Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31051) TRob1 válasza domerator (#31049) üzenetére


TRob1
veterán

ok

(#31047) kelzsoca: Tiszta sor, mint többször is írtam, csak dalvik c és cache törlés van, semmi más (és ez a fő szempontom, hogy kb. 3 perc alatt van mindig új romom, ami stabil, gyors, és jól bírja az akku). De viszont az n126 előtti n-ekkel (ha nem cseréltem ki a libaudio.so-t), kb ugyanilyen használattal nagyjából 1 nappal kevesebbet bírt.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31052) MxM19 válasza Glatius (#31025) üzenetére


MxM19
aktív tag

Azt a kur.a........
Most összedőlt a világ..................... :C :C :C :C :C
Válogasd már meg a szavaidat légy szíves!nem kell lekezelően "beszélni" másokkal!
Ha nyilván nincs extra beállítás akkor extra settings van a SD3 ban.Ennyire azért már ne legyél.............................(Lehet nem azért lett gyors nem tudom gondoltam leírom mert mióta feltettem a romot és bekapcsolás után akadásmentessen megy a játék)
Amúgy ti MIRA72 vel "haverok" vagytok ?:)

Ha még nem volt:Teszt Blade2

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31053) TRob1 válasza domerator (#31049) üzenetére


TRob1
veterán

Még azon gondolkodtam, hogy rááldozok majd vmikor egy kis időt, és egyik nap full feltöltésnél egész nap csak navigálok vele, majd másnap szintén full feltöltésnél csak játszok pl. a Plants vs Zombies-el. ;) (csak az a baj, hogy így se lenne összehasonlítási alapom, mivel más romokkal tuti nem csinálnám meg :D)

¤ R'n'R ¤

(#31054) kelzsoca válasza TRob1 (#31051) üzenetére


kelzsoca
félisten

Erről van itt szó ;)

Egyébként aki esetleg értetlenkedik, vagy nem hiszi el, nyugodtan követheti a módszert.

(#31052) MxM19

Ezt a flame keltés ugye nem lesz erőltetve a topicban? :)

Csak azért mondom, mert erre jön majd válasz, bekapcsolódik más is a dologba, aztán az elszabadult indulatokat, és a sok off hozzászólást megint moderátornak kell rendbe tenni.

[ Szerkesztve ]

(#31055) Psychonaut válasza MxM19 (#31052) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szoval ez lesz az a telefon, amire erkezhet az a gyari 2.3, ami tokeletes lenne a Bladere is.

(#31056) vizo74


vizo74
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok ebben a topikban, segítséget szeretnék kérni.
Feltettem a Telenoros frissítést és olyan gond van, hogy nem szinkronizál a gmail-os fiókkal, így a market sem megy. Felhasználónév, jelszó stimmel.
Van valami ötlet?
Előtte nem volt semmi főzött rom, szűz telóra ment.

köszi

(#31057) Pumika1975 válasza kelzsoca (#31054) üzenetére


Pumika1975
senior tag

így van aztán jöhet a moderátor takarítani megint .... egy két ember pihen... esetleg bezárul a bazár....

win 10, ....múkodj!

(#31058) Beleczkil válasza szezso15 (#30874) üzenetére


Beleczkil
tag

Elnézésedet kérem, egyáltalán nem sürgetésnek szántam. Bocsánat. :B

Jó pihenést. :)

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#31059) MxM19 válasza Psychonaut (#31055) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hát több mint valószínű.
De ki tudja hogy mi lesz addig.
Elvileg a teló 100% ugyan az még a rendszer is ZTE BLADE-t ír:D
Zsoca:Nekem nincs bajom senkivel és nem is lesz semmi mert nem fogom folytatni de nézzen már utána a dolgoknak hogy mi hogy van stb.....Amit ő csinált:Ilyenkor szokták azt mondani hogy beírnak valamit ide és már lebasszák az adott embert .Pedig nem mondtam hülyeséget mert tényleg van benne extra beállítás.Az hogy ő nem néz utána a dolgoknak és ilyen stílusban válaszol........................

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31060) szezso15 válasza Beleczkil (#31058) üzenetére


szezso15
addikt

Nyugi, nem is annak vettem ;)

Köszönöm! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#31061) MxM19


MxM19
aktív tag

Szerintetek az IGO miben jobb mint a Sygic?
Valaki használ sweet dreams romon Gangstar Miami Vindication gamet?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31062) Chosen válasza MxM19 (#31061) üzenetére


Chosen
addikt

Sok mindenben, de nálam lemarad a kocsihoz képest 10-20m-rel így használhatatlanság határát súrolja kanyarokban.

(#31063) vizo74 válasza vizo74 (#31056) üzenetére


vizo74
csendes tag

kb 2 órája próbáltam beindítani, de most "magától" elindult.
elég érdekes volt...

(#31064) Psychonaut válasza Chosen (#31062) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tul gyorsan vezetsz. :D

(#31065) MxM19 válasza Chosen (#31062) üzenetére


MxM19
aktív tag

Bővebben?:)
Én annyit tapasztaltam az IGO vs Sygic témában hogy IGO rosszabb mert:ha elfordulok akkor nem fordul velem az ember.Akad.Nem lehet megnézni mennyi műholdat lát éppen.
De valahogy stabilabb érzést nyújt de a Sygic még is simább szebb az egész.
(+IGOban van fekete pákó meg cigány vajda hang meg különböző 3d jármű modellek emberek.)
Vagy van valami más is?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31066) robit1973 válasza MxM19 (#31065) üzenetére


robit1973
aktív tag

Az iGO-hoz jobb térképek vannak (Magyarországon mindenképpen) és jobban is tervez.

(#31067) Chosen válasza MxM19 (#31065) üzenetére


Chosen
addikt

Amit robit1973 írt az is igaz, de nálam kanyarban meghal az iGO. Ott kezdődik, hogy mivel le van maradva tőlem már veszem be a kanyart és közben mondja hogy "most forduljon balra", de mivel már szinte bevettem a kanyart ő meg az elején van, ezért elveszti a fonalat és újratervezés. Mondjuk egy felüljárós, egyszerre 3 irányba kanyarodó útnál volt durva, kezdtem kanyarodni már, fogalma sem volt melyik irányba mentem, "most jobbra, most balra, most jobbra" és kész kiakadt, újratervezés :DDD

Psychonaut: Csak annyival amennyi a megengedett :D

[ Szerkesztve ]

(#31068) MxM19 válasza robit1973 (#31066) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hát nekem az útvonal tervezés nem annyira fontos mert én csinálom meg az útvonalat.
Jobb térképek:Hát nem tudom nekem minden jó volt még a Sygic Auránál is.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31069) DIEGO15 válasza MxM19 (#31068) üzenetére


DIEGO15
őstag

próbáld ki az összeset, de szerintem érdemes olyat ami TM térképet használ.

(#31070) domerator válasza MxM19 (#31061) üzenetére


domerator
veterán

Navigont senki nem szereti? Nálam nyerő... ma egy útvonal végén hajszálpontosan a célnál (értsd kapu előtt) állított meg (nem először fordult elő), piszok pontosan navigál, nagyon gyorsan újratervez... na mindegy...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31071) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok!

Egy pár egyszerű, de annál velősebb kérdésem volna.
Most vettem egy ZTE Blade-et (T-Mobile, 1. gen), amit frissítettem 2.2-re a T-Mobile oldalán található firmware-rel, majd függetlenítettem (ennek legalitásáról ne vitatkozzunk, az Én esetemben ez legális, de a történet szempontjából lényegtelen), és jelenleg egy Telenor SIM-mel van használva.

Névjegyek:
Előtte egy iPhone 3G-m volt, így abból adódóan az összes névjegyem a Google címtárában megtalálható, szépen formázva (a first name, az valójában is keresztnév, és így tovább).
Amikor szinkronizálom, akkor jól leszedi a készülékre (már úgy ahogy), azonban minden más "névjegyet" is leszed mellé (jelen esetben ez 1000+ e-mail cím, névvel, vagy épp anélkül, stb.).
1. Hogyan lehet azt beállítani, hogy csak a VALÓJÁBAN címtárban lévő névjegyeket szinkronizálja? Minden egyéb nélkül?
2. Ha a készülékemen adok hozzá egy névjegyet, és a névjegy készítésénél azt az opciót választom, hogy Google Sync, akkor a névjegyet elkészíti, de se a Google címtárba nem fog megjelenni, se a telefonkönyvben, egyedül a hívásnaplóban fog már névként szerepelni, nem pedig egy +36-os számként. Olyan lesz, mint egy fantom névjegy. Mi az a beállítás/metodika, amivel úgy tudom a névjegyeket a telefonon hozzáadni, hogy az a telefonkönyvbe is bekerül PLUSZ szinkronizálásnál felviszi a Google címtárba is. Ha a helyi címtárhoz adom hozzá, akkor a telefonkönyvben benne lesz ugyan, de felszinkronizálni így sem tudom.
Valamint, ha egy meglévő névjegyet szerkesztenék, ha azt módosítom, hiába szinkronizálok, a Google címtárban nem módosul.
3. Van-e rá valamilyen mód, hogy ha sorba rendezésnél azt a módot választom, hogy megjelenés: családnév szerint, sorba rendezés családnév szerint, akkor ne az alábbi formátumba jelenítse meg: "Családnév, Keresztnév", hanem normálisan vessző nélkül.

MMS küldés:
Be van állítva az APN, a beállítások helyesek, azonban amikor küldenék egy MMS-t, megjelenik egy pár másodpercre jobb felül, hogy 3G, majd azt írja ki, hogy MMS elment, azonban bárkinek küldenék, nem kapja meg SENKI. Telenornál azt mondták, hogy ez azért van, mert ZTE Blade esetén adatkapcsolat kell az MMS elküldéséhez (ezt értelemszerűen kikapcsoltam, mert a csomagomhoz nem jár mobilinternet, és a brutális Kb/Mb díjakat nem fizetném). Ez valóban így van? Tehát ZTE Blade alól csak adatkapcsolat megléte mellett tudok MMS-t küldeni? Akkor a régebbi gagyibb telefonok esetén ezt hogyan tudtam véghezvinni adatkapcsolat nélkül?

Billentyűzet:
Hiába állítok mindent magyarra (régió, billentyűzetkiosztás, stb.), attól még QWERTY billentyűzetet kapok, van mód QWERTZ billentyűzet beállítására?

Egyelőre ennyi.

Köszönöm előre bárkinek aki foglalkozik a kérdéseimmel,
Dani

(#31072) MxM19 válasza domerator (#31070) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hát nem tudom..
Nekem a sygic kiválló.
IGO-t nem próbáltam még csak itt helyben néztem meg hogy mit produkál.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31073) MxM19 válasza Integrator (#31071) üzenetére


MxM19
aktív tag

Én úgy tudtam az Iphone sokkal jobb mint a ZTE Blade...Vagy nem,?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31074) TRob1 válasza MxM19 (#31073) üzenetére


TRob1
veterán

Hát rosszul tudtad. A hírverés körülötte nagyobb.... ;)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31075) spuros


spuros
őstag

Elképzelhető, hogy a nem gyári Recovery miatt nem tudom feltenni a telenoros frissítést? Mert hiába csinálom a zte portál leírása szerint nem történik meg a frissítés.. Jelenleg 2.2 főzött rom van.

(#31076) domerator válasza Integrator (#31071) üzenetére


domerator
veterán

1. Hogyan lehet azt beállítani, hogy csak a VALÓJÁBAN címtárban lévő névjegyeket szinkronizálja? Minden egyéb nélkül?

szerintem nézz körül a gmail fiókodban, a telón én nem látok ilyen opciót... nekem csak a valódi névjegyeket szinkronizálta és jeleníti meg

2. Ha a készülékemen adok hozzá egy névjegyet, és a névjegy készítésénél azt az opciót választom, hogy Google Sync, akkor a névjegyet elkészíti, de se a Google címtárba nem fog megjelenni, se a telefonkönyvben, egyedül a hívásnaplóban fog már névként szerepelni, nem pedig egy +36-os számként. Olyan lesz, mint egy fantom névjegy. Mi az a beállítás/metodika, amivel úgy tudom a névjegyeket a telefonon hozzáadni, hogy az a telefonkönyvbe is bekerül PLUSZ szinkronizálásnál felviszi a Google címtárba is. Ha a helyi címtárhoz adom hozzá, akkor a telefonkönyvben benne lesz ugyan, de felszinkronizálni így sem tudom.
Valamint, ha egy meglévő névjegyet szerkesztenék, ha azt módosítom, hiába szinkronizálok, a Google címtárban nem módosul.

a systemgroup my contacts csoportba fel kell venni az új névjegyet

3. Van-e rá valamilyen mód, hogy ha sorba rendezésnél azt a módot választom, hogy megjelenés: családnév szerint, sorba rendezés családnév szerint, akkor ne az alábbi formátumba jelenítse meg: "Családnév, Keresztnév", hanem normálisan vessző nélkül.

szerintem nincs

MMS küldés:
Be van állítva az APN, a beállítások helyesek, azonban amikor küldenék egy MMS-t, megjelenik egy pár másodpercre jobb felül, hogy 3G, majd azt írja ki, hogy MMS elment, azonban bárkinek küldenék, nem kapja meg SENKI. Telenornál azt mondták, hogy ez azért van, mert ZTE Blade esetén adatkapcsolat kell az MMS elküldéséhez (ezt értelemszerűen kikapcsoltam, mert a csomagomhoz nem jár mobilinternet, és a brutális Kb/Mb díjakat nem fizetném). Ez valóban így van? Tehát ZTE Blade alól csak adatkapcsolat megléte mellett tudok MMS-t küldeni? Akkor a régebbi gagyibb telefonok esetén ezt hogyan tudtam véghezvinni adatkapcsolat nélkül?

sajna nincs ötlet... telenor üfsz :(

Billentyűzet:
Hiába állítok mindent magyarra (régió, billentyűzetkiosztás, stb.), attól még QWERTY billentyűzetet kapok, van mód QWERTZ billentyűzet beállítására?

nyugodtan tegyél fel másik billentyűzetet, az felmegy akár root nélkül is és ott lesz qwertz

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31077) Psychonaut válasza spuros (#31075) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem siman. Gen2-esiteshez is vissza kellett rakni a gyari Recoveryt, a Clockworkmoddal nem volt hajlando a program kommunikalni.

(#31078) spuros válasza Psychonaut (#31077) üzenetére


spuros
őstag

Ahhha.. Akkor itt is az lesz a gebasz. Sejtettem, csak nem mertem volna esküdni rá.. Na holnap végigjátszom a dolgot. Köszi a válaszod..(:

Egyébként melyik 2.3-at ajánlanád/ajánlanátok?

(#31079) Psychonaut válasza spuros (#31078) üzenetére


Psychonaut
addikt

Fentebb irtam a tapasztalataimat, kelzsoca fele SDIII Rem. volt nalam eddig a leggyorsabb (kelzsoca: reklamokert cserebe a szamlaszamomat es az osszeget elkuldtem privatban :D ), de igazabol GO Launcher EX-el a CM7.1 RC is elegge jo, illetve holnap kiprobalom meg a Ginger Stir Fry beta 13-mat, arrol eddig csak jokat olvastam.

(#31080) spuros válasza Psychonaut (#31079) üzenetére


spuros
őstag

Na okés.. Kiindulásnak jó alap lesz.
Holnap lehet felteszem még itt a kérdést ezzel kapcsolatban..(:

Most süppedés. Jó éjt!

(#31081) Glatius válasza MxM19 (#31052) üzenetére


Glatius
őstag

A CM7 vonal és a Sweet Dream sorozat között egy lényeges különbség, hogy a Sweet Dreams-ben nincs meg az extra settings, ugyanis - most nem részletezendő okokból - nem lehet beletenni a funkciókat. Az hogy találtál valami hasonlót a launcher menüjében... nagyon jó! :DD :DD :DD

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31083) mira72 válasza Glatius (#31081) üzenetére


mira72
őstag

Te, kérdezte h haverok vagyunk-é... válaszoltál neki :F :F :F :F :F
Sokan kitérnek a hitükből ha a szennyes kérdésre csipkelődős választ kapnak :)
De valahogy nevelni kell, nem :DDD
Á, na mind1, irány a tenger :) .... :B

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#31084) Glatius válasza mira72 (#31083) üzenetére


Glatius
őstag

A válasz nem fért be a közös fórumablak erkölcsi korlátjai közé... a fülébe súgtam ;)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31085) inferno88 válasza Integrator (#31071) üzenetére


inferno88
őstag

MMS küldés:
Az MMS küldéshez szerintem mindig is kellett adatkapcsolat.Régebbi telefonoknál ez gprs-en keresztül ment
.
A mobiltech. out-of-band rendszer,azaz van egy csatorna az adatoknak(hang,net......) és van a vezérlésnek(kapcs. kiépítés,egyéb).
Az sms bőven befér a vezérlés részbe(a szolg.-nak kb ingyen van,nekünk már pár 10ft) a maga 160byte-val,de egy 300kb-os MMS(magentánál ennyi a korlát) már azért kicsit sok lenne,ha nagy tételben nézed.

Szerintem

Semper fi!

(#31086) inferno88 válasza Integrator (#31071) üzenetére


inferno88
őstag

Amúgy ezeket a beállításokat adtad meg?

Semper fi!

(#31088) inferno88 válasza api29 (#31087) üzenetére


inferno88
őstag

Utána nekem is eszembe jutott :D

Semper fi!

(#31089) Glatius


Glatius
őstag

Tulajdonképpen ez egy szánalmasan apró kis opció kellene legyen a fórummotorban, hogy amíg egy saját postban ott virít a szerkeszt flag, addig ne lehessen újat küldeni. De csak ha fontos.... mert ha nem, akkor nem. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31090) Glatius válasza mira72 (#31083) üzenetére


Glatius
őstag

Mért???? Szégyellsz??? :((( :((( :(((

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31091) szezso15 válasza Glatius (#31090) üzenetére


szezso15
addikt

Újabb topikgyilkost köszönthetünk...;]

*Hajrá Loki!* i15+

(#31093) szezso15 válasza #40993792 (#31092) üzenetére


szezso15
addikt

Látom az elszántságot...

AKKOR IS ÉN NYÍROM KI EZT A TOPIKOT VÁÁÁÁÁ

:DD

( #31094 ) umek7: Ne tedd ezt királyom...NEEEE SORVADOK ÁÁÁÁ

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#31094) umek7


umek7
őstag

Jó lenne ha nem itt offolnátok, nem akarok modit hívni bruhahaha ;] ;]

(#31095) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Használta vki mostanában a Navigon Fresh-t, nekem egyfolytában szerverhibát ír?! :S

[ Szerkesztve ]

(#31096) Integrator válasza inferno88 (#31085) üzenetére


Integrator
aktív tag

@inferno88: Akkor mi volna az a beállítás, ami mellett az MMS elmegy, de a Blade SEMMI MÁSRA nem akarja használni az adatkapcsolatot?

@inferno88: Igen, ezek a beállítások azok.

@domerator: 1. Egyszerűen nem találtam hozzá vló beállítást a gmail-en belül, mind a címtárat (ami ténylegesen kéne), mind az egyén névjegyeket (ami valójában csak körül belül 1500 e-mail cím) felszinkronizálja.
2. Hogy tudok a systemgroup my contacts csoportba felvenni egy névjegyet?
Billentyűzet: Hol/Honnan tudok letölteni másik billentyűzetet?

(#31098) kelzsoca válasza szezso15 (#31093) üzenetére


kelzsoca
félisten

OFF-al ugye átmentek a másik topicba?

(#31099) Fehercsoki

Widget vagy bármi egyéb nincs kirakva?

Gondolom ez a merülés nem airplane módban történt?

[ Szerkesztve ]

(#31099) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Tegnap este(úgy 10 óra körül) 100%ra feltöltöttem a telefonom,ma reggelre 60%ot mutatott.Mitől lehet ez?Direkt megnéztem semmilyen alkalmazás nem futott,semmi nem maradt bekapcsolva.Gyári rom,tehát nem is custom rom szívta le.

(#31100) atillaahun válasza Fehercsoki (#31099) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha beraknál két batterystats-os screenshot-ot, lehet látszana belőle valami, bár az ritka.
Ilyet, csak a második az a fent lévő diagramot mutassa részletesen (ha rányomsz).

Más.
Az szokványos dolog, hogy a tré mobilnet kerettúllépés után nem 32kbit/s-re korlátoz be, hanem olyan 100-150 közötti értékre? Így még mondhatni egész használható a böngészés, csak kíváncsi vagyok lehet-e erre számítani, vagy egyedi eset?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.