Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31152) Psychonaut válasza DIEGO15 (#31144) üzenetére


Psychonaut
addikt

Lenyegeben ehhez semmi kozuk (meg nem is hiszem, hogy annyira tudnak, milyen telo), attol meg az o ugyfeluk maradok, hogy nem toluk van a telefon. :)

Na, indulok, majd visszajelzek ITTHONROL, a geprol, hogy mi volt. Telefonrol asszem inkabb nem.

UI: ja, ami a vicc az egeszben: hirdetik mindenhol az oldalukon, hogy "okositsd fel telefonod, 3 honap ingyen mobilnet, kuldd a mittudomen milyen szot a mittudomen melyik szamra" - de alapesetben nem ezt aktivaljak, hanem a teljesen elborult tarifaju tulforgalmazast.

SZERK: Nem tudom, mennyi lehetett az adatforgalmam (fogalmam sincs, mennyit csinal a telo magatol), letoltes ugy 10MB lehetett (3-4 app).

[ Szerkesztve ]

(#31153) Chosen válasza Pumika1975 (#31149) üzenetére


Chosen
addikt

Ha a Telenorosra gondolsz az utasításokat követve lazán frissítettem.

(#31154) Pumika1975 válasza Pumika1975 (#31149) üzenetére


Pumika1975
senior tag

T-mobil, Telenor.... mind a kettő.

bakker dupla lett bocsi!:)

TheChos3nOne: T-mobilos frissítéssel is lett jó és tégla is, de legtöbb esetben user figyelmetlenség.
Meg jobb valami minőségi usb kábelt használni....

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#31155) Keeperv85 válasza Graphics (#31148) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Változtass stratégiát és most akkuval próbáld meg FTM módba küldeni...

(#31156) Graphics válasza Chosen (#31153) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az ott leírtak alapján? csak mert én az akku nélküli ,kártyák nélküli, hangerő le, kábel rádug leírást követően sem jutok el az FTM-ig , Tanács?

-

(#31157) SchiSa válasza Graphics (#31156) üzenetére


SchiSa
tag

hülye kérdés: gyári recovery van rajta?

(#31158) atillaahun válasza Psychonaut (#31131) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem szimplán bemész hogy csókolom, nem kívánom befizetni a 40k-s számlát olyanért, amit kifejezetten nem kértem. Jó volna ha megfeledkeznének a dologról, és amiért ilyennel vesztegették a drága idődet ildomos lenne ha eltekintenének az e-havi számlában foglalt egyéb díjaktól is. A net-start csomagot meg persze sürgősen deaktiválják.
Ha nem veszik az adást, akkor kéred az ütletvezetőt, akinek fennhangon megjegyzed, hogy a számodat természetesen átviszed majd másik szolgáltatóhoz, de előtte még kitöltöd a vásárlók könyvét. És miközben tömören összefoglalod a lényeget, megemlíted, hogy ennek egy scannelt példányát azért majd e-mailben megküldöd a központi telenor ügyfélszolgálatnak, a fogyasztóvédelemnek, és a hírközlési hatóságnak Mint ahogy már sokan tették, de nem elegen.
Búcsúzóul pedig a linkelt cikk egy nyomtatott példányát kiragasztod a kijárati ajtajukra.

[ Szerkesztve ]

(#31159) Graphics válasza SchiSa (#31157) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, mivel nem akartam a garit csak úgy eldobni, mert 3 hete vettem a telót.

-

(#31160) krypton válasza #40993792 (#31151) üzenetére


krypton
senior tag

Akkor marad a Sweet Dreams III. Ezek szerint neked is ez van fent?

(#31161) tpeti78 válasza Rickeffe (#31136) üzenetére


tpeti78
senior tag

Toggle Data widget telepít (ugye amivel egy érintésre ki, illetve be lehet kapcsolni az adatforgalmat), és telepítésnél kérdezi, hogy az MMS-nek engedélyezed e az adatforgalmat....Tehát KIKAPCSOLT adatforgalom mellett is megy az MMS!!!! :)

Szerk.: (#31158) atillaahun:

Teljesen egyetértek veled!

Az ember ne tetesse magát hülyének, mert azzal nem ér el semmit, így is hülyének néznek mindenkit ezekkel a net start csomagokkal!Határozottan kell fellépni, és ha kell vásárlók könyve, üzletvezetőt kérni, stb....! 40K-ért a jó büdös ...va @nyjukat....:D

Velem a nagy T próbálta ugyan ezt eljátszani, csak 50-ért, ha jól emlékszem....

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31163) Graphics válasza Keeperv85 (#31155) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kísérlet megvolt már ,a driver is fenn

-

(#31164) krypton válasza #40993792 (#31162) üzenetére


krypton
senior tag

És eltudod magyarázni, hogy az Extra Settingsben a Stagefright-tal miket lehet állítani?

(#31165) Chosen válasza Graphics (#31156) üzenetére


Chosen
addikt

Én Swedish Spring RLS5-ről állítottam vissza mindent gyárira, utána a telepítő leírását követve ment minden ahogy kell. :F

(#31166) Graphics válasza Chosen (#31165) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, próbálkozom én is, de folyamatosan feljön a Windows üzenet, hogy az eszközt nem sikerült felismerni...

-

(#31167) Chosen válasza Graphics (#31166) üzenetére


Chosen
addikt

Nekem egyből felismerte ZTE Blade (DFU) COM3, azt hiszem ezt írta ki. (W7 64bit)

(#31169) SchiSa válasza Graphics (#31166) üzenetére


SchiSa
tag

és ha a telefont elindítod normálisan, és úgy csatlakoztatod a gépre akkor felismeri??

(#31170) Graphics válasza SchiSa (#31169) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Memóriakártya nélkül látszódik egy cserélhető lemez, de ha rámegyek ,kiírja hogy nincs ilyen meghajtó

-

(#31171) Rickeffe válasza tpeti78 (#31161) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Miért is nékem írod?
Egyébként meg APN droid. És igen kikapcsolt adatforgalom mellett is megy az MMS! Sőt, kikapcsolt adatforgalom mellet is megy az MMS.

Rickeffe

(#31172) Graphics válasza Keeperv85 (#31155) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eszközkezelőben a felkiáltójeleseknél az illesztőprogramfrissítésére mentem rá, most próbálom így hátha okés lesz

-

(#31173) SchiSa válasza Graphics (#31170) üzenetére


SchiSa
tag

nálam win7-alatt az eszközkezelőben megjelenik két eszköz:

ADB interface - ZTE Composite interface
Lemezmeghajtó - ZTE Mass Storage USB Device

[ Szerkesztve ]

(#31174) Graphics válasza SchiSa (#31173) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem az első fel lett installálva, meg a Modem eszköz még ezenkívűl, az eredmény még mindig a semmi :S

-

(#31175) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szóval a jelenség pontosan.

Hangerő le nyomva + rádugom a kábelt ->robot megjelenik, majd el is tűnik, a vissza gomb pirosan világít , majd ezt követően Windows kiírja, hogy az USB eszközt nem lehet felismerni.

-

(#31176) SchiSa válasza Graphics (#31175) üzenetére


SchiSa
tag

az eszközkezelőben van felkiáltójeles eszköz??

húzz le a gépről minden felesleges usb eszközt, és a telefont dugd át másik usb port-ba
(ha asztali gép akkor ne az előlapi csatlakozót használd!!)

[ Szerkesztve ]

(#31177) Graphics válasza SchiSa (#31176) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megvolt, az eredmény ugyanaz, semmi

-

(#31178) Graphics


Graphics
Jómunkásember

USB-s hibakeresés? van lényege hogy ki/be van-e kapcsolvA?

-

(#31179) Lagler


Lagler
tag

Helló!

Nem tudjátok lehet-e portolni (portolta-e már valaki) a windows phone 7 oprendszert a Blade-re? Tudom hogy a kritérium 1GHz-es proci, de gondolom ezt meg lehet hekkelni valahogy.

Köszi!

Üdv.

CS 1.6...The One And Only ...::: Samsung Galaxy S2, Criskelo v26+speedmod 2-5 :::... ...::: SONY Vaio :::...

(#31180) SchiSa válasza Graphics (#31177) üzenetére


SchiSa
tag

anno egy külső vinyóval volt hasonló esetem.
az eszközkezelőben eltávolítottam az összes usb vezérlőt, gép kikapcsolás, teljes áramtalanítás (tápkábel kihúz) néhány perc múlva visszakapcsolás, vezérlőket felismerte, az eszközt felismerte, és azóta is működik.

(#31181) umek7 válasza Lagler (#31179) üzenetére


umek7
őstag

Nincs WP7 Bladere.

(#31182) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Hali all. Tudtok valami jó multiplayer játékot amit két telefonnal lehet játszani? És persze megy a Bladen? A HAWX-ot próbáltam, de nem akart össze jönni.Látták egymást a szerveren, de nem akartak bemenni a játékba. Előre is köszi

(#31183) inferno88 válasza Lacka89 (#31182) üzenetére


inferno88
őstag

Raging Thunder

Még nem próbáltam multiban,de singleben jól megy,gondolom a multi része is rendesen műxik.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#31184) tpeti78 válasza Glatius (#31081) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nem beleszólni szeretnék, de nem erre gondolhatott?

(IMG:/dl/upc/2011-07/16/305088_inmxjgx5ttem9n5b_snap20110716_084422.png)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31185) MxM19


MxM19
aktív tag

Valaki tud írni egy verziószámot ezekre a gamekra hogy működjön SweetDreams romon?
Raging Thunder 2
Gangstar Miami Vindication
Fast Five
tpeti78: Már megírtam 100x de nem képes felfogni.És azt mondja hogy én vagyok a hülye mert szarul fogalmaztam meg és az én hibámból teszi majd fel a sok hülye a sweet dreams 3 romot annak tudatában hogy lesz benne CM7 extra beállítás.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31186) inferno88 válasza MxM19 (#31185) üzenetére


inferno88
őstag

Nálam Raging Thunderből 1.0.8 megy
A Gangstarból azt hiszem a 3.1.6 elindult,de grafikai hibás volt(emelt órajel,htc-re állítot build.prop és egyéb trükk ellenére is)

Semper fi!

(#31187) spuros


spuros
őstag

Na.. Recovery flashelés után nem miért nem lehet belépni a recoverybe? Csak a zöld robot jelenik meg.. Ha recovery módban indítom újra akkor sem és ha manuális módon csinálom akkor sem lép be..

Ja mindez azután, hogy a rom managerrel flasheltem a recoveryt... A manager letöltötte, telepítette.. Látja az aktuális verziót de nem lép bele..

Mit lehet tenni ilyenkor?

(#31188) Simba86


Simba86
senior tag

SOS EMBEREK!!!

LG optimus Me (P350)

sikeresen ráraktam az Amonra recovery-t, de elkövetettem egy rohadt nagy hibát, amikor felraktam a custom romot! nem csináltam wipe-ot(én hülye barom!), így boot loop van és sehogy se bírok visszamenni a recoverybe! (nem megy a volume-down+power)

azért ide írtam, mert ez pörgős topic és hátha vki tudna megoldást! SEGÍTSETEK, ÉLETEM LEGNAGYOBB user errorját követtem el és lehet, h téglát csináltam rokonom telójából!

aki ráér msn, skype akármi!!!

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#31189) MxM19 válasza inferno88 (#31186) üzenetére


MxM19
aktív tag

Raging Thunderből 1.0.8 ez az 1 nekem is megy csak az elején valami licensz szart kér és csak ha van net akkor tudok játszani vele....
Gangstar nekem is ugyan olyan.
Várok hátha valaki esetleg megdob egy működő verzióval.!
Az itt található CM ek em mennek fel 128mb os partíció kiosztásra??????????????pl a legújabb

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31190) Keeperv85 válasza Simba86 (#31188) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Gondolom az ADB kezeli azt is (nem tudom, nem volt még ilyen telóval dolgom). Konzolból indítsd újra recovery módban.

(#31191) Simba86 válasza Keeperv85 (#31190) üzenetére


Simba86
senior tag

az adb-vel nem sokat foglalkoztam, pm-ben add meg légyszi, hol chatelhetnénk és pontról pontra mit csináljak... kérlek szépen!

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#31192) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Sziasztok!

Az esetleges kételkedőknek: A Telenoros frissítés Android 2.2.2, és djuice-os telefonnal is tökéletesen működik itthoni gépről (Win7 64-bit), a telenoros leírás szerint (akkor írja mit kell tenni, mikor elindítod az .exe-t)

(#31193) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na valakinek lett-e ötlete a gondomra.
ZTE Blade
Telenor 2.1 -> 2.2 . Leírás szerinti lépésekkel ( driver fenn ), a teló nem jut el az FTM-ig.
Zöld robot, piros visszagomb. és leáll --> USB eszközt nem lehet felismerni

-

(#31194) Graphics válasza S. Szabi (#31192) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor lehet ne erőlködjek az XP-vel?

-

(#31195) Keeperv85 válasza Simba86 (#31191) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem kell hozzá semmi különleges, csak maga az ADB és a parancssor (feltéve, ha kezeli a telót...)

Töltsd le ez: [link]

Bontsd ki pl a C-re.

Dugd be a telót...

Parancssorban:

C:
cd fastboot
adb reboot recovery

(#31196) Simba86


Simba86
senior tag

KÖSZÖNÖM! sikerült, már majdnem meghülyültem...

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#31197) atillaahun


atillaahun
veterán

Valaki rá tudna nézni ERRE a topic-ra akinek van XDA-s accountja? Tegnap még bejött 20 oldalnyi hozzászólás, de most csak a kezdő komment-et mutatja bárhogy nyomkodom. Hozzászólni nem enged, mert újonc vagyok, azt mondja keressek, csak épp nincs mibe. Gtalk-os videochat lenne egyébként a téma, amihez szintén csináltak valami hekket, hogy menjen minden készüléken, de nálam nem gurul. :(

(#31198) spuros


spuros
őstag

Erre tudnátok gyógyszert felírni? Kicsit idegem lett, h vmit véglegesen elbaltáztam.

(#31199) MxM19 válasza MxM19 (#31189) üzenetére


MxM19
aktív tag

Erre valaki?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31200) fckvwls válasza MxM19 (#31199) üzenetére


fckvwls
csendes tag

de

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.