-
LOGOUT.hu
Energiaital topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
ToBeY
nagyúr
válasz
#25954560 #56395 üzenetére
Nem speciel a kávéra gondoltam hanem egyéb dolgokra amik hatalmas méretűek.
Csak mert én is hasonlót szoktam nyomatni reggelenként amióta megvan ez kis automatám (1,5dl habosított tej+espresso néha dupla és általában cukor,de néha valami szirup)
DE ez fura,hogy 5deci vízben egy espresso - az csak kávé ízű vízAzt tudtad,hogy az americanoban (hosszú kávé) több koffein van mint egy espresso-ba?
[ Szerkesztve ]
-
#25954560
törölt tag
lehet irtam mar: sokaknak a *bucks kave a reggeli. lehet ugye kerni rengeteg sz.rsz.rral meg izesitessel, gyakorlatilag laktato is tud lenni. szoval reggel odakovalyognak kaveert, visszaulnek a kocsiba es a munkahelyik elszopogatjak azt a ~5 decit (16fl oz, 473ml korul). egyebkent nagyon hig kave, szoval koffein szempontjabol nem tobb, mint egy dupla eszpresszo (150mg-t adnak meg ra), de pl egy cinnamon dolce latte az 340 kaloria, 40g cukorral. es van belole 6decis valtozat is (20 fl oz), 51g cukor, 420 kaloria.
-
james001
veterán
Egy ideje árulom a Monster dobozaimat,jó pár helyen meghirdettem őket,jófogás,ph,facebook marketplace,eddig utóbbi volt a "sikeresebb" de egyszerűen elképesztő mennyi észlény jár oda fel. Kedvencem amikor oda van csatolva két kép is a dobozokról nagy felbontásban és olyan kérdéssel jön hogy milyen dobozok vannak... Akkor kicsit azért megfejelném a falat
-
-
szekra
Topikgazda
Úgy értem USA-ban tök természetes pl. Americano ami 6-7 dl is akár, azért itthon szerintem ez a kisebb többség. Magamat ismerve pl. nem kortyolnék el fél liter kávét, főleg, hogy vissza se lehet zárni. De majd biztos csinálnak piackutatást, hogy van-e igény és behozzák-e aztán kiderül.
-
ToBeY
nagyúr
válasz
szekra #56390 üzenetére
Igény az lenne rá, ha értelmes árban lenne.
Amióta megvan a kávégépem szoktam inni ilyen latte macchiatot és azt ilyesmi 4dl pohárból szoktam
(néha szeretem az ilyen laza, de nagy mennyiségű kávét)
-
ToBeY
nagyúr
válasz
davidkiss90 #56388 üzenetére
Igen sajnos hiába jönne, magyar viszonylatban senki sem fizetné ki amit kérnek érte,és így idővel úgy is kivonnák - mondván senkinek sem kell.
-
scope2007
addikt
-
ToBeY
nagyúr
válasz
davidkiss90 #56384 üzenetére
Magyarországon?
-
Laraxior
titán
A kávés Kongot ne kóstoljátok meg...
Viszont a Cannabis-lime az nagyon tuti
Meg a Red-Bull utánzatuk, cukormentesben. Az is finom. Kókusz-áfonya asszem, vagy hasonló. -
X@b3e
addikt
válasz
davidkiss90 #56360 üzenetére
Hová kell menni érte?
-
ToBeY
nagyúr
válasz
davidkiss90 #56378 üzenetére
Milyen ízű? Kár hogy nálunk nincs kong...
-
Mayky3
csendes tag
Na kérem, ez az igazi Tesco value v. GO v. Dragster v. bármely nagy kereskedelmi lánc olcsó tuttis enerdzsije. A citrompótló sajnos megcsúszott. Ha citrom+tutti ízű lenne, akkor még talán el is menne.
Nem lett a kedvencem, de ha az ára 89-99 között mozogna ide haza is lenne piaca.
Nem mindig az ízéért isszuk, néha elég a hatás is...Tényleg a Müller. Nekem is rémlett, de nem voltam benne biztos.
-
koshmar
addikt
válasz
davidkiss90 #56361 üzenetére
Kell.
-
válasz
davidkiss90 #56361 üzenetére
Svájcban láttam ilyet a Lidl-ben, mint saját márkás cucc, ez nálunk a freeway enerdzsia?
-
Mayky3
csendes tag
válasz
davidkiss90 #56361 üzenetére
Egyre több posztot látok róla. De csak ez az 1 íz. Németországban jó pár változatával találkoztam. Főleg fél literes kiszerelésben. Remélem majd a többi változatát is be lehet szerezni.
-
davidkiss90
tag
-
X@b3e
addikt
válasz
koshmar #56355 üzenetére
Nem hiszem, hogy megszüntetnék. Bár van már elég a számlájukon (Ripper, Assault, Ultra Citron) Ha abból indulunk ki, hogy ami trágyalé, azt tartják, amit meg eddig szerettem, mind megszüntetik, akkor lehet alapja. Még a Mango Loco van hátra. Az Ultra Fiesta meg a Mule elmegy. Meglépik, már nem is lesz itthon, amit innék. Bojkottálni fogom akkor őket, csak előtte még rájuk gyújtom az irodát
-
koshmar
addikt
Akkor remélem csak pillanatnyi fennakadás.
-
koshmar
addikt
Vagy 4-5 boltban megnéztem, nem volt Mango Loco, azt mondták nem is tudják, mikor lesz, egy helyen azt mondták, hogy nem is lesz többet. Kérlek, mondjátok, hogy nem volt igazuk.
-
Mayky3
csendes tag
És akkor a Svájci csomag 1. darabja. Igazi különlegesség. Sokkal kevésbé édes mint amik idehaza kaphatók. A tea íz finoman érződik rajta. Nem is annyira bubis, viszont ténylegesen élénkít.
Erről el is hiszem, hogy természetes összetevőkből van, semmi mű íz nincs benne.
A gyömbér és a citrom íz kiérezhető, vak teszten is ki lehetne érezni, nem csak a felirat után tudatosulna, hogy mit is iszom.Majd szépen a többit is megízlelem, remélem lesz közte még pár ilyen.
-
Mayky3
csendes tag
válasz
davidkiss90 #56351 üzenetére
Igen.
Az EU-ban szigorúbbak az élelmiszer szabályok és az USA változatok ételfestékei valószínűsíthetően itt tiltottak... Bár már utánanéztem és erről semmi leírást nem találtam, de szerintem ez állhat a háttérben.
-
scope2007
addikt
Ohh köszi, kaufland nem jutott eszembe.
Auchan is csekkolva lesz köszi -
scope2007
addikt
Üdv
Romániában melyik boltokban kapható rockstar? -
ToBeY
nagyúr
válasz
davidkiss90 #56323 üzenetére
Lehet kipróbálom milyen, mert kíváncsi vagyok!
Mivel amióta vettem egy kávégépet elkezdtem kísérletezgetni,hogy milyen a jó espresso kávé -
SlayR0113
tag
Ez az Adrenalin kávé teljesen korrekt cucc!
-
james001
veterán
válasz
davidkiss90 #56334 üzenetére
Én csak most láttam itt egyik kis abc-ben. Azt tudtam hogy a Rehabok ilyesmi dizájnt kapnak majd,de nem tudtam hogy a Zero is kap.
-
Mayky3
csendes tag
Pro!: Ennél is siralmas a dinnye íz, viszont az eper egész tűrhetően érződött. De ez is cukormentes, és kissé érződik is rajta az ízesítő. Behűtve szívesen kortyolgatnám.
Moxy: Igazi citrompótlós ízesítős koktél. Biztos van akinek ez jön be... A Citrom aroma (aszkorbinsav) a legdominánsabb íz benne. Igazi hangulat romboló, nem, hogy felpörgetne, csak el... a kedved.
Burn: Nagyon minimális mandarinos íz érezhető volt rajta. Végül is, nem egy rossz próbálkozás, nem mondom, hogy favorit lesz, de biztos veszek még belőle. Legalább nem egy újradizájnolt régi cucc.
Ezt hiányolom a piacról, az alap ízekkel próbálkoznak, semmi új ötlet. Ha valami nem megy, kicsit pihentetik, majd 1 évre rá új festéssel újra a piacon van, aztán próba jelleggel úgy is vesz mindenki 1-1 darabot, és persze lesz olyan is akinek meg minden idők legjobbja lesz.
-
Mayky3
csendes tag
Moxy: Mangó és Maracuja. Kellően édes és fanyar. Jól esett iszogatni. Az édesítős utóíz kicsit kár, de azon kívül nagyon ott van.
SkyBaby: Gyorsan le kell csapni rá. Az Auchan új sztárja
A szimpla fekete dobozukra egy rózsaszín műanyag fólia van ráhúzva, szépen át üt rajta... Viszont ízre van benne egy kis gránátalma és grapefruit ízvilág. Ezen az ár szinten pontosan megfelelő. Ha lesz még veszek párat.
3D: Egy kis gyümölcsös íz mellé mérhetetlen édesítőszer tömkeleg. Kezdem azt hinni, hogy a kommersz és gyenge ízű piákhoz teljesen jó keverni. Úgy már lényegesen jobb lehet, mind a 2
Valahogy a 3D egyre nagyobb csalódás, ha ezek megjelennek a magyar piacon, gyorsan el is tűnnek, nagyon mű az egész széria, hiába a széles íz paletta, egyik rémesebb a másiknál.
-
shiftac
aktív tag
Megkóstoltam a két új Hell Summer Coolt és eléggé csalódás. No nem azért, mert ne lennének finomak, hanem már megint semmi új íz, csak egy korábbi újracsomagolása.
A görögdinnyének köze nincs az igazihoz, ez sokkal inkább sárgadinnye. Ami finom, csak ugyanezt tudja a Lidl-ös nyári X-act (vagy Freeway vagy mi a neve mostanság), olcsóbban. Azzal ellentétben legalább a Hell nem ragad a torkomba. Gyanítom mindkettőt a Hell gyártja.
A másik íz gyakorlatilag egy Xixo citromos és őszibarackos ice tea összeöntve, koffeinnel (a Xixo-ban lévő kb. 1% igazi tea aligha tartalmaz sok koffeint).
Természetesen mindkét "új" energiaital tartalmazza az elmaradhatatlan tutti-fruttit, de szerencsére nem nyomja el az egyéb ízeket (emlékszem jó pár évvel ezelőtt még nem ez volt a helyzet, szerencsére már visszafogták). A tavalyi mangosztán-pomelo nagyon bejött, ezek se rosszak, de max párszor fogok még venni. Ha jól tudom, mangosztán-pomelo ízű lett valamelyik Hell gamer e-drink, 250 Ft-ot viszont nem fogok kiadni Hellért.
[ Szerkesztve ]
-
FoLey-v
addikt
válasz
davidkiss90 #56323 üzenetére
Én meg az ízére. Adrenalin kaktusz kiwi az nagyon finom volt.
-
ECHO2235
aktív tag
Picit Mountain Dew ízű.
Eléggé eltűnt, én elvétve pár automatába szoktam látni. -
ToBeY
nagyúr
Ez Predator energiás sima tuttis?Most láttam a kínaiban 99 huf
-
Laraxior
titán
válasz
davidkiss90 #56317 üzenetére
Valószínűleg mar nincs akkor, gondolom valamelyik Punch lett helyette. Nagy kar, azt szerettem en is
-
Laraxior
titán
válasz
davidkiss90 #56314 üzenetére
Ballers Blendet jó rég láttam már.
-
Mayky3
csendes tag
válasz
davidkiss90 #56312 üzenetére
Volt szerencsém pár éve kimenni Németbe. Huhh majd minden költő pénzem energy-re ment el. Elő is kellene keresnem miket iszogattam akkor...
-
#25954560
törölt tag
válasz
davidkiss90 #56307 üzenetére
egesz jo
-
ToBeY
nagyúr
válasz
davidkiss90 #56307 üzenetére
És ahogy látom Assault is van
-
ToBeY
nagyúr
válasz
davidkiss90 #56302 üzenetére
A zöld teás rehab-ot én nagyon adnám
-
ECHO2235
aktív tag
válasz
davidkiss90 #56300 üzenetére
Ez mondjuk az újdonság erejével hat, hogy van Nitro már az angoloknál
jöhetne nyugodtan, kíváncsi lennék milyen ez az új verzió, akár eu-san.
Érdekes, hogy az oldalukon még nincs fent, valamint, hogy náluk már rehab sincs egyáltalán?!
Érdekes amúgy, a hazai Monster oldalon még a Mule-t nem hozza, de a Mixxd már nincs fent :/[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Hyundai, Kia topik
- Bemutatta az Apple az iPhone 16e-t
- Komoly technikai frissítést kap a Grand Theft Auto V
- Gitáros topic
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Nem tudom a dal címét, előadóját
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Yettel topik
- Autós topik
- Nintendo Switch
- További aktív témák...