Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) T-unit válasza ToBeY (#7800) üzenetére


T-unit
őstag

Ezért kérdeztem! ;)

Mondom, csak 7-en vagyunk és a 32db-os szám miatt igen jól jönne most már mégegy ember...de az is lehet még valakit tudok ismerősi körből, ha nem innen fórumról lesz. Kérdés a rajtam kívüli másik 6tag mikorra/hogyan gondolta a dolgot...

üdv.

(#7802) westcoastog válasza AMD Power (#7799) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem rendben van, régebben sokszor vettem olyat, 100 forintért, most egy százasért a watt egész jó nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#7803) T-unit válasza westcoastog (#7802) üzenetére


T-unit
őstag

Én meg már csak kb ugy iszom ha vmi ritkaság jön. :D Most is egy limitált dobozos szerb guarana van előttem.

üdv.

(#7804) westcoastog válasza T-unit (#7803) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát itthon már sok különlegeset nem találok, így néha iszogatok, főleg olcsóakat, meg néha bombát. :) Haverom még benne van a dobozgyűjtésbe, neki vannak olyanok amiket még nem láttam bár itt szerintem azok sem ritkaságok, én már felhagytam vele. :D

(#7805) ToBeY válasza AMD Power (#7799) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az tényleg fos,ami jó és olcsó is volt az a GO a Cora-ban 69HUF-ért

(#7806) T-unit válasza westcoastog (#7804) üzenetére


T-unit
őstag

Akkor szinte egy kasszán vagyunk, mert én meg eleve nem veszek meg olyan dobozost amit már ittam, lévén szerencsémre egyik itthon kapható enitalt sem kedvelem annyira függője legyek és folyamatos vásárlója...szóval ilyen szempontból köszönöm h nem engedik ide bejöjjenek amcsi rockstarok, mert abból olyan is volt 1nap 1,5l-et betoltam savanykás íze miatt. :DD Bár kitudja, lehet bejönne ide az is, arra is hamar ráunnék pár hó után. :)

üdv.

(#7807) westcoastog válasza T-unit (#7806) üzenetére


westcoastog
veterán

1 nap másfél lityó? :DDD
Kemény. :DDD

(#7808) T-unit válasza westcoastog (#7807) üzenetére


T-unit
őstag

Az amcsiéknál ugye csak 3doboz... ;] Kb ott ugy isszák mint limonádét nyáron. :D

üdv.

(#7809) westcoastog válasza T-unit (#7808) üzenetére


westcoastog
veterán

Egészségükre. :DDD

(#7810) ricsi081


ricsi081
tag

A Nitrous doboza miből van? :DDD
Mert nézegettem még az oldalt, és pl az X-Pressora kijön hogy 30(!)db fér a 60$os postába, de Nitrousból csak 14, pedig kevesebb van benne mint pl egy Javaban...:D

(#7811) T-unit válasza ricsi081 (#7810) üzenetére


T-unit
őstag

Van belőle alus is meg hulladék kivitel is.
Igen vannak ott érdekes dolgok... :D (szvsz az a postázási rendszerük szimplán értelmetlen) Meg miazhogy más a költség ha 500ml felett van cucc, és? Tudtommal minden postán csah az össz gramm számít, ugylátszik itt nem. :U
Nem véletlen BETA az oldal ha megnézitek! :C

Ja meg egyre inkább azon gondolkodom nem tom ti hogy vagytok vele, de nekem már legalább 8db kellene...ha már 1x rendelünk. :U

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7812) ricsi081 válasza T-unit (#7811) üzenetére


ricsi081
tag

Ha már egyszer rendelünk, rendelhetünk még máskor is.:DD
Így se tudom hogy ti mikorra tervezitek, de nekem most az a 6k kiadás se esne jól...

Am a 3. mondatod nem teljesen értem.:)) Pont azért mert több ml, nagyobb súly-->nagyobb posta. Vagy nem tudom hogy mit szerettél volna mondani.:D

(#7813) chris94 válasza T-unit (#7811) üzenetére


chris94
tag

az jó is, mert lehet most én nem tudok sokat rendelni. :(

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7814) T-unit válasza ricsi081 (#7812) üzenetére


T-unit
őstag

Vmi olyasmit olvastam itt tőletek h "nem mehet 500ml fölé 1db sem" vagy mi, na azt nem értettem énse mivan. Még jósok üzivel előrébb volt.
Ne aggódj, én se héten gondoltam a dolgot...szépen mind a 7-en félrerakunk, és egyesével irogatjuk ki áll startrakész, pénzt meg kivételesen nem elbszni, mert nyilván annál jobb, mind a 7-en 6k-val indulunk a tuti kaszinóba, minél előbb. :)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7815) ricsi081 válasza T-unit (#7814) üzenetére


ricsi081
tag

Az asszem csak azért volt, hogy egységes legyen, mert ugye pl 31 db java+1 bfc már nem fér bele 120$ba.
Szerintem nekem leghamarabb kb 2-3 hét múlva lesz, de igazából az attól függ, hogy megyek-e jöv héten Romániába... Mert ha igen akkor ott én elbszok egy kevés pénzt.:D

(#7816) chris94


chris94
tag

Egy gyors Monster Absolutely Zero teszt :))

Kb olyan íze van, mint az itthoni Lo-Carb-nak, csak kicsit enyhébb az íze.

Én többet vártam tőle, ahhoz képest,h ez az amcsi Lo-Carb továbbfejlesztett változata :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7817) CoDWaW07 válasza chris94 (#7816) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Linkelsz majd sajátkészítésű képeket róla?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7818) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Melyik az az oldal ahonnan akarjátok majd rendelni az edrinket?
Megkérdem Winner-t tud-e segíteni majd a rendelésben.

(#7819) aXXon


aXXon
senior tag

Két új Hell várható.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7820) T-unit válasza ToBeY (#7818) üzenetére


T-unit
őstag

Innen , és nekem meg is van nálam az már fix eldőlt 1nap után, ha már én innen rendelek súlyosabb pénzekért, alap h 710ml-es Rockstar-okkal kezdem a cart-ot. Ok: nekem messze legfinomabbak. Monster Java meg végülis csak sima jegeskávé azt heló, semmi extra nem volt nekem az se. Ami egyúttal nálam probléma h ezzel 180$ a minimum pk nálam, de olyan áron is kell (így lesz nekem majd 60$ a pk rá) ugyhogy srácok esélyes én a másik 2jó régi ismerősömmel viszem ezt végbe.
Semmi más csak pénz és idő kérdése, mer fix megvan mi kell. :)

üdv.

(#7821) CoDWaW07 válasza aXXon (#7819) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Honnan van az infó?:)
Tudni róluk valamit?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7822) ToBeY válasza T-unit (#7820) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor gondolom nem is kell paypal-os segítség

(#7823) ricsi081 válasza T-unit (#7820) üzenetére


ricsi081
tag

Attól függ, hogy mennyit szeretnél, mert még meg se vagyunk 8an nem?
És ha esetleg vki visszamondja akkor sztem belefér..
Ja és én is elkezdtem nézegetni, h mit kéne, de aztán láttam a fb oldalukon h új honlap lesz hamarosan...és ha megnézitek pl monster rehab sincs, meg az fb oldalukon van képen az új világoskék rockstar is, rendelni meg nem lehet..

(#7824) T-unit válasza ricsi081 (#7823) üzenetére


T-unit
őstag

Erre írtam h BETA az oldal, nem végleges verzió...lehet csak meg kellene várni akkor míg jó lesz, mert igen gyakran nekem bugos is maga az oldal, csomó helyen kép nincs, csomóra 0 dollárt ír...ilyenek.
És az is lehet még legalább félév mire kész lesz rendesen oldaluk!

ToBeY: Hogyne kellene, lévén ez lesz -ha összejönne a végleges felállás- az első komolyabb költekezésem azon keresztül. :)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7825) ricsi081 válasza T-unit (#7824) üzenetére


ricsi081
tag

Szerintem amire 0át ír az nincs raktáron. Vagy passz, én tuti hogy megvárom a kész oldalt m
ert vszínű h több termékük lesz. De nézd meg az fb oldalukat, már csak a képek miatt is érdemes.;)

(#7826) ToBeY válasza T-unit (#7824) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Elég fura ez az oldal (szerintem nem nagyon működik) biztos hogy USA-nk kívülre is szállítanak?

[ Szerkesztve ]

(#7827) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7826) üzenetére


CoDWaW07
őstag

ezt nézd meg sztem:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7828) T-unit válasza ToBeY (#7826) üzenetére


T-unit
őstag

Még1x: béta verzió, azért. És igen, other country-nál szépen legördül h ship to Hungary. Már csak kérdés meddig nem jön a "rendes" oldaluk. :U

+ részemről továbbra is nagy rejtély, a postai ár az összes felmerülő egyéb vámköltséget is most vajon magába foglalja-e!
Lévén tudtommal nem EU-s területről jön ha már $-ban ad meg mindent.

Igen, én is mindenképp megvárom ezek után a normális webshopjukat!
Am meg más oldal? Ha táláltok vmit, ne felejtsétek linkelni, ha jobb is ennél. ;)

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7829) ricsi081 válasza T-unit (#7828) üzenetére


ricsi081
tag

Mondtam már h az americanfood4u is szállít ide, csak ki kéne deríteni h mi pénzért...

Magában foglalja, írja a pp-s oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#7830) T-unit válasza ricsi081 (#7829) üzenetére


T-unit
őstag

Német oldal...angolos lévén így sokra nem megyek vele, englisht se tudták választható nyelvnek megcsinálni.

Mi az h "pp"? linket ha lehet inkább...bug-os dolgok továbbra is ott vannak. Shipping policies is elég fos, rámegyek, nuku szöveg.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7831) ricsi081 válasza T-unit (#7830) üzenetére


ricsi081
tag

Igaz, de nem arra kell menni.;) .com-ot írj a végére.

Paypal(rendelési oldalon). Ott írják h shipping and tax.

(#7832) T-unit válasza ricsi081 (#7831) üzenetére


T-unit
őstag

Nekem 20db tételt tax-okkal (+27euro), ecettel együtt végén 106€-ra hozott ki, az 33333Ft most épp átváltva. :)
Létezik németből 9k lenne csak posta rá...keveslem, ráadásul már mindent megadtam neki, azt is Hungary, ugyanezt kértem tőle 2x, azaz 40db, az meg ugyanúgy +27€ csak... írtam Budapestre kellene a cucc, de tax ár változatlan. :U
Másik oldal meg szimplán bug-os, jaj de komplikáltak ezek. :(

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7833) chris94 válasza CoDWaW07 (#7817) üzenetére


chris94
tag

Nem tudom,h tudok-e, majd még utánnézek, meg akkor már az egész gyüjteményről,ha megérkezik még 3 dolog, de az meglepi :DD

Azt nem tudom,h T-Unit,h töltötte fel a képet az eladó Monsterekről, mert nekem azt írja,h átmenetileg nem elérhető :))

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7834) werner97


werner97
tag

chris94-től tudom új monster várható az idén! :DDD

http://energytests.blogspot.com/

(#7835) ToBeY válasza werner97 (#7834) üzenetére


ToBeY
nagyúr

vótmá :P [link]

(#7836) werner97 válasza ToBeY (#7835) üzenetére


werner97
tag

annyi írás van itt hogy nem láttam :DDD de te nem fogsz kapni ha lesz :P

http://energytests.blogspot.com/

(#7837) ToBeY válasza werner97 (#7836) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát ha Assaultot hozzák be az nem is kell,mert a cherry coke-tól is kiver a víz pffej

(#7838) T-unit válasza ToBeY (#7837) üzenetére


T-unit
őstag

Kedvenc coke-ám. :)

Ittam Java Monstert...egy az egybe jegeskávé, még hasonló ízűt is kapni itthon 200-300Ft-ért, úgyhogy dobozon kívül így ez nekem semmi extra.

üdv.

(#7839) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7837) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Sztem kizárt hogy az Assaultot hoznák, inkább Khaos az sokkal esélyesebb.
ASsaultnak olyan íze van mint a Cherry coke-nak?
T-unit: melyik fajtát ittad?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7840) ToBeY válasza T-unit (#7838) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem vaníliás volt a kedvenc,amikor még ittam kólát.De az is megszűnt és a kólát is megutáltam azóta :)

(#7841) ToBeY válasza CoDWaW07 (#7839) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egyszer valahol azt olvastam hogy kólás.De most megnéztem angol fórumon és azt írják citrusos savanykás (ami bejönne) szóval nem tudom..

"Azonban a bemutató szöveget elolvasva őszintén szólva nem derül ki, hogy milyen ízzel is kíván ez a változat operálni. Így fórumhozzászólások révén tudtam meg az elfogyasztása előtt, hogy ez a kólás változat."

(#7842) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7841) üzenetére


CoDWaW07
őstag

majd megtudjuk remélem:)
A Khaos+Assault kombó behozatala idén elég jólenne:)
Amúgy úgytudom hogy vaníliás kólát még gyártanak Amerikában

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7843) ToBeY válasza CoDWaW07 (#7842) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát az a baj hogy amerikában lehet kapni csak...

[ Szerkesztve ]

(#7844) r4z válasza CoDWaW07 (#7842) üzenetére


r4z
nagyúr

Vaníliás kóla? Wut? :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7845) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7843) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hát igen.Pedig finom volt, én is szerettem, meg a kék kólát is

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7846) ToBeY válasza CoDWaW07 (#7845) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Na az is undorító volt szerintem.Csak azért vettem meg 1dbot mert nevetséges áron volt.Mivel senkinek sem kellett.De 2 korty után kukába landolt.
Ugyan ez volt a helyzet a Fanta Exotical is pfeej de szar volt istenem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7847) werner97


werner97
tag

én nyáron ittam vanillíás kólát :DDD

http://energytests.blogspot.com/

(#7848) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7846) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:DDD
werner97: hol?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7849) chris94


chris94
tag

asszem a Pepsinek voltak régebben itthon ilyen Limited Edition-jei :DD

aztán kitalálták, meg behozták a Pepsi Twist-et, azóta semmi.

Kólák közül mostanában a Dr. Pepper a legjobb sztem :))

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7850) T-unit válasza CoDWaW07 (#7839) üzenetére


T-unit
őstag

Kona.

ToBeY: Ja a régi szép idők, még mikor a 90-es évek végén általánosba haverokkal a vaniliás cola-t toltuk, de menő is volt az! :K Mai napig nem is értem itthon mért kellett megszűnnie, iszonyat egyedi jó íze volt + én mai napig cherry-t is szeretem, de a vanilla coke volt a legegyedibb ízű kóla.
+ 2002 környékén, úgy 10éve ment vmi olcsó vaniliás cigi is emlékszem, akkor szívtam el első szálat, haver megkínált. :D Az is rohadt finom volt és mai napig nem látom, ára teljesen átlag volt, mint most 600pénz, de coke vanilla + az a cigi mellé is nagyon adta. :)

[ Szerkesztve ]

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.