Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) T-unit válasza chris94 (#7750) üzenetére


T-unit
őstag

Bár ilyen egyszerű lenne ez a nemzetközi postázgatás...de sajnos nem. USA-ban ráadásul még államonként is változhat a díj, meg melyik társasággal tudják épp küldeni...hajó, vagy drágább/gyorsabb légi posta.
Azt viszont jól érzékeled, és nem is nehéz kitalálni, külföldről, pláne amcsiktól, csak is nagytételben "éri meg" behozni, 20kg felett már nem is olyan csúnya az összeg darabonként.

üdv.

(#7752) chris94 válasza T-unit (#7751) üzenetére


chris94
tag

és az a jó,h pl 20kg-ba sok minden belefér :D

Tehát lazán átlehet hozni mondjuk a 600ml alatti Monstereket és akkor még fér bele nagyobb kiadás vagy más gyártó terméke, így tényleg megéri :DDD

Csak 1x gyűjtsek össze 40.000.-t... :))

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7753) T-unit válasza chris94 (#7752) üzenetére


T-unit
őstag

Szólj mert pár darabba tuti beszállnék. ;)
Egyelőre meg annak örüljünk ha idén RazorGTR1 tudna usa monster + crunk + nos-okat hozni itteni fórumosoknak aki igényli, egy kinti webshophoz képest max 2x-es áron cuccokat. Így örülhetünk mint majom a farkának mert olcsóbb mint mo-ra posta mint látható, és ő is, mert kis tőkével meg 2x-i a befektetését ;)

üdv.

(#7754) chris94 válasza T-unit (#7753) üzenetére


chris94
tag

egyenlőre én is abban reménykedek :)

ui.: döntöttem és sztem igény lenne egy Absolutely Zero-ra ;)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7755) T-unit válasza chris94 (#7754) üzenetére


T-unit
őstag

Utolsó pillanatban döntöttél mert talán még 1db van 3700-ért. :D Írok rád privit ha megvan, és jöhetsz is héten át venni érte. ;)

üdv.

(#7756) chris94 válasza T-unit (#7755) üzenetére


chris94
tag

Hallelujah :)
De akkor az az 1db biztos megvan vagy talán, mert nem mindegy :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7757) T-unit válasza chris94 (#7756) üzenetére


T-unit
őstag

Megy privi.
És 2-nek már biztos. ;)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7758) CoDWaW07 válasza T-unit (#7757) üzenetére


CoDWaW07
őstag

maradt még valamilyen Monster?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7759) chris94 válasza CoDWaW07 (#7758) üzenetére


chris94
tag

lecsapsz Te is? :DDD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7760) ricsi081


ricsi081
tag

Gyerekek, legyetek fennt 9 körül, én írok nektek jobb megoldást.:))
Ha 5en összedobunk 20kt, akkor postával együtt kijön 3 monster fejenként...
Csak most telóról vok és kb 5 p múlva lemerül.:D
ja meg elv az americanfood szállít mo-ra is csak nemtom a postát, nézzétek meg.(nem .de, hanem com)

(#7761) CoDWaW07 válasza ricsi081 (#7760) üzenetére


CoDWaW07
őstag

rendben:)
chris94: nemhiszem, mostb*sztam el az összes pénzemet :(

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7762) T-unit válasza CoDWaW07 (#7758) üzenetére


T-unit
őstag

Túl sokáig gondolkodunk kérem. ;]
A 2db zero elment fixen, de ugyis megoldja más ahogy látom... :C

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7763) T-unit válasza ricsi081 (#7760) üzenetére


T-unit
őstag

És átvét hol lenne? Hogy dobjuk össze a pénzt? Nekem csak Bp jó pl., a halál fog itthoni postát is még fizetni rá. :U

üdv.

(#7764) ToBeY válasza T-unit (#7748) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én speciel UK-ra gondoltam,ott is van minden és EU-n belüli szállítás jóval jutányosabb mint az USA-ból

(#7765) T-unit válasza ToBeY (#7764) üzenetére


T-unit
őstag

Srácok ez oké, meg itt olcsóbb meg ott... de konkrét elképzeléseket várnék...mint egy üzleti terv. :U
És azt kéne kideríteni, ha 3-4ember összefogna is fórumos erővel, mennyi lenne az annyi!
Azt már tudjuk USA-ból a Monster Import szint cirka 3500-4000Ft/db, mire ideér.

üdv.

(#7766) ToBeY válasza T-unit (#7765) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem nincs tervem,csak megtudnám kérdezni londonban élő fórumtársat,hogy postázna-e ha utalok lét.De 3,5k irreálisan sok 1db edrinkért...

(#7767) chris94 válasza T-unit (#7765) üzenetére


chris94
tag

nah, kezd mindenki bepörögni? :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7768) T-unit válasza ToBeY (#7766) üzenetére


T-unit
őstag

Hiszem ha ideér akkor londonból pl. /db 2k-ér... USA postai árakat is nézd.

üdv.

(#7769) ToBeY válasza T-unit (#7768) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát akkor részemről felejtős 2k még mindig nagyon sok.

(#7770) T-unit válasza ToBeY (#7769) üzenetére


T-unit
őstag

Mit hittél, hogy Londonból ide 1115Ft a standard csomagposta mint itt belföldön, és megkapod /db 1300-ért? :DDD Hiú ábrándokba azért ne ringasd magad, de ha valakinek van most kedve utánanézni, és lenne egy lényegesen költséghatékonyabb postai terve, kivele, érdekel! Ahogy írtam 2000-2500Ft-ért már lényegesen jobban hangzana egy Monster Java itt párunknak sztem. :)

üdv.

(#7771) chris94 válasza T-unit (#7770) üzenetére


chris94
tag

Jobban hangzana, hát :D

amúgy itt vannak a postai díjak:

yahunagaia.hu/images/files/14/2011_tarifatabla_hu7-jav.pdf

Automatikusan letöltődő pdf fájl.
A felső a belföldi az alsó a külföldi

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7772) CoDWaW07 válasza chris94 (#7771) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Mennyi lehet kb 5 darab energiaital?
2.5 kiló?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7773) r4z válasza CoDWaW07 (#7772) üzenetére


r4z
nagyúr

kb annyi.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7774) T-unit válasza CoDWaW07 (#7772) üzenetére


T-unit
őstag

Attól függ melyik típus kell neked...+ csomagolást is számold bele, az átlag + 500g.

üdv.

(#7775) ToBeY válasza T-unit (#7770) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát én a uk rockstar online shop alapján úgy gondoltam hogy maga az ital 500ft alatt bőven megáll (25font/24db) erre jön a posta,amit ha ottani júzer add fel nem lehet olyan húzós.

(#7776) ricsi081


ricsi081
tag

Na üzleti terv kész.:D
Isten megteremté eme honlapot: edrinkoutlet
Van minden, mi szem-szájnak ingere. Ha rákattintunk az egyik terméknél h "add to cart", szépen megnyílik egy új ablak az árral, majd kiválasztjuk hazánkat szállítási címnek és egyből jön a brutális postai ár: 60$! Csakhogy ez az ár 16 db-ig érvényes! A 17.-től automatikusan 120 dodó a posta...
Példa: 16ra ideális mondjuk a 4x4. Azaz 4en veszünk fejenként mondjuk 3 különböző Java-t és egy-egy Mixxd-et. A teljes költség postával együtt 95$, ami a mai szar árfolyamon nézve 24 ezer jó magyar forint. ezt ugye kapásból osztjuk 4el: 6k. Ezt még néggyel osztva kijön a végeredmény: 1500ft/db!!! :C (remélem nem bukok matekból.. :U )
Am ha vki arra gerjed van pl bfc is 3,5$-ért...

Röviden, tömören összefoglalva ennyi.
Ne szaladjunk előre, kezdem az első és szerintem legnagyobb buktató faktorral:
Tud vki Paypallal fizetni? Mert én sajnos nem, szóval ez igen fontos kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#7777) T-unit válasza ricsi081 (#7776) üzenetére


T-unit
őstag

Én sem, pont ezért rühellem eme gyönyörű oldalakat! :D
Ellenben a 6k-s csatlakozásban benne lennék a közeljövőben (korábban is kitalálhattuk volna ezt...)
Még 2fő legalább akiből 1, tud is péjpálozni! :C

üdv.

(#7778) ricsi081 válasza T-unit (#7777) üzenetére


ricsi081
tag

Amúgy szerintem itt csak a szervezéssel lenne gond, mert ha vki vállalná hogy mindenkitől beszedi a pénzt, és lenne olyan akinek mindenki odaadná akkor simán rendelnénk annyit hogy a 120$os postázással is megérné...:D (am utána kéne számolgatni még, pl ha 5en vagyunk és mindenki 3at vállal, stb...meg megnéztem a bfc-t, abból csak 6 db fér a 60$os postába.)

@Codwaw: én azért nemtok mert nincs bankkártyám, és ha jól tudom az csak úgy működik... :U

[ Szerkesztve ]

(#7779) CoDWaW07 válasza ricsi081 (#7776) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Énsem,de nem bonyolult, és van egy rakás kolléga it az oldalon aki tud segíteni :)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7780) T-unit válasza ricsi081 (#7778) üzenetére


T-unit
őstag

Én ezt már az ötlet megemlítése óta tudom. Minél több ember van benne, annál nagyobb a gebasz ha vki pl. azt mondja nem tud fizetni mert nincs pénz mégse...azt a másik 3 meg csak pisloghat, ha miatta sokkal több a szállítás.
Szóval lehet h 3700 volt az usa monster, de ez fix, és senki nem b@sz át, cserébe. :P
Meg sokkal jobban is kéne már ismerni egymást ehhez, ki mennyire megbízható pl.

üdv.

(#7781) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Na ebben benne lennék én is, de paypalom nincs:D

(#7782) chris94 válasza vwpolopg (#7781) üzenetére


chris94
tag

szintúgy, de sajna nekem sincs paypalom :/

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7783) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Itt a ph-n van fórumtárs akinek van paypal-ja de csak akkor venné meg,ha számláján van a lé.
Én már többször rendeltem rajta keresztül ebay-ről,nagyon megbízható!

(#7784) ricsi081 válasza T-unit (#7780) üzenetére


ricsi081
tag

Hát én pl chrissel már többször találkoztam+ veled és codwawwal tervben van szóval így négyen simán bevállaltam volna..
5.nek meg vwpolog-ra gondoltam vna, de hogy senkinek sincs egy b'zi bankkártyája...:(
Pedig vmit ki kéne találni m 1500 az nagyon tetszetős ár, főleg h a $ az egekben.

(#7785) chris94 válasza ricsi081 (#7784) üzenetére


chris94
tag

hát igen, sajnos az egekben :(

De ha többen vagyunk az se rossz, mert akkor hiába esünk át a 120$-os kategóriába, több felé oszlik az egész :))

Másik lehetőség,h valaki 2 ember részét rendeli vagyis az alap számolás alapján 8db-ot :DD

Mert lehet akad olyan aki kihasználná ezt az egyedülálló lehetőséget :)

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7786) ricsi081 válasza chris94 (#7785) üzenetére


ricsi081
tag

Jaja, alapból nem csak monsterek vannak..:)
@Tobey: mennyit kér érte a srác? Mert úgy látom h ez az egyetlen lehetőségünk.:))

(#7787) T-unit válasza ricsi081 (#7784) üzenetére


T-unit
őstag

Őszinte leszek, van egy junior kártyám, de én spec Steam-es fizetésen kívül az fix nem merek semmi másba belemenni. :DDD Bár lehet itt lenne az ideje elkezdeni péjpálozgatást, de fingom nincs egészről finoman szólva sajnos. Meg mi a garancia ideér, nem bízok ilyen számomra ismeretlen boltokban sajnos, ergó felelősséget nem tudok vállalni. :(
Azt tudom Steam-ről mindig azt kapom -egyből- amit akarok, ott is csak azért + sokkal olcsóbb ha van leárazás ugye.

üdv.

(#7788) CoDWaW07 válasza T-unit (#7787) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Pay-pallel az a jó hogy átverés/áru nem érkezése esetén visszafizeti a pénzt:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7789) vwpolopg válasza ricsi081 (#7784) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hát akkor megvagyunk kéremszépen:D Akkor keressünk egy embert aki segít nekünk:D

(#7790) T-unit válasza CoDWaW07 (#7788) üzenetére


T-unit
őstag

Most komolyan: erről hol van jogelőírás? Mennyi időn belül utalják vissza, mert az se mindegy nekem, hány álmatlan éjszakám lesz vki idióták miatt( lgen, loptak tőlem már nem kevés pénzt, amiatt)!
Ja és legfőképp ki utalja vissza, mert h adott webshop tuti nem ha már lehúzott, az is fix...

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7791) Qorthral


Qorthral
őstag

Huh látom megy itt a nem kicsi szerveződés :)
Szívesen beszállnék a buliba pár ital erejéig, továbbá a PayPalos fizetést is el tudom intézni.
Szerintem megbízható az oldal, nem hiszem, hogy párezer forintos átverés megérné nekik a jóhírt...

A rendszer elég egyszerű lehetne szerintem:

- A szállítási költség standard 473 ml dobozos italokra nézve 60 dollár, ha 1 és 16 db között rendelsz, 120 dollár, ha 17-32 között, stb. Vagyis legjobban úgy járunk ha 16 többszöröse darab italt rendelünk. Ekkor pont az említett 1500 / doboz ár jön ki. Kicsit bonyolódik persze, mert nem minden doboz pont 1.89 dollár, van drágább, olcsóbb is, stb. Tovább bonyolódik, ha valaki el szeretne térni a standard mérettől, mert akkor nem tudunk ilyen szépen (16 dobozosával) számolni. Szóval szerintem egyelőre ilyet senki ne akarjon :)

Ennek nagy előnye lenne, hogy bárki bármennyi dobozt rendelhetne (akár egyet is), a lényeg csak az, hogy együtt 16 többszöröse legyen. Működhetne úgy, hogy a száll költséget fixáljuk 1000 Ft/db árra (ennél kb 60 Ft-tal kevesebb de az árfolyam változhat ill a többletet visszaadom bárkinek aki igényli az átvételkor) és mindenki fizet annyiszor 1000 Ft-ot, ahány dobozt rendel + a rendelt dobozok árát.

Vállalnám ennek a lebonyolítását + a rendelést szívesen, viszont azt nem vállalhatom be, hogy előre bemondásra kifizetem a sok italt, aztán rajtam marad. Szóval előre kellene fizetnetek, ennyi a bökkenő. Ha ebbe belementek, akkor gond kiiktatva, ha nem, akkor kereshetünk olyan személyt, akiben mindenki megbízik.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#7792) T-unit válasza Qorthral (#7791) üzenetére


T-unit
őstag

Akkor veled, + hátha vki ismeri, még a régi és igen megbízható ismerősömnek, Petcsinek is szóltam (elvileg páran már üzleteltek itt vele), és írta érdekli.
Tehát össz már 7-en vagyunk benne, és paypal-ra vállakozó is van már, aki intézné. Előre pénzbegyűjtés meg alap feltétel. És közös átvétnek ahogy látom tökéletes Bp, mert mind a 7-en Bp-iek vagyunk. :)
Mivel pedig 7-en vagyunk mint gonoszok már, bőven megéri a 120$-os posta is, még az atomszar ~250Ft-os dollár árfolyam mellett is kb. 4300Ft/fő, a 32/7 = 4 ital/fő mellett + ~1000-1100/db a posta italonként tényleg. Tehát ki is jön az 1500-1600Ft/edrink ár így, és egy belátható ~6500Ft/fős beszállásból mindenkinek arányosan ki is jönne a 4db USA edrinkje.
Ja és akkor már persze úgy érne meg még valaki jöjjön, és max 8fővel szépen ki is jön a 32/8= 4ital/fő és ugy pk meg csak + ~3800Ft/fő!

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7793) T-unit


T-unit
őstag

Ja és ugy lenne a legbiztosabb ha átutalást a csapatból legalább 2-3fő végezné együtt...csak h 100% biztosra menjünk jó helyre megy mind a 7-8főnek a pénze...lévén első közös üzlet lenne, és nem 500Ft-ról van szó. Aztán ha minden oké lesz közülünk mindenkivel, később már ez se kellhet, ha lenne jövőben újabb ilyen "akciónk". :)

üdv.

(#7794) ToBeY válasza T-unit (#7790) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem kell fosni, paypal jóság.
Nekem cucc nem érkezett meg ~2 hónapig ember visszautalta a pénzt.

(#7795) ricsi081 válasza T-unit (#7792) üzenetére


ricsi081
tag

Kivéve engem.:))

(#7796) vwpolopg válasza T-unit (#7792) üzenetére


vwpolopg
őstag

Beleszámoltál?:) Mert itt vagyok ám én is:D

(#7797) chris94 válasza ToBeY (#7794) üzenetére


chris94
tag

ilyenkor az a jó,ha mégis megérkezik utólag a pack :DDD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7798) T-unit válasza vwpolopg (#7796) üzenetére


T-unit
őstag

Hogyne!

Jelenlegi Energy Únió (EU :) ) : chris94 , ricsi081, CoDWaW07, vwpolopg, Qorthral, T-unit + külsős tagként Petcsi (ha akarja ha nem. :D ).
+ ToBeY-től én nem olvastam bólintott, de jöhet 8.-nak és pont elegen is vagyunk. ;)

üdv.

(#7799) AMD Power


AMD Power
titán

SPAR energiaitala valami borzadály... tegnap ittam egye soha többet... :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7800) ToBeY válasza T-unit (#7798) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem vagyok benne a buliba 1500 nekem sok.Most akarom megkérdezni londonban élő fórumtárat mennyi 2kg csomag onnan.Szerintem jobban megérné (de lehet nem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.