Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) r4z válasza CoDWaW07 (#7900) üzenetére


r4z
nagyúr

Olyat még nem sikerült innom :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7902) CoDWaW07 válasza r4z (#7901) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Akkor majd megkérdezzük T-unit kollégát:D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7903) T-unit válasza CoDWaW07 (#7902) üzenetére


T-unit
őstag

Inkább savanykás szerencsére (nekem), gyak echte limonádé picit feltúrbózott ízvilággal, ajánlom, rockstarhoz hű prémium minőség. :)

üdv.

(#7904) Ace owner válasza T-unit (#7889) üzenetére


Ace owner
addikt

Tanneres vagy! Csukd be az ajtót kívülről! ;] :DDD

Galaxy Fold 4

(#7905) r4z válasza Ace owner (#7904) üzenetére


r4z
nagyúr

Kenny a legjobb! ;] Már amikor nem ölik meg :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7906) T-unit válasza Ace owner (#7904) üzenetére


T-unit
őstag

Hát inkább az mint az a nagyképű Block, aki kb csak bukni jár WRC-be, mert hogy autót nem tud aszfalton kívül vezetni mint láthattuk, az is biztos. :DDD
Ennyi a WRC tudás. ;] Biztos még a gymkhana-ból benne maradt h láb mindig gázon nem kell kanyarnál fékezni, mert ugy is lehet powerslide-olni. ;]

üdv.

(#7907) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egyik ismerősöm Szlovákiában dolgozik,mondtam neki hozzon Rockstart de azt mondja sehol sincs:(
Monstert nem mondtam neki,mert talán pár hónap múlva nálunk is lesz ugyan olyan ami ott van.

[ Szerkesztve ]

(#7908) T-unit válasza ToBeY (#7907) üzenetére


T-unit
őstag

Pedig 3féle is van kint, tény mai napig bszott ritka, úgy kell utánanyomozni szinte mire talál ember egy boltban is, és lehet pont az edukott helyeken találja meg ember, ebbe ez a szép, és jó érzés, ha rálelsz mint valami ereklyére. :)
Am Bp-en original 500ml-t bármikor át tudok adni 1100-ba még, lévén van fixen 1db cserém belőle itt.

üdv.

(#7909) ToBeY válasza T-unit (#7908) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi de magyar nem érdekel,túl sok nekem 1,5€ edrink 800 meg 1100-ért :U
Előbb utóbb csak megy ismerős külföldre (vagy én) és akkor veszek

(#7910) T-unit válasza ToBeY (#7909) üzenetére


T-unit
őstag

Kemény buszjegy árát is sokallod, mert kb annyival több mint boltba, és az autó is levegővel megy persze. ;] De szíved joga eldönteni persze csak nekem picit furcsa, most 1x lenyelhető +költség nálam 1000-1100 egy ilyenért.
Görögországban pl. boltban! 2,2€ volt a más dobozos 355ml-es alap redbull. :U

üdv.

(#7911) CoDWaW07 válasza T-unit (#7910) üzenetére


CoDWaW07
őstag

"és az autó is levegővel megy persze. " ez nagy szöveg :DDD
Amúgy igen, Olaszországban is egy sima 250ml-es "noname" márkájú energiaital 2 euro volt

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7912) ToBeY válasza T-unit (#7910) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mennyi most egy buszjegy 10éve nem mentem BKV-val?! :DDD
Annyira nem fontos hogy dupla árat fizessek érte,előbb-utóbb úgy is megy ismerős Ausztriába síelni is és akkor lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7913) T-unit válasza ToBeY (#7912) üzenetére


T-unit
őstag

Legalább 320Ft...1megálló/100m-re is...Welcome to Hungary. :DDD
Pont erről beszélek, legyen az 1000-be adom, még ugy se fél ár, mert mint írtam nagyon változó kint is mennyi...vettem én már 500ml-es rockstart 1,5-től 2,5euróig is, ami ~800Ft. Közel sem a duplája nálam...erre írtam picit érdekes felfogás nálam ha azt a 300Ft-os utazási-utánajárási "díjat" is sokalja ember a másiktól.
Ausztriába ha találna valahol akkor gratulálnék neki, a legnagyobb boltban se láttam, hiába kapni elvileg már ott, persze alap 3 monstert a legputribb helyen is kapni ott is. :(

üdv.

(#7914) ToBeY válasza T-unit (#7913) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én csak a Rockstar weboldal/webshopból indultam ki.Ott 1,5-6 € ír árnak elvileg.De akkor a gyári weboldal nem igazán megbízható ilyen szempontból.Mert ezek szerint az ár nagyon nem stimmel,az ország talán igen.Csak keresős játékot kell játszani vele... :U

Szlovákoknál a Monster is ennyire beszerezhetetlen?(Khaos vagy Assualt-ra gondolok)

Ha kint is 2-2,2 € akkor nem vészes a 800-1000HUF de annyit akkor sem adok egy edrinkért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7915) T-unit válasza ToBeY (#7914) üzenetére


T-unit
őstag

Ja persze webshop...a létező legkedvezőbb ár + posta rá ugye ami megint nem 0,5ajró. ;)
Picit más a webshop ár, meg más a rendes élelmiszeres bolti + pláne ha meg turistaparadicsom is...nos én kifogtam egy ilyet Görögországban egy szigeten, "érdekes" szted mennyi volt ott az ár? Hát kapásból ott volt 2,5ajró. :C
Osztrákoknál csak alap 3 szörny van, semmi assault meg jobbak. :U
Pedig ilyen árak vannak! Kint a kutyát nem érdekli itt 100e egy kereset, kint meg huf-ba 250e, és röhögve pakolnak be a kis kosarukba 10 rockstart is 2,5€-ért!

üdv.

(#7916) ToBeY válasza T-unit (#7915) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És Szlóvákoknál milyen monster van csak a 3alap?

(#7917) chris94 válasza ToBeY (#7916) üzenetére


chris94
tag

ott van Khaos is, de mint T-Unit mondta, lehet,h egy pár hónap múlva behozzák hozzánk :DD

Mellesleg,ha jól tudom, ott sem kapható minden sarkon :)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7918) ToBeY válasza chris94 (#7917) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor várok míg ideér hozzánk,mert én is olvastam facebook-on lesz új.És valahogy március környékén vezették be az alap Monstereket is,szal nem kell túl sokat várni szerintem.

(#7919) chris94 válasza ToBeY (#7918) üzenetére


chris94
tag

szerintem is így lesz, bár ez ugye nagyrészt a Coca-Cola-n múlik mivel ők a hazai forgalmazók, nem a Monster :)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7920) ToBeY válasza chris94 (#7919) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor nekik kéne írni,nem a monsternek.Mert láttam facebookon sok írták melyik jön hozzánk,de nulla választ kaptak.

[ Szerkesztve ]

(#7921) T-unit válasza ToBeY (#7920) üzenetére


T-unit
őstag

+ majd hülyék lesznek előre lelőni a poént. Nép felcsigázása, találgatása -> újabb alap marketingfogás, beszéljenek róla, ezzel is csak reklámozva mindenki felé.
Am ide a rozsdásbökőt assault helyett a 4. legszarabb khaos lesz mint szlovákoknál, de ne legyen igazam. :DDD

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7922) Ace owner válasza T-unit (#7906) üzenetére


Ace owner
addikt

Csakhogy nem vagyok oda a rally-ért.. Ken pedig egy igazi showman, igaz a Gymkhanákat tönkrevágták a sok retek DC reklámmal, de azért tud valamit a gyerek. A magyar gymkhanát is kb. neki köszönhetjük.

Galaxy Fold 4

(#7923) ToBeY válasza T-unit (#7921) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tavaly nulla reklámmal jelent meg,mentem corába és ott volt a pulton sutyiban.Nulla reklám promóval.De én sem gondolom,hogy elmondanák mikor melyik lesz.
Amúgy én is a Khaos-ra tippelek mivel szolvákoknál és cseheknél is az van.

(#7924) T-unit válasza Ace owner (#7922) üzenetére


T-unit
őstag

Sokkal nagyobb tehetség + reflex képesség kell a rally-hoz, ez a legjobban Block-nál látszik éppen meg. Fiatalon, korábban nem lett hozzászokva a brutális szintű koncentrációhoz, amikor is kb 150-200km/h-ás sebességgel kell kb 1587db fa mellett mondjuk elhúzni ugy, ne csapódj nekik, és a leggyorsabb is légy. Az egyértelmű az összes autósport közül messze a rally a legösszetettebb: itt nem 2 balos kanyar van csak mint nascar-ba, itt nem elég csak a visszafordítoknál a jó kéziféktudás, itt nem fújnak le versenyt holmi zuhogó esőért-hóért mint forma-1ben mondjuk, és bármilyen pálya terepen helyt kell állni.
Példa arra is Colin Mcrae mennyivel nagyobb pilóta + showman volt X-Games-en is mikor még élt, mindig gyorsabb volt Blocknál WRC-n kívül is: [link]
Félre értés ne essék, nagyon jó driftben az öreg DC-s, én csak a nagyképű fellépése vagyok picit ellen, érdemes 1-2nyilatkozatát nézni, egy 8x-os VB győztes Loeb is jóval szerényebb nála és hát no, esélye nem lesz soha Blocknak ellene, arra meg tojok mennyi pénze van, magánügy, attól is csak felesleg lassú WRC-ben.
Na de erről ide most írok először és utoljára, ha esetleg válaszolsz és olyanom van nem bírom megállni, felőlem majd privátba folytathatjuk, lévén ígyis iszonyat méretű off-ba mentünk át. ;)

üdv.

(#7925) T-unit válasza ToBeY (#7923) üzenetére


T-unit
őstag

Biztos nem tavaly volt, ugyanis 2010 ápr. elején jelent meg itthon boltokban a 3montser, közel 2éve már. ;)

üdv.

(#7926) Ace owner válasza T-unit (#7924) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát azért McRae-t nem lehet összehasonlítani holmi Ken Block-kokkal.. :DDD

Galaxy Fold 4

(#7927) ToBeY válasza T-unit (#7925) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hopp az elképzelhető. :B De nem volt bepromózva az is tuti,csak úgy lett.

(#7928) T-unit válasza ToBeY (#7927) üzenetére


T-unit
őstag

Én a népre értettem, nyílván nem reklámozták direktbe, igen, médiába nagyon, én is csak 1x a pocon láttam az alap zold monsztit. :)

üdv.

(#7929) ricsi081


ricsi081
tag

Na ha már témánál vagyunk: Apám most jött meg Szlovákiából, volt nagyobb áruházba is Khaos, igaz csak 2 és 2 euróért.:D

(#7930) T-unit válasza ricsi081 (#7929) üzenetére


T-unit
őstag

Románia fele héten nem megy? ;]

üdv.

(#7931) chris94 válasza T-unit (#7930) üzenetére


chris94
tag

Mire fáj a fogad? :DDD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7932) ricsi081 válasza T-unit (#7930) üzenetére


ricsi081
tag

Héten biztos nem, de még januárban elképzelhető...:))

(#7933) T-unit válasza chris94 (#7931) üzenetére


T-unit
őstag

Nyilván csak mindenre ami itthon nem kapható. :DDD
ricsi081: Ok, ha vki én aztán tudok várni. ;]

üdv.

(#7934) chris94 válasza T-unit (#7933) üzenetére


chris94
tag

Romániában pl ezek vannak:
Crazy Wolf-ok
500mls Burn (elvileg)
500mls Burn Day - nyami :DDD
3 féle Take Off
4 energy
maximum speed 0.25-ös és 0.5-ös változatban

ennyi amit tudok

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7935) CoDWaW07 válasza ToBeY (#7927) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hát igen, én is először akkor ittam amikor még 2010ben május 21edikénismerősöm tanácsolta hogy vegyünk és zöldbe mert finom és akkor ittam először Monstert:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7936) T-unit válasza chris94 (#7934) üzenetére


T-unit
őstag

C.Wolfból az összes létező nekem már megvan + a régi feliratosak is. Jó és olcsó minőség, pláne a lime + cola.
+ én ezeket kb már rég berendeltem onnét. :DDD

CoDWaW07: Vicces az egészbe az, úgy 1,5éve nekem még a ripper volt a kedvencem...nyílván még egyetlen Rockstart nem kóstoltam addig. Pl. 2010-be monster matricákkal tündökölt a bringám...2011-től már letéptem a francba és lecseréltem Rockstar-osra. :C :DDD Na pont azóta kb gyűlölöm, és már drága is lett itthon. + alapvető ami már megvan, és itthon tucatjába kapni, én már csak azért se veszem meg, és örökké várok a külföldi szállítmányokra, amik általában szállingózni is szoktak innen-onnét. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7937) Ace owner


Ace owner
addikt

Végre megszereztem a piros Cannabis dobozát. Nagyon finom, pénteken lehet iszok is egyet, csak 120 ft.

Galaxy Fold 4

(#7938) CoDWaW07 válasza Ace owner (#7937) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hol 120 Ft?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7939) Ace owner válasza CoDWaW07 (#7938) üzenetére


Ace owner
addikt

Bodóban :D Párszor leírtam már hol van, forgách utcai metrónál.

Galaxy Fold 4

(#7940) chris94 válasza Ace owner (#7937) üzenetére


chris94
tag

fehér is volt? :D

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7941) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egyet nem értek.Hogy a Monster több országban miért csak 3 "alapízzel" van jelen?
Mennyivel lett volna költségesebb a full line up behozni?Nem tök mind1 hogy 3 vagy 13 fajta ízt hoz be? :U

[ Szerkesztve ]

(#7942) T-unit válasza ToBeY (#7941) üzenetére


T-unit
őstag

Csak is a qrva "jófej" Coca Company-nek köszönd, ők a disztribútorok Mo-on, nem maga a Monster energiaital gyártó cég. Ezek szerint nagyon úgy tűnik nem. Ez balkán továbbra is egy hamburger + enitalon élő, 300millió fős USA-hoz képest, túl kicsi a piac, gondolom félnek inkább csak veszteségük lenne belőle. :U Itt még annak is örülni kell ha idén behoznák a számomra szintén nem nagy szám Khaos-t.

üdv.

(#7943) chris94 válasza T-unit (#7942) üzenetére


chris94
tag

ezzel egyetértek :))

Mellesleg a Coca Cola nem lesz hülye a saját márkájának (Burn) konkurenciát csinálni, még ha ugyanúgy hozzájuk folyik be belőle pénz :DDD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7944) ToBeY válasza T-unit (#7942) üzenetére


ToBeY
nagyúr

chris94:Burn csak kb fél évig volt jó,amíg vegyesgyümölcs ízű volt és piros volt a színe.

Írtam a coca colanak,hogy melyik lesz az új monster.Szerintem nem fogják megmondani de hátha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7945) chris94 válasza ToBeY (#7944) üzenetére


chris94
tag

szerintem reagálni sem fognak rá, mivel még a honlapjukon sincs ott a Monster, pedig ők forgalmazzák...

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#7946) T-unit válasza chris94 (#7943) üzenetére


T-unit
őstag

Így van, csak saját magának tenne be ezzel, hisz rolót huzhatna a "szaroskis" átlag tuttis ízű drága burn-jük itthon is, nyílnán való a kutya nem venné meg utána 300-ért ha lenne itthon kávés, meg teás monster, max 150-ért, jó esetben. :C Ezek amúgy egyszerű dolgok végig gondolja ember magában, mi is tartozik hozzájuk, és neki(coca) mi az érdeke a minél több profithoz, egyszerű kereskedelem ez, balkánra "apró" pár tízmilliós főhőz jó lesz a szar is amerikához képest, úgyis veszik! :D :(

ToBeY: Anno szintén egy marketingfogás volt csak, jött a kiváló ízű piros színű burn bevezetésekor, szokjon rá nép, aztán félévvel később minőséget már lehet osztani 2-vel is...ugyanúgy burn, meg nincs jobb ugyse nagyon...

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7947) ToBeY válasza T-unit (#7946) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én öreg róka vagyok,nem érdekel a márka és az ára sem.Ami jó az jó.
Pl most ezt a GO-t vettem mert Finom.
A Burnt meg tolja fel magának a coca. :) Addig ittam míg piros volt.

Marketing szempontból érthető,hogy nem csinál konkurenciát magának,de végül is 1 kasszába folyik be a lé,akkor meg nem mind1?

10milliós országba is lehet jókat behozni,pl Finnországba van minden mennyien is lakják?
Szóval inkább az lehet az ok,hogy jó nekünk a szar is (mint minden másban)

Tudtátok: Hogy pl Németben a Persil mosópor sokkal jobb?És a Coca Cola más ízű?:U No Comment

[ Szerkesztve ]

(#7948) T-unit válasza ToBeY (#7947) üzenetére


T-unit
őstag

+ hogy mai napig nyugatabbra van finom coca cola Vanilla is.
Finnországban már mért kapni, nálam nagyon egyszerű az ok; GDP-jük sokkal magasabb, átlagfizetés itteni emberek 3-4x-ese alsóhangon, és röhögve fizetik a kasszánál a 600-700 HUF értékű kávés szörnyért a számukra bagó pénzt érte. Ott ugy tudják fizetések miatt venni, mint itt a 100Ft-os Go szintet, túl csóróak itt a fizetések átlagba és ezt a Nagy Coca télapó is tudja ám, na erről ennyit. :U
Mi számít am öreg rókának, énse 15 vagyok sajnos...de 40-essel beszélek tán? Az már öreg róka nálam is valóban. :U ;]

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#7949) CoDWaW07 válasza T-unit (#7948) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Az úgy oké hogy itthon köcsög a Coca ,de akkor miért nincs pl Németországban meg egyéb helyeken sokféle Monster?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7950) ToBeY válasza T-unit (#7948) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az titok hogy mennyi az annyi, de jóval több mint itt az átlag. :B
Én már 96-97 környékén red bull-t XTC Semtexet kortyolgattam.(ebből azért lehet következtetni)
Ma már csak ritkán iszom,ha látok valami újdonságot,vagy ha tényleg fáradt vagyok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.