Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) Cs1csó válasza hiperFizikus (#9641) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmit, nem lehet lementeni a Zinternettet. Nyilván nem árt (már aki megtehetni) hogy legyen otthon egy 4 lemezes NAS-a, 4db 8-10TB-os lemezekkel. De ez nem mindenkinek realitás. (de az "új" tartalmakhoz így is valahogy hozzá kell jutni)
HA mondjuk egy atombunkerben kellene kihúzni pár évet vagy évtizedet akkor már X TB-al már el lehet lenni. Főleg ha soksok könyv is van közte.

(#9652) hiperFizikus válasza user26 (#9650) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

de várjunk csak, lehet hogy nem is a YouTube a ludas, hanem Google

ha a Google a hibás nálad, és a YouTube jó, akkor is a Google miatt a YouTubeéd sem működhetik
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9653) hiperFizikus válasza Cs1csó (#9651) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

a HDD miért nem jó neked ?
:N

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9654) Cs1csó válasza hiperFizikus (#9653) üzenetére


Cs1csó
félisten

Valahogy el is kell érni a tartalmakat az, hogy a fiókban van 5-6 HDD nem kényelmes.

(#9655) hiperFizikus válasza Cs1csó (#9654) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

"a fiókban van 5-6 HDD nem kényelmes"

Már miért ne lenne kényelme: a HDD nincs 0.1 kg se, a könyves szekrényed meg több száz kg is lehet .

Oda csoszogsz a fiókodhoz, át csoszogsz a laptopodhoz, bedugod a hátuljába, egy kicsit ásítozol közben, és meg is van az lejátszás .

[ Szerkesztve ]

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9656) ledgeri válasza user26 (#9650) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Továbbra is áll, hogy a bejelentkezéseket meg kéne nézned, és továbbra is a google fiók áll a youtube fiók, és a gmail fiók felett is, ezért! És akkor ki kell emelnem, hogy a "bejelentkezések" nem a "bejelentkezési adatokat" jelentik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9657) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#9639) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

vigyázatok: a YouTube kereten kívülre messzire vezetnek a politikai szálak :
;]

https://fidelio.hu/konyv/torolni-kezdte-a-facebook-az-oszk-hoz-kotheto-tartalmakat-az-intezmeny-nyilt-levelben-tiltakozik-179484.html

" „Tiltakozunk az írott nemzeti kultúra megőrzését végző intézményünk, olvasóink és követőink üzeneteinek cenzúrázása, fenyegetése ellen” – fogalmazott a Mark Zuckerbergnek címzett nyílt levelében a nemzeti könyvtár. "

Ezért az is elképzelhető, hogy egész Magyarországot lekapcsolják egyes nyugati/USA internetes területekről ! Ezért - mivel ti okosabbak vagytok nálam, én meg paranoiásabb vagyok nálatok - tegyetek meg mindent, ami tőletek telik, saját érdeketekben !
:))

Ha nem látjátok elég sötétnek a jövőnket, akkor kérdezzetek tőlem bátran !

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9658) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Ha van egy videó a youtube-on, amire rá van téve a vízjel a youtube megoldásával (tehát nem feltöltés előtt rakja rá az ember egy videószerkesztővel), és ha letölti bárki ezt a videót - amin lejátszáskor ott a vízjel - az a letöltött fájlban is ott lesz?

Ha jól tudom, csak prémium előfizetéssel lehet letölteni, emiatt nem tudom én kipróbálni, megnézni.

Illetve más programmal való letöltés esetén is ott marad a vízjel?

(#9659) tobias40 válasza Rodzser Mór (#9658) üzenetére


tobias40
veterán

Linkeld be,letöltöm és megnézem neked.. :)

(#9660) Rodzser Mór válasza tobias40 (#9659) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Bármelyik videó jó, amin látsz ilyen youtube által kirakott vízjelet.

De legyen itt egy rövid videó találomra.
Itt a jobb alsó sarokban van a vízjel a youtube-on lejátszva:

https://www.youtube.com/watch?v=616k1UUDPlA

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9661) Hege1234 válasza Rodzser Mór (#9660) üzenetére


Hege1234
addikt

ezeket nem teszi bele a letöltésnél:
[kép]

[kép_video]

(#9662) tobias40 válasza Rodzser Mór (#9660) üzenetére


tobias40
veterán

Szia!
Letöltöttem és nincs ott visszajátszásnál Dombinak a feje a jobb alsó sarokan,ha az volt a vízjel! (nem a vízfej! :D )

[ Szerkesztve ]

(#9663) Rodzser Mór válasza Hege1234 (#9661) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi szépen nektek.
Akkor így sérül a brand, a tulajdonosi érdek. Valaki letölti, felhasználja/bevágja és cső.

(#9664) ricsip válasza Rodzser Mór (#9660) üzenetére


ricsip
addikt

Nézem a címet, mondom mi a nagy cucc, a bkv-nál is fellép a szilveszteri céges bulin, ennyire kell a pénz?

[ Szerkesztve ]

-

(#9665) ledgeri válasza hiperFizikus (#9657) üzenetére


ledgeri
nagyúr

mivel ti okosabbak vagytok nálam, én meg paranoiásabb vagyok nálatok - tegyetek meg mindent, ami tőletek telik, saját érdeketekben !
Pont ezért kérlek még idén és -számomra- utoljára, hogy hanyagold ezt a témát minimum ebben a topikban.Vannak konteós topikok, vannak politikaiak, vannak könyvesek, van facebookos. Mindenhova jöbban illik ez már, mint ide!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9666) Rodzser Mór válasza ricsip (#9664) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

:) Jah, akár az is lehetne, a BKK-ról nekem is előbb ugrik be a BKV.

(#9667) hiperFizikus válasza ledgeri (#9665) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

ok, NagyÚr vagy, ezért itt nem fogom emlegetni a YuoTube világának végét, de az idő engem fog igazolni
:(

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9668) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Jé, ilyen topik is van. Lenne egy kérdésem. Youtubeon lehet olyant, hogy egy lejátszási listát hozok létre videókból, amihez bárki, akivel megosztom, adhat hozzá további videókat? Szilveszterre jól jönne egy ilyen ficsőr, mert haverokkal különböző az ízlésünk.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#9669) Rodzser Mór válasza jjeahh (#9668) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Én még nem találkoztam ilyennel. És nem hiszem, hogy van ilyen lehetőség.
Mert ez azt is jelenthetné, hogy törölni is tudna a listában.

(#9670) jjeahh válasza Rodzser Mór (#9669) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Furcsa ez, mert a többi google cucc általában tudja, pl. én többek között használom a Keep-et, Docs-ot, Photos-t, mindegyik tudja az együttműködő hozzáadását, csak a Youtubeon nem találtam ilyen ficsőrt :F .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#9671) ledgeri válasza jjeahh (#9668) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk ha csak erre, vagy akkor már hosszú távon ilyesmire lenne, akkor azt meg lehet csinálni, hogy te csinálsz egy brand csatornát, és csak ahhoz meghívod a többieket, mint szerkesztők, és akkor az dedikált csaticsak erre lesz.
Azon belül meg már akkor (annak esélye nélkül hogy ők belenyúlnak a te dolgaidba) lehet akkor lejátszási listákat csinálni, meg ilyesmik.

Nekem sem jutott eszembe, míg a válaszodat olvastam... :U
Egy tulaj lehet, több admin, ami mindent csinálhat, meg vannak egyéb rangok még alap felhasználó felett... csak vigyázz, eféle hozzáférések miatt tudtak lopni linus tech tips méretű csatornákat (szóval óvatosan a jogokkal!)
[link] (sorvégi hu-t átírhatod en-re, ha valami problémás magyarul)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9672) jjeahh válasza ledgeri (#9671) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez nem is rossz ötlet, köszi!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#9673) ledgeri válasza jjeahh (#9672) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha nem írsz vissza, akkor nem vonatkoztatok el a "lejeátszási lista szintjétől" az fiókéra, pedig már magamnak passzítottam is át YT csatit másik google accountra! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9674) Blindmouse_


Blindmouse_
tag

Azt miért csinálja újabban a youtube hogy az előzményekben olyan videókat mutat amit GARANTÁLTAN nem néztem meg, sőt mégcsak témaként sem érdekel..
nem nincs feltörve a júzerem.. így próbálnak extra megtekintést generálni bizonyos tartalmaknak?
Tipikusan olyan videók, amiket épeszű ember biztosan nem néz meg.. mittudomén... "Tabuk nélkül a fitnessversenyzők életéről" egy 50 perces videó, és végignézettnek mutatja!!!
Nem győzöm törölni ezeket a historyból...

Megtehetem, Flúgos vagyok...

(#9675) VoidXs válasza Blindmouse_ (#9674) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Kezdetnek nyomd meg a mindenhonnan kijelentkezés gombot, azon kívül simán lehet autoplay. Az azonnal leállított videókat valamiért teljesen megtekintettnek mutatja.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9676) Blindmouse_ válasza VoidXs (#9675) üzenetére


Blindmouse_
tag

az autoplayt már kilőttem.. ugyanúgy megmutatja ha föléviszem a kurzort, de már azokat nem bassza be a historyba..

Megtehetem, Flúgos vagyok...

(#9677) Adee_91


Adee_91
aktív tag

Üdv!

LG C2 WebOs tv saját Youtube app-ja egy ideje minden videót 480p-ben indít el.
Elég frusztráló állandóan manuálisan átállítgatni a legjobb felbontásra.
Van erre bármi megoldás?
Telefonon,tableten,számítógépen nincs ilyen gond,csak a tv-n.

(#9678) bolic


bolic
őstag

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül hová töltötte le az általam kívánt YouTube videót a YouTube prémium? Asztali pc számítógépet használom és Mozilla Firefox a böngésző. :Y

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#9679) seger válasza Adee_91 (#9677) üzenetére


seger
addikt

Wifin használod? Net sebesség miatt csökkenti esetleg? Csak tipp

(#9680) Adee_91 válasza seger (#9679) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Nem,kábelen megy. Net sebesség rendben.(Digi 1000)

(#9681) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Van egy elég idős AMD-s notim E-450 procival és win 10-el 4 gb rammal.
720p videók elég gyatrán mennek rajta.Akadozik. Van valami megoldás, hogy gördülékenyen menjen?
720p elég, nem kell nagyobb.
Köszönöm!

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#9682) hiperFizikus válasza Ace Ventura (#9681) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Milyen rendszer programok vannak rajta ?
, vírusirtók, böngészők, töredezett mentesítők, ...stb?.
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9683) FF23 válasza Ace Ventura (#9681) üzenetére


FF23
senior tag

MPC-BE elég jó szokott lenni régi gépeken YouTube-bal is.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#9684) Ace Ventura válasza hiperFizikus (#9682) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Semmi.
Win 10 minden frissitésével.
Nincs külön virusírtó.
Google chrome csak és ennyi

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#9685) hiperFizikus válasza Ace Ventura (#9684) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Hány százalékra van tele a memória a szgépeden ?
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#9686) Ace Ventura válasza hiperFizikus (#9685) üzenetére


Ace Ventura
addikt

50-60%
A proci teker 99-en

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#9687) Ace Ventura válasza FF23 (#9683) üzenetére


Ace Ventura
addikt

hm, ezt nem teljesen értem...
össze kéne kapcsolnom a yt-t, és a mpc-t? :U

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#9688) aprokaroka87 válasza Ace Ventura (#9681) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Talán Kodi app és azon belül YouTube plugin.

Vagy esetleg Ez a Chrome plugin.

[ Szerkesztve ]

(#9689) ricsip válasza Ace Ventura (#9687) üzenetére


ricsip
addikt

Jutubon szeretnél 720p videókat nézni, vagy úgy általánosságban akarsz a számítógépeden 720p-s videókat nézni, legyen az bármilyen videó és videólejátszó program?

Mert ha jutubon, akkor sok mindent nem fogsz tudni csinálni: szar a böngészőkbe beépített video dekóderek minősége, elég erős cpu kell hozzájuk. Az lehet esetleg segítség, ha vp9 helyett erölteted az AVC/H.264 videókodek használatát, azt talán a régrbbi gépek is elbírják még. "H264ify" plugint kell letöltened chrome-hoz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/h264ify/aleakchihdccplidncghkekgioiakgal

A videókártya tudna még esetleg hardveresen dekódolni a cpu helyett, de ahhoz meg olyan modern videókártya kell, ami tudja az ilyesmit, régi gépekben mint a tied, nem szokott lenni. Ráadásup a gpu-s dekódolás hardveres gyorsítás lutri hogy éppen higy működik, böngésző updatenként, és videókártya drájver updatenként is meg szokott hülyülni, akkor keg fagyás vagy fekete képernyő az eredmény. Nagy élmény úgy használni egy gépet, ha naponta eljátssza ezt.

[ Szerkesztve ]

-

(#9690) FF23 válasza Ace Ventura (#9687) üzenetére


FF23
senior tag

A videó url-jét bemásolod (jelöld be az automatikus illesztést és akkor csak OK):

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#9691) seger válasza Ace Ventura (#9686) üzenetére


seger
addikt

Nem megy épp a win update? Az is tekeri a procit. De nézd meg feladatkezelőbe mi használja

[ Szerkesztve ]

(#9692) Ace Ventura válasza seger (#9691) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Az készen van
Chrome tekeri nagyon

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#9693) Shance


Shance
újonc

Sziasztok!
Másnak is feltűnt, hogy a youtube egyveleg (my mix) milyen bénán működik mostanában?
Korábban egy listát végig játszott, és ha elfogyott újabbakat dobott hozzá, most meg minden track után újrakeveri, és 2-3 track után újra játssza ami már volt. Van hogy 2 számot játszik folyamatosan. Kipróbáltam telon is, ugyanezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#9694) joocek


joocek
aktív tag

Hol találok leg kedvezőbb prémium előfizetést?

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#9695) bolic válasza joocek (#9694) üzenetére


bolic
őstag

Család vagy diák a legkedvezőbb prémium havi előfizetés. :K :DDD

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#9696) dvtkfan válasza joocek (#9694) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Amúgy Ukrajnában van ami működik még...kb. 900ft havonta!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#9697) nfsu17 válasza bolic (#9678) üzenetére


nfsu17
veterán

sokkal egyszerűbb yt-dlp-vel, mint cache-ből visszanyerni valami cacheview programmal...

(#9698) ledgeri válasza bolic (#9678) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha meg is találnád sem egy olyan fájlra gondolj, mint egy bármivel játszható MP4! (Ez csak tipp)
Ha telefonos előtötés 3-4 nap után lejátszhatatlan net nélkül, akkor én PC-n kinézem belőlük a "egyedi fájltipus, hogy keveseb helyet foglaljon koránsem, hogy ne olvassa semmi más" hozzáállást!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9699) oszy válasza dvtkfan (#9696) üzenetére


oszy
veterán

Ez engem érdekelne. Most fog lejárni a prémiumom. Fizetnék kevesebbet, ha lehet. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#9700) bolic válasza ledgeri (#9698) üzenetére


bolic
őstag

Nemrég átvizsgáltam az egész C meghajtót a *.mp4 fájl kereséssel, sajnos nem járt sikerrel. :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.