Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) chris94 válasza nrgia (#7197) üzenetére


chris94
tag

ILYEN KELL!!! :D

Gondolom amúgy nálunk nem kapható...
Én még csak "sima" Go Fast-tal találkoztam itthon (+ Energy Gum)

Nem találkozol vele véletlen legközelebb? :))

Vennék is akár :)

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7202) Lop!N válasza nrgia (#7199) üzenetére


Lop!N
tag

És merre forgalmazza az országban?:) Must have :)

(#7203) chris94 válasza ToBeY (#7200) üzenetére


chris94
tag

Hasonló lehet, mint a Rockstar Recovery vagy a Monster Rehab. :DDD

Vagyis szénsavmentes Limonádé taurinnal, koffeinnel, vitaminokkal. :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7204) nrgia válasza chris94 (#7201) üzenetére


nrgia
őstag

Ez 473ml-s...nálunk nem kapható...az USA-l jött neki néhány darab amit szét szórogatott...szerencsém volt...jókor jó helyen... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7205) nrgia válasza Lop!N (#7202) üzenetére


nrgia
őstag

Nem ez forgalmazza..hanem azt amit a boltok polcain találsz... :)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7206) chris94 válasza nrgia (#7204) üzenetére


chris94
tag

Káár :(

Lehetne több féle is, a Go Fast egy különleges, jó eital... :D

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7207) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Ha vaalkit érdekelne az alupalackos Silver Power akkor most lehet kapni a Boráros téri aluljárónál,de lehetőleg hagyjatok nekem is :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7208) YuleK


YuleK
csendes tag

eladó egy karton zöld monster 7ropiért. akit érdekel dobjon mailt yulek@web.de re

(#7209) nrgia válasza chris94 (#7206) üzenetére


nrgia
őstag

Megittam...egy pár korty után ment a mosogatóba....mintha szénsavas neocitránt ittam volna....ez kegyetlen szar....sajnos.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7210) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Piacos noname energiaital nagyon durva :DDD Az alján raja van lidl don't stop.De nem semmi hogy a festés előtt már ellopják... (ismerős hozta így megittam amúgy nem rosz de én nem adtam volna érte pénzt.)

[ Szerkesztve ]

(#7211) nrgia válasza ToBeY (#7210) üzenetére


nrgia
őstag

Ez jó... :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7212) r4z válasza nrgia (#7209) üzenetére


r4z
nagyúr

+1, annyi különbséggel, hogy én a sima Neo Citrant szeretem :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7213) Lop!N válasza r4z (#7212) üzenetére


Lop!N
tag

detto :DD

(#7214) Jarod1


Jarod1
addikt

majdenm másodszor is eladtam mint poróltó:)

(#7215) r4z válasza Lop!N (#7213) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezek szerint nem csak nekem van ízlésficamom :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7216) Lop!N válasza r4z (#7215) üzenetére


Lop!N
tag

:D nekem is megnyugtató , h van még olyan furcsa ízlésű ember a világon mint én :DD

(#7217) chris94 válasza ToBeY (#7210) üzenetére


chris94
tag

Nekem is van ilyen, annyi különbséggel,h az oldalán van egy matrica,h Don't Stop, meg az összetevők listája, viszont forgalmazónak a Buszesz Zrt ( !!! ) van feltüntetve.

Hozzáteszem,h a Penny-s Don't Stop-ot nem a Buszesz gyártja,forgalmazza :D

Amúgy én is szeretem a NeoCitran-t :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7218) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én utálom a Neocitránt akkor inkább Coldrex abból is az áfonyás? (piros)

(#7219) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Sziasztok.

Ezt az officespotting-on láttam.

Üdv B.

(#7220) ToBeY


ToBeY
nagyúr

60ft a Gilroy a Coraban mert 1 héten belül lejár a szavatossága.

(#7221) nrgia válasza Yahhher (#7219) üzenetére


nrgia
őstag

Nice...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7222) Lop!N válasza Yahhher (#7219) üzenetére


Lop!N
tag

Csinálnék nekik helyet az asztalomon :D

[ Szerkesztve ]

(#7223) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Valakinek Rise energy kétféle üres doboz kell esetleg?

(#7224) r4z válasza vwpolopg (#7223) üzenetére


r4z
nagyúr

A fekete-sár és fehér-narancs színű?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7225) vwpolopg válasza r4z (#7224) üzenetére


vwpolopg
őstag

Aha:)

(#7226) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Energiaital házilag.[link]
Ez mate (és még két féle teával)operál.Tehát érhet valamit az új "egészséges" HELL :)

(#7227) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Mai ajándékom :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7228) ToBeY válasza CoDWaW07 (#7227) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem a mai szerzeményem. :)
Amúgy a Gilroy tényleg komolyan gondolja ezt a nyomi dizájnt!
Majd ha lesz időm,PS-be csinálok valamit és elküldöm nekik ;]

[ Szerkesztve ]

(#7229) werner97 válasza ToBeY (#7228) üzenetére


werner97
tag

HONNAN VAN A GILROY????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://energytests.blogspot.com/

(#7230) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7228) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Olyan hatása van mint egy olcsó sörnek:DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7231) Jarod1


Jarod1
addikt

Tegnapi nyalánkságok

]

[ Szerkesztve ]

(#7232) Ace owner válasza Jarod1 (#7231) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem jó a kép

Galaxy Fold 4

(#7233) ToBeY válasza CoDWaW07 (#7230) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem is találtam meg rajta a koffein mennyiséget. :U

(#7234) Ace owner válasza Jarod1 (#7231) üzenetére


Ace owner
addikt

Nyalánkságok? Az első 2-t alig bírtam meginni olyan undorító ízük volt..

Galaxy Fold 4

(#7235) Mawyx


Mawyx
senior tag

Jó rég jártam erre, de hoztam egy képet (el ne felejtsem csatolni :DDD )
Kifogyott a Don't stop (penny) készletem, tudtok valami olcsóságot mostanság? Olcsó alatt a 80Ft-ot értem, ez is annyi volt, csak gyorsabban elfogyasztottam mint terveztem.

A kép, spanyol földön fogyasztottam őket:
[link]

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#7236) r4z válasza Mawyx (#7235) üzenetére


r4z
nagyúr

Abból a jobboldali zöldből van nekem is, de még nem ittam meg :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7237) Mawyx válasza r4z (#7236) üzenetére


Mawyx
senior tag

Készülj fel, nagyon rossz ;] Csak azért vettem, mert olyat még nem ittam, de nem is fogok.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#7238) r4z válasza Mawyx (#7237) üzenetére


r4z
nagyúr

Nagy a tűréshatárom ;] A tescos light italt is megittam, igaz sok whiskey volt mellette :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7239) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jelenlegi gyűjteményem mivel képet elég rég mutattam.(sry a minőségért)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7240) Ace owner


Ace owner
addikt

9mm doboza nem rég megújult, íze is változott?

Galaxy Fold 4

(#7241) energyfan válasza Ace owner (#7234) üzenetére


energyfan
csendes tag

Én meg az első 2-őt még nem kóstoltam, de számomra meg a viperának volt olyan szar íze hogy ingyen se kéne, leginkább az aluttejhez tudnám hasonlítani :( de ha szerinted az első 2 még a viperánál is szarabb, akkor remélem megóv tőlük a jóIsten :D

(#7242) Ace owner válasza energyfan (#7241) üzenetére


Ace owner
addikt

Öntsd ki.. Még egészségesebb is leszel :DDD

Galaxy Fold 4

(#7243) chris94


chris94
tag

Valaki nem tudja,h hol lehet még 250mls No Fear-t kapni?
1.) Mert finom
2.) Mert történt egy kis baleset a dobozával :(

És én már sehol sem látok :((

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7244) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem volt jó izű ez -Gilroy tutti-frutti szerintem

(#7245) energyfan válasza Ace owner (#7242) üzenetére


energyfan
csendes tag

mondjuk, régen volt, mikor olyat ittam, már nem kísérletezek olcsó nem túl népszerű E-drinkekkel. Mostanába már nem is iszok olyan sokat, és ha igan, akkor is inkább red bullt, monstert, vagy ha nincs túl sok pénzem akkor hell ng-t, mert jobb mint a sima volt. :K

(#7246) Mawyx


Mawyx
senior tag

Gyerekek, drukkoljatok, a napi két adagról szeretnék visszaszokni egyre spórolás miatt. Ma még kettőt toltam, de holnap már kezdem.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#7247) r4z válasza Mawyx (#7246) üzenetére


r4z
nagyúr

*fingers crossed*

Napi kettő, te jó isten... :o

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7248) Ace owner


Ace owner
addikt

Bodóban ( hol máshol..:D) akciós a nemtudoménmilyen 1,5 literes edrink, 140 ft. Tegnap még 99 ft volt :Y Megkóstoltam elmegy kategória.

Galaxy Fold 4

(#7249) Mawyx válasza r4z (#7247) üzenetére


Mawyx
senior tag

Évek óta tolom. Ki lehetne keresni etr-ből melyik évben volt keddi napon reggel 8-kor elektronika órám, na azóta iszom :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#7250) chris94 válasza ToBeY (#7244) üzenetére


chris94
tag

Hát tényleg nem a legjobb...

Ismerős az alapíze, de már olyan rég ittam tutti-fruttis edrinket,h kb. se tudom, melyikre hasonlít (talán adrenalin?) :DD

Még így annyit elmondanék,h a koffeintartalma a már megszokottá vált 9mg/100ml.

Jah és a legfontosabb:
Most pl. a Corvin bevásárlóközpontban lévő CBA Prímában 199Ft minden Gilroy, így ez az új is :))

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.