Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  XPEnology

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:53:49

LOGOUT.hu

Xpenology Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Mankó válasza Mankó (#21000) üzenetére


Mankó
veterán

Meg lett a megoldás. :W

(#21002) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Szeretném a fileokat távolról elérni (pl. munkahelyről, vagy a mobilomról, ha nem vagyok otthon), ehhez melyik alkalmazást ajánljátok? DS3617 van a kütyün...
A WebDAV megfelelő lehet, vagy van esetleg jobb???

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#21003) valenteen12 válasza csinturi (#20999) üzenetére


valenteen12
csendes tag

Sajnos nem sokat tudok hozzátenni.
Gmailben az Átirányítás és POP/IMAP lapon az IMAP gondolom engedélyezve van, az imap.gmail.com letöltéshez az alapértelmezett SSL 993-as port NAS-on, routeren átengedve.
Bocsi, több tippem nincs.
https://support.google.com/mail/answer/7126229?hl=hu

Ha már levelekről van szó kérhetek egy kis infót, hogyan telepítsek a NAS-ra levelező szervert?
Például fix IP nélkül a dyn. DNS is jól működik (hogyan találnak be a levelek, van -e saját domain, vagy a dyn. DNS-t használod, bármilyen infó, leírás érdekelne a témában)? Te hogy csináltad?

Üdv
A

(#21004) valenteen12 válasza Norbi.Sz (#21002) üzenetére


valenteen12
csendes tag

Én a WebDAV-nál jobban szeretem a File Station-t. Képeket és (a PDF megjelenítő telepítését követően) a PDF fájlokat webes felületen megnézhetem, a fel- és letöltés jól használható, illetve ezen a felületen a jogosultságod szerint bármelyik mappát eléred.
Saját fiókoddal jelentkezhetsz be.
Üdv
A

(#21005) csinturi válasza valenteen12 (#21003) üzenetére


csinturi
tag

993-as mindkettőn engedélyezve van. Viszont a beállításoknál csak pipálni tudom a pop3-at, szerkeszteni hol lehet?

(#21006) Essejó válasza Mankó (#21000) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Én szóltam hogy zavaros az engi féle leírás.
A svájci bicskán aminek küldtem a linkjét ott a partition mini tools, a pd elsö particionak adsz betűt és látja utána a windows. A grub.cfg szerkesztése után vedd le a betüt.
Az OSF Mount-al a komplett img-t mountolod kiválasztod a 0-s particiot, grub mappa grub.cfg és notepad++ al szerkeszted.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21007) Mankó válasza Essejó (#21006) üzenetére


Mankó
veterán

A rendszer már fent van, megosztott mappákat is látja.
Transmission-nel kínlódok, megszivat ez a Digi-s router. Annyira zavaros a port mappingje, hogy nem megyek el rajta.
Download Station mennyire fogyasztható töltögetés szempontjából, annak is van valami windows alól elérhető progija?

(#21008) Essejó válasza Mankó (#21007) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Nekem nincs bajom vele. :) Jelenleg 383 aktív torrent fut a DS-ben, én egy Chrome egy kattintásos plugint használok a letöltésre Synology Download Manager0.9.3 fenn van a Play Store-ban. Korábban egy másikat használtam, de abban 200-ra limitálva volt a max kezelhető torrent szám.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21009) Mankó válasza Essejó (#21008) üzenetére


Mankó
veterán

Videó alapján teljesen jó lenne ez az 1 kattintásos megoldás, de valamiért nálam nem akar működni. Már a kapcsolat tesztelésén sem jut túl, pedig ugyanazzal az adatokkal simán bejutok a kezelőfelületre.
Mi lehet a probléma?

(#21010) Mankó


Mankó
veterán

Ilyen a digi router port nyitogató felülete, de már belezavarodtam, hogy mit hova kellene írni. TP-Linknél jóval egyszerűbb volt, meg érthetőbb. Valaki okosabb, tapasztaltabb segítene a kitöltésében, hogy mit hova ha pl az 5000-est akarnám nyitni a Download Station számára.
Nem tudom, hogy mi lehet a hiba, mert az 5000-es porton elérem a dsm-et. :F

(#21011) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Mit jelent az, hogy a helykiosztási állapot tönkre ment?
Röviden, van 4 hdd-m shr raidbe, abból 1 tönkrement (a 3mas), azt szeretném kicserélni (megvettem az újat). De a 4esnél is kiírja, hogy tönkre ment (hds sentinel szerint nincs baja), ott az írja, hogy a 4esnél a helykiosztási állapot ment tönkre.
Épp még látom az adataimat, de volt olyan is mikor nem (mikor a rossz hdd-t kivéve az újat betéve kapcsoltam be, akkor nem láttam)
Azt hittem egyszerűbb lesz kijavítani a tömböt (régi ki, új be)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#21012) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#21011) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A tevékenység fül ki van szürkülve, gondolom ott lenne a javítás opció.

Mentsek mielőbb?

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#21013) Essejó válasza Mankó (#21010) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Az baj, az 5000-es portot az összes VérPistike ismeri, hogy mögötte egy Synology lakik és próbálnak rajta keresztül bejutni. Az első dolgok egyike, hogy az alapértelmezett Nas portot megváltoztatjuk valami 5 jegyűre. A DS-nek is van saját TCP-je, úgy rémlik 16881, UDP nem kell neki, kivéve ha DHT hálózaton is akarsz torrentezni.
Ha a TP-Linkel 1xűbb volt akkor kérd Bridge módba a Digi Ontot és haszáld a TP-t.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21014) Mankó válasza Essejó (#21013) üzenetére


Mankó
veterán

Még nem engedtem ki a netre, de akkor teszek előtte egy próbát a Bridge móddal is.

(#21015) Mankó válasza Essejó (#21013) üzenetére


Mankó
veterán

A digi routerének ip-je 192.168.100.1. Lehet, hogy már bridge módban van? vagy esetleg nincs publikus ip cím azért nem tudom elérni kintről a nast?
Hogy tudom ezeket ellenőrizni?

(#21016) Mykroft válasza Mankó (#21015) üzenetére


Mykroft
tag

A digis router, amíg oszt ip-címet, sugároz wifit, és bele tudsz lépni üzem közben, addig router módban van.
Ha bridge módot akarsz, hívd fel őket, és kérd a bridge módot, és egy körben már a publikus címet is (vegyenek ki a NAT mögül, ha most benne lennél).

Fontos még, hogy kérd el a pppoe név-jelszót is, mert nélküle bajba leszel. Ezt érdemes többször is egyeztetni, mert akadtunk már el átállással amiatt, hogy elértette az ügyfél, vagy a diszpécser kihagyott egy betűt.

Ha ezeket mind megcsinálják (munkanapon 2-4óra alatt le szokot futni), utána használhatod a saját routered, publikus címmel, olyan beállításokkal, amivel szeretnéd.

(#21017) Mankó válasza Mykroft (#21016) üzenetére


Mankó
veterán

:R

(#21018) Essejó válasza Mankó (#21015) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Na álljon meg a Nászmenet! A 192.168.100.1 az belső hálózati IP. Neked a Wan IP-t kéne megnézned előbb. A Windows tálcán megbököd a nagyítót és beírod, hogy: CMD Erre feljön a Parancssor ikonja, arra ráböksz. A feljövő parancssorba beírod, hogy: ipconfig
Aztán nyitsz egy új böngésző ablakot és beírod, hogy: https://whatismyipaddress.com
Kapsz egy ilyet eredményül: [kép]
Összehasonlítod a két eredményt amit az ipconfig-nál és az oldalon kaptál ha azonos akkor nem vagy natolva.
Nekem pl az ipconfig csak IPv6-ot mutat, de ugye a whatismyip az mutat a v6 mellé v4-et is, de a lényeg, hogy elérem kintről ergo nem vagyok NAT-olva. Mondjuk az IPv6 miatt nem is kell.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21019) Mykroft válasza Essejó (#21018) üzenetére


Mykroft
tag

:) az ipconfig hogyan írná ki a wan címet? ott egy 100.x címet fog találni, mert a routertől kapta. Ha meg van pppoe betárcsázása, akkor már bridge a cucc, nincs is 100.x cím sehol.
A helyes megoldás inkább a digis dobozban keresendő, ott már tényéleg van értelme az összehasonlításnak.
ha a doboz wan cím és a weboldal különbözőt dob, akkor natolt. (általában a natolt wan címek 100.x.x.x címek szoktak lenni a végfelhasználóknál.)

(#21020) Essejó válasza Mykroft (#21019) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Ha nem tudod az végül is nem baj, ezért van a fórum, de kérlek ezt ne erőltesd! Igen az ipconfig-al kell lekérdezni windows alatt a Wan IP-t is.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21021) Mykroft válasza Essejó (#21020) üzenetére


Mykroft
tag

Ha már nem tudtam, csak sejtettem, megnéztem.
Felállás: bridgelt, nem natolt digis hálózat mögött ülök.

Normál ipconfig kimenet:
Ethernet adapter Ethernet0:
   Connection-specific DNS Suffix  . : local
   IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.15.206
   Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
   Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.15.1

Ipconfig /all kimenet:
Windows IP Configuration
   Host Name . . . . . . . . . . . . : macwin
   Primary Dns Suffix  . . . . . . . :
   Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
   IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
   WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No
   DNS Suffix Search List. . . . . . : local
Ethernet adapter Ethernet0:
   Connection-specific DNS Suffix  . : local
   Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) 82574L Gigabit Network Connection
   Physical Address. . . . . . . . . : 00-0C-29-26-39-C8
   DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
   Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
   IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.15.206(Preferred)
   Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
   Lease Obtained. . . . . . . . . . : 2021. február 27., szombat 13:21:45
   Lease Expires . . . . . . . . . . : 2021. március 6., szombat 13:21:45
   Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.15.1
   DHCP Server . . . . . . . . . . . : 192.168.15.1
   DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.15.1
   NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

De a nálózati topológiát leírom Neked, hátha segít megétreni, miért nem állja meg a helyét amit mondasz:

Adott egy PC, kácsolódik egy helyi routerhez (192.168.100.x címet kapta).
Helyi router helyi hálózati címe (LocalAreaNetwork = LAN) 192.168.100.1. Ez a cím az átjárót is képviseli az összes LAN kliens számára, ezen keresztül jutnak el más, nem helyi címekhez.

A router rendelkezik WAN (WideAreaNetwork) címmel is, ami a világ felől láthattó címe.
A lan kliensek forgalmát a router natolja, a feladó címet a sajátjára cseréli, és így küldi tovább, a választ csomagokban pedig visszaírja a címet, és LAN felé továbbítja.

Ha a router WAN címe publikus ipv4 cím, akkor ez az internet felől elérhető.
Ha a router WAN címe NATolt ipv4 cím, akkor az internet felől közvetlenül nem elérhető.
Ilyenkor annyi törénik, hogy az előfizetők ip címe nem látszik közvetlenül net felüől, mert a szolgáltató több előfizetőt NATol egy publikus címmel. Mintha egy router mögé tette volna őket. A whatismyipaddress oldal azt a címet látja ami az elérhető publik cím.
Jelen felállásban ez a cím 3 eszköz közül valamelyiken van.
A: natolt szolgáltatás: a szolgáltató központjában egy router címe lesz.
B: nem natolt, de a szolgáltató eszköze a router, ekkor a végberendezésben lesz a cím.
C: nem natolt, és bridge módban van az végberendezés, ekkor azon az eszközön lesz a pub ip, aki a betárcsázást azaz az internet végződtetést elvégzi.

Ha nem mondom jól, kérlek javíts ki, és mutasd meg te mire gondoltál, szeretném megtanulni.

[ Szerkesztve ]

(#21022) Essejó válasza Mykroft (#21021) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Sokra nem megyek a táblázatoddal mert mint említettem én csak IPv6-ot kapok. De viszont akkor a hálózati topikban mindenki @ülye? Mert a vajon NAT-olva vagyok-e kérdésre. Mindig az a válasz amit én is javasoltam.
És a dolog működik, ha azonos az IP lekérdezve és a whatismyip oldalon akkor nincs natolva az illető.
Nekem is teljesen azonos IPv6 címet ír ki az oldal mint amit az ipconfig-al lekérdezek. Mondjuk IPv6-nál nincs is miért natolni.
Normál lekérdezésre én ezt kapom:
Ethernet adapter Ethernet:
Connection-specific DNS Suffix . : home
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:4c4c:20d2:c400:567:d8c2:df3b:f081
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:4c4c:20d2:c400:b1a5:3f72:a91a:3dc4
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : fdaa:bbcc:ddee:0:b1a5:3f72:a91a:3dc4
Temporary IPv6 Address. . . . . . : 2001:4c4c:20d2:c400:749c:56a4:6862:b016
Temporary IPv6 Address. . . . . . : fdaa:bbcc:ddee:0:749c:56a4:6862:b016
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::b1a5:3f72:a91a:3dc4%14
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.0.33
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Default Gateway . . . . . . . . . : fe80::7a65:59ff:fefd:fa0e%14
192.168.0.1

A 192.168.0.33 az asztali gépem mac alapján foglalt fix ip-je

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21023) Mykroft válasza Essejó (#21022) üzenetére


Mykroft
tag

Senkit nem hülyézett senki.
Mint ahogy Te is írod, ipv6 esetén nem bszélünk natolásról, az főként a v4 sajátossága.
A szolgáltató is a v4 címeket natolja, a v6ot máshogy osztja.
A kérdést úgy tették fel, mit tegyen a 192.168.100.x címével, ami v4 cím, így a te válaszod most nem helytálló.

A te táblázatodban is jól látszik, van egy rakás v6 címet, és van 0.33as LAN címed, aminek a routere a 0.1. A 0.1 viszont NATol kifelé, és a wan címét nem látod az ipconfigban.

(#21024) Egon válasza Essejó (#21022) üzenetére


Egon
nagyúr

IPv4 esetén az ipconfig kizárólag a LAN címeket adja vissza (ahogy fentebb is látható).
A "vajon NAT-olva vagyok-e" kérdésre sokkal inkább az a válasz, hogy nézd meg: mit látsz a routerben wan cím alatt? Ha az megegyezik azzal amit a whatismyip oldalon látsz, akkor nem vagy NAT-olva.
Szerintem viszonylag ritka, hogy valakinek csak IPv6 címe legyen.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21025) Mankó válasza Essejó (#21018) üzenetére


Mankó
veterán

ipconfig és whatsmyipadress összehasonlításban az IPv4 nem egyezik, az IPv6 csak a Temporary IPv6-al egyezik.
A routerben található wan cím egyezik a whatsmyipadress IPv4 címével.

Akkor ezek szerint nem vagyok NAT-olva?

(#21026) Mykroft válasza Mankó (#21025) üzenetére


Mykroft
tag

ha a whatismyip és a router wan cím egyezik, nem vagy ipv4 nat mögött, van publikus ipv4 címed, amit szabadon elérhetsz internet oldalról.

(#21027) Mankó válasza Mykroft (#21026) üzenetére


Mankó
veterán

OK, köszi, akkor már csak a bridge módot kell megkérni.

(#21028) ekkold válasza Essejó (#21022) üzenetére


ekkold
őstag

Milyen szolgáltató ad kizárólag IPv6-ot?

(#21029) Protezis válasza ekkold (#21028) üzenetére


Protezis
őstag

Pl Vodafone volt UPC-seknek. Külön kérni kell az ipv4-et.

(#21030) Essejó válasza Mykroft (#21023) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Sajnálom, ezt tényleg benéztem, elnézésed kérem. A WAN IPv4 hez a legegyszerűbb a HGW vagy ONT-ban megnézni, és összehasonlítani a whatismyipaddress oldalon kapott eredménnyel. Nem akarok mentegetőzni, de nekem azt az IPv6-ot mutatja az ipconfig amit a whatismyipaddress.com mutat, fel se tételeztem, hogy IPv4 esetén nem így van.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21031) Essejó válasza ekkold (#21028) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Amikor kaptam bő egy éve a 3890v3 HGW-t akkor csak IPv6 címem volt kívülről, a whatismyipaddress.com is mindig csak azt mutatott, úgy hogy amikor valaki tanácsolta másnak az IPv6 kikapcsolását valami problémára megoldásként, töprengtem is én hasonló esetben mit kéne tegyek? Bár a belső hálózatomon , mindig is volt IPv4-es cím. Aztán tegnap a whatismyip kiírt nekem is IPv4-et is. Megnéztem a HGW-n és ki volt töltve a publikus IPv4 , ami régen teljesen üres volt.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21032) George30


George30
csendes tag

Sziasztok elakadtam a telepítés folyamán segítséget kérek:

Adottságok: HP Z420 Xeon E-5 2660 2,2 GHz, 24 GB ram, Samsung SSD 860 EVO, 2x WD Black 4Tb

Boot: 6.1.7 DS3615
DSM: DS3615 15284

Minden a leírtaknak megfelelően sikerül egészen a telepítés utáni újraindításig ahol a HP bootol a pendrive-ról de folyamatosan újraindul.

Hol a hiba?

(#21033) seger válasza George30 (#21032) üzenetére


seger
addikt

Meddig jut el a boot? Mit látsz a monitoron mielőtt restart lesz?

(#21034) George30 válasza seger (#21033) üzenetére


George30
csendes tag

Szia

Bootol a penről elindítja a Jun's Mood legfelső változatát majd semmi és újraindul és újraindul és újraindul...

[ Szerkesztve ]

(#21035) kenand


kenand
veterán

Végre sikerült egy HP t520 thin clientre rátennem egy Xpenology-t, egy 2.5" HDD-vel.
A 2.5" HDD nagyon neccesen fér bele, a fedapra - belülre- rögzítettem tépőzárral.
Kell egy 4 USD-s NGFF to SATA átalakító is. a Belső hangszórót ki kell venni, mert 2260-as hely az adapter meg 2280-as, de éppen belefér a hangszóró kioperálása után. 6.1.7 fut rajta.

HP t620-nak nagyobb háza van abba könnyebben belemegy (de 5000FT-ért 4GB RAM-mal t 520-at kaptam)
(t 530-ba viszont más a hűtő, 2.5" HDD biztosan nem megy bele)


(sajna elcsúszott a foto, de azért látszik a hdd

Egy 4-5 percet ugyan szórakoztam mire a fedlapot fel tudtam tenni, de sikerült, talán ha lett volna rövidebb SATA kábelem jobban belefér

[ Szerkesztve ]

(#21036) Essejó válasza George30 (#21032) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Itt nézd meg hogy jól írtad e meg hozzá a PD-t. link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21037) George30 válasza Essejó (#21036) üzenetére


George30
csendes tag

Szia

Köszönöm igen ezzel kezdtem én is. Mivel 12 szálas a processzor elvileg a DS3617xs boot illetve a hozzá tartozó DSM verzió jobb választás lenne ellenben nem találtam DSM [link] verziót... Tud valaki esetleg ajánlani használhatót 3617xs-hez?

(#21038) Essejó válasza George30 (#21037) üzenetére


Essejó
Topikgazda

Ez sajna egy ideje már nem frissül, a táblázatnál van link is nem csak a loaderhez.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21039) George30 válasza Essejó (#21038) üzenetére


George30
csendes tag

Rendben. Köszönöm a tippet, illetve javasolták még, hogy ne 4 GB Pen-t használjak hanem nagyobbat. Csak nem értem miért... :(

(#21040) r4z válasza George30 (#21039) üzenetére


r4z
nagyúr

En egy kokorszaki 1GB-ost hasznalok, meg sok is a bootloadernek.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21041) George30 válasza r4z (#21040) üzenetére


George30
csendes tag

:) No szép akkor pláne nem értem :) Van egy elfekvő 2 GB SD Kártyám az is jó lehet? Van a HP-ben kártyaolvasó...

(#21042) r4z válasza George30 (#21041) üzenetére


r4z
nagyúr

Tokeletes.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21043) zex


zex
aktív tag

Szeretném átrakni az XPEnology-mat ESXI 6.7-es környezetbe, viszont van két dolog amit nem tudok megoldani:

1) jun's_mod_v1.03b_ds3617xs loderrel raktam fel a DSM 6.2.3-25426-es verziót, de ha le akarom frissíteni Update 3 (vagy 2 vagy 1-re) függetlenül, hogy manuális frissítést vagy onlie frissítést választok, az alábbi hibaüzenetet kapom:
"Nem sikerült a fájl frissítése. Valószínűleg sérült a fájl."
Egyébként az alábbi leírás alapján csináltam mindent:
https://xpenology.com/forum/topic/13061-tutorial-install-dsm-62-on-esxi-67/

2) A "virtuális pendrive" mint eSATA lemez ott szerepel a Fájlkezelőben meg a Megosztott mappák között is. Ezt nem lehetne eltüntetni?

Köszönöm előre is segítségeteket!

(#21044) ArthurShelby válasza George30 (#21041) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Csak arra figyelj, hogy a kártyaolvasónak van pid/vid-je, nem a memóriakártyának ;)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#21045) pali101 válasza zex (#21043) üzenetére


pali101
csendes tag

https://xpenology.com/forum/topic/28183-running-623-on-esxi-synoboot-is-broken-fix-available/

(#21046) George30 válasza ArthurShelby (#21044) üzenetére


George30
csendes tag

Köszönöm, hogy szóltál :) lettem volna gondban ha nem jelzed...

(#21047) bukottangyal


bukottangyal
csendes tag

Sziasztok,

Használ valaki Docker alatt qbittorentet(4.3.3)??
Egyszerűen nem tudom magam aktívvá tenni......
Nincs valami trükkje?..Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#21048) trance89 válasza bukottangyal (#21047) üzenetére


trance89
őstag

Miért a dockeres verzióval szórakozol ha van rá natív qbittorrent?
Amúgy a 4.3.x verziókkal egyelőre csak a gond van, én 4.2.5-öt használok az beronstabilan fut

(#21049) bukottangyal válasza trance89 (#21048) üzenetére


bukottangyal
csendes tag

Ha tudtam volna, hogy létezik, akkor az lenne fent :) :)
Tudom, hogy ki lehet gugglizni, de ha esetleg adnátok egy kezdő lökést, hogy hogyan varázsoljam fel a natív-at(4.2.5) azt megköszönném.

(#21050) enginev3.0 válasza bukottangyal (#21049) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  XPEnology
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.