Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) NeoPampalini válasza snakebait (#9843) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Na, most felütötte a fejét itt is ez az izé. :D

Viszont eddig úgy tűnik, csak egy helyen nem mutatja (legalábbis nekem), a Home menüben, mindenhol máshol (History, Subscriptions, keresés) okés. :DDD

(#9852) snakebait válasza NeoPampalini (#9851) üzenetére


snakebait
senior tag

Lehet YT-nál volt - van valami. Nálam érdekes módon ismét jó. Kopp-kopp

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9853) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Az mitől van, hogy időnként leesik az fps szám kb a felére és szaggat a kép?
Mobilon is PC-n is
De van mikor ugyanez van rendes videólejátszásnál is (potplayer) :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9854) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Az imént fizettem elő prémiumra, családira.
Meghívtam párom, de mikor elfogadjuk a meghívót, egy erősítse meg a fiókját üzenetet kapunk, amikor ha továbbra mennénk, azt írja, már tagja egy családnak.
Nyilván az, hiszen meghívtam, de nem megy neki a prémium.
SMS és e-mailes meghívás is megvolt, de nem jó.
Azt is írta, én is kapok erről mailt ,de nem kapok semmit.
Mi a fene baja lehet?
A súgó nem segít, mert Captain obvious, hogy csak 1 családnak lehet tagja, de hát csak egynek (lenne) az.

Köszönöm.

Malaka!

(#9855) spleenszuru válasza spleenszuru (#9854) üzenetére


spleenszuru
őstag

Megvan a gond: benne volt egy másik családban, amit nem is tudtam.
Kiléptem, és minden ment, ahogy kell.

Malaka!

(#9856) dajani


dajani
tag

Sziasztok!

Az hogy lehet, hogy mobilon a YouTube applikációban nem lehet 1080p-nél nagyobb felbontást állítani, Chrome böngészőben YouTube oldalán ugyan arra a videóra pedig 1440p és 2160p-t is lehet? Mit kellene az applikációban beállítani? Minőség- Speciális beállítások alatt csak 1080p-ig hozza.
4K videó -t a YouTube alkalmazásban csak 1080p-ben engedi kiválasztani. :F

[ Szerkesztve ]

(#9857) speter33 válasza dajani (#9856) üzenetére


speter33
aktív tag

Szia!
Ez nem mobilfüggő?
Anno Huawei telefonon is max 1080 volt a max a képernyő felbontása miatt..
Most S23Ultrán meg ennyi.

(#9858) dajani


dajani
tag

Az az érdekes hogy a régebbi Redmi Note 7 -nél engedi a 2160p-t is, az újabb Redmi Note 11 Pro-nál csak 1080p :(
Mindkét telefon 2400x1080 felbontású kijelzővel van.

[ Szerkesztve ]

(#9859) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Érdekelne tudtok arra valami megoldást mikor lejátszási listán ezt írja: "11 rendelkezésre nem álló videó el van rejtve".
Lehetne annyira fejlett, hogy a hiányzó videó helyett keressen alternatívát.
Van erre valami beállítás vagy kiegészítő ami megoldja?

üdv

(#9860) makoss válasza makoss (#9853) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9861) ledgeri válasza makoss (#9860) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem kell ráduplázni HSZ-re, ha egy oldalon is van, és kb 2-3 nap telt el... nincs semmi értelme!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9862) makoss válasza ledgeri (#9861) üzenetére


makoss
addikt

:R Bocsi, de kevés az időm, rengeteg helyre járok, nincs mindig időm több órát lapozgatni, ez számomra is méreg, remélem a pár nap múlva esedékes laptopvásárlással ez változni fog :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9863) VoidXs válasza makoss (#9862) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sajnos a problémádnak ezernyi oka lehet, random rosszul viselkedő szoftvertől a túlmelegedésig. Lehet, hogy az azonnali kérdések órája a jó topik neki.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9864) ledgeri válasza makoss (#9862) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A lapozgatásra való képesség hiánya nem igazán érv a válasz-követelés mellett... Szerintem itt senkisem működik úgy, hogy "tudom a megoldást, de csak azért se... majd ha másodjára is beír... na, na majd akkor elmondom".

Eléggé sokváltozós az alapkérdés, és eléggi furi + ha töbségnek nagy eséllyel semmi hasonló nem történt, így megoldáskutatásba sem kezdett.
Ha a fenti ismert dolgokonn túl még a netszolgáltató is különbözik, akkor végképp minden alap változó kizárható.... de ez nem azt jelenti, hogy a válasz egyértelmű és ismert!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9865) dajani válasza speter33 (#9857) üzenetére


dajani
tag

YouTube applikációban lehet hiba 😓, másik mobilon [link] ki lehet választani a 1440p -t.

(#9866) totron


totron
addikt

Zárt ki a napokban a YT eszközöket, platformokat vagy eszközölt változtatást, ami lekövethető idővel, mit tudtok erről? Médiapléjeren nem megy ami eddig ment...

(#9867) VoidXs válasza totron (#9866) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az ellen folyamatosan próbálkoznak, hogy harmadik fél lejátszói működjenek. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy adott kliensek mikor mennek tönkre, nemrég például a ReVanced régi verziói nem tudtak előzményeket rögzíteni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9868) FF23 válasza totron (#9866) üzenetére


FF23
senior tag

Ha az mpc-be-re gondolsz, akkor egy előzetesben már javították [link]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#9869) 14adam


14adam
addikt

üdv
Miért lehet az,hogy gépen chrome alatt el van indítva az egyik fülön a videó. Viszont ha a többi oldalon böngészek akkor megáll a youtube. Van,hogy 5mp alatt van,hogy 5 percig semmi baja. De egyre idegesítőbb. Chrome-ba van olyan funkció,hogy memória takarékos,már azt is kikapcsoltam de nem oldotta meg a problémát.

(#9870) VoidXs válasza 14adam (#9869) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

AdBlock detektornak tűnik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9871) 14adam válasza VoidXs (#9870) üzenetére


14adam
addikt

[kép]

Töröltem az adblock-ot de olyan mintha megállna a pufferelés. Speedtest-et futtattam jó volt a net. A chrome-ba kinyomtam az akkumulátorkímélőt és a memória kímélőt is

(#9872) Cs1csó válasza 14adam (#9871) üzenetére


Cs1csó
félisten

Helyette Ublock Origin, ahogy a reklámban is: jobb, tisztább szárazabb érzés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9873) VoidXs válasza 14adam (#9871) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Pedig ez pont az, amit az AdBlock szűrésük csinál, nagy balhé is volt belőle. Nekem csak a SponsorBlock van, elveszi a reklámokat is szerencsére, a lassulások nélkül.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9874) 14adam válasza VoidXs (#9873) üzenetére


14adam
addikt

igazad volt. Gép reset megoldotta meg az adblock törlés. Köszönöm

(#9875) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Mai nap beszéltük a kolegámmal, hogy vannak youtuberek akik a saját videóikat feltöltik, és ebből élnek.
Megvan az valahol, hogy hogyan, és mennyi feliratkozó után fizet a youtube? És mennyi fizet? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9876) VoidXs válasza makoss (#9875) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A bekerülés feltétele 1000 feliratkozó, onnantól nagyjából 1 megtekintés = 1 forint körül hoznak, témától függően. Valami jóval kevesebbet fizet, valami jóval többet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9877) makoss válasza VoidXs (#9876) üzenetére


makoss
addikt

Az igen.
Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9878) ledgeri válasza makoss (#9877) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért picit komplexebb, mert kell megtekintés X normál videókon, Y shorts-okon, meg a feliratkozó szám, meg talán fiók kor is, bár az nem biztos.... Szóval picit több kell hozzá, de ez (most pasz hogy hol talán a reklámbevételeknél) szépen le van írva!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9879) Tybor66 válasza makoss (#9875) üzenetére


Tybor66
tag

YouTube Partnerprogram

Hogy mennyit fizet? ... véleményem szerint az sehol nincs konkrétan leírva, de hazánkban nagyon keveset, a youtuberek elmondása alapján.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#9880) Jorus


Jorus
nagyúr

Van arra valamilyen lehetőség, hogy a normál YT profilom egyik könyvtárának tartalmát felvegyem ugyanazon profil alá YT Musicba? A fizetős megoldásokat meghagynám B opciónak. Ha YT Music alatt létrehozok egy lejátszási listát, akkor a javaslatok között a YT Kedvencek mappám tartalmát látom nagyrészt az ajánlatok között, nyilván a lejátszási előzmények alapján, szóval talán van valami normál megoldás erre. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9881) bacus válasza Tybor66 (#9879) üzenetére


bacus
őstag

Én már 3x voltam benne a yt programban, mert az elején nem voltak limitek, aztán megemelték, megint bekerültem, megint emelték, majd beállt a mostani limit. Messze nem érem el, de mondjuk nem is küzdök érte, nincs rendszeres videó hetente, meg kattintásvadász címek se.
Nekem nem igen tiszta sok minden, semmit nem lehet ellenőrizni, néha feliratkoznak hárman, de 1 héten belül leiratkoznak ketten. Abszolút nem tűnik valósnak ez a viselkedés, persze néha lehet ilyen, de már régóta figyelem, hogy ez így megy. (én azt látom a baráti körben, ha feliratkozott vki egy csatornára, soha nem iratkozik le)

Szerintem yt-nak egyáltalán nem érdeke, hogy bekerüljön bárki a programba, neki az a jó, ha van pár jól menő csatorna, meg 1000x annyi kicsi aki szintén tartalmat gyárt, az se baj, ha nem olyan jót.

Persze függ a téma, de néha találok olyat, hogy 5 videó, nem is túl jók és 10e feletti feliratkozó van, ez hihetetlen..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#9882) Tybor66 válasza bacus (#9881) üzenetére


Tybor66
tag

Maximálisan egyetértek a leírtakkal.
Nem egészen világos sok minden a folyamatban.
Én nem üzemeltetek csatornát, de a testvérem igen, s tapasztaltuk, hogy a nézési idő elszámolás is valahogy nem az igazi. A Google-nak valahogy mindig kevesebb jött ki, mint amit mi tapasztaltunk.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#9883) cocka


cocka
veterán

Hello!

Tapasztaltátok már, hogy a privát videókat nem lehet megosztani? Hiába adok meg email címeket, az illető hiába van belépve azon címmel a youtube accountjába, nem tudja megnézni.

Tönkretették ezt a funkciót vagy miért nem működik?

(#9884) -szabi- válasza cocka (#9883) üzenetére


-szabi-
őstag

Érdekes ez a privát megosztás, ahogy én tudom privát videót csak te nézheted meg.
Nem nyilvános videót link birtokában lehet megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#9885) bacus válasza cocka (#9883) üzenetére


bacus
őstag

az email-es értesítést megkapja? (már ha be van jelölve bal alul), mert én csináltam már ilyet és működött !!

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#9886) cocka válasza bacus (#9885) üzenetére


cocka
veterán

Az jó kérdés. Ezek még régebben feltöltött privát videók. Tehát az értesítést valószínűleg azért nem kapja meg, mert már réges-rég megkapta, amikor hozzáadtam a címét.

Közben ugye volt olyan is, hogy a Youtube kitalálta, hogy mittomén mely kritériumoknak megfelelő videókat automatikusan privátba rak. Lehet azóta nem megy ez rendesen.
De azt tudom, hogy ezek közt nincs automatikusan privátba rakott videó, mert mindet én raktam privátba a feltöltéskor.

(#9887) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok,
Hol az istenben lehet beállítani a video minőséget ? Pc-én nézve krómból sehol nem találok ilyen beállítást. Azt szeretném elérni, hogy mindig a lehető legjobb minőségben nyissa meg a videókat. Van erre lehetőség ?
Telefonon ha megnyitom az alkalmazást ott van a beállításokban - videóminőség beállítás , amin belül van wifire meg mobilhálózatra vonatkozó nekem itt mind a kettő jobb képminőségre van állítva viszont ha nézek egy videót általában mindig mikor megnézem van jobb képminőség a videóhoz, mint amin ő mutatja és rohadt idegesítő állandóan ezt állítgatni úgy hogy premium előfizetésem van.

köszi

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#9888) rothfb válasza Sn00k (#9887) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem is prémium van és szerintem felejtsd el a dolgot. Minden egyes alkalommal, akár pc-n, akár tableten, akár telefonon, sőt tv-n is (bár tv-n ritkábban kell állítani) nyitok meg egy videót, mindig állítani kell a minőségen. Sajnos ahogy én látom, figyelembe veszi a netsebességet és azt, min játszod le az adott videót és állítgat össze-vissza, nemigen van benne, vagy alig van benne következetesség. Hiába szeretnéd mindig a legjobb felbontást és bitsebességet. Engedd el és állítsd, amikor jobbat szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#9889) bacus válasza cocka (#9886) üzenetére


bacus
őstag

Ez az automatikusan átrak privátnak, no ezzel vigyázz. Nekem volt egy csatornám, csak a családi videóknak, egyszer csak jött értesítés (15 év után), hogy 2 videót vizsgál, átrakott privátba (unlisted) ről.., megnéztem, a két gyerekem 2 és 4 éves fürödtek, meglepő, de meztelenül... és látszott a fenekük is. 1 napra rá zéró toleranciára hivatkozva törölték a csatornám, fellebbezésnek helye nincs. Indok: tárgyiasítottam a gyerekeim szexualitását.

Már azt is gusztustalannak tartottam, mikor az esküvői videónknál letiltotta a hangot, mert az jogvédett volt (a háttérben szólt valami a menyasszonytánc alatt), de hogy az egész csatornát törölje, arra nagyon kiakadtam.

Sajnos nem találtam még jobbat :(

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#9890) WhiteWalker válasza bacus (#9889) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a baj az "ingyenes" Youtube és más egyéb video megosztókkal. Megoldás saját szerver.

(#9891) Jorus válasza Sn00k (#9887) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én ezt használom Vivaldi és Opera alatt, rendben működik, mindig az elérhető legmagasabb felbontású verzióra állítja a videókat - Auto Quality for YouTube

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9892) cocka válasza bacus (#9889) üzenetére


cocka
veterán

Az enyémekben semmi ilyesmi nincs. És természetesen nem is családi videók.

(#9893) hiperFizikus válasza WhiteWalker (#9890) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Erre már én is gondoltam itt :)
, de mennyi munkából is jön ki egy ""ingyenes szerver", meg egyébként is ? :((
, mert mindig csak digi munkát csinálok magamnak, de boldogabb nem vagyok tőle !

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9894) bacus válasza WhiteWalker (#9890) üzenetére


bacus
őstag

Minden videó megvan saját szerveren is, csak kényelmes volt yt-ra is feltenni, mert az kb lejátszható volt minden eszközön. Mindegy évekkel ezelőtt volt, meg végül nem ért veszteség, csak a nagyszülők hiányolják.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#9895) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Edget használok és a youtubon sok videónál nincs kép. csak hang. Ha belehajtok akkor pillanatra van vagy ha teljes képernyőre váltok. Van erre megoldás?

(#9896) bacus válasza Garsza (#9895) üzenetére


bacus
őstag

edge azt jelenti, hogy széle vminek, csodálod, hogy nincs kép középen? :D

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#9897) Garsza válasza bacus (#9896) üzenetére


Garsza
veterán

Építő jellegű válaszokra vagyok kíváncsi.

(#9898) ledgeri válasza Garsza (#9895) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha ugyanaz lefut más böngészőn, akkor valami az edge-n belüli lesz, ha máson sem, akkor meg nem... Erre szűrés mit mutat/mond?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9899) WhiteWalker válasza hiperFizikus (#9893) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is arra mondtam hogy "ingyenes".
Nyilván pénzbe kerül , de ott nincsenek Google korlátok.

bacus: Persze kényelmesebb a YT , de hát látod már minden sz@rért törlik a fiókot , sajnos megtehetik.

(#9900) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Lehet badarsag ...
Van Youtube Premium elofizetesem, azt szeretnem, hogy megvaltoztassam a befizetes datumat (tehat pl: nem minden honap 10-n szeretnem a levonast, hanem minden honap 20-n)
Ezt hogy tudom elintezni?
Koszi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.