Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  ZEN.com

Hozzászólások

(#1) pictigjis


pictigjis
senior tag

mivel a ZEN már elég sok helyen előkerült, induljon külön topik. már csak azért is, mert most van is miért: ingyenpénzt osztogatnak :)

We say: ZEN exchanges currencies at the lowest rates.
You say: Check.
And you get a £15 bonus. Simple as that.

Collect a bank transfer in GBP (pounds sterling) - minimum 1 GBP.
Exchange GBP into any currency and compare our exchange rates against our competition.
Now you know where to exchange currencies at the best rates. Mission accomplished. You have until the 12th of December 2021 23:59 (CET) to complete the task.

All participants who complete the challenge successfully will receive a £15 bonus to their ZEN account until December 15, 2021 23:59 (CET).

The mission is open to both existing and new users, so feel free to let your friends know about it.

(#2) pictigjis


pictigjis
senior tag

de mi is az a ZEN.com?

ebből az interjúból képbe kerülhetsz: [link]

cikk a kiszámolón: [link]

(#3) pictigjis


pictigjis
senior tag

az ingyenpenznek vege, 2000 userre volt korlatozva

Our Special Mission ended up being a huge success

It ended successfully 3.12 2021 on 4:55 PM (CET).

Thank you for being a part of this success. We have already reached the limit of possible participants. We are glad to see so many of you wanted to give it a try and confirm that ZEN indeed has the best exchange rates on market. We certainly hope that you will be able to share such amazing opportunities with us for much longer.

Congratulations to all of you, who managed to coplete the task successfully. You will receive a 15 GBP bonus to your ZEN account by December 15, 2021 11:59 PM (CET).

(#4) z67 válasza pictigjis (#3) üzenetére


z67
őstag

Ezt mailben kaptad? Én megcsináltam, amit kell aznap fél 4 körül, de semmilyen visszajelzést nem kaptam.

(#5) anadroid válasza z67 (#4) üzenetére


anadroid
senior tag

Azt írták, hogy nem jelzik vissza külön, aki időben megcsinálta, 15-én látni fogja az egyenlegén.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#6) z67 válasza anadroid (#5) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen! :R :R :R

(#7) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok! Friss reg. Hogy lehet innen free utalni Erste Ft számlára? Nem kaptam Magyar számlaszámot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) anadroid válasza Somatom (#7) üzenetére


anadroid
senior tag

Felveszed az erstés IBAN számodat, ha HUF-ban akarod, és oda küldöd. Kb. 3 óra, amíg átér.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#9) Somatom válasza anadroid (#8) üzenetére


Somatom
veterán

De, ha GB -s számláról megy a Forint utalás, arra nem fog az Erste felárat számolni?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) zsola400 válasza Somatom (#9) üzenetére


zsola400
aktív tag

Unicreditre küldtem már, nem volt semmi + költség.

(#11) Somatom válasza zsola400 (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi mindenkinek! Tesztelem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) anadroid válasza Somatom (#9) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha forintot küldesz, miért lenne? Én ugyan OTP-re szoktam küldeni, de a szemük se rebben tőle.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#13) Somatom válasza anadroid (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor EZ vajon mi? 170 ezer lenne az utalás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) anadroid válasza Somatom (#13) üzenetére


anadroid
senior tag

SHA-val kell küldeni, ahogy be is van jelölve. Még nem szólt a közös képviselő, hogy keveset küldenék a közös költségre.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#15) Fifi válasza Somatom (#7) üzenetére


Fifi
őstag

Arra azért figyelj, hogy a kondíciók alapján csak havi 2db SEPA és 1db SWIFT van ingyen.

(#16) Somatom válasza Fifi (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, azt láttam. Nem tervezek többet ebben a hónapban. Átküldtem, meglássuk. Remélem, hétfőn megérkezik!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) anadroid válasza Somatom (#16) üzenetére


anadroid
senior tag

Ma meg kell érkeznie.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#18) Somatom válasza anadroid (#17) üzenetére


Somatom
veterán

12 után indítottam. Nem valószínű, hogy az Erste ma még lekönyveli. Nem olyan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) anadroid válasza Somatom (#18) üzenetére


anadroid
senior tag

Én eddig csak OTP-re küldtem, ott az indítást követő harmadik óra elején jelent meg. Az Erstét csak forrásként használom.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#20) Somatom válasza anadroid (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem van vele tapasztalatom. Nem a gyors könyveléséről híres. Persze, ennek nincs köze a Zen -hez. Sajnos, a Revolutról utalás több napossá vált. Ebben remélek gyorsulást. Délutáni indításnál köv. banki nap lenne a realitás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) kgyurma


kgyurma
csendes tag

Sziasztok, nov elején regeltem a zen.com-ra, akkor indult az első ingyenes hónap. Ki is írja az app, hogy következő fizetés dec 8, ami viszont már jó rég elmúlt, de nem vonta le, se forintban, se euróban, pedig vanrajta pénz. Talán valahogy nekem kell kezdeményeznem a díjfizetést?

(#22) Fifi válasza kgyurma (#21) üzenetére


Fifi
őstag

Szerintem ne foglalkozz vele, elég rapszodikusan működik:
- nálam minden hónap 11 és 26 között elvitték
- van akinek rendszertelenül
- és van akinek egyben utólag

(#23) kgyurma válasza Fifi (#22) üzenetére


kgyurma
csendes tag

Köszi, akkor nem izgatom magam.

(#24) pictigjis


pictigjis
senior tag

valakinek megérkezett már a 15 font? tudom, holnap a határidő, de akkor jól ki lesz centizve...

(#25) Fifi válasza pictigjis (#24) üzenetére


Fifi
őstag

Kb. 1 órája csipogott a zen app, gyorsan rá is néztem az értesítésre, de csak a havi 0,99 €-t vitték el. :U

(#26) anadroid válasza pictigjis (#24) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem határidő, hanem az esedékesség napja.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#27) Fifi válasza anadroid (#26) üzenetére


Fifi
őstag

Nálam most csengett a kassza, megjött a 15 GBP.

(#28) anadroid válasza Fifi (#27) üzenetére


anadroid
senior tag

Most néztem rá 3 perce, semmi, aztán éppen letettem volna a telefont, amikor megjelent az állapotsorban a Zen emblémája, jelezve, hogy rám dőlt a kassza :C .

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#29) pictigjis válasza Fifi (#27) üzenetére


pictigjis
senior tag

szinten itt van :)

(#30) zsola400


zsola400
aktív tag

Nálam is megérkezett :D

(#31) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

a wise-hoz hasonlóan a ZEN is tud adni GBP accountot, angol számlaszámmal, sort code-dal, amit elfogadnak az angolok belföldi számlának? Vagy litván IBAN-os a font számla is?

(#32) zsola400 válasza VÁMpír (#31) üzenetére


zsola400
aktív tag

Igen hasonló, GB79xxxx IBAN számot ad, számlaszám és egy hat jegyű rendezési kódnak nevezi a zen de gondolom ez sort code. Regisztrálj be és próbáld ki, 1hó ingyenes utána 0,99€/hó a kisebbik csomag.

(#33) pictigjis


pictigjis
senior tag

helló, gondolom, volt aki már utalt forintot magyar bankszámlára, mennyi idő alatt érkezett meg? délelőtt 10-kor küldtem el, és még semmi

(#34) anadroid válasza pictigjis (#33) üzenetére


anadroid
senior tag

Kevesebb, mint 3 óra.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#35) pictigjis válasza anadroid (#34) üzenetére


pictigjis
senior tag

picit izgulok, hova lett :)

(#36) Somatom válasza pictigjis (#35) üzenetére


Somatom
veterán

Korai aggódni. Banktól is függ. Pl. az Erste nem kapkodós. 10 utáni utalást csak másnapra érkeztet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#37) pictigjis válasza Somatom (#36) üzenetére


pictigjis
senior tag

ez raiffeisen. mondjuk 10.01 volt a pontos idopont :) nem volt annyira surgos, de azert biztam benne, hogy ez leporog egy munkanapon belul. ezek szerint csak holnap varhato

(#38) pictigjis válasza pictigjis (#37) üzenetére


pictigjis
senior tag

most érkezett meg, a revoluthoz képest végül is a 23 óra sem olyan rossz

a feladó viszont magyar számlaszám volt, gondolom, valami olyan, ami nincs benne az afr-ben. ha tegnap már későn indították róla, akkor ezért csúszhatott egy napot a dolog

(#39) Somatom


Somatom
veterán

A Zen -nél is van hétvégi felár a váltáson?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) zsola400 válasza Somatom (#39) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nincs.

(#41) Somatom válasza zsola400 (#40) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42) batagy


batagy
őstag

Mennyi most az Aliexpress cashback a ZEN-en?

(#43) anadroid válasza batagy (#42) üzenetére


anadroid
senior tag

3,5%.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#44) borbar


borbar
tag

Szervusztok!
Curve mögött nem működik a cachback, de GooglePay-jel fizetve? Van erről valakinek tapasztalata már?
Be lehet azt valahol állítani, hogy - hasonlóan a Revoluthoz - automatiksan váltson, ha az adott fülön nincs elegendő összeg?
köszönöm, borbar

(#45) ACE- válasza borbar (#44) üzenetére


ACE-
addikt

Nincs automatikus váltás beállítás. Ali-n nincs Google Pay szóval mindenképpen direktben kell fizetni a Zen kártyával. Amúgy asszem küldtek is valami levelet, hogy minden oldalon csak direktben megy, szóval a Paypal védelem ilyenkor nem játszik sajna.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#46) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok!
Lehet a szolgáltatást szüneteltetni valahogy?

(#47) pictigjis válasza szabi__memo (#46) üzenetére


pictigjis
senior tag

lehet szuneteltetni, de utana irni kell a supportnak, ha ujra akarod aktivalni a fiokot

a havi dij levonasa rapszodikus

(#48) szabi__memo válasza pictigjis (#47) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Egyszerűen appból kérhető, vagy supportnak való írással?
Köszi!

(#49) nort_on válasza szabi__memo (#48) üzenetére


nort_on
senior tag

Lemondani az app-ból beállítások, pricing plan, "Unsubscribe".

(#50) pictigjis válasza nort_on (#49) üzenetére


pictigjis
senior tag

emlekeim szerint az csak egy chatablakot nyit meg, ahol szovegesen kell lemondani, es ugyanigy chaten kell kerni az ujranyitast is

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  ZEN.com
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.