Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32801) Zozoka73 válasza ktmt (#32800) üzenetére


Zozoka73
tag

Van másik is, kukkancs be oda is! :C

(#32802) Ricardo válasza ktmt (#32800) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt az egyet is nehéz ennyi hozzászólás esetén. Két fórumot jobban lehetne szerinted követni?

(#32803) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

Hali. Milyen romot érdemes még felrakni, meg szeretnék nézni többet is. Eddig a sweet dreams III-at sikerült pofon egyszerűen rádobni. Van még hasonló stabil, gyors, új amit már nem nagyon kell beállítgatni stb, csak max pár progit rérakni?
thx

(#32804) pista59 válasza bigdadylaci (#32803) üzenetére


pista59
senior tag

Ha láttad az SD romot, akkor nézd meg a CM romokat.
Itt rom-ok van pár darab.

A győztes féreg irtó baktérium

(#32805) tpeti78 válasza bigdadylaci (#32803) üzenetére


tpeti78
senior tag

Próbálkozz CM-el!

http://download.cyanogenmod.com/?device=blade

szerk.: Vagy nézelődhetsz ahol pista mondja.... :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#32806) bigdadylaci válasza tpeti78 (#32805) üzenetére


bigdadylaci
tag

Köszi. A nightly.k azok nem teszteltek ugye? Ezekből van valami stabil? (nem értek hozzá)

Más: ez a vanila suprise milyen? (vagy az is cm?)
thx

(#32808) bigdadylaci válasza #40993792 (#32807) üzenetére


bigdadylaci
tag

megvan. Nevében az van hogy update. Az nem gond? Simán flasheljem?

(#32809) TRob1 válasza bigdadylaci (#32808) üzenetére


TRob1
veterán

Nem érdemes azokat már feltenni, mert az újabb nightly-k stabilabbak, és a fogyasztásuk is jobb.

Egyébként nem gond, az is teljes (és nem csak egy "update" :D), de jobban jársz az újabb (n138-n139) nightlykkal. És persze előtte menj végig a szokásos full wipe-okon a recoveryben.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32810) bigdadylaci válasza TRob1 (#32809) üzenetére


bigdadylaci
tag

ok, kipróbálom akkor a nightlyt
thx
(bár biztos meg van az oka, hogy a maradék 3-at stabilnak hívják
thx

(#32812) kungzi


kungzi
veterán

hali

vki mondja már meg nekem, hogy ha a ginger stir fry gyári 2.3.4 alapokon készül, akkor mi a rákért 2.2-es lockscreen van benne? ez az oldalra kihúzós nekem nem jön be. a 2.3-as nem ez a félkör alakú? miért nem az van benne?

(#32813) pista59 válasza bigdadylaci (#32810) üzenetére


pista59
senior tag

Ezek így jönnek sorban. Minden nap egy, javításokkal.
Ha két hete volt egy stabil, azóta jó pár javítás volt rajta.

A győztes féreg irtó baktérium

(#32814) Simba86 válasza bigdadylaci (#32806) üzenetére


Simba86
senior tag

ha nem érted az alapokat se, akkor minek buherálod szegény telefont? a gyári 2.2-es minden igényed kiszolgálja...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#32816) pista59 válasza kungzi (#32812) üzenetére


pista59
senior tag

Ja, aztán jön, hogy miért felfelé félkör, miért nem lefelé :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#32817) mogyesz


mogyesz
aktív tag

Erre valaki? [link]

(#32818) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Nos tegnap én is frissítettem a vodás telót, elvileg túlélte.
Azt vettem pluszban észre, hogy pár dolog magyarítva is lett pluszba.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#32820) pista59 válasza #40993792 (#32819) üzenetére


pista59
senior tag

Nem ez csinált 256-ból 512 ramot? Akkor volt particionálás. (régen a t-s "gyári" -csodazip-tpt átírt mindent.)

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#32822) Integrator


Integrator
aktív tag

Pár lérdés még mindig:

1. ZTE Blade előtt egy iPhone 3G-m volt, a névjegyzékek Google-ön belül vannak, ott rendesen vannak beírva, tehát first name a keresztnév, stb. Amikor ezt felszinkronizálom a ZTE-re, akkor ott is felviszi rendesen. Sorbarendezésnél, és megjelenítés szempontjából is családnév szerint rendezem, ezáltal úgy néz ki a telefonkönyv, hogy "Családnév, Vezetéknév". Azon már túltettem magam, hogy azt a hülye vesszőt az USA szokások szerint odateszi, de mikor írnék egy SMS-t, akkor a névjegyeket keresztnév szerint rakja sorba. Hogy tudom a névjegyeket az SMS írásnál is családnév szerint sorba rakni?
Valamint, mikor felszinkronizálom a Google címtárat, akkor nem csak a Címtárat, hanem az "Egyéb névjegyeket" is felszinkronizálja, ami jelen esetben több, mint 1000 e-mail cím. Hogyan tudom beállítani, hogy csak a CÍMTÁRat szinkronizálja?

2. Nagybátyjámnak is ZTE Blade-je van, és minap fotóztunk, és észrevettük, hogy az Én ZTE-m kamerája sokkal rosszabb minőségű képet csinál. Enyém nem olyan színes, sokkal szürkébb. A szoftver rajta teljesen ugyan az, T-Mobile 2.2. Mi lehet a gond? Garanciába vigyem vissza? Vagy szoftveresen történt valami? Ötlet?

3. Ha szeretném felrakni a CM 2.3-át, akkor arra van-e mód, hogy azt úgy tegyem, hogy bármikor vissza tudjam állítani a jelenlegi, tehát a T-Mobile-os 2.2-re (FTM, stb.), hogy a garanciát érvényesíteni tudjam. Ha igen, mi a menete? Valamelyik profi segítségét szívesen látnám a témában, teljesen kezdő vagyok, és a topic olvasgatása sem változtatott ezen 100%-osan.

(#32823) FoBCRaistlin válasza #40993792 (#32819) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Az állapotban van IMEI számom.
Pár dolgot azért észrevettem... Pl 1-2 programból kilépés után eddig gondolkodott kicsit a készülék, most azonnal reagál. Sztem a menü is gyorsabb kicsit.
Szóval azért észrevehető bőven.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#32824) Mr X válasza Integrator (#32822) üzenetére


Mr X
veterán

A második részre:

Az én kamerám is iszonyat szar képeket csinál. A fehér dolgok körül fehér "aura" van, életlen az egész kép. Ha erre lesz megoldáod, szólj. :)

A harmadik részre:

Recovery telepítés

Rom telepítés by kelzsoca:

A romot lehetőleg így tegyétek fel:
(minden adat törlődni fog!)

Recoveryből menjetek végig ezeken:

mounts and storage menüpont alatt

- format boot
- format system
- format data
- format cache
- format sd-ext (ha van ext partíciód)

Ha ezeket végigzongoráztad jöhet a rom telepítés!

install zip from sdcard menüpont:

- choose zip from sdcard

Kiválasztod a romot, majd felteszi, aztán újraindítod a telefont, és szép lassan indul a rom (az első bekapcsolás rom felrakása után hosszabb időt vesz igénybe)

Gyári állapot visszaállítása

[ Szerkesztve ]

(#32826) ^Clown válasza netseft (#32777) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Igen, szerintem ott vastag a tok, és emiatt nem lehet rendesen bedugni sajnos. Majd reszelek belőle :)

(#32827) bigdadylaci válasza Simba86 (#32814) üzenetére


bigdadylaci
tag

Téged ki kérdezett?

Felraktam közben a legújabb CM-et de nem forgatja el a képeimet a telóval, ezért felraktam a stable verziót, ami viszont klasszissal lassabb mint a sweet dream 3. Egyelőre ez a favorit.
Vanila suprise az milyen? Az is mehet sima data cache resettel és install fromm zip-pel?

(#32828) Mr X válasza bigdadylaci (#32827) üzenetére


Mr X
veterán

A forgatást az ADW beállításai között tudod belőni.

Amúgy jobban jársz, ha a sima beépített ADW helyett feldobod vagy az ADW EX-et, vagy valami más launchert. Ezek gyorsabbak.

Új rom telepítése előtt biztos ami biztos mindig csináld meg az formatokat. Gond lehet enélkül, ha az új romnak más az alapja.

[ Szerkesztve ]

(#32829) bala6120 válasza bigdadylaci (#32827) üzenetére


bala6120
senior tag

Mit nem forgat el? :N

TRob1 már leírta, hogy a friss nightly-t dobd fel. :N

(#32831) netseft "képeimet" elég tág kategória :)

[ Szerkesztve ]

(#32830) kelzsoca válasza FoBCRaistlin (#32823) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kérlek Marketből tedd fel a pigfish programot, és nézz rá milyen generációt ír ki a készülékre, köszönöm :R

(#32831) netseft válasza bala6120 (#32829) üzenetére


netseft
aktív tag

Gyanítom a tájolásra célzott, lehet csak nincs bekapcsolva.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#32832) umek7 válasza FoBCRaistlin (#32818) üzenetére


umek7
őstag

Az nem csak úgy magyarítva lett pluszba, hanem a 2.2.2 rendszert tette fel amiben már javították a fordítási hibákat.

(#32833) z00mhead válasza kelzsoca (#32797) üzenetére


z00mhead
tag

Helló!

"Mr Pigfish says you have a Gen2 model (sold with Android 2.2)"

Egyébként gyorsabb a telefon, de 1 furcsaságot találtam: Hosszan nyomva a bekapcsológombot, a "Halk mód" menüpont inaktív, azaz szürke... (Mondjuk mindig is Profiles-t használtam, nem zavar)

Erről tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#32834) z00mhead


z00mhead
tag

Ha valaki tokot keres, ezt tudom ajánlani (fekete fényes). Jól áll a telefonnak (szubjektív), nem nyúlik, fülhallgató dugókkal nem volt baj, de a gyári usb kábel ennél sem megy bele teljesen, de tölteni tölt...
1900 ft-ért (szállítással, mindennel) kábé 1 hét alatt megjött.

[ Szerkesztve ]

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#32835) Bodz válasza FoBCRaistlin (#32818) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az 512 mega megvan? Ha igen este frissitek en is.

(#32836) Integrator válasza Mr X (#32824) üzenetére


Integrator
aktív tag

Köszönöm a segítséget. A kamerához csak azt tudom mondani, hogy közben a kezeim közé került egy fehér ZTE Blade is, és azon is rendesen működik a kamera (szintén T-Mobile 2.2), szóval a hiba nálunk van.

(#32837) Mr X válasza Integrator (#32836) üzenetére


Mr X
veterán

Mindjárt kipróbálom, hogy levett hátlappal milyen képet csinál, talán a lencse előtti védő miatt keni el a képet.

(#32838) Psychonaut válasza z00mhead (#32834) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez ugyanolyan, Sofiz. Csak a szine mas - az enyem sotetszurke, atlatszo.

(#32839) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

legújabb nightlyt raktam fel. forgatás be van kapcsolva. minden mást forgat csak az albumban található képeket nem.
format nem volt csak wipe.

ez a vanilla suprise milyen?

[ Szerkesztve ]

(#32840) gunter27


gunter27
csendes tag

Sziasztok!!Friss Blade felhasználó vagyok!segitségeteket kérem!!T- mobilos a készülék
2.2 van rajta.A gondom a köv:feltelepitem az assasin creed c.játékot és azt irja ki inditáskor hogy a videot nem lehet lejátszani,és kilép.Másik problémám brother in arms játéknál belép a játékba minden ok és miután elindul szürke minden csak árnyakat látni kockásak a fák a táj és nincsenek szinek!!Lehet nem itt kellene kérdezősködnöm de máshol nem találtam forumot!segitsetek!!Köszi előre is!!!

(#32841) Mr X válasza bigdadylaci (#32839) üzenetére


Mr X
veterán

Az fura, nekem forgatja a beépített Galériával is, meg QuickPic-el is.

Melyik VS-re gondolsz? Az elsőre vagy a másodikra? Az első nekem tetszett, a másodiknak a launchere annyira nem jött be.

(#32842) FoBCRaistlin válasza kelzsoca (#32830) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Mr Pigfish says you have a Gen2 model (sold woth Android 2.2)
:R

Bodz: Sztem megvan. :K

umek7: Igen, azt láttam én is, csak nem gondoltam, hogy javítanak is pár fordítást benne.

Hopsz... a Drag Racing is jóval gyorsabb. Gyorsabban indul, illetve a versenyek sem akadnak. :Y

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#32843) marcusa válasza gunter27 (#32840) üzenetére


marcusa
addikt

Olvasd el újra a topic címét! Mivel az általad említett játékok nincsenek is hivatalosan Blade-re, ezért biztosan abba a kategóriába tartoznak!
Egyébként ezek nekem se mentek 2.2 alatt, 2.3.4 alatt viszont már igen.

:-)

(#32844) sampgamer válasza gunter27 (#32840) üzenetére


sampgamer
csendes tag

Hát nem fog minden játék menni! Gyárival aztán meg...

(#32845) bigdadylaci válasza Mr X (#32841) üzenetére


bigdadylaci
tag

VS? az mi?

romokat próbálnék még ext particio nélkül. Ötlet?
vanilla?
fingerprint lite?
Más?

(#32846) gunter27 válasza marcusa (#32843) üzenetére


gunter27
csendes tag

Ok bocs hogy bezavartam!!!köszi a választ.2.3.4 nincs még hivatalosan ugye?

(#32847) umek7 válasza gunter27 (#32846) üzenetére


umek7
őstag

Hivatalosan nincs még.

(#32849) gunter27 válasza umek7 (#32847) üzenetére


gunter27
csendes tag

Köszönöm!!!

(#32850) bigdadylaci válasza #40993792 (#32848) üzenetére


bigdadylaci
tag

Nálam régi képek voltak. Na mind1, le is szedtem. Nem tudom mi lehetett a gond, biztos a format hiánya.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.