nyaralós hétvége volt, ennyi használat jutott a készülékre és ezzel így bírta az akksi. Ennyi volt a hsz-om lényege és nem több.

(#31441) pista59 válasza domerator (#31436) üzenetére


pista59
senior tag

Tehát, ha valaki az 5. napon tölti a blédet, ne is mondja itt?

A győztes féreg irtó baktérium

(#31442) ktmt válasza tpeti78 (#31435) üzenetére


ktmt
aktív tag

Van külön vodás szoft, vagy T-s megteszi? Csak azt találtam ugyanis, CWM mentésem meg elveszett egy kártyaformázásnál.

(#31443) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Most én fogok káromkodni, akinek alacsony az ingerküszöbe, az ne olvassa pls!

Szóval:

Engem az a kicseszett gecy sok off nem zavar, amit ha nincs kedvem nem olvasok végig, DE hogy valaki az a kib@szott hererákos mocskos tetves SZERKESZTÉS GOMBOT nem tudja megnyomni a nyomorék degenerált félreb@szott tapló mancsával, az kezd sok lenni!!! :W:W Mellé ráadásul még a 300 millió hsz fele arról szól, hogy egy szóban cheetel valaki... Nem igaz baz'meg, hogy ennyire tajparaszt agy sorvadt egy mutyi ország!! :W :W :W Megyek pihenni...

(#31444) dilajoska1


dilajoska1
őstag

nekem most több mint 2 napot kihúzott az SD3 és még 11%-on van az aksi.igaz most tényleg keveset lett hozzányúlva kb 20 pec játék 20 perc zene és film pár telefon és sms + 2 3 kép és videó készítés.nekem nagyon alacsonyra van állítva a fényerő és az adat kapcsolat sincs bekapcsolva úghogy szerintem ezért bírta, igaz hogy más romok nem bírták soha eddig ilyen használat mellett.ráadásul az spb shell 3d-t használom launchernek és van pár widget is kirarkva

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#31445) pista59 válasza Keeperv85 (#31443) üzenetére


pista59
senior tag

Jó meleg van, mi? :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#31446) alfaromeo33 válasza ktmt (#31434) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Ha vissza olvasol akkor láthatod a voda hogy áll a garihoz.5.hete vívok velük a felezett ram-rom ügyben.Sehol sem tartunk.Próbáld meg,de szerintem a jelen állás szerint szélmalom harc az egész.Valószínű,hogy a vodának adták el a sok selejtet valami kompromisszum fejében.Ezért a voda nem igazán hajlik a garis dolgokra.Felezett ram-rom,maxxon nekem is szar a hangszóróm,nem működik a kijelző érintésénél a csippanás,a vissza gomb alatt és fölött kilátszik a fény egyéb apróságok.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#31447) Keeperv85 válasza pista59 (#31445) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Meleg van és nincs itthon semmi védőital...Hányingerem van már a víztől... :Y

(#31448) pista59 válasza Keeperv85 (#31447) üzenetére


pista59
senior tag

Ez kérlek, a munkavédelmi szabályzat súlyos megsértése. :K

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#31449) ktmt válasza alfaromeo33 (#31446) üzenetére


ktmt
aktív tag

Nekem RAM/érintő/led problémám nincs, ezek szerint nem számítsak semmi jóra, inkább szervizeltessem máshol?

(#31450) Keeperv85 válasza ktmt (#31449) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Arra én is kíváncsi lennék, hol akarod szervizeltetni, mikor jelenleg sehol nem vállalják. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.