Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17351) Pumika1975 válasza wukodlak (#17348) üzenetére


Pumika1975
senior tag

müködnie kell. a terminál emulátoros megoldásnak.

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#17352) TRob1 válasza wukodlak (#17348) üzenetére


TRob1
veterán

A vírusírtód nem engedi letölteni (nekem is jelzett rá)

Ez a program veszélyes, mert kihasználja a számítógépet, amelyre telepítették.

Persze én "bátor" voltam, és engedélyeztem :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#17353) kelzsoca válasza FeRkE (#17344) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már miért ne lenne? :)

(#17347) Zolom89

Fel.

(#17348) wukodlak

Csak úgy fog menni, ahogy a blogomban le van írva, és csak azokkal a dolgokkal, az universal androot és társai nem működnek gen2-es készüléknél.

(#17354) Nerd

Köszi, ha gondolod privátban leírom a miért-et :)

[ Szerkesztve ]

(#17354) Nerd válasza api29 (#17336) üzenetére


Nerd
aktív tag

..... sorry

Linux minden hol: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17355) Carline válasza kelzsoca (#17326) üzenetére


Carline
őstag

Az általad tegnap publikált Hungarian Fingerprint_T1_full ROM és a vodás Hungarian Fingerprint_V1_full + T1 update között van valami különbség?
Vagy csak azért lett külön is föltéve a T-s hogy vérpistike is eligazodjon rajta?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#17356) kelzsoca válasza Carline (#17355) üzenetére


kelzsoca
félisten

A különbség hogy az egyik T-Mobile a másik Vodafone függő, illetve a T-Mobile verzió most már egyben van, és nem külön updateként szerepel.

(#17357) mira72 válasza kelzsoca (#17356) üzenetére


mira72
őstag

feladtam :D imátkozz :P

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#17358) agressor12


agressor12
senior tag

Kelzsoca légyszíves csinálj egy update-t a "Hungarian Fingerprint_T1_full (T-Mobile)" ami kicseréli a telefonkönyvet és megy benne a Facebook szinkronizáció.
Mert a jelenleginél nem megy :(

(#17359) kelzsoca válasza mira72 (#17357) üzenetére


kelzsoca
félisten

Óóóó, na majd most ;]

(#17358) agressor12

A svédhez már van, remélem már próbáltad is vele.

[ Szerkesztve ]

(#17360) GrandS


GrandS
senior tag

(#17349) GrandS

Erre semmi? (biztos volt már róla szó, de nem találom)

(#17361) ux1 válasza Pumika1975 (#17346) üzenetére


ux1
addikt

Igen.. Érdekes, benne van a rom-ban, mégse müxik. Valszeg megsérült mikor az SD-m is. Hamarosan majd a FULL-romban belül is javítva lesz...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#17362) agressor12 válasza kelzsoca (#17359) üzenetére


agressor12
senior tag

Még nem próbáltam ,hol van a update?
Ha kicserélem manuálisan és másik romból amiben működött jó lesz?

(#17363) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Gondoltam megosztom veletek, hogy milyen egyszerű az élet a témakészítés területén a CM7-ben...

Korábbi kísérletem kudarca után, mivel a Blade egy elvileg működő és futásképes témát is elhajt, hogy márpedig az úgy nem jó, gondoltam most elé megyek a bajnak és egy már működő verziót alakítok át. Hát ez még nagyobb vicc...

Ahhoz ugye, hogy ne csak egy-egy képet cserélni lehessen, hanem hozzá is tudjak adni valamit, vissza kell fejteni az apk-t. Na ez eddig majdnem ok. A problémát csupán a 9patch fájlok okozzák, mert azzal, ha csak egy is van -és miért ne lenne- szopóágra kergeti a cucc az embert, mert azt nem tudja kibontani... de még ha csak kibontani nem tudná, de visszacsomagolni aztán pláne nem. Úgyhogy hiába van egy olyan jó témám 2.2-re, hogy ketté f..sa magát, aki meglátja, mert anélkül, hogy beletenném végérvényesen a CM7 fájljaiba, ezt oda beépíteni... fogalmam nincs hogy lehetne... :W

(#17364) kelzsoca válasza agressor12 (#17362) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megpróbálhatod kicserélni, de az update is fent van itt valahol a hozzászólásaim között.

Keresőszavak pl: facebook, szinkron, svéd rls4

(#17363) Keeperv85

Majd segítek.

(#17365) koncz1981

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17365) koncz1981 válasza kelzsoca (#17359) üzenetére


koncz1981
csendes tag

szia
a zte blade -emet szeretném frissíteni telenor nál vettem 2.1 es android van rajta ezt hogyan tudom 2.2 re cserélni

(#17366) Pumika1975 válasza ux1 (#17361) üzenetére


Pumika1975
senior tag

mi lett az sd vel? nem bírta a kiképzést?

win 10, ....múkodj!

(#17367) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Ezt olvassátok el!
[link]

(#17368) ux1 válasza Keeperv85 (#17363) üzenetére


ux1
addikt

Ezt olvasgattad? Gondolom igen...
[link]

(#17366) Pumika1975

2 éves 8G-s még az AINO-hoz adták :) Ugye az a sok dugás, meg másolgatás, néha kiakad a filerendszer :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#17369) koncz1981


koncz1981
csendes tag

Sziasztok
Segítene abban valaki, hogy hogyan tudom telenoros zte blade-emen a 2.1 es androidot újabbra cserélni

(#17370) #88471552 válasza ux1 (#17368) üzenetére


#88471552
törölt tag

ittis megköszönöm a javítást:)
jelzed majd ha a full rom is javítva lesz?Csak azt archiválnám azért:)

(#17371) TRob1 válasza Zsolaf (#17367) üzenetére


TRob1
veterán

Használj 2.3.4-et. :U

¤ R'n'R ¤

(#17372) warezxts


warezxts
senior tag

Elhataroztam hogy gen2-zni fogom mindket telcsit, lenne kerdesem hozza:

1. Az egyik telefon ujabb vedelemmel van ellatva (nem megy a hangero fel), igenyel-e valami extra beallitast?
2. System-et 136ra szeretnem, kell-e valamivel elotte patricionalni, felrakni, vagy az gen2-nel ugyis elveszik? (system 136, cache 2 ha eleg, a tobbi data, meg majd ext2)
3. a keszulek kulfoldi san francisco RLS5-el, es amoledes, kell-e valami extra lepes a gen2-siteshez?
4. ha terminalbol engedem az a2sd-t, az egyenerteku-e ha eleve full romot teszek fel?

Koszi valszokat elore is!

[ Szerkesztve ]

(#17373) Keeperv85 válasza ux1 (#17368) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Persze hogy olvastam. Arról Windows alatt letettem, hogy én készítem el a megfelelő képeket. Egyrészt, mert a beépített PNG tömörítéstől lehetetlen megszabadulni, másrészt, mert az ide kiadott 9patch egy nagy rakás szar... nem részletezném, hogy mennyire jó dolog, hogy az alfa csatorna helyett az RGB-re ír és látszik a képben a fekete szegély utána...

Most éppen egy korábban eltűnt témát szeretnék feléleszteni, ami anno még azokhoz a CM verziókhoz készült, ami soha sem született meg Blade-re. Viszont nem akarom a gyári téma helyére tenni. Azért van a T-Mobile motor benne, hogy használjuk.
Erről van szó egyébként:

Már csak az az szerencsétlen helyzet ne állna fent, hogy:

a, Hülye vagyok és egy "üres" téma, úgy hogy még hozzá sem nyúltam csak lefordítottam a Blade szerint nem jó, de bizonyára máshol tuti jól működik...
b, A kész témák szétszedés is nyilván megoldható, kizáró tényező csak az apktool azon hiányossága, hogy a 9patch keresztbe szoptatja kicsomagolás alatt...

(#17374) Pumika1975 válasza ux1 (#17368) üzenetére


Pumika1975
senior tag

2 éves, jól bírja a nyúzást! meg a dugást!!! :DDD
(hogy miire nem jó egy sd..... :DDD)

win 10, ....múkodj!

(#17375) counterbill


counterbill
senior tag

Szép jó napot mindenkinek:)
Ux1 mesterhez intézném kérdésem:D Jelenleg egy általad készített romot használok és marhára megvagyok elégedve vele mert minden fut rajta hibátlanul..viszont sajnos lite rom így megtelt a belsö memoriám ext-t meg ugye nem kezel:S Tudom h van egy full romod (afterburner) viszont az meg tele van számomra felesleges programokal..kérdésem az lenne h várható e a közeljöben valami ,,minimalista" de ext particiot kezelö rom?válaszod elöre is köszi

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#17376) counterbill


counterbill
senior tag

Ja és a hamisitsuk meg a telefon márkáját h menjen a settlers dolog marha jóXD Müködik hibátlanul:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#17377) kelzsoca válasza counterbill (#17375) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt olyan egyszerűen meg tudod oldani, hogy szépen az összes programot kitörölöd a data/app mappából, mielőtt feltennéd a romot. :)

(#17378) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Hali, látom az elmúlt hozzászólásokból van T-s 2.2 hivatalosan. Ezzel kapcsolatban pár kérdés:

1. GEN1 vagy GEN2?
2. Ha felmegy GEN1-re megcsinálja a GEN2-esítést (érts utána esetleg CM-es rom is rámegy?)
3. Tényleg rosszabb mint a főzött pl. svéd rom?

Bocs a kérdésekért de sokat vagyok úton, most is csak 2 napot gép előtt nem igazán van lehetőségem követni a fórumot.

https://divecenter.hu

(#17379) stefi68


stefi68
addikt

Bár ezt tegnap is megkérdeztem, de nem jött rá válasz....

Ha a full ROM- ból kitörlöm a teljes data mappát akkor felmegy ext2-3 partíció megléte nélkül is? Vagy ez nem ilyen egyszerű?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17380) kungzi


kungzi
veterán

a főoldalon van az az ikon, amivel belehet lépni a menübe. ez gyárilag ilyen kis négyzetekből áll. ezt nem lehet vhogy kicserélni?

(#17381) kopuler válasza counterbill (#17375) üzenetére


kopuler
tag

Fogod a full ROM-ot és kitörlöd belőle azokat az App-okat amik nem kellenek belőle.
Nem csomagolod ki, csak a ZIP-ből kitörlöd.
Ux1 legújabb ROM-ja => [link].

(#17380) kungzi

Go Launcher Ex-ben megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#17382) Keeperv85 válasza stefi68 (#17379) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem, nem megy fel. Ott keresi tovább azt a mappát és mivel nincs, nem fog működni. Viszont az alkalmazások törölhetőek, mint azt kelzsoca kolléga már említette előttem. :)

@kungzi: Nem bántja a szemed feljebb az a két, akaratomon kívül is pofátlanul nagyra linkelt kép? :U Ne kérdezz hülyeségeket légy szíves!

[ Szerkesztve ]

(#17383) counterbill válasza kelzsoca (#17377) üzenetére


counterbill
senior tag

Rendben :) Ilyesmi rémlett nekem is de inkább nem kisérleteztem vele...viszont akkor meg is nézem amint feltöltödött a telefon...aksi kalibrálás volt folyamatban:D kezdhetem elöröl sebaj:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#17384) stefi68 válasza Keeperv85 (#17382) üzenetére


stefi68
addikt

Értem...., csak nem szeretnék ext. partíciót, eddig is jól meg voltam nélküle :K

(#17380) kungzi: Tegyél fel a valami gyáritól eltérő launchert (GO Launcher, ADW Launcher, LauncherPro) és azzal nem csak az ikonokat tudod módosítani a dokk-sávon, hanem a funkciójukat is....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17385) counterbill válasza kopuler (#17381) üzenetére


counterbill
senior tag

Köszi a linket akkor inkább ezt rakom fel:D Szép méretes darab lett:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#17386) kopuler válasza Keeperv85 (#17382) üzenetére


kopuler
tag

Nem mindenki turkál szívesen apk-ban :)
Valakinek ez kínai, dehát tudjuk, hogy a földön minden negyedik ember kínai :D
Én is az első háromba tartozom :B

[ Szerkesztve ]

(#17387) kelzsoca válasza stefi68 (#17379) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehetőleg csak a data/app mappa tartalmát töröld.

(#17378) bunnyhu

Gen2-re alakítja a készüléket, CM romok is felmennek aztán. (bár ha ilyen terveid vannak, akkor inkább a modaco-s svéd exe-t engedd rá, blogomban részletesen le van írva)
A gyári egy alap rom, az átlag felhasználók igényeit teljesen kielégíti.

[ Szerkesztve ]

(#17388) _NCT


_NCT
őstag

Nem tudom mondok-e újat, de új CW érhető el.

3.1.0.1

Most dobom fel fastboot-al, ha valami gebasz lesz úgyis (s)írok :D

[ Szerkesztve ]

(#17389) Keeperv85 válasza _NCT (#17388) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor már én is megemlíteném, hogy megérkezett közben az n76-os is...

(#17390) _NCT válasza Keeperv85 (#17389) üzenetére


_NCT
őstag

Mostanában hogy haladnak evvel az új CM-el? Vannak még durva anomáliák, vagy már csak apró simítások lesznek? :)


Robinho18: kelzsoca blogjában egész csokor ROM közül választhatsz ;)

GrandS: GEN2-es a telefonod?

[ Szerkesztve ]

(#17391) Robinho18


Robinho18
csendes tag

Bocsi az Offért.
Gyári 2.2 vodás bladere milyen romot ajánlotok?
Feltettem a recovery-t most akarok romot leszedni csak nem tudom melyiket kellene..

ZTE Blade SD3

(#17392) GrandS


GrandS
senior tag

Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue (2011.04.13) után a gyári 2.2-es T-s ROM-ot hogy kell visszaállítani? (Gondolom a T-s honlapon szereplő frissítéssel nem.)

Szeretném visszavinni a szervizbe garban, mert nagyon gyenge a T-mobilos térerő rajta.

Kösz!

(#17393) Keeperv85 válasza _NCT (#17390) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Fogalmam nincsen. Nekem még "csak" a 2.3.3-as verzióig bezárólag vannak tapasztalataim, mert elvette pár "kinyírja a szenzorokat" hozzászólás a kedvem a továbbiaktól.

Nem tudom a srácok hogy állnak az FM rádióval, de bináris formában elég régóta működik már, éppen csak egy GUI kéne hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#17394) Robinho18 válasza _NCT (#17390) üzenetére


Robinho18
csendes tag

ok :)

ZTE Blade SD3

(#17395) GrandS válasza _NCT (#17390) üzenetére


GrandS
senior tag

Igen Gen2 !

(#17396) _NCT válasza GrandS (#17395) üzenetére


_NCT
őstag

Ha nagyon gyári megoldást akarsz GEN2-re, felrakod a gyári recovery-t és max lefuttatod a T honlapján lévő exe-t. És ennyi.

MD5 ELLENŐRZÉS LEGYEN!

GEN2-esítés nálad hogyan történt? Így vetted, vagy otthoni módszer?

[ Szerkesztve ]

(#17397) GrandS válasza _NCT (#17396) üzenetére


GrandS
senior tag

No most akkor a gyári recovery hol van és hogyan csináljam. Az első fórumban van ilyen, csak 2.1-re. (Bocs, gondolom itt rajtam kívül mindenkinek evidens ez...)

Eredetileg 2.2 -es Gen2-eset vettem webshopon, de nem ment a touch egy idő után. Kicserélték a szervizben, de ott láttam, hogy 2.1-el adják, szóltam, lefrissítették, tehát elvileg hivatalos Gen2 és 2.2 volt.
Ennek meg gyenge az érzékenysége, elejti a mobilhálózatot gyakran.
Tehát minden hivatalos, csak a Swedish nem.

[ Szerkesztve ]

(#17398) _NCT válasza GrandS (#17397) üzenetére


_NCT
őstag

Várj mégse jó ez a megoldás, mert a T-s exe a verzió miatt fog anyázni, mivel ugye a Tiéd már GEN2-es. Legalábbis nálam anyázott...

Max ha lesz egy segítőkész emberkének egy ROM dump-ja, amit fel tudsz telepíteni....

Értem, de gondolom a gyári T-s 2.2-ről nem csináltál magadnak backup-ot igaz?

[ Szerkesztve ]

(#17399) Robinho18


Robinho18
csendes tag

cm_blade_full-76.zip ezt szedtem le a CM oldaláról ez jó lenne?

ZTE Blade SD3

(#17400) _NCT válasza Robinho18 (#17399) üzenetére


_NCT
őstag

Ha Neked megfelel egy béta állapotban lévő, még instabilnak mondható rendszer, akkor nekem is :D

Miért nem a 2.2 közül és kelzsoca háza tájáról választasz magadnak egyet? RLS5B, Hungarian Fingerprint stb stb.... Hidd el sok szívástól megkíméled magad..... :R

update: van persze, 2.3.3-as verziószámmal. Letöltőoldalon látod a 7.0.3-as verzát, na az elvileg stabil, bár arra készülj hogy az akksi jobban eszi, mint 2.2. De amit te mutatsz, az egy újabb fejlesztés, tehát még mindig beta.l

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.