Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) T-unit


T-unit
őstag

Akinek esetleg kellene üres 500ml-es no fear doboz jelezzen felém! KÉP 250Ft(karc alul látható) vagy csere!
+
Akit érdekel -Bp-i- átvéttel ez a 4féle ízű rockstar, jelentkezzen szintén nálam, 500Ft/db áron, az ajánlat a hsz-től kezdve 1hétig érvényes, 3db felett csak előreutalással mert idegenektől értek már persze "kellemes" nem fizetünk csodák! KÉP
Ja és persze új, bontatlanok rockstarok!

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7352) werner97


werner97
tag

nem volt 500 milis gilroy a corvini prímában :'((((((

http://energytests.blogspot.com/

(#7353) T-unit válasza werner97 (#7352) üzenetére


T-unit
őstag

Szívás, és így utolag nekem jó nagy szar íze is volt, mire megittam már kb az adrenalin szintet se ütötte, van 1szar mellékíze nekem, nem valószínű sűrűn fogom venni. :)
Ellentétben az új dobozos ilyen árú, fekete/fehér gilroy 250ml-esekkel, azok jó kis frissítők! :K

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7354) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ma vettem egy Hell-t. Furcsáltam is ,hogy csak 160 forint volt. Hazaérve látom, hogy kispórolták belőle a koffeint, csak taurin van benne :(
Hát végülis koffeintablettával kombinálva megteszi...

- http://pazsitz.hu -

(#7355) energy4ever


energy4ever
addikt

Nem rég vettem 2db new g. hell red gap-et(kedvencem), 129/db ár-on,de az 1ik selejtes volt és alig volt izze...:S
Meg volt olyan is hogy adrenalin light-ban kb csak 150ml volt és az álaga is fura volt,úgy hogy megse ittam azt.
Nem tudom miért van mostanában ennyi selejt...:/
Meg azt ki vette észre hogy a régi fél dobozok vastagabb faluak voltak?(ezt azért gondolom mert a régi fémdobozok nehezebbek mint a mostaniak)

(#7356) T-unit válasza energy4ever (#7355) üzenetére


T-unit
őstag

Környezetvédelmi szabvány ma már a szar, horpadékony vékonyfalú aludoboz.
Bezzeg a '97-es full fém Semtex-em...elhajítod, embert lehet vele ölni. ;]

üdv.

(#7357) chris94 válasza PazsitZ (#7354) üzenetére


chris94
tag

az azért van, mert kitalálták ugye a magas koffeintartalmú termékek megadóztatását, így az energiaitalokét is :)

és ez minden 10mg/100ml koffeintartalmú termékre vonatkozik, tehát pl kávéra is.
És a Hell nem úgy döntött, hogy csökkenti a koffeintartalmat, hanem természetes összetevőkkel igyekszik elérni ugyanazt a hatást. :D

Ez a Hell New Generation

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7358) T-unit válasza chris94 (#7357) üzenetére


T-unit
őstag

Ráadásul még nálam sokkal finomabb is mint a régi "biohazard-os" Hell és ugye ár is maradt. :)
Aztán meg kb azt tesznek amúgy bele amit akarnak., mindenki megvehető már írtuk...

üdv.

(#7359) r4z


r4z
nagyúr

Srácok, jövő héten kapok három új italt Hollandiából:

750ml-es Ferraris
750ml-es Red Bull
500ml-es Michael Schumacher-es

Legalábbis valami ilyesmit mondott az ismerős.
Valaki hallott már valamelyikről?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7360) T-unit válasza r4z (#7359) üzenetére


T-unit
őstag

Jaj a jó öreg holland edrink testvérek! Brutál dobozokat kaptam onnét énis, multkor linkeltem is képet. :)
Jövő héten kapásból nem szeretnél ebből a 3-ból még 1-et kapni vagy kapásból 3x ilyet? ;]
Ha brutál jól néznek ki, akár tárgyaló+fizetőképes üzletember is tudok ám lenni, bizonyos határig eléggé HC vagyok ha visszaolvasol. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7361) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Valaki tudna szerezni Mixxed uP limitedet vagy Flying power juicy-t?
Esetleg tudja valaki hogy hol lehet még kapni?

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7362) ToBeY válasza CoDWaW07 (#7361) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem már sehol.Én tegnap voltam Aldiba,ás flying powerből csak sima és sugar free volt.

(#7363) energy4ever válasza CoDWaW07 (#7361) üzenetére


energy4ever
addikt

Nekem van még pluszba cserés mixxed up-om még,de majd meglesem,mert lehet hogy elviték már... :)
A flying powerbõl nekem is kellene a juicy...
Mixxed up-bol van valami szlovák-om is ami szedres, vagy milyen... :D
Pár db cserés/eladó,üres 250mles enital: http://kepfeltoltes.hu/view/111216/DSC00293_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#7364) T-unit válasza CoDWaW07 (#7361) üzenetére


T-unit
őstag

Az gáz ha aldiba sincs már tudtommal csak ők forgalmazták a f. p. juicy-t , 1hója ott vettem...
Üres dobozt viszont tudok szerezni talán, ha 250-be el tudom hozni és kell, tied. Sok mindent tudok szerezni, csak sajnos engem is szopat más gyűjtő árakkal, azt a válasz nekem is csak az, ha húzóm a szám, h kb. "akkor vedd meg boltból olcsóbban ha tudod"...és végülis még igazuk is van, olyan árat mond rá amilyet akar, ő tulajdona, ő járt utána anno és volt jó helyen, jó időben. ;)

üdv.

(#7365) CoDWaW07 válasza T-unit (#7364) üzenetére


CoDWaW07
őstag

hát igen :)
Én viszont csak a teli dobozokat gyűjtöm:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7366) TechData


TechData
tag

Sziasztok.
Az én kedvenceim: Burn , Big Shock , RED Bull
Amittől azt hittem ,hogy megáll a szivem az a Kamikaze (strong) volt.
Amitt pedig utálok izre az a Monster...valami kegyetlen rossz ize van főleg a kéknek.
Az ilyen TESCO-s és EuroShopperes energia italokért kárt pénzt kiadni,mert hatása nincs egyáltalán és az "iz világa" is koppintás.Talán még a Kauflandos CrazyWolf egész jó izre.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#7367) T-unit válasza CoDWaW07 (#7365) üzenetére


T-unit
őstag

Akkor nálad jópár régebbi több100 kieshet. :D

Cseh Big Shock nekem nagyon gyenge volt, pláne amcsi Rockstarok után. Romániába is kapható Crazywolf, pláne cola/lime viszont valóban nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7368) latyak17


latyak17
tag

Heló srácok!

Van a birtokomba egy karton Red Bull Cola, aki szeretne inni, az jelezzen és aki az üres dobozra tart igény azt is megbeszéljük:)

köszi! :R

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#7369) werner97 válasza latyak17 (#7368) üzenetére


werner97
tag

sztm valami kegyetlen rossz a red bull cola :DDD

http://energytests.blogspot.com/

(#7370) T-unit válasza latyak17 (#7368) üzenetére


T-unit
őstag

Max ha Bp-i ingyenes átvéttel lenne darabja 400 alatt(egyből határ mellett féléve vettem jobb helyről kerek 1€-ba), de látom te is soproni vagy...

üdv.

(#7371) CoDWaW07 válasza T-unit (#7367) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hátigen:D
Milyen sorrendbe vannak, valaki tudja?Melyik a legújabb, a jobboldali vagy a középső?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7372) Jarod1


Jarod1
addikt

Ma betoltam 1 silvert.

(#7373) latyak17 válasza T-unit (#7370) üzenetére


latyak17
tag

Én csak leírtam hogy van részleteket úgyis megbeszélem a vevővel, nyilván nem akarok senkit lehúzni olyan árban adnám el amennyiért én vettem (beszerzési áron) ... szerintem ez lenne a normális.. viszont beszerzési ár alatt nem fogom eladni akkor inkább megiszom... ;) ;) És nem árulok el titkot, hogy a metróból szereztem be..:)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#7374) werner97 válasza CoDWaW07 (#7371) üzenetére


werner97
tag

mi csinálsz a képemmel?:D

http://energytests.blogspot.com/

(#7375) werner97


werner97
tag

Ezt kaptam ingyen a gyártótól! :)

http://energytests.blogspot.com/

(#7376) werner97


werner97
tag

Ezt kaptam ingyen a gyártótól! :)

http://energytests.blogspot.com/

(#7377) vwpolopg válasza werner97 (#7376) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mennyibe kerül 1db?:D

(#7378) CoDWaW07 válasza werner97 (#7374) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Bocsánat,de megláttam és kíváncsivá tett a válasz :B :D
Ez vmi új Cannabis?:OLehet is majd kapni?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7379) T-unit válasza werner97 (#7375) üzenetére


T-unit
őstag

Szintén, árat neki! Sőt akár cserebere is mehet. 2-3embert itt sztem minimum érdekelne, ha nem többet. Festett/ fólia / vagy matrica? (képről rendes festettnek tűnik...)

latyak17 : Mindenki egyből a rosszra gondoljon... ;] Csak egyszerűen leírtam a feltételeimet mi az a max ár amennyiért megvennék tőled 1-2db-ot bp-i átvéttel, ha meg nem jársz erre, majd ugyis viszi más. :U

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7380) werner97


werner97
tag

INGYEN Hollandiából. 24 db festett csak francia,spanyol,portugália,németország/ausztria és a székhely Hollandiában lehet kapni egész ingyen volt most nem cserélek mert semmi időm nincs rá.

http://energytests.blogspot.com/

(#7381) T-unit válasza werner97 (#7380) üzenetére


T-unit
őstag

Hol lehet kp-ba átvenni 1-2db-ot Bp-en legközelebb, és mennyiért?

üdv.

(#7382) werner97 válasza T-unit (#7381) üzenetére


werner97
tag

nincs időm erre bocsi..

http://energytests.blogspot.com/

(#7383) T-unit válasza werner97 (#7382) üzenetére


T-unit
őstag

Szólja ha lesz akkor mert érdekelne 1-2hónap múlva is.

üdv.

(#7384) energy4ever válasza T-unit (#7381) üzenetére


energy4ever
addikt

Ugyan ezt kérdezném én is... :)
Engem is érdekelne kp-ba 1-2db...
Ezek miben térnek el az "alap" enitaloktól? név,íz,összetevõk vagy mi? Mert van olyanom ami cannabis sativát tartalmaz,meg olyanom is ami vadkender kivonatot tartalmaz,de ilyet még nem láttam...

(#7385) T-unit válasza energy4ever (#7384) üzenetére


T-unit
őstag

Amire rá van írva h "cannabis" minden esetben kellene h tartalmazzon vmi kis hangyányi kendert. Ilyen még a hazánkban nem kapható V12 egy típusa, + a Chillo is.
Eladónak kapásból lenne már 4-5db-ra potenciális vevője. Én pedig ráérek, holnap is, 2hó múlva is tudok fizetni. ;]

üdv.

(#7386) energy4ever válasza T-unit (#7385) üzenetére


energy4ever
addikt

Nekem meg van a cannabis sativa tartalmú V12 amit hazánkban vettem ABC-ben Gödöllõn...:)
Meg van 2 olyan fémdobozos üditõm is amiben vadkender kivonat van... :)
Érdekesek,és finomak is... :)

(#7387) werner97


werner97
tag

http://www.cannabisenergydrink.com/hu/

http://energytests.blogspot.com/

(#7388) T-unit válasza energy4ever (#7386) üzenetére


T-unit
őstag

Hivatalosan tudtommal nem is forgalmazzák itthon. :) Más dolog 1-1bolt magának áthoz szlovákoktól, megnézed hátulját 1magyar szöveg nincs ráfestve. :)
Osztrák Chillo még mondom nem rossz.

üdv.

(#7389) werner97


werner97
tag

nem szoktam teli dobozokat eladni csak üresen cserélni más gyűjtőkkel + nem budapesten lakok.

http://energytests.blogspot.com/

(#7390) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Inkább írd azt, hogy nem akarsz másnak adni, mert csak magadnak akarod az összeset... te mereven elutasítod, hogy nincs erre időd, pedig pénzt kapnál érte, kapásból nem is egy embertől, akik közül sokan szerintem házhoz is mennének, vagy legalábbis nagyon rugalmasak lennének... na de nem akartam támadni, bocsi, ezt csak így megjegyeztem, rosszmájúan... karácsonyi trollkodás OFF

[ Szerkesztve ]

(#7391) T-unit válasza werner97 (#7389) üzenetére


T-unit
őstag

De múltkor is Corvin fele suhantál...tökéletes nekem üresen is ám. :U
vwpolopg :A vicc az egészbe h kb pont arra keresgélte a gilroyt is 2 napja, ahol szinte majdnem minden nap átutazok. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7392) werner97 válasza T-unit (#7391) üzenetére


werner97
tag

üresen lehet róla szó :D csak azt hittem telit akarsz és én telikkel nem foglalkozok :3

http://energytests.blogspot.com/

(#7393) T-unit válasza werner97 (#7392) üzenetére


T-unit
őstag

Pont "rossz" emberre akadtál akkor, mert én pedig teli/üressel egyaránt foglalkozom évek óta, olykor nem is kis tételbe ha jobban megy. ;]

üdv.

(#7394) energy4ever


energy4ever
addikt

A két ünep közöt majd fogok menni Ausztriába,ha valakit érdekel olyan enital ami nem kapható csak magyar felirattal Magyaro.-ban az írjon priváttot,azt beszerzek valamit,mondjuk nem tudom hogy ott mit kapni,de szerintem ott ha van pl monster az nem magyar feliratos,meg ilyenek... :) Mondjuk sok gyüjtõ nem nézi az enitalok hátulját, ill nem számít a szöveg...
Mondjuk nekem a nyelvezete,ill a nyitófüle is számít hogy milyen.

(#7395) T-unit válasza energy4ever (#7394) üzenetére


T-unit
őstag

Azt vágod akkor elvileg tudsz magadnak limitált RB-t is hozni, ráadásul sztem jóval olcsóbban is mivel itthon a fuvarozását/postát kell igazán megfizetni! Ajánlanám, nézz körbe, és szólj látsz újdonságot! ;)
Nálam se számít pl. hátulja, ezt eltaláltad, csakis elölnézet, node az nagyon is. :))

üdv.

(#7396) CoDWaW07 válasza energy4ever (#7394) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Monster Assault az van Ausztriában?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7397) T-unit válasza CoDWaW07 (#7396) üzenetére


T-unit
őstag

Álmodik a nyomor. ;] Én is voltam fél éve, ugyanaz a 3 mint itthon is, sajnos. http://www.monsterenergy.com/at/en/products/

üdv.

(#7398) CoDWaW07 válasza T-unit (#7397) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Vhol minta Wikipédián olvastam volna.Amúgy van amikor pontatlan mert pl Szlovákiára csak 2 Monstert jelöl, de azt tudom hogy ott van a 3 alap +Khaos is
Valaki tud valami hírt hogy jövőre tervezik-e a bevezetést ?
SZERK: Németországra is csak a Khaost mutatja pedig ott van Assault is

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7399) T-unit válasza CoDWaW07 (#7398) üzenetére


T-unit
őstag

A vicc az h nem megerősített forrásból a 3 ízű Rockstar betörését is tervezték hazánkba most ősztől, ugyanúgy mint osztrákoknál is már kapható idén. Én nem hallottam róla, de engem Khaos nem is igen érdekel, mivel bármikor hozathatnék vidékről, de nekem még ízre se vmi nagy durranás. Részemről én kőkemény Rockstar párti vagyok, mai napig nem ittam jobb energy löttyöt annál, és ott is van ízválaszték azért bőven.
Látod Assault-ot én vagy 1éve keresek, az viszont jöhetne jövőre itthoni forgalmazásba is, végre valami érdekes történjen minőségi edrink készletnél is, ne csak ilyen butított ízű gilroy-ok jöjjenek mert a könyökömön jön ki az az íz, és hiába mondják, ráadásul engem 250Ft alatti kategóriába, kb semmi nem pörget picit se.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7400) CoDWaW07 válasza T-unit (#7399) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Jólenne bármilyen Rockstar vagy Monster csak jöjjön.
Nekem a Khaos nagyon bejött ízre , a kedvenc Monsterem eddig, viszont a Rockstarok is nagyon finomak:)
Amúgy miért van az hogy a környező országokban lehet kapni Khaost és itt Magyarországon meg nem? Jogi háttér állhat a dolog mögött?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.