Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32501) Pietrosz válasza Glatius (#32474) üzenetére


Pietrosz
addikt

De van ,találtam. :)
KeepScreen a progi neve, csak addolom a kívánt progit, és automatikusan nem engedi lekapcsolni a kijelzőt, amíg fut az adott app.

[ Szerkesztve ]

(#32502) Glatius válasza Pietrosz (#32501) üzenetére


Glatius
őstag

...És a vége az lesz, hogy töltőre dugod, mert képernyő háttérfény + wifi teethering együtt valami eszméletlenül kajálhat.... :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32504) Pietrosz válasza Glatius (#32502) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem fogom töltőre dugni, mivel olyankor fogom használni, amikor nem otthon vagyok :D
Sörözés közben havernak mobilnetet osztani, erre kell :D

(#32505) Weeman1 válasza szucs2 (#32499) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát ez tényleg kész csoda. :B

Xiaomi 11T Pro

(#32506) tpeti78 válasza szucs2 (#32499) üzenetére


tpeti78
senior tag

És ez vajon megoldja a felezett mem. kérdését is? Mert azt írja, hogy frissíthetsz 2.1-ről 2.2-re, de én mást nem látok. Vagy valami elkerülte a figyelmemet? Mert akkor iszok még egy kávét.... :P

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#32507) Glatius válasza tpeti78 (#32506) üzenetére


Glatius
őstag

Szégyen lenne, ha nem így lenne... :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32508) Rickeffe válasza barnam_ (#32498) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Nekem is detto 600/122/conservative, eddig semmi gondom nem volt vele. A governor miatt másként reagál de ennyi.

Rickeffe

(#32509) szucs2 válasza tpeti78 (#32506) üzenetére


szucs2
tag

Valószínű igen ! megoldja... ( kiderül)

Ami a lényeg - ha elindítod - VDF_P729TV1.0.0B02 -re frissít - B01-ről.

Tehát lesz változás az eredetihez képest.

Sajna az enyém némi egyéb "vihar-kááár" - helyreállítás miatt várat magára.

[ Szerkesztve ]

(#32510) tpeti78 válasza Glatius (#32507) üzenetére


tpeti78
senior tag

Akkor kíváncsian várjuk, hogy valaki megcsinálja, aztán kiderül mit tud. :)

(#32509) szucs2: Barátom (már nem is mostanában) eleve 2.2-vel vette náluk, amennyire tudom ( és ez itt is kavart egy kis vihart a fórumon) a voda jórészt a frissebb OS-el adta a telefont, holott 2.1-et írtak rá a honlapon, sőt az eladók is azt mondták, hogy 2.1 van rajta. Pedig nem az volt. Ezért lenne jó tudni, hogy mit is tud ez a frissítés. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#32511) szucs2 válasza tpeti78 (#32510) üzenetére


szucs2
tag

Ahogy mondod.

Össze-vissza írnak-beszélnek mindenfélét, amihez a valóságnak semmi köze sincsen !

Enyém is 2.2 - feles de B01-es nekem mindenképpen más lesz, remélem 512 !

[ Szerkesztve ]

(#32512) kelzsoca válasza szucs2 (#32499) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah, most már mindhárom szolgáltató hivatalosan támogatja a téglásodást :DDD

(#32513) szucs2 válasza kelzsoca (#32512) üzenetére


szucs2
tag

Támogatjuk mi is az Építőipart.
Már ami az anyaghiányt illeti...

(#32514) Glatius válasza szucs2 (#32513) üzenetére


Glatius
őstag

Már csak az a kérdés, hogy az eleve felezett RAM-mal, de Gen2-es rendszerrel kijött Blade-eken elindul-e a frissítés....

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32515) istnag válasza Glatius (#32514) üzenetére


istnag
addikt

nem írjál már baromságokat,légyszi....Nem gondolod,hogy kiadnak egy,olyan frissítést ami nem indul el... :F Nem hülyék ők

(#32516) tpeti78 válasza istnag (#32515) üzenetére


tpeti78
senior tag

" Nem hülyék ők" Azért ezt megkérdőjelezném.....:D

Akkor miért árulják a MAI NAPIG a honlapjukon a pengét 2.1-es rendszerrel, amikor 2.2-es van rajta? És erre most kiadnak egy frissítést 2.2-re? Tényleg nem hülyék! :D

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#32517) kelzsoca válasza istnag (#32515) üzenetére


kelzsoca
félisten

De csak azért mert ezeket a frissítéseket a ZTE készíti el :)

Felhívjuk figyelmét, hogy a készülékében tárolt adatok biztonsága érdekében a szoftverfrissítés előtt
feltétlenül készítsen biztonsági mentést!

Ebből is látszik, hogy nincs kellően tájékoztatva a felhasználó az egyéb komolyabb veszélyekre.

Ha még csak az adatok vesznének oda, de sok esetben még az IMEI is repül :)

Az hogy user error vagy más miatt teljesen lényegtelen, a telefon használhatatlanná válhat (és fog is sok esetben) majd a tömegesen visszahordott telefonokat a voda csak úgy húzza le a gariról :)

[ Szerkesztve ]

(#32518) Glatius válasza istnag (#32515) üzenetére


Glatius
őstag

Ha már a baromságnál tartasz: olyan készüléket is kiadtak, ami nem tudja azt amire képes... és ha valaki baromságot állít, az az, aki szerint nincs ismétlés-védelem... :P

Mert ha gondolkodsz: a Gen1-es készülékek frissítésére készült az alkalmazás....
Ha pedig tényleg nincs védelem, akkor tényleg hülyék.

Vagyis mindenképpen hülyék....

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32519) infectedmann válasza kelzsoca (#32517) üzenetére


infectedmann
őstag

Ti meg nem győztök válaszolni majd a privátokra :D

(#32520) kelzsoca válasza infectedmann (#32519) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem én vagyok a brick master :)

(#32521) pepevfr


pepevfr
csendes tag

Sziasztok,

Egy tanácsot szeretnék kérni tőletek ROM ügyben.
Egy ZTE Blade-et használok, teljesen hétköznapi dolgokra, telefonálás, sms, mms email internet, wifi, skype stb.
játékra, filmek nézegetésére nem használom.

Érdemes valami más rom-ban gondolkodnom, van a gyári 2,2-nál jobb, gyorsabb, kevesebb energiát zabáló rom? Mit tanácsoltok melyiket tegyem fel?

köszönöm szépen előre is

péter

(#32522) tpeti78 válasza Glatius (#32518) üzenetére


tpeti78
senior tag

Mármint, hogy ez ugyanaz a GEN "kettesítő" lehet, mint amit a T is kiadott?

Na de ha az eleve általuk forgalmazott készülékek GEN kettesek (márpedig azok) , mi lesz ha lefuttatod a frissítést?

pepevfr: Én a Kelzsoca féle Sweet Dream's-et ajánlom, stabil, gyors, nincs vele baj.

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#32523) kiuso


kiuso
csendes tag

Tudnátok mondani egy app-ot, amivel pontosan láthatom az integral storage tartalmát? Kiváncsi vagyok, hogy fogy el :) (és igen, amit lehet, áttettem sd-re)

Köszi előre is.

(#32524) istnag válasza Glatius (#32518) üzenetére


istnag
addikt

Te azt kérdőjelezted meg,hogy elindul a frissítés vagy sem, én azt mondom,hogy nem adnak ki, olyan frissítést sem a ZTE sem a Voda amelyik el sem indul a telefonon. Gondolod nem tesztelik,vagy mi.... :U Nem értem,de teljesen mindegy. Ez mi ez a ismétlés védelem,ne feledd nekem sötét agyam van,nem értek ehhez! Meg honnan tudod,hogy gen1-esre készült a frissítés Te csináltad? eseteleg röntgen szemed van amivel belelátsz a fájlokba?,kibontottad az img-ket????? Vagy mi? Miért nem örültök,mások örömének kijött a vodás frissítés és kész. Tudjátok mindenki basztatja a szolgáltatót (holott rajat csak kevés múlik),amikor megcsinálnak valamit,akkor megköszöni valaki :F Tudom, mert én is ügyfelekkel dolgozom, ott is ez van..Ez Magyarország!!!

Látod,már kezdődik...
Mármint, hogy ez ugyanaz a GEN "kettesítő" lehet, mint amit a T is kiadott? :F

[ Szerkesztve ]

(#32525) Trabanti


Trabanti
csendes tag

Hello.
Van nekem egy fixa ideám... A Mobil tv az. Miért van az, h a Cm-es romokon szarabbul jön az adás ugyanazzal a lejátszóval, mint az Édes álmon?

Köszi elöre is.

(#32526) szezso15


szezso15
addikt

Induljon a falazás! :DD

Keeper készülődhet ;]

*Hajrá Loki!* i15+

(#32527) Glatius válasza istnag (#32524) üzenetére


Glatius
őstag

Nem érted... vagy nem tudod mi a helyzet. A Frissítő a Gen1 -es készülékekre tesz 2.2-t, remélhetőleg a teljes tárcímtartományt támogató firmware-rel. De elindul-e a frissítés, ha már Gen2-es a készülék, de csak fél RAM látható???

tpeti78
Nem lehet ugyanaz. A ROM amit feltesz mindenképpen függő, ezt kimondittan a szolgáltatónak fordítja a ZTE. Az egyéb körítések is eltérhetnek. Egyébként sem olyan jó a konkurens szolgáltatók kapcsolata, hogy egymás cuccait használják... :)))

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32528) infectedmann válasza kelzsoca (#32520) üzenetére


infectedmann
őstag

De gondolom azért te is meg a többi nem brick master is szokott azért bőven kapni pm-et, hogy aztán tovább irányítsátok őket :)

istnag
Az előttem szóló jól leírta mi a helyzet. Ha ez is olyan szuperjó lett, mint a Magentás és a Telenoros frissítés, akkor gyengébb felfogással rendelkező emberek futószalagon gyártják majd a téglákat a tüntetésekre.
Mivel az Vodás frissítést is az ZTE készítette ezért várható, hogy ez is csinál majd pár téglát user errorból vagy egyéb hibából adódóan. Alapból ott kezdődik a hiba, hogy a userek egy része nem hátul az alaplapi, hanem az sz.gépház előlapján lévő USB portokra dugja a telefont frissítéskor. Az pedig nem a legbiztonságosabb. Az én előlapi USBmmel pl. nem is megy minden USB eszközöm, mindent hátra szoktam bedugni.

[ Szerkesztve ]

(#32529) istnag válasza Glatius (#32527) üzenetére


istnag
addikt

Te nem érted...
A Frissítő a Gen1 -es készülékekre tesz 2.2-t
Ez így volt a T-nél,de honnan veszed,hogy a vodánál is így van :F Erre írtam,hogy ennyire tuti nem hülyék....
Majd, ha mindenki beírja,hogy nem megy,akkor lehet ezt leírni,addig felesleges baromságokat írogatni.

[ Szerkesztve ]

(#32530) Glatius válasza istnag (#32529) üzenetére


Glatius
őstag

Igazad legyen...
A saját készülékemen akkor sem merném kipróbálni. :)

Nem értem, hogy miért kell így védelmedbe venned egy olyan szolgáltatót, aki sokadszor szopatja a partnereit.... ráadásul ismételten tapló módon. :(

Felhívtam a figyelmet egy olyan veszélyre, ami azonnal hazavágja kísérletezőt. Ha ez szerinted felesleges, bátoríts nyugodtan mindenkit.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32531) istnag válasza Glatius (#32530) üzenetére


istnag
addikt

Nem értem, hogy miért kell így védelmedbe venned egy olyan szolgáltatót, aki sokadszor szopatja a partnereit.... ráadásul ismételten tapló módon.

Mert legkevésbé rajta múlik a dolog...,de ezzel most megfogtál :R Már nagyon rég eljöttem tőlük kb 8-9 éve,de egyik 19 a másik egy híján 20 :K

[ Szerkesztve ]

(#32532) Glatius válasza istnag (#32531) üzenetére


Glatius
őstag

Amit közread azt nem ő csinálja, de a használathoz neki kell minden támogatást megadnia. Ha még az is kétséges, hogy mit szabad és mit nem, akkor mindenképpen kockázatos. És nem is állítottam hogy hülyék (ezt te vélted olvasni valahol) de nem tettek közzé olyan leírást, amiből legalább azt meg lehetne tudni, mire is való az alkalmazás. És ha ez így van, akkor szerinted hülyék...

Végigolvastam, szó sincs a RAM bugfixről. Lehet, hogy akkor mégsem Gen2-es készülékekhez való?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32533) giigz


giigz
veterán

Valami nagyobb akksit nem lehet venni a telóhoz?

(#32534) Winner_hun válasza Keeperv85 (#32495) üzenetére


Winner_hun
félisten

Simán megy vele PIN kód nélkül, nem csináltam semmit. kelzsoca féle swedish van rajta.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32535) tpeti78 válasza Glatius (#32527) üzenetére


tpeti78
senior tag

Persze, ezt én is tudom, hogy ugyanaz teljesen nem lehet. Én csak azon agyaltam, hogy véletlenül nem e egy GEN kettesítő, ami ugye frissít 2.2-re is, tehát ELVBEN ugyanaz, persze vodás függőséggel...

Istnag: A puding próbája az evés, tehát majd kiderül, hogy mit hoz a frissítés. De a voda hozzáállása ehhez a készülékhez, enyhén szólva vicces. Kezdve onnan, hogy:

- Fogalmuk nincs milyen oprendszer fut az általuk forgalmazott készüléken

- Miután már biztosan tudomást szereztek róla, hogy tévesen adják meg az adatokat (értem ezalatt, hogy pár száz ügyfél már biztosan szólt, hogy a telefon csak fele memóriát lát, és nem 2.1 van rajta, hanem 2.2 ) , akkor sem javítják a honlapjukon a dolgot

- Nevetséges, ahogy a megkeresésekre reagálnak, mellé beszélnek, nevetséges 1500 Ft.- os kompenzációkkal kábítják az ügyfelet

- Erre kiadnak egy 2.2-es frissítést? :D

És akkor még ezek után legyen megköszönve nekik? Erre én is írhatnám, hogy ign, ez Magyar ország! :D

szerk.: (#32532) Glatius: Erről beszélek, hogy a RAM bugot meg sem említik benne! :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#32536) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Nem szeretnék okoskodni,de a ZTE ről megvan a saját véleményem sorozatban elköveti a hibákat tehát nem vagyok biztos abban,hogy ez az amire várunk.Egyébként beszúrok ide egy apró szösszenetet a ZTE és hasonló társairól.Remélem hogy nem,de lehet igaz is láttam azt a videót ami azt engedi vélelmezni amit itt leírtak. Sajnos nem tudtam megtalálni az ominózus videót mert először nem tulajdonítottam jelentőséget neki,de ez azt látszik igazolni.ZTE Blade n Win.futott.

"A DigiTimes információ szerint a feltörekvő ázsiai gyártók igyekeznek kimaradni a költséges jogvitákból, így a Huawei után a ZTE is fontolóra vette a Windows Phone Mango használatát, mely ugyan nem ingyenes, cserébe viszont a Microsoft jogi és pénzügyi garanciát is vállal."

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#32537) istnag válasza Glatius (#32532) üzenetére


istnag
addikt

Végigolvastam, szó sincs a RAM bugfixről. Lehet, hogy akkor mégsem Gen2-es készülékekhez való?

Miért a T-mobil oldaán szó volt arról,hogy mit javít vagy mit sem (pl,gradiens hiba). ha meg nem javítja ezt,akkor miért adták volna ki. :U

(#32538) Artika


Artika
aktív tag

Üdv.
Kelzsoca féle Sweet Dreams III remastered ROM van a pengémen
Ha új nevet írok be a névjegyzékbe, akkor nem jeleik meg kereséskor.....
Mi lehet a baj? Hogyan lehet orvosolni?
THX

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#32539) RtgLaci válasza alfaromeo33 (#32536) üzenetére


RtgLaci
tag

Úgy emlékszem, te még nem csináltad meg a RAM felszabadítást...
Itt lenne az alkalom:) Számolj már be, mik a tapasztalataid....

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#32540) hjanos1 válasza istnag (#32537) üzenetére


hjanos1
senior tag

Valaki majd úgyis kipróbálja

The Factory Must Grow

(#32541) istnag válasza Artika (#32538) üzenetére


istnag
addikt

Hová írod a "google fiókba" a "helyi" -be vagy a "SIM kártya" -ra ?

(#32542) Glatius válasza istnag (#32537) üzenetére


Glatius
őstag

Ha nem emlékeznél: A gradiens hibára, és a memóriakezelési hibára a T-mobile egy külön csomagot adott ki. Még most is ott van a lapon.

Még egyszer leírom: nem az a gond, hogy nem tudjuk mit csinál: hanem azt nem tudjuk, milyen készüléken működik. És ettől függ, hogy levélnehezék lesz-e belőle. Amikor a Tré 2.1 es frissítést adott ki, még nem volt európában Gen2-es készülék, amivel keverni lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32543) istnag válasza Glatius (#32542) üzenetére


istnag
addikt

És ott le volt írva,hogy mit javít ki :F ?

(#32544) Artika válasza istnag (#32541) üzenetére


Artika
aktív tag

A gugliba menti, de megoldottam a beállításokban hogy mindent mutasson

THX

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#32545) szezso15 válasza alfaromeo33 (#32536) üzenetére


szezso15
addikt

Ez badarság! :N

Miért állna át a Huawei és a ZTE WP7-re, ennyi eladott Androidos okostelefon után?
Akkorát kaszált szerintem a két óriás ezekkel a telefonokkal (mivel pl. a Blade Spanyolországban is kapható), hogy nem lenne értelme átállni nekik a WP7-re mert meg kell ugorni a hardveres követelményeket, amiket ha megugrik, rögtön nem lesz olyan olcsó...

Hisz az olcsóság és az ár/érték arány adja el ezeket a telefonokat.

*Hajrá Loki!* i15+

(#32546) Tonchi válasza szezso15 (#32545) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Arról nem hallottatok, hogy itt is, ott is vet, legföljebb csak itt arat :)

(#32545) szezso15
Érdemes lenne frissíteni az aláírásodat ;)

[ Szerkesztve ]

(#32547) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Nekem hamar elszállt a kezdeti lelkesedésem ezt olvasva:
"Az alábbi útmutatót követve készülékének operációs rendszerét a jelenlegi Android 2.1Build verzióról Android 2.2-esre frissítheti. Kérjük, hogy pontosan kövesse az alábbiakban leírtakat!"

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#32548) istnag válasza Artika (#32544) üzenetére


istnag
addikt

Ez lett volna a javaslatom..
Örülök,hogy sikerült..grat

(#32549) masek


masek
csendes tag

nektek csinált már olyat a teló, hogy miközben kicsöng, és miután felvették akkor is rezeg (duplán).
tegnap valahogy repülő módba került ( véletlenül, koncert közben:) ), aztán azóta hülyéskedik...
sőt, nem a beállított csengőhangon szól, és mikor a hívó lerakja, tovább zenél!
two face III van rajta.

próbáltam már a rezgés ki-be kapcsolni, de nem segített..
csengőhangot is újra beállítottam, de mégse azon szól.

(#32550) szezso15 válasza Tonchi (#32546) üzenetére


szezso15
addikt

Most mi van? :)

Ja, megvan! :D

(#32551) Tonchi: Én is javítottam már! ;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.